cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 2.DAN

clock-img

04.01.2006, 21:23

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi meni je ta škrobni dan minil presenetljivo fino. prepričana sem bila, da bom okoli petih lačna kot volk (rižoto + solato sem jedla ob pol treh), ampak nisem bila in sem pol rižotke pojedla šele ob sedmih. Moj pa je bil na neki poslovni večerji, kjer so imeli narezke pa se sploh ni pregrešil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

lp

clock-img

04.01.2006, 21:24

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Babuske moje.. Hitro mi povejte kaj lahko jutri zrem.. Nimam cajta se ful poglabljat v dieto. Je cela druzina bolana ze od 30.12 in driskamo in bruhamo. Mama je ze vredu, torej lahko hujsa!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.01.2006, 21:28

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Seven jutri je Oh dan-lahko jemo zelenjavno pico(brez koruze), testenine z zelenjavo, kruhuser posted image z namazom...za večerjo pa sladkarije!

Moj dan je potekal user posted image -nič lačna!

Me pa zanima kdaj se tehtamo-en dan v tedenu pa potem damo tukaj podatke za statistiko, al kako?


clock-img

04.01.2006, 21:30

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Eva1, tale jedilnik je meni sumljiv. Si ziher? user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.01.2006, 21:35

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja seven, sej si ti jutr tut 3 dan ane? ja pol sem ziher kar sem napisalauser posted image user posted image user posted image , jutri jemo na polnouser posted image user posted image -ne mal hecam, samo res-jutri so testenine z zelenjavo...ali pica za kosilo, pa sladkarije za večerjouser posted image !
pa upam, da se čimprej pozdraviteuser posted image !

clock-img

04.01.2006, 21:37

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Še bolj pomemben podatek kot to, da je pica brez koruze, je ta, da je brez SIRA. Če temu sploh še lahko rečemo pica.user posted image

clock-img

04.01.2006, 21:38

clock-img

Anonimen

Seven, ne nori. Po driski se ti naj najprej telo obnovi. Raje začni hujšat z nami naslednji teden!!!

Drugače pa sem bila danes ful pridna. Včeraj zvečer sem že držala v roki francoski rogljiček, ki sem ga spekla za mojega malega, toliko, da ga nisem dala v usta, pa sem se zadnji trenutek spomnila tiste pesmice, ki jo je dala ena naša uporabnica (ej, sorry, nisem si zapomnila, katera, ampak si res super!!!).  Sploh tisti del mi je šel po glavi, ko je pisalo, da bo šlo za trenutek užitka, potem pa bomo imele veliko trenutkov krive vesti, pa še rezultati ne bodo tu... user posted image user posted image user posted image  Tako da sem ga dala nazaj, in je bilo vse ok, pa še zmagoslavje sem čutila...

Danes mi je tudi kriza, ker sem lačna. Za kosilo sem si naredila fižol, ki je bil popražen v teflonski posodi (s kapljico - ampak res kapljico - olivnega olja) in kuhan grah ter korenček. Nisem si mogla mislit, da je to taka dobra kombinacija. Verjetno jo bom uporabljala še naprej, po dieti.

Samo sem se pa uštela v količini. Fižola in graha je bilo premalo oz. ravno dovolj za dva, zmanjkalo je pa za večerjo... tako da zdaj sem lačna in razmišljam, da bi šla jest solato. Ampak ne bom. Grem raje spat, zjutraj bom itak morala zgodaj vstat.

Za zajtrk pa dve hruški... oz. katero koli sadje bodo dali v službi za malico.
Kosilo: barilla omaka z olivami in špageti.
Večerja: 8 petit keksov z marmelado (te imam doma, pa jih je treba porabit, ker sicer jih nihče ne bo pojedel). In seveda - čokolada.

Čudno, ampak res ne čutim neke velike potrebe po sladkem ali po basanju s hrano. Upam, da bo tudi jutri tako... Vem, da sem prvič, ko sem se lotila diete, prav čakala in izbirala vse te tortice in kremšnite... Tokrat me res ne mika. Joj, srčno upam, da mi bo uspelo. Sploh, ker imam dobro motivacijo... Moj user posted image  me je danes objel in mi povedal, da je ponosen name, ker ve, koliko premagovanja me ta dieta stane... Se mi zdi, da sem kar zablestela in dobila novih moči. 

Punce... SMO ŽE EN DAN BLIŽJE KONCU DIETE!!! Kdaj se pravzaprav zaključi? Je že katera izračunala, kateri datum bo to?

clock-img

04.01.2006, 21:40

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Meni gre pa najbolj na živce to, da po tistih dveh mandarinah zjutraj nisem lačna nič, po kosilu ob dveh nisem do večera lačna nič, pol ure po večerji bi pa vola požrla. Al pa vsaj mal čokolade. Matr!
Ampak se ne dam, ne, ne. Brez greha tudi danes.user posted image

clock-img

04.01.2006, 21:41

clock-img

Anonimen

Taška, vztrajaj!!!

clock-img

04.01.2006, 21:49

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Skutica, saj bom cist na easy zacela. Nic pretiravanja.. Lepo pocaaaassiiii in previiiidnoooo.. user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.01.2006, 21:51

clock-img

Anonimen

Plidna!!!user posted image

clock-img

04.01.2006, 22:05

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Splišni, za kremšnit velja. SE ODPOVEDUJEM ENEMU, čeprav s težkim srcem.
Cuker, Hiša nasprot sonca je pa v Prekmurju na Goričkem, kjer pojem dva kremšnita dok si rekla keks user posted image . Pa kaj nisem dobro napisala, dve kremšnite bi morala, a zdaj bomo še sklanjale, ne se samo hrani odpovedovale?
Benti vraga.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.01.2006, 22:35

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Rabim 3 ure, da vse skoz preberem, ker se toliko razpišete... user posted image  user posted image
Moja malenkost:
Z: 1 jabolko
K: ja, seveda jaz tudi user posted image (riž s korenčkom in grahom)
V: isto samo pol manj

vmes pa voda, voda in še 1x voda... edino kar je, da ne morem pit na hektolitre navadne vode, ampak si kupujem one z okusom... user posted image saj vem, da je navadna voda bolj zdrava, ampak tiste z okusom lahko spijem kolikor hočem navadne pa ne user posted image (no ja, še vedno bolje kot npr. coca cola kajne?)

Jutri pa še ne vem... user posted image ne vem če mi bolj dišijo testenine s kakšno gobovo ali paradižnikovo omako ali pica s paradižnikom in papriko... user posted image

clock-img

04.01.2006, 23:02

clock-img

Anonimen

A samo jaz malico jem dopoldan? Sam res ne zdržim do štirih popoldan brez vsaj enega jabolka. Tam ob pol devetih zjutraj pa mam za zajtrk dve jabolki, ob 12ih pa še eno (no, danes sem banano). A je to ful greh? user posted image

clock-img

04.01.2006, 23:18

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Meni se to sploh ne zdi greh. Kdo pravi, da se za malico ne sme pojesti sadje? Saj nekatere tako delajo. Jaz sicer še nisem, ker tako pozno 'zajtrkujem', da ni problema, ampak slej ko prej bo verjetno tudi kako sadje padlo za malico. Brez slabe vesti!

clock-img

05.01.2006, 00:00

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Se mi zdi, da ne pijem dosti več vode kot ponavadi, ampak danes me je skoraj vrglo koliko popijem 4,5 l in nič se ne silim, pijem za žejo. Si vodo nalivam v 1,5 l plastenko in sem spraznila cele 3 in še sem žejna. Lulam pa tudi, lulam...
Sem izpod tuša, prej sem bila pa pridna na orbitreku 25 minut in pokurila 250 kalorij, pa še 250, ko sem likala (sem nekje prebrala, da nam ura likanja pokuri 250 kalorij user posted image ), zdaj pa se greva še z mojim user posted image  posteljnih aktivnosti - joj skoraj bom v minusuuser posted image .

Pa lahko noč vsem in ogromno volje za naprej.

clock-img

05.01.2006, 07:25

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Sofi

na orbitreku 25 minut in pokurila 250 kalorij, pa še 250, ko sem likala (sem nekje prebrala, da nam ura likanja pokuri 250 kalorij user posted image ),



user posted image  Potem sem jaz včeraj pokurila 500 kalorij!!! Bravo jaz! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem