cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Odločne 8 dan_ sadje

  
clock-img

10.01.2006, 18:51

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH




hafi,koliko pa moraš ti izgubit skupaj? Te nisem nikjer našla. 

Sedaj imam željo vsaj 15 kg, drugače pa ne bi bilo slabo, če bi bilo to vsaj 25 kg 

clock-img

10.01.2006, 19:05

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Jaz sem pa TKOOOOOOOOOO JEZNAuser posted image !

Naredila sem nam krasno tabelo, z vsemi hujšaricami in kilami ki so že šle dol in tistimi ki še morajo, ko pa sem jo hotla poslat, sem dobila sporočilo da sem kao predolgo na eni strani in mi sporočila seveda ni poslalo - zbrisalo pauser posted image .
Jao, pa k sem si res prav vzela čas in nardila tabelo v oknu za sporočila.
No, če ne bo drugače bom pa vajo ponovila do naslednjega torka.
Sicer pa  vztrajam pri sadju....user posted image
lp 

clock-img

10.01.2006, 19:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

10.01.2006, 19:17

clock-img

Anonimen

jaz mam tud krizo.. sadje in zelenjava itak ne maram ravno.. (vsak mesec pojem kakšno jabolko-ampak samo eno), sedaj pa skos sam sadje, sadje, sadje, zelenjava..

tok mam že dost tega, da dons skor nism nič jedla..user posted image

ne morem, ker mi gre na bruhanje, ko pojem zelenjavo. kakšnih 5-10 grižljajev je ok, pol pa user posted image ...

clock-img

10.01.2006, 19:20

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Pozdravljene hujšarice!

Ne morem verjeti s kakšno lahkoto mi gre današnji dan proti koncu. Cel dan sem doma, pa nobene krize.

Moj današnji jedilnik:
Z  4 mandarine
M  2 banane
K  6 suhih sliv
V  kuhana zelenjava (brokoli, cvetača, brstični ohrovt)

Z bananama sem se prav matrala, da sem drugo pojedla do konca. Večerjo sem pa najprej sploh mislila spusti, pa sem se potem ustrašila, da me bo kasneje lahkota napadla in sem si pripravila zelenjavni krožnik. Sem sita do amena.

Tiste, ki pa imate krizo, pa veliko pijte in si na ta način napolnite želodčke. Pa naj vam da čim hitreje mine!

clock-img

10.01.2006, 19:33

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225


IZVIRNO SPOROČILO: mojcaH




hafi,koliko pa moraš ti izgubit skupaj? Te nisem nikjer našla.



[/quNapisala sem koliko bi želela izgubiti, vendar pa nimam želje, da me pišete v tebele, ker je tako, kot bi se pribijali na črno tablo user posted image . Vsak ima pravico do svojega mnenja in upanja, da ga bodo drugi spoštovali

clock-img

10.01.2006, 19:35

clock-img

malecka

pencil-img

1665

jezna kot user posted image user posted image user posted image user posted image sem zdaj jedla vse kar mi je prišlo pod prste- piškoti, kruh namazan z majonezo pol pa sem pojedla še 4 limone in mi je sedaj slabo da bi bruhala. sem cel dan iz doma in z takimi napori--pohod ne ne to ne bo uredi jutri boste vi meseka jedli jaz pa vodni dan sem se fiksno odločila. jao, jao malecka dajte me okregajte pa fajn da me bo špot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

10.01.2006, 19:36

clock-img

hanita

pencil-img

257

jaz sem pojedla eno pest zlatih kroglic, nisem mogla!

sorry!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da moj pride čimprej, da se bova kaj pogovarjala in me bo mal zamotu!

clock-img

10.01.2006, 19:39

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Še jaz;stopila na vago in je pokazala - 2 kg.Juhu.Še najmanj 10 kg!!!

clock-img

10.01.2006, 19:54

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

malecka, 4 LIMONE si pojedla??? Pa sej ni čudn, da ti je slabo.

Vidim, da nam ne gre ravno dobro danes. Pa sem bla dopoldan tako optimistična....

Zdaj mi gre pa na bruhanje.... od sadja in zelenjave, pa to drgač obožujem!!! Ampak ne bom nič pojedla. Samo vodo.

clock-img

10.01.2006, 19:56

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Kakšni so torej naši današnji grehi?

Košček sira, pest zlatih kroglic, piškot, kruh z majonezo, ostanek za možem? Še kaj? Mater al stradamo našo Genovefo. Ne bo dobro. POBOLJŠAJMO SE!!!

clock-img

10.01.2006, 20:05

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz moram pa povedati, da mi je bil v bistvu današnji dan najlažji v vsej dieti do sedaj. Ful čudno, ampak čisto nič nisem lačna. Včeraj sem bila 2 uri po pici ful lačna. In presrečna sem, da sem se najedla sadja, ker ga imam res rada.
Najbolj hecno (neumno) je pa to, da ti 2 kili, ki sem jih sedaj dala dol, sta tisti 2 kili, ki sem si jih nabila gor en teden pred začetkom diete, rekoč: požrimo vse, kar vidimo, ker po novem letu gremo na dieto.user posted image  Tako, da v bistvu šele sedaj štartam zares.

Za jutri se pa že veselim velike kumarične solate z jogurtnim prelivom (veliko jogurta!!!) in jugort za večerjo. Ga že zelo pogrešam!

Pa, pa Taška (brez greha, čeprav sem prejle tašči servirala porcijo čokoladnega sladoleda - moja včerajšnja večerja in me ni ganilo, sploh!)

clock-img

10.01.2006, 20:05

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

evo še enkrat probam sam mal

ma ne ratauser posted image user posted image user posted image  ne znam. Kokr nardim tabelo črte zbriše.

aja danes nisem nič grešila in se prav fino počutim user posted image user posted image

Punce lepo hujšajte ša se beremo. user posted image user posted image

Jaz se bom za nekej časa odklopla z RR user posted image user posted image user posted image sam vas bom brala zvečer pa mogoče kaj pokomentirala.

papa pa mislte nameuser posted image .obljubim da ne bom grešilauser posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.1.2006 20:09:01 >

clock-img

10.01.2006, 20:14

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

testiram:

ne dela prav...

ehhh user posted image

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 10.1.2006 20:21:13 >

clock-img

10.01.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

Jao punce! Kroglice, majonezo, piškote,... user posted image

Me zanima kaj boste delale na vodni dan. No, tega je men tud strah. Upam, da bom zdržala takrat. Danes je šlo kr lepo, brez problemov.


Se pa lahko pohvalim, da v osmih dneh ni blo pri meni nič grehov, razen črne kave z natrenom.  user posted image  Sem zelo ponosna nase. Pa danes sem mela res samo sadni dan, brez zelenjave.

clock-img

10.01.2006, 20:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla,
jaz sem danes pojedla:
1 hruško, 2 banani, 1 pomarančo, kar pomeni, da se nisem pregrešilauser posted image user posted image user posted image

Sicer pa bom tabelo naredila na sledeči način če vam je prav(zgoraj lahko berete, da me je računalnik zaj. dones ko sem mela že vse narejeno)

Zap.št.          vzdevek       cilj(kg v -)    T(10.01.06)        ostanek           



1                   t_t_y                   15                    3             12 



2

clock-img

10.01.2006, 20:24

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, pa to tabelo se bo dalo dopolnjevat - ne sicer z veliko podatki, ampak za to kar rabimo bo OK.

lp

clock-img

10.01.2006, 20:25

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi jaz sem imala danes malo krize, ampak grešila pa nisem.

Sem si pa za kosilo privoščla kuhano zelenjavo: korenček, brokoli  bučke in stročji fižol. Tudi sadja sem pojedla čez dan kar precej: štiri jabolka, eno pomarančo in eno banano.

Po mojem mi bo take sadne dneve najhuje preživet čez vikend, ko bo treba kuhat za otroke in bomo bolj ali manj doma.



_____________________________

lp

clock-img

10.01.2006, 20:26

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

bravooooooo t_t_y (madona maš user posted image  nick user posted image )!!!!

Pridna!

Sam da ne boš hafi pa Selene not dala v tabelo, ker nočeta. Če je še kakšna taka, naj pove.

clock-img

10.01.2006, 20:29

clock-img

Anonimen

Pupa, nisem zamerljiva ampak jezna, med enim in drugim je bistvena razlika.
Jezna sem zato, ker:
- si je izmislila podatek, ki ga jaz nikjer nisem zapisala,
- ga je dala v tabelo skupaj s tem, kar sem napisala, čeprav sem izrecno želela, da se tega ne naredi.
Glede na to, da je hkrati s tem, koliko kg je šlo dol, pisalo tudi, da NE ŽELIM, da gre v tabelo, je morala videti/prebrati oboje ali ničesar.

Še enkrat ponavljam, tudi za t_t_y, ki dela tabelo:
SELENA NE ŽELI BITI ZAPISANA V TABELI.

clock-img

10.01.2006, 20:30

clock-img

Anonimen

Mene date komot v tabelo zarad mene. Res pa je, da me boste zdej mal težje not stlačile, kot čez tri mesece! user posted image

No, danes sem pojedla: dve banani, hruško, dva kivija (kosilo), dve pomaranči. user posted image  Ni preveč kajne? user posted image

clock-img

10.01.2006, 20:35

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ni problema Selena, to je res čist tvoja osebna stvar,
večina pa mislim, da imamo mal za motivacijo tole k vidmo kolk kej grejo drugim kilce.

No, če uspem bom tabelo naredila še danes, odvisno od malega kolk bo siten.


lp

clock-img

10.01.2006, 20:36

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Meni pa dieta ful na psiho vpliva. Sem ratala depresivna. Ponavadi sem dala otrocke spat in se malo "pocartala" s kaksno dobroto.. Zdaj mi to manjka. Pa se pozna se, da ni cukra v prehrani in sem cist nerazpolozena za stvari... user posted image user posted image user posted image Pa saj se ne drzim 100% diete, ker pac dojim. Ampak ne vem, zgleda da se vedno ful manjka stvari.. Danes sem se pregresila pri kosilu, ko sem pojedla dve hrenovki iz piscacjih prsi.. Ma ne vem. user posted image

clock-img

10.01.2006, 20:50

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Da se spet malo javim. Dan je minil brez posebne lakote in brez grehov. Evo, moja statistika. Napisano je, koliko smo želele izgubit in koliko še moramo:

1. Pupa25; 8-10 kg                       /6,9 – 8,9 kg
2. anitaz;
7- 8 kg
3. Aleksandrin;
15 kg
4. hothien,
20 kg                           /17,4 kg
5. Muki1,
6 kg                                /4kg
6. Fusia;
10 kg
7. al1*;
10 kg                                /8,5 kg
8. malecka
; 5-7 kg
9. Paris; 8 kg
 ?                              /6kg
10. bobek05 ; 10 kg                     /7,5kg
11. lelaval ; 7-8 kg                       /6-7 kg
12. Suzi* ; 8kg
13. čopek; 15 kg                           /12,5 kg
14. mala maja; 15 kg                                /12,5 kg
15. ona78 ; 6 kg
16. taška30, 8 - 10 kg                              /6-8 kg
17. tanja75,   6 kg
18. cmokec; 8 kg                           /7kg
19. pravljica ; 10 kg 
20. Dadi ?
21. Lejči, 15 kg
22. tejčica, 15 kg                         /10 kg
23. ledenka, 10 kg
24. *barbapapa*; 8 - 10 kg                    /5-8 kg
25. tadejaa; 15 kg                       /13kg
26. kaly; 10 kg
27. Skutica; 15 kg
28. kova; 10 kg
29. Maja0505, 10 kg
30. MojcaH, 30 kg                        /27 kg
31. *LUNCA*, 7 kg                      /6kg
32. Lianna, 5 kg
33. t_t_y; 15 kg                           /12 kg 

34. Mammy26, 7 kg 
35. tinadvojčica; 12 kg                            /10 kg
36. biba12; 10 kg                      /8kg
37. aleksandra 78; 10 kg
38. Nasy; 20 kg
39. tiktak; 7-10 kg                       /4,6-7,6 kg
40. SašaS; 7 kg
41. Radha; 10 kg
42. Ajnaa; 5-8 kg (mož - 8 kg)
43. Lu; 5 kg (mož - 10 kg)
44. Andreja* ; 10-15 kg                          /8-13 kg
45. Sonka; 10 kg
46. Hanita ; 7 kg                          /5,5kg
47. Dončica ; 5 kg

48. Eva1 ; 20 kg
49. Bianka; 8 kg                           /4,5kg
50. Mel_A ; 10-15 kg                               /8-13kg

51. Moyca ; 9 kg                           /7,5kg
52. 2ursae ; 5 kg
53. ronja5 ; 10 kg                       /7kg
54. drus013; 15                          /13 kg
55. seven; 10 kg                         /8,5kg
56. Sofi; 10 kg                            /8,1 kg
 
 
Upam,da je vse vredu. Če je karkoli narobe, me opomnite.


clock-img

10.01.2006, 21:00

clock-img

Anonimen

Cel dan sem zdržala brez večjih težav. Prvič je bilo po sadnem dnevu isto, kriza je nastopila šele naslednji dan.

Z: jabolko
M: jabolko
K: hruška in pest arašidov
V: hruška

Pa sploh nisem lačna, tega sem še najbolj vesela. Zdaj, ko sem pa stopila na vago in je le ta pokazala kar 3,2 kg manj kot prejšnji teden! Kakšno voljo sem znova dobila!user posted image user posted image user posted image

Punce, res sem vesela, da smo se lotile skupinskega hujšanja!!! Tako mi gre dosti bolje od rok... no, od kil!!!

Vse ste ful pridne, pa še Kunigunda je vedno bolj debela... Samo ne odnehat, smo že teden dni bližje k cilju!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem