cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE, 3. DAN

  
clock-img

05.01.2006, 14:33

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

oj, bejbe....

meni gre tretji dan.... še kar ok user posted image .....

dopoldne sem na vodi in sadju (jaz itak do enih nisem lačna)..... popoldne bi pa pojedla celega bika.....

včeraj sem imela popoldne samo kuhano zelenjavo + sadje.....

danes bom pa jedla pico user posted image .....+ zvečer sadje

pa pojem še kar nekaj sadja popoldne,..... ker drugače umrem od lakote in želje po hrani..... (zato si raje vzamem pomarančno kot pa keks......)


Nekaj me zanima? A vi jeste točno na določen trazmak ur??? (npr. na tri ure,.....)


_____________________________


clock-img

05.01.2006, 14:33

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Z: naši
K: špageti z malancano, bučkami, porom in česnom + korenčkova solata
V: (dragi je dobil neke sladice z Japonske, verjetno bo poizkušinja)? + čokolada

Ker še dojim malo popuščam glede olivnega olja, margerine...

clock-img

05.01.2006, 14:42

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: *barbapapa*

Nekaj me zanima? A vi jeste točno na določen trazmak ur??? (npr. na tri ure,.....)



Saj ni potrebno jesti točno na 2/3/4 ure ampak je to samo minimalno koliko časa mora preteči med obroki. Meni že zaradi službe ne bi zneslo jesti točno na ure.

clock-img

05.01.2006, 14:43

clock-img

Anonimen

Barbapapa, včeraj pa nisi prav jedla, razen če si med zelenjavo jedla koruzo in fižol. POa tud večerja je obvezna taka kot piša, včeraj polovica kosila, danes sladica.
Sicer pa je pri tej dieti razmak med obroki na OH dan 4 ure, na Š in B dan 3 ure, na sadni pa 1-2 uri.

Jaz sem si pa danes za naslednji OH sdan kupila gobovo omako za testenine! Mmmmmm
Moje današnje kosilo, pizza se pa že peče in blazno diši. user posted image

clock-img

05.01.2006, 14:53

clock-img

Anonimen

Uh, meni je moj mož tako pizzo spekel, da sira sploh nisem pogrešala. Zdaj vem, kaj bom jedla vsak OH dan za kosilo!
user posted image  za tako dieto!!!!!!!

clock-img

05.01.2006, 14:54

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Jaz sem danes pojedla za zajtrk dve pomaranči, zdaj me pa že čakajo testenine s paradižnikovo omako v kateri je paprika in bučke. Njam. Za večerjo bom pa verjetno potičko, ki jo še imamo. Pa vrstico jedilne čokolade.user posted image

Jaz sem bila včeraj tudi lačna in sem se nalivala z vodo. Popoldne sem morala pojest eno mandarino za malico.

Danes bom pa tudi zdržala, saj je to zame najlažji dan. Jutri pa bom samo na sadju (mandarine, melona, banane).

Včeraj sem se vagala in je šlo kakšne pol kile dol. user posted image  

Nekaj me zanima....v moji dieti na OH dan poleg paradižnika ni napisane nobene zelenjave in na jutrišnji dan samo sadje. Kaj je zdaj to? user posted image

Trdno voljo vam želim. Jaz grem jest kosilo.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

05.01.2006, 15:08

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Zajtrk: 2 jabolki
Kosilo: Testenine s paradižnikovo omako z gobicami
Večerja: Kremšnita + vrstica temne čokolade
Vmes: ogromno vode

Ne vem, če je to samo začetna zagnanost ali kaj, ampak jaz se full dobro počutimuser posted image . S praznim želodcem nisem mogla zapsati že nekaj let, včeraj sem pa komot in počutila sem se tako prijetno lahka (čeprav sem še zmeraj težka), zjutraj sploh ni bil problem vstati.

Name deluje odlično, upam, da bo tudi v prihodnje.

lp

clock-img

05.01.2006, 15:20

clock-img

Anonimen

splišni- dobila si me!!user posted image

še takrat ko sem anonimna... ja, sploh ne vem kaj bi.. pa sm raj pod anonimno pisala, da ne bi spet kdo reku, da se norce delam... ker se ne.. sam ne vem kaj lahko, kaj pa ne..user posted image

clock-img

05.01.2006, 15:24

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Moj današnji jedilnik:

Z: 2 x jabolko + kava
M: /
K: špageti s omako + solata + kava
M: /
V: če bom karaketer bo polenta, drugače pa francoski kifelc z marmelado kot moj + čokolada


Sem pa danes prvič po 100 letih jedla kupljeno omako za testenine. Brez mesa, Riomare rib ali kisle smetane ne znam skuhat omake. user posted image   Res ne vem, kako naredijo tako močan on poln okus. A je res vse v kemiji? Ker jaz z začimbami nisem prav domača. user posted image

Jutri bom pa obvezno jedla gosto zelenjavno juho za kosilo, pa za večerjo tudi zelenjavo, vmes pa sadje. Samo ob sadju si jaz dneva z dojenjem ne predstavljam, ker sem do sedaj jedla samo jabolka in banane. Drugo sadje še nisem probala jest zaradi krčev, pa bo očitno treba. Sam potem bom pojedla pol hruške in čakala, kaj bo zvečer. Uf, bom lačna. Ne upam dva "nova" sadeža naenkrat pojest, pa pol čakat, če bodo krči. Ma, bo že.





_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.01.2006, 16:43

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

jaz mam pa krizo. sem se raj zaprla v sobo pa prklopla na RR ker me je grozauser posted image user posted image user posted image

Sej je blo vse OK in lepo do kosila. Za kosilo sem pojedla makarončke z paridižnikovo omako in baziliko kot sem napisla pa solatko. Pol sem šla pa na en tak hitr dolg sprehod. In ko sem z malim prišla po 2h nazaj je bil mali lačen. Ok sadje pa še mami mal. Zdej bi pa jedla kaj  konkretnega.

LLLLLLLLLLAAAAAAAAAAČČČČČČČČČNNNNNNNNNAAAAAAAA


sem PPPPPPPPOOOOOOOMMMMMOOOOOOČČČČČČČČČ

sploh pa k se vsi bašejo s piškoti in torto pa potico, pa oh in sploh. Jaz pa ne sme. Sem si skrila posladek na dno hladilnika za mleko da ga en vidimuser posted image user posted image

Kako bo jutri. ME že skrbi.

Aja pa še nekej v knjigi piše da lahko ješ dve različni vrsti sadja samo da ga ne priporočajo zaradi boljše prebave. Ni pa drugače nič narobe če poješ jabolko in hruško. Pa jutri lahko tud oreščke.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 5.1.2006 16:44:51 >

clock-img

05.01.2006, 16:49

clock-img

Lu

pencil-img

3181

mala maja do večera samo na RR visi. Naj tvoj dragi poštima mulčkeuser posted image

Danes sem jedla:
Z: 1 jabolko
K: pica z zelenjavo
V: jaz bi palačinke, in to 3 z Nutello. SE SME?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

05.01.2006, 16:59

clock-img

Anonimen

Lu, jaz sem jih včasih, sam ne z Nutelo, z marmelado. Pa tudi če boš z Nutelo, nič zato.

clock-img

05.01.2006, 17:00

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

ne vem Lu če mene vprašaš ne ker je v palačinkah mlekouser posted image user posted image  čeprav se mi pa čudn zdi zakaj pol lahk torto????

clock-img

05.01.2006, 17:01

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

Lu, jaz sem jih včasih, sam ne z Nutelo, z marmelado. Pa tudi če boš z Nutelo, nič zato.



user posted image user posted image  to al bina si mi polepšala dan

< Sporočilo je popravil mala maja -- 5.1.2006 17:02:01 >

clock-img

05.01.2006, 17:02

clock-img

ANDREJA*

pencil-img

139

držimo se že tretji dan........user posted image user posted image jutri bo bolj žalostno ampak mejmo se fajn

clock-img

05.01.2006, 17:14

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Samo nekaj bi rada napisala za tiste, ki se obremenjujete, kaj lahko in kaj ne za sladico. Kot sladico lahko ješ VSE kat vam srce poželi....ne glede na sestavo. Če je dovoljena torta ali pa sladoled, v kateri je tudi smetana pa sladkor... pol je dovoljeno tudi vse drugo. Koneckoncev bi si lahko tudi sendvič naredili.  Tako da se ne obremenjujte s tem, ker si res lahko privoščite vse. Pazit je treba le v količini.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

05.01.2006, 17:20

clock-img

paris

pencil-img

1304

Ma, dobr nam laufa tale dieta, berem! Ni, da ni! Ste naštudirale jedilnike u nulo!

Jest sem dones 2 hruške, pa makarone s paradižnikom- če bi vedla bi jih raj z drobtinami!! Zvečer bom pa kremšnito in čokolado, njam, njam!user posted image user posted image

Sem se vagala dones -1kg- svašta!?

Jutr bom pa za kosilo zelenjavno župco, drgač bo kriza pomoje?


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.01.2006, 17:46

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Sedaj se pa striktno držim pravil. user posted image user posted image  
Z eno jabolko
M kava z mlekom
K špageti s paradižikovo polivko
M kava brez mleka in brez sladkorja (pa saj sploh ni tako slaba) user posted image user posted image
V se odpravlam pečt rolado (otroci komaj čakajo - bom jima posebej namazala), sicer pa se mi nič prav ne lušta.user posted image

clock-img

05.01.2006, 18:04

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Mamice, do željenega rezultata pride le, če se diete striktno držite, saj je le-ta sestavljena tako, da pride do spremembe v metabolizmu, kar pomeni, da bodo ob pravilnem prehranjevanju tudi po dieti šle kilce malce navzdol ali pa obstale tam, kamor jih boste spravile. Tega si pa tudi želimo, a ne!?

Zato jejmo tako, kot  je priporočeno. In ne vsega posploševati. Če piše, da je za OH večerjo sladica, naj bo sladica in ne sendvič ipd.
Pravtako danes (OH) ni solatke pri kosilu!!!
Pa tudi juhca se spije samo na beljakovinski dan in ne tudi na škrobni!!!
Pa če piše, da je treba kruh zraven jesti (B, škrob), ga je treba...

"Skrivnost" diete je v sestavi in zaporedju obrokov. In če se že odrekamo, se odrekajmo tako, da se nam bo splačalo. Dosledno.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

05.01.2006, 18:22

clock-img

Anonimen

Solata je lahko tudi pri ogljikovih hidratih, kruha zraven pa ni treba jest, še celo bolje je, če ga ne. Se hitreje shujša.
O spremembi metaboliozma pa mene ne bo nihče šopal, vsaj mojega ne.user posted image  V glavnem, jaz temu ne verjamem.
A ve verjamete? Da boste po dieti kar normalno lahko jedle, pa se ne boste zredile?

Cmokec, tako kot ti sem tudi jaz delala na sadno-zelenjevni dan, tako da sploh nič po svoje ne delaš. Saj je vse v redu, vse po predpisih. Sadje pa najbrž skuhaš v kompotu, saj to pa je dovoljeno pri dojenju, še ccelo zaželeno, a ni?

clock-img

05.01.2006, 18:33

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz sem tudi mislila, da kafeta brez mleka že ne bom mogla. Pa je čisto dober.

Ravnokar sem pojedla najslastnejšo tortico. Z eno kavo vmes sem zdržala od polenih do šestih. Prepričana sem bila, da bom vmes še enkrat jedla sadje, pa ni bilo ne časa in ne potrebe.


_____________________________

lp

clock-img

05.01.2006, 18:34

clock-img

Sofi

pencil-img

528

O spremembi metaboliozma pa mene ne bo nihče šopal, vsaj mojega ne. V glavnem, jaz temu ne verjamem.
A ve verjamete? Da boste po dieti kar normalno lahko jedle, pa se ne boste zredile?

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni




Sem napisala "ob pravilnem prehranjevanju tudi po dieti" . To ne pomeni prenajedanje prosto po Prešernu, ampak nadalje zajtrkovat sadje in nato ločevati hrano, vendar ne več po dieti, ampak lahko isti dan ješ npr. beljakovine in škrob, toda ne v istem obroku.
Še enkrat, napisano se nanaša na prehranjevanje po dieti.

lp user posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

05.01.2006, 18:51

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Z: 1 jabolko
K: testenine + paradižnikova omaka s svežim paradižnikom in papriko
V: 2 mafina z malinami in breskvami

Splišni,

mene samo za jutri zanima glede kompota (bi ga za K) - lahko naredim kompot iz mešanega sadja ali samo enega vrsta sadja (npr. hrušk + jabolk ali samo jabolk)? Drugače pa si bom vmes tudi kakšno solato naredila (verjetno za V) - kitajsko zelje se sme??? (ker v bistvu ne izgleda kot zelje, pa okus tudi nima po zelju user posted image )..

clock-img

05.01.2006, 19:05

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

bobek ja lahko mešaš sadje. Lahko ga celo spečeš. V khjigi je en kup dobrih receptov. Tud iz mase raznega sadja narediš testo pa spečeš piškoteuser posted image  sicer ne vem kako to rata ampak lahko jih spečeš-

sofi samop tolk v vednost piše v knjigi 90d dieta da lahko namesto sladice zvečer ješ tudi slano pecivom ali picoč. Po tem takem lahko ješ tudi sendvič

Ja pa splišni ma tud prav. Ne zrediš se zlepa po njej. Mora pretečtk kar nekej časa da spet začneš dobivat kg.

clock-img

05.01.2006, 19:21

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Punce, jaz sem to dieto dala skozi že lansko leto in če se po končani dieti nadaljuje s starim načinom prehranjevanja, SE KILOGRAME DOBI NAZAJ!!!Tako kot pri vsaki dieti.

Jaz sem bila nekaj časa po dieti še pridna, potem pa je prišel dopust kjer sem pozabila na vsa pravila in sem se v 10-ih dneh zredila za 6 kg. Od poletja pa do sedaj sem nabrala še 10 kg.user posted image user posted image user posted image   In tako sem sedaj štartala z enako težo kot lani. Mi je bila to kar močna šola in upam da tudi letos z dieto prifuram do konca in me potem ne zapusti pamet.

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem