cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Odločne, 4. dan

clock-img

06.01.2006, 19:11

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Cmokec, jaz tudi.. Te nic ne skrbi za mleko?

clock-img

06.01.2006, 19:22

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

tty & cmokec: tudi jaz sem pogruntala, da ni dieta kriva za moj štrajk v mlekarni, ampak en dan nisem jedla kosila (6 h brez hrane) in glej ga zlomka, poznalo se mi je na mleku. Pa tudi pravijo, da je vse bolj v glavi, kot kaj drugega, se pravi nič sekirancije. Dieto si pa malo po svoje prikrojim, npr.: danes sem si naredila mineštro, ki je bil v njej tudi grah + piščančjo kocko. (Pa košček čokolade sem pojedla, nobenemu povedat.)

clock-img

06.01.2006, 19:31

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Ja, moja pediatrinja pravi:
Uspešno dojenje = JEJTE ZA ENGA, PIJTE ZA DVA IN BODITE FLEGMA ZA TRI!

clock-img

06.01.2006, 19:44

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

To, pupa to user posted image

clock-img

06.01.2006, 20:15

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ja, moja pediatrinja pravi:
Uspešno dojenje = JEJTE ZA ENGA, PIJTE ZA DVA IN BODITE FLEGMA ZA TRI!



Pupa, tvoja pediatrinaj je zakon! user posted image
Jaz sem tudi komaj na začetku dodajanja in se ne obremenjujem, ker jem takorekoč vse. Najbolj važna je tekočina - ogromno.
Jaz sem že 2 dni pridna - po pravilih (le drugi dan sem podlegla skušnjavi user posted image ). Že od včeraj pijem črno turško kavo brez kakršnihkoli dodatkov. Saj je za prebavit. user posted image  Danes me pa glava boli. user posted image

clock-img

06.01.2006, 20:41

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Čer dekleta!

Danes je še en dan za namiuser posted image . Moj dragi je še vedno IN user posted image  Bolj kot jazuser posted image
Za Z sem jedla banano, za K zelenjavno juhico ( cvetača,brokoli,korenček)+kocka samo je bila goveja, nisem vedela, ampak ni panike + še pomarančo,banano,slive pečene 7 minutk v pečici, potem malo jogurta- 3 požirke, pa prejle 1 jabolko. Vode pa spijem cca 1,5 litra. Sploh mi ne gre. Se vidi, da dojim samo še 1x ponoči in da ni potrebeuser posted image

Punce a jutri za zajtrk pa SADJE, user posted image user posted image  Ga imam kar dovolj že user posted image user posted image

Vam povem še kakšen receptek za jutri?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

06.01.2006, 20:42

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

No ne morem ravno rečt, da imam zdaj zvečer rahlo krizo - sploh nisem lačna, le lušta se mi kaj drugega... npr. mož je prej jedel žemljice s pašteto in sem raje šla ven.. jih drugače sploh ne jem kaj dosti, ampak tisto kar ne smeš, je naslajše, kajne? user posted image

Grešila kljub vsemu nisem, zdaj si pa grem še po 1 kozarec vode user posted image

clock-img

06.01.2006, 20:55

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Punce, men se na mleku danes popoldne pozna. Je Pia pri dveh podojih obakrat spraznila obe do zadnje kaplje, prej sem dojila pa samo na eno dojko. Danes je bilo zgleda preveč in sem si skuhala polento in toplo mleko. Tako, da sem zelo grešila po dieti, a nimam slabe vesti. Pa nisem bla tako lačna popoldne, čeprav sem pojedla z užitkom. Jutri nadaljujem normalno po dieti in če se bo tole nadaljevalo, bom za nekaj časa prekinila in bom samo navijačica. Zaenkrat sem pa še z vami.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

06.01.2006, 21:03

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Veš kaj Cmokec, če pa se pri mleku pozna, pa ni ravno najboljša odločitev.
Na prvem mestu je itak otročiček. Boš pa drugič bolj stroga sama do sebe, ko boš samo sebe imela na grbi.

Jaz sem še kar uspešno pregurala ta dan, čeprav se mi sline cedijo za mastno hrano. Se mi ful lignji luštajo. V bistvu bi jih lahko jutri, ampak imam že postrvi kupljene, tak da jutri so postrvi za kosilo. Pa zelenjava na žaru zraven, pa polna skleda mešane solate ( zelje, zelena solata, korenček ).

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

06.01.2006, 21:12

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ja, muki1, saj pravim. jutri še probam in če se stanje ne popravi, vas zapustim. Dojenje mi je resnično na prvem mestu, pa četudi še kako kilo pridobim. Zato sem pa hitro pojedla polento, čist brez oklevanja.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

06.01.2006, 21:19

clock-img

Anonimen

Že navsezgodaj, ko sem prišla v službo, sem doživela prvo preizkušnjo: sodelavka je imela rojstni dan in je spekla pijano nevesto. Vsi so jo tako lepo jedli, jaz pa nisem, pa niti malo me ni mikalo!!! Res sem bila vesela tega.

Neke pretirane lakote danes nisem čutila, verjetno zato ne, ker sem jedla mandlje. Sploh pa se, ko sem skupaj z otroci, zelo zamotim in ne razmišljam o hrani ali o tem, da sem lačna. Prvo pogrešanje hrane sem začutila nekje ob štirih popoldan, pa sem pojedla le eno banano in je bilo ok. Sem pa spila ogromno vode, kar prej nikoli nisem.

Zdaj pa grem delat trebušnjake... mi je MojcaH dala idejo.

Jutri pa pridejo čevapčiči na vrsto in paradižnik!!! A lahko zraven jem tudi kečap?

clock-img

06.01.2006, 21:22

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

O cmokec žal mi je zate, ampak jaz tudi tako delam, da zraven še polento in sezam in pivo in čaj pijem/ jem, ker mleka pa nočem izgubiti.

clock-img

06.01.2006, 21:23

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi jaz preživela ta dan razmeroma dobro. Za kosilo juhica, ostalo pomaranče in jabolka, pred službo sem zmazala eno banano za energijo.

Popoldan sem peljala otroke v Mc donalds in pila samo kavo.

Brez kave pa ne bi preživela: ene štiri na dan jih spijem.


_____________________________

lp

clock-img

06.01.2006, 21:23

clock-img

Anonimen

Cmokec, iz enakih razlogov zaradi dojenja sem jaz prvič nehala hujšat. Samo, da je mali zraven vsega dobil še zaprtje... in to tako, da so nas poslali v bolnico na pregled! Tam so me vsi pediatri, ki so slišali, da dojim in hujšam, ful grdo gledali... Čeprav so mi povedali, da naj ne bi imelo zaprtje nobene veze s tem.

Vztrajala sem nekje tri tedne, pa sadnih dni se nisem ne vem kako držala, vseeno mi je uspelo shujšat za 5 kil. Vodnega dne nisem nobenega preizkusila.

clock-img

06.01.2006, 21:24

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Aleksandrin, a pol si tudi danes jedla polento, al jo ješ kar vsak dan?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

06.01.2006, 22:34

clock-img

Anonimen

Skutica, jaz mam tudi jutri čevapčiče in padadižnik, pa me zanima, če sploh lahko paradižnik, ker naj bi bil kao sadje. Mah, jaz ga bom, kaj me briga. Pa čebulo in ajvar user posted image !!!

clock-img

06.01.2006, 22:41

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Mala maja, moj mož je tudi prej jedel dišečo slastno kmečko pizzo. user posted image  Jaz sem pa jezik po tleh vlekla in slino puščala. Je bla kriza, ampak se ne dam. user posted image

Danes sem jedla ananas, 2 banani, 4 mandarine in jabolko. Prej me je ful zeblo in sedaj pijem že drugi vroč čajček in je bolje. V mislih imam jutrišnjega meseka z goro zelenjave in solate. Njammmmm. Pa sebe poleti v bikinkah. user posted image  Ne bi bila rada taka kot zdaj...flofasta, so se ene izrazle. user posted image user posted image  Saj bo, glavno da smo dale prve 4 dni skozi, zdaj bo vse lažje. Upam. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

06.01.2006, 22:43

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Hothien, berz skrbi lahko ješ paradižnik, saj je zelenjava.

clock-img

06.01.2006, 22:51

clock-img

malecka

pencil-img

1665

ojla jaz pa sem danes imela mal krize sem bila popoldne tako lačna, da sem se pregrešila ampak samo s sadjem (pojedla sem ga več kot pa je dovoljeno ) sedaj pa imam nekaj vprašanj:
--ali lahko zamenjam zajterk z kosilom?
--na Š. dan lahko ješ matevž in kislo zelje?
--ali ste pogruntale da nimate toliko energije!? (namreč  do sedaj vsak dan šla peš, z malim na hrbtu ki ima 11 kg, na bližnji hrib se pravi pol ure v hrib in 20 min nazaj )danes pa ni in ni šlo sem čist brez energije
ali pa je mogoče to krivo ker pri vsakem kosilu preskočim juho in kruh.!?user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

06.01.2006, 23:18

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Malecka:
- zajtrk s kosilom po moje ni fajn zamenjat
- matevž in kislo zelje je tudi v mojem jedilniku user posted image  ...upam, da je ok
- jaz sem imela do včeraj noro veliko energije, danes pa nekaj srednjega, ker sem bila lačna....pa nisem pila juhe, kruh sem pa jedla.user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

07.01.2006, 00:42

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, moj dan je tudi minil. Pojedla sem veliko (res ogromno) hruško in 1/4 večjega ananasa. Počutim se fino, še boljše pa, ko pomislim, da smo bili na obisku pri štirih familijah, kjer so bile mize polne peciva, piškotov, čokolade, sira, salame, in kaj vem česa še vse, pa nisem nič vzela. Hura!!!!
Se mi pa zdi, da so tele debate na RR res v veliko pomoč.
lp

clock-img

07.01.2006, 02:02

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Cmokec: zadnje tri dni od kar imam krizo z mlekom jem polento zjutraj in zvečer po košček. Sem jo pa s sezamom naredila in pazim toliko, da preteče vsaj tri ure med tem, ko jo jem.

clock-img

07.01.2006, 09:48

clock-img

Anonimen

Matevž je krompir in fižol, oboje je škrob torej je dovoljen. Vendar brez kakih dodatkov, maščobe, torej ocvirkov, ali mleka. Čeprav, sej mleko gre samo v pire, v matevža ne, kajne? user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem