cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Odločne 8 dan_ sadje

  
clock-img

10.01.2006, 14:36

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sem končno uspela prit do računalnika, pa še celo uro sem porabila, da sem prebrala, ker ste danes že bile pridne.
Sicer pa, sem očitno med tistimi, ki nam gre bolj slabo dol user posted image user posted image

-1 kg user posted image user posted image user posted image user posted image

pa se tolažim, da še dojim in ne smem imet slabe vesti. user posted image  Samo še 7 kg user posted image

Jaz bom pa za kosilo  moje najljubše sadje - jagodno milko  user posted image user posted image user posted image user posted image
Šalim se, sploh pa nisem ne vem kak ljubitelj čokolad.

Seven, kot vidim, si po višini kot jaz (hanita tudi) in idealna teža, če pravijo: višina minus 100 je 58 kg. (jaz pa sem že s to težo štartala user posted image )

clock-img

10.01.2006, 14:38

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

No, hvala Suzi. Grem jaz zdaj malo offline poštudirat, kako bi tole tabelo gor spravla... Pa user posted image poštimat, ker smrdi do sem user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

10.01.2006, 14:40

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Uuuu, jaz bi tudi pršut. A jutri ga lahko???  Rečte da ja, plis.... user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

10.01.2006, 14:41

clock-img

MarijaPo

pencil-img

1807

Bravo punce, sicer nisem med tistimi, ki hujsajo (vsaj ne nacrtno) in vam zato cestitam, zdaj, ko sem noseca in se redim kot pujs in se skusam zarad tega ne sekirat, so mi tile vasi podatki kar v uteho, ocitno se z voljo tud po porodu da shujsat.

Bravo bravo bravo!!! user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

10.01.2006, 14:42

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Mel, s tvojo prvo tabelo se nekaj dogaja. Poglej, se je kar sama porihtala. user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

10.01.2006, 14:44

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Mel, s tvojo prvo tabelo se nekaj dogaja. Poglej, se je kar sama porihtala. user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image



Oprosti, mala maja. Tabela je tvoja. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

10.01.2006, 14:45

clock-img

hanita

pencil-img

257

leleval, sej zato pa se jaz primerjam s tabo, ker če maš več kil grejo po moje prej dol.

No, če pa še dojiš, pol pa moraš ti manj zgubljat na teži kot jaz in več jest!!! Ne vem kolk  maš staro bebiko, a verjetno ne polno dojiŠ?

clock-img

10.01.2006, 14:53

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

joj, punce,... jaz sem pa danes grešila user posted image ...... pojedla sem ostanek za mojim user posted image .... (sicer ni bilo veliko,... ampak me peče vest kot user posted image .....)

vaga je pa pokazala - 3 kg..... user posted image


do večera pa bom sedaj samo na sadju.........


_____________________________


clock-img

10.01.2006, 14:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja, Hanita, 2 cm imaš več kot jaz - sem ti kar favš. Aneja je stara 7 mesecev in ji komaj mesec dni dodajam.

clock-img

10.01.2006, 15:03

clock-img

tanja75

pencil-img

162

Odločna-2 dan

Do dvanajste sem bila na eni jabolki od sedme ure, lakota da je kaj. Po rižu s kečapom je dosti boljše, čeprav bi še kaj "vrgla" vase.

Jutri imam OH, pa me zanima, če lahko dam tudi oljke gor na pizzo al ne, ker so še kar mastne?

Bravo vse ste  pridne.user posted image

lp

clock-img

10.01.2006, 15:38

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

 
Samo preizkušam mojo tabelco...
lp




NICK

CILJ (-)

IZGUBA (-)

PREOSTANEK (-)


t_t_y

15

3

12

clock-img

10.01.2006, 15:40

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Pa še en test tabele...






NICK

t_t_y


CILJ (-)

15


IZGUBA (-)

3


PREOSTANEK (-)

12

clock-img

10.01.2006, 16:19

clock-img

drus013

pencil-img

53

pozddravček, tudi od mene, javljam težo -2kg.
Zajtrk 2 banani
malica 1 jabolko
kosilo pol kumarice na solati, pa bo do večerje še treba nekaj pospravit vase.

clock-img

10.01.2006, 16:20

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Sem že mislila, da mi ne bo uspelo prebrat vsega kar ste napisale. Tudi jaz sem domačo nalogo uspešno opravila user posted image .  Rezultat -1,9kg.

Sofi         10         1,9           8,1
 
 
 
S tisto debelajso se tudi jaz strinjam, upam, da bo pretežka celo za kategorijo sumoborcev.
Danes pa sadje, sadje, sadje...

A veste, da če bi to dieto vlekle 4 mesece, bi od teh en celi mesec preživele na sadju!? Mater smo dobre.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

10.01.2006, 16:26

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Da se še jaz javim. Pri meni je tehtnica pokazala -2.4 kg. Za mano pa je en in pol nashija, ena banana in krožnik zelenjavne juhe. Aja, pa še dve uri bordanjauser posted image . Je mojuser posted image prišel prej iz službe, da sem skočila na Gače.

Drugače pa je moja "filozofija" taka: beljakovin ne mešam (ne jem npr. zrezke s sirom), škrob mešam (jem solato s koruzo in fižolom), malicam med obroki ne ( razen enega surovega korenčka in banane, ko sem smučala cel dan), na OH dan jem v paradižnikovi omaki tudi zelenjavo, na sadni dan jem tudi zelenjavo (skuham zelenjavno juho in čisto malo solim).

Čestitke tudi ostalim "sohujšarkam" in le tako naprej!user posted image

P.S. poredimo kakorkolijižeboime!

clock-img

10.01.2006, 16:34

clock-img

Anonimen

Takole, Suzi*, mene pa zanima, s kje tebi tole:
Selena -10 -2,7 -7,3

Jaz nisem nikjer zapisala, koliko želim izgubiti, in sem IZRECNO DODALA, da ne želim biti vodena v NOBENI TABELI ! user posted image

Daj me dol kot veš in znaš in me ne spravljaj več v tabele!
Hvala.

clock-img

10.01.2006, 16:50

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

da se pofočkam še jaz...............uh tok sem lačna....grem na kozarec vode..............................
-2 kg cilj pa shujšati 8-10 kg. ja punce saj jaz jih imam za zgubiti tudi 25kg, ne  se sekirati, samo cilji so bolj skromni.
tile sadni dnevi so grrrrozni........ne vem, če mi bo uspelo preživeti...

Kaj pa telovadba?? A kaj migate??Jaz sem se sankala v nedeljo 2x40 min , v pon in tor sem šla peš v službo....cca 45 min, če srečaš znanke, drgač sam 40 min user posted image user posted image     Za  nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dajmo!!

clock-img

10.01.2006, 17:16

clock-img

Anonimen

sem šla prej šnofat po skrinji in našla jagodne cmoke.. kdaj jih lahko jem?? po moje na škrobni dan.. kaj pa pol še drobtince za povrh??

aja, pa tiste ki si pečete pomfri v pečici- kako in koliko časa??

hvala, hvala, hvalauser posted image

clock-img

10.01.2006, 17:38

clock-img

Anonimen

Glede tele tabele, ko se tok trudite. Jaz bi nekaj drugega predlagala. Da bi se razdelile v dve skupini, ali tri. Prva bi bla tiste, ki majo za zgubit cca. do 10 kg, potem do 20 kg, pa 30 kg. Da se potem lažje primerjamo me samo. Al ne?

clock-img

10.01.2006, 17:40

clock-img

Anonimen

Biba12, jagodni cmoki, če so krompirjevi, je to škrbo, sam je zraven tudi moka, ki je bolj OH. torej po mojem jih ne smeš. Če so pa skutini, pa sploh ne.

Pomfri daš pač na peki papir in v pečico, pečeš pa ... dokler pač ni pečen. user posted image  Ne vem, vpraši tisto, ki ga je pekla, sam sej ga vidiš pa veš kdaj je.

clock-img

10.01.2006, 17:57

clock-img

hanita

pencil-img

257

    Kriza ,kriza , kriza,komaj čakam, da mine ta dan.

Še dobro, da mojga ni cel dan in mam več dela s tamalo, da manj mislim na hrano, ker drugače bi pojedla cel hladilnik in še kar mam v shrambi in skrinji in še k tašči bi šla kaj iskat.

Katastrofa!user posted image

clock-img

10.01.2006, 18:08

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Dopoldan je šlo brez problema, tja do treh popoldan še. Zdaj pa je KRIZA. Sem si šla narest paradižnik na solato. Pa sem skor bruhala zraven. Kar obrača se mi že. Nakar sem pojedla čist majhen košček sira. Se tolčem po buči, sam je bla ko abstinenčna kriza....
Sem si prinesla zdaj pomarančo pred računalnik, pa je tud gledat ne morem več. Dost sveže hrane za dans.

Selena, zakaj taka zamerljivost? Saj lahko malo prijazneje spomniš na svoje želje, kajne? Morda tista, ki je sestavljala seznam, tvojega posta pač ni prebrala ali pa je pripisala številke k napačnemu imenu. Čisto možno, kajne?

clock-img

10.01.2006, 18:15

clock-img

hanita

pencil-img

257

Pupa25 kaj boš pa jedla namesto svežega sadja al zelenjave. dejmi kašno idejo, drugače jaz danes 100% grešim.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2006, 18:29

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

NIČ. pila bom vodo. Vam jutri povem, kako sem pregurala težke muke čez kosilo danes.

clock-img

10.01.2006, 18:44

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Punce, ne grešit - tisto babo moramo čimprej zredit.
 
Meni še kar  brez lakote mineva ta dan user posted image , zaenkrat.
 
Zanima me, če se vam že kaj pozna primanjkljaj kil. Meni se na obrazu, najprej je to moj user posted image  opazil, zdaj pa že tudi sama vidim.
 
Sem ugotovila, kako se da malce zašvinglati pri lakoti. Ustnice si namažem z daily lip conditioner od Blistexa in imam tak fin, svež, hladen občutek, da me kar lakota mine user posted image .
 
Držite se!
 
lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem