cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Februarčice in ostale -najina punčka je umrla

  
clock-img

08.01.2006, 14:14

clock-img

krompircek

pencil-img

212

ISKRENO SOŽALJEuser posted image
ne morem si predstavljati kaj preživljata,upam da vama čimprej posije sonček.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

clock-img

08.01.2006, 14:23

clock-img

lex

pencil-img

6532

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Moje sožalje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

08.01.2006, 14:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.01.2006, 14:29

clock-img

KMALU

pencil-img

1042

Hvala ker si to delila z nami, saj bo morda ravno zaradi tvoje zgodbe katera od nosecnic bolj tecna in bo zahtevala, da se pregedi opravijo tako kot je treba!

Mi je pa resnicno zal zate in drzim pesti, da bosta tudi vidva kdaj imela svojo user posted image .

clock-img

08.01.2006, 14:39

clock-img

naya1

pencil-img

6

groza
moje sozaje user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2006, 14:40

clock-img

naya1

pencil-img

6

ups, sozalje

clock-img

08.01.2006, 14:45

clock-img

soncicaT

pencil-img

1018

:-(

clock-img

08.01.2006, 14:57

clock-img

SANIKA

pencil-img

34

grozno mi je ko sem vse to prebrala,kar solze mi lijejo,iskrene sožalje ob izgubi vajine hčerkice!!!

clock-img

08.01.2006, 15:03

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Sploh ne vem, kaj naj napišem... Hudo mi je, da te življenje na tak način preizkuša, predvsem pa si ne znam predstavljati bolečine ob izgubi otroka user posted image .  Misli pozitivno, čeprav je težko, in upaj na najboljše, čeprav zdaj boli. Drži se!!!!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

08.01.2006, 15:06

clock-img

ninaki

pencil-img

319

Jery, moje sozalje ob vajini izgubi.

Nina

clock-img

08.01.2006, 15:07

clock-img

Anonimen

Nimam besed, s katerimi bi opisala ves GNEV, ki ga čutim do zdravnikov, ko kaj takega preberem! Vse bi postavila v vrsto in skloftala. In ob tem je najbolj žalostno to, da je človek ob vsem nemočen, saj držijo drug z drugim kot se drži srajca riti (pri vsem skupaj so riti ONI!!!).
Samo za prestižen položaj v družbi jim je, delali pa bi od 9 do 12! Prekleta banda! Vse skupaj bi poslala vsako leto na nekajmesečno voluntersko delo kam v Ruando ali Sudan ali kam drugam, kjer potrebujejo zdravnike - potem bi vsaj tistih nekaj dni opravljali poklic tako kot so obljubili.
A obstaja v Sloveniji sploh kdo, ki je zaradi napake zdravnikov dobil tožbo? Je sploh kje kak javni tožilec, ki je po službeni dolžnosti vložil tožbo proti kateremu od zdravnikov zaradi njegove strokovne napake?
Kje je tujina, kjer se zdravniki tresejo zaradi nevarnosti tožbe in se maksimalno potrudijo - če ne zaradi drugega, zato, ker se bojijo, da jih bo pacient tožil zaradi malomarnosti! In tudi jih in dobivajo milijonske zneske. Verjamem, da jim ta denar ne vrne nazaj življenja, ki jim je bilo zaradi malomarnosti zdravnika odvzeto, pomeni pa le neko moralno olajšanje in nekoliko olajša življenje.
Vztrajaj na poti, ki si si jo zastavila, čeprav do konca verjetno ne boš prišla, boš pa zagotovo tlakovala pot, ki bo, upajmo, nekoč postala utečena tudi v Sloveniji.

V tem času pa govori, piši,... vse, kar čutiš, važno je, da ne utihneš. Svojo ljubezen pa poskušaj pokloniti drugemu živemu bitju, ki prav tako hlepi po tvoji ljubezni. Morda zapuščeni živalici, morda kaki rastlini, morda starčkom iz bližnjega centra za ostarele ali pa morda prizadetim otrokom.
Zaradi medicinskih indikacij ti verjetno, kot praviš, ne bo dano biti mama, morda pa lahko, kasneje, ko bo bolečina nekoliko otopela, s partnerjem razmislita o posvojitvi?
Ampak za vse to bo še čas v prihodnosti. Verjamem, da življenje ne bo nikoli več tako kot si prej načrtovala, da bo, ampak verjemi, v njem lahko zagotovo najdeš stvari, ki te bodo veselile in izpopolnile. Le počasi, korak za korakom in skupaj s tistimi, ki te imajo radi!

Iskreno sožalje tebi in tvojemu partnerju!

clock-img

08.01.2006, 15:09

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image  ob tako hudi izgubi.
Prav je, da zdravniki odgovarjajo za svoje napake, malomarnost...karkoli pač že. Kljub temu, da to vajino punčko ne bo vrnilo nazaj. Želim vama, da bi se vama kljub vsemu zgodil čudež in da bi vendarle enkrat lahko pestovala svoj zakladek. Srečno!!!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

08.01.2006, 15:45

clock-img

sonči

pencil-img

12

Iskreno sožalje tudi iz mije strani  obema oz. vsem prizadetim!user posted image user posted image user posted image user posted image
Zaman je iskati besede, ki bi te lahko potolažile, rečem ti lahko samo to da kot vidiš smo vse na forumu s tabo in ne drži v sebi stvari ki te težijo.
Džita se!Sonči

clock-img

08.01.2006, 15:51

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

user posted image user posted image ISKRENO SOŽALJE ZA VAJINO PIKICOuser posted image user posted image

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

08.01.2006, 15:55

clock-img

kaly

pencil-img

46

Iskreno sožalje!
 
user posted image

clock-img

08.01.2006, 16:07

clock-img

Anonimen

Ne morem verjeti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Naj vaju spomin na vajino punčko žene, da dosežeta pravico v tem sv... svetu zdravstva!

Verjamem, da bo tudi za vaju enkrat posijalo sonce, tudi vidva verjemita v to.

clock-img

08.01.2006, 16:08

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Naravnost grozno! user posted image To se res ne bi smelo dogajati. Upam, da si dovolj močna, da boš s tožbo vztrajala do konca. Imam dve prijateljici, ki sta imeli negativne izkušnje s trboveljsko porodnišnico. Ena od njiju je ravno tako naslovila pritožno pismo na direktorja bolnišnice, pa je dosegla vsaj to, da so je ji vsi skupaj ustrezno opravičili. Želim ti veliko sreče, moči in da kmalu okrevaš, tudi zate bo še sijalo sonce! T.

clock-img

08.01.2006, 16:34

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

jery, ne znam povedati kako hudo mi je...kako je šele tebi...

moje iskreno sožalje

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

08.01.2006, 16:44

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

draga jery. mi smo te na forumu kar pogrešale že kr neki cajta. in nobena ni imela nobenih novic o tebi... zdej pa še to!!! joj, me je kr streslo. sm popolnoma šokirana. skupi smo delile kr neki izkušenj v zadnjih mescih. pred par dnevi nas je razveselila novica, da imamo prvo mamico med februarčicami, zdej pa nas je tvoja novica kr precej razžalostila user posted image . zgodbe v podrobnosti sicer še nisem prebrala (po eni strani si kr bojim), a ti stojim ob strani. če imaš še kaj energije, se nam ponovno pridruži na forumu, saj smo te zares pogrešale. ne vem pa, kaj bi rekla, da bi te malo potolažila... drži se po najboljših močeh!!!

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

08.01.2006, 17:27

clock-img

Lejči

pencil-img

520

moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

nimam besed....

clock-img

08.01.2006, 18:38

clock-img

čuko

pencil-img

185

user posted image ISKRENO SOŽALJE, TUDI OD MENE!user posted image


_____________________________

Naš sonček je prijokal 2.2.2006!

clock-img

08.01.2006, 18:46

clock-img

melitkica

pencil-img

402

Moje iskreno sožalje ob tako veliki izgubi!user posted image

Sem čisto brez besed! Naj vaju user posted image user posted image user posted image  varujejo!

user posted image

clock-img

08.01.2006, 18:50

clock-img

KODA

pencil-img

4015

user posted image user posted image moje iskreno sožalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

08.01.2006, 19:24

clock-img

mala

pencil-img

913





user posted image user posted image user posted image user posted image iskrene sožalje tudi od nas,najuser posted image user posted image user posted image čuvajo vajino hčerkico


clock-img

08.01.2006, 19:39

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image moje sožalje...si ne predstavljam, kaj vse sta doživela...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem