cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Odločne 8 dan_ sadje

  
clock-img

10.01.2006, 09:43

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Seven,kaj pa vem. Lahko ti rečem, da se meni že zdaj zdiš čist vredu. Meni preklasto pač ne potegne in tudi jaz nočem bit preklasta. Mislim, da bi bilo tistih 55 kg čisto fajn. Jaz pa nekoč upam na 65, manj niti nočem imet, ker sem bila takrat čisto vredu (če se spomniš tistih slik, ko smo jih gledale pri meni).


clock-img

10.01.2006, 09:44

clock-img

rikica

pencil-img

294

SEVEN,kako pa res kaj mlekec?Jaz sem se na začetku strogo držala diete in se mi je na mleku poznalo.Ker mi je bilo dojenje na prvem mestu sem si pa malo lažjo verzijo umislila,brez sadnih in vodnih dnevov,pa če sem bila lačna sem še vedno kaj pojedla.Pa sem vseeno šla dol -5 kg.Pa ful ful sem pila vode.Saj bo šlo dol lepo počasi.Punce jaz pa se vam pridružim,ko končam s "ta novimi",saj sem nehala dojit in sem se resno lotila diete.10 kg še moram zgubit v tej rundi.

clock-img

10.01.2006, 09:50

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Rikica. Mlekec zaenkrat ok, samo je pa res da se ne drzim tocno diete in jemljem vseskupaj bolj na easy.. Ne upam zarad dojenja.. 

clock-img

10.01.2006, 09:56

clock-img

hanita

pencil-img

257

Glede let, no , nekaj sigurno je na tem, ampak če maš deset let več ni treba, da maš tud 10kil več. Recimo ene 3,4 kile gor , ampak več pa ne vem.

Moja mama jih ima 55, ko pa shujša na 52 je prav super, je pa visoka kot jaz. Ko se zredi na 57 ni več tko ok, se ji vidi trebuh in rit, pač...

No, pa moja babica, ki jih ma že 30let 59, velika pa kot jaz.user posted image

Tko, da, kaj vem....

clock-img

10.01.2006, 10:10

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Evo,sem dala sliko gor,kakšna sem bila dobra 3 leta nazaj in takšna bi rada bila spet. Slikaje sicer meglena,ker ni slikana z digitlnim, pa tudi skenera nimam in sem jo kar slikala. Je v albumu cilj,geslo dieta.



(odgovor članu Seven)
Neposredna povezava do sporočila: 54


Stran: << < Prejšnja stran 1 2 [3]

clock-img

10.01.2006, 10:21

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

Ojla, jaz sem zdejle končno uštimala tale seznam v excelu, pa dejte, nej mi ena prosim pove, kje in kako lahko to stvar zdej gor naložim, da bo vsem dostopen, da boste lahko same vpisovale podatke not.

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

10.01.2006, 10:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hanita

Ja hothien,meni je tisto računanje zelo subjektivno, odvisno od postave, nekomu se kili kar nekam skrijejo, drugim pa ne.



Ja, itak. To je čist odvisno od vsake posameznice. Ne na to gledat preveč, jaz sem velika 161 cm, pa bi bla s 60 kg več kot zadovoljna zdele. user posted image  Sem jih mela v srednji šoli 64, pa mi ni nič manjkal. user posted image

clock-img

10.01.2006, 10:26

clock-img

Anonimen

kaj boste pa jedle dons?? dejte mi kak fajn recept puvedat, ker mi zelenjava pa sadje že iz ušes gledata, tok jo mam dost..user posted image

clock-img

10.01.2006, 10:33

clock-img

Mel_A

pencil-img

108

No, jaz grem, ko se boste odločle, da potrebujete tole tabelo v excelu, me pa kontaktirajte. Če pa je nočete... ok, sem se pol zastonj igrala dobro uro tle user posted image . Sem vsaj osvežila znanje tabeliranja, drgač bom čist zakrnela. user posted image
Zaenkrat lp, pa vso srečo pri sadnem dnevu danes!
Mel.


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

clock-img

10.01.2006, 10:34

clock-img

ronja5

pencil-img

677

Jaz sem si že pripravila kolerabo, bučke, ohrovt (blanširano),pa narezala čebulo... pol bom kr v vok vrgla pa bo.

clock-img

10.01.2006, 10:36

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz zdaj jabolko meljem, ker se nisem prisla do zajtrka.

clock-img

10.01.2006, 10:37

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Lepo, da si se potrudila in pripravila tabelo, vendar jaz ti žal ne znam pomagati pri nadaljnem postopku...če bi znala, bi to že naredila, upam, da se kakšna javi ki to zna, saj bi bilo res super, da bi lahko vse notri vpisovale.

lp

clock-img

10.01.2006, 10:39

clock-img

Anonimen

MojcaH, nič se ne vidi slikca. Zakaj se pa noče povečat? user posted image

clock-img

10.01.2006, 10:42

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mel_A

Ojla, jaz sem zdejle končno uštimala tale seznam v excelu, pa dejte, nej mi ena prosim pove, kje in kako lahko to stvar zdej gor naložim, da bo vsem dostopen, da boste lahko same vpisovale podatke not.



Nimam pojma, če se to sploh da.  Najbolje, da se na Vesno obrneš in njo vprašaš. user posted image

clock-img

10.01.2006, 10:43

clock-img

hanita

pencil-img

257

Mel_a tudi jaz ti žal ne znam pomagat! Nimam pojma kako to naredit.

Če pa ne bo nobena znala, bom probala bratranca vprašat, je majster na tem področju, a danes mi ne bo ratalo.

clock-img

10.01.2006, 10:52

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

MojcaH te skoraj ne bi spoznala.. Saj se res bolj slabo vidi, ampak že noge imaš tak suhe!! Punce ta leta pa kile... Jaz sem jih imela v gimnaziji med 55 in 57, visoka pa sem 168cm.. Pred nosečnostjo sem jih imela 63kg, kar je bilo še sprejemljivo, četudi bi si že takrat želela kakšno kg manj, zdaj pa user posted image 73kg (-2,5kg) torej 70,5kg... Tak sem si prvo zastavla cilj, da pridem vsaj do teže, ki sem jo imela pred nosečnostjo.. Kaj češ?! Med nosečnostjo pa se uživala - tudi v hrani.. user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

10.01.2006, 10:58

clock-img

Anonimen

Mi je šele zdaj uspelo do računalnika.

Seven, višina - 100 bi bilo čisto primerno, kar je manj je anoreksično oz. ni za naša leta, pa tudi tvoja postava, glede na slike, ki sem jih videla, ne "dovoljuje" -110 (v smislu, da nima smisla, ker bi za tako težo morala stradati).

Jaz sem s svojim jutranjim rezultatom zelo zadovoljna pa še na stranišče nisem nič šla, ker sem rahlo zaprta.
Bom napisala svoj rezultat AMPAK NE ŽELIM V NOBENO TABELO!
Nisem človek tabel!
- 2,7 kg

????????????????????
Zdaj pa nekaj o kečapu. Sem danes hotela enega kupiti in sem pred nakupom pogledala deklaracijo. Kečapa namreč ne jem, mogoče sem ga v celem življenju trikrat. Sestava je paradižnikov koncentrat, sladkor, voda, razni ekstrakti začimb, različne snovi za zgoščevanje pa par aditivov. 100 g ima od 91 do 140 kcal, odvisno od proizvajalca.
Po tem sem ga vrnila na polico - če je v njem paradižnikov koncentrat, potem lahko jem tudi navadno paradižnikovo šalšo! Ima tretjino kalorij (ali še manj), nima sladkorja in nima aditivov.

clock-img

10.01.2006, 11:14

clock-img

malecka

pencil-img

1665

ojla moj raport: danes zjutraj mi je tehtnica pokazala 63,0 kg (- 2 kg ) BRAVO. VIDIM DA NAS JE VEČINA PRIDNIH ZATO SI VSE ZASLUŽIMO EN VELIK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
danes pa sadje uživajte, sedaj pa grem na eno mandarino


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

10.01.2006, 11:33

clock-img

mammy26

pencil-img

634

moja kaže -3kg

clock-img

10.01.2006, 11:44

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

evo moja je šla danes gor za 0.3daguser posted image user posted image user posted image (pa nisem nič grešila včerejuser posted image )-se uresničujejo Splišnine besede-je pa res da me je lulat tiščal pa se mi ni dal ituser posted image user posted image user posted image  tko da je verjetno na istem

Se prav mojja teža je -2.8kg user posted image user posted image user posted image   mam kar veliko motivacijo

Aja PUCE full ste pridne še tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.1.2006 11:45:00 >

clock-img

10.01.2006, 11:52

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: Mel_A

No, jaz grem, ko se boste odločle, da potrebujete tole tabelo v excelu, me pa kontaktirajte. Če pa je nočete... ok, sem se pol zastonj igrala dobro uro tle user posted image . Mel.



Mislim, da excellove tabele ne moreš nekam na RR postavit, da bi se me vpisovale vanjo, žal. Lahko pa jo imaš pri sebi in (seveda če se ti res ljubi) počakaš, da vse poročamo, jo dopolniš in ko je končana, jo poskusiš skopirati v post. Ne vem zakaj ne bi šlo, če grejo slike, naprimer.

No, moja bilanca je -2kg in sem vesela. Vesela sem tudi zato, ker je danes sadni dan in se bom najedla sadja, ker ga pogrešam. Samo za zajtrk en sadež je meni čisto premalo, ker sem ga navajena pojesti več.

Lp, Taška

Pa čestitke vsem za pridnost in izgubljene kilce.

clock-img

10.01.2006, 11:53

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa (spet user posted image ) dobila dovoljenje, da grem ob 13ih domov in bom šla direkt spat, da bom lažje današnji dan preživela. Bom pa brez zelenjave probala zdržat, res samo s sadjem! user posted image

clock-img

10.01.2006, 11:58

clock-img

Anonimen

dejte mi povedat kaj naj naredim z zelenjavo.. dala sem kuhat cvetačo in ohrovt, pa mal bom spekla bučke..

kaj lahko naredim, da ne bo vse tok pusto??? kako jo naredite??

clock-img

10.01.2006, 12:08

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

-1 kg
Ste pa pridne... user posted image

clock-img

10.01.2006, 12:08

clock-img

Anonimen

dejte no punce..

na drobtincah najbrž ne smem, s sirom tud ne..?!?!? kaj mi še ostane???user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem