cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

16.01.2006, 20:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.01.2006, 08:36

clock-img

viv_

pencil-img

9144

user posted image Meta.user posted image  

Pa še nekaj - vedno vprašanja, kako bi ve reagirale, če bi vam kosilo servirali v WC-ju (kar previjalnica ni)?

Jaz ga prav z užitkom ne bi jedla niti v City parku na klopci, niti v Šparu med policami...

clock-img

17.01.2006, 09:47

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Viv. To imas prav, ampak neke tezke izbire nimas, ce ti otrok je na 2 uri ali pa se manj.. Je potem klopca definitivno boljsa izbira kot sekret.

clock-img

17.01.2006, 12:43

clock-img

kati*

pencil-img

649

ah ne vem ... naš Luka ima včasih med hranjenjem take procedure - včasih ga moram najprej pomirit z dudo, da pol lahk papa ... pa tu d med hranjenjem se včasih tooolk zvija in sitnari, da je joj ... pa po hranjenju, če podirava kupček sem včasih (zadnje dneve kar vsakič user posted image ) čist mokra, ker me po kupčku čist polije - kljub plenički in pažnji ... ne vem - ne predstavljam si tega v restavraciji za mizo - pač nismo še kulturni pri hranjenju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, K

clock-img

17.01.2006, 13:40

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Mi je čudovito za vidit, nisem pa še tega vešča v javnosti. Vbistvu še nismo bli nikol v restavraciji, trgovinah.... ga vedno peljem k mojim staršem, dam flaško z načrpanim mlekom in je. No, pri zdravniku v čakalnici sm ga že podojila, to je blo pa tudi vse. Pomoje se v nakupovalnem središču ne bi glih sprostila in tamal bi to definitivno občutu, tko da... če bo res nujno. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem