cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 2.DAN

  
clock-img

04.01.2006, 18:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Ma dobro, malo se hecam, samo jaz sem si dva kremšnita kupila, pa valda se mi bo drugi še svinjsko luštal, pa me res zanima če lahko dva. Sta kupljena v šparu, eden tehta 200g, to se mi zdi skoraj preveč nevarno, da bi dva požla, to je potem 400 g masti. Kak za vraga bojo kile šle dol? Velik kos torte ziher ne tehta 400g user posted image .

Najboljše da enega že danes user posted image , ne ne, enega bom dala možu.



Jaz bi tudi dve!!! user posted image  user posted image  user posted image  Matr, že od torka vem kaj bom kuhala za kosilo za en teden naprej, za sladico se pa sploh ne morem odločit!!!!!!!!!!!!! Vsei bi!!! Čokolino, mlečni riž, mlečni gris, kremšnito, ............. Mmmmmmmm

clock-img

04.01.2006, 19:07

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Enako, Hothien. Se sploh ne morem odločit kaj si bom jutri privoščila za večerjo. Vem da tortice sigurno ne, ker je tooooliko boljših stvari. Bi najraje sama nekaj spekla, pa se bojim da pol pleha spraznim.user posted image

clock-img

04.01.2006, 19:15

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No očitno že vse razmišljate o jutrišnji sladici, pa vas bom jaz mal presenetla, če mi namreč uspe, bom sladico črtala. Ostalo je še cela gora "ta dobrih" mojih domačih piškotov od praznikov, pa se jim bom raje odpovedala, ravno tako pa raznim torticam in podobnim skušnjavam, ker vem, da če pojem samo košček....konec diete, bom pojedla vse kar diši po sladkem.

No, sicer sem pa zaenkrat pridna, danes sem pojedla 1 jabolko in krožnik krompirjeve solate, tko da sem še z vami.

lp

clock-img

04.01.2006, 19:20

clock-img

Anonimen

Jaz tudi ne bom nič sama pekla. Še tega je treba da grem recimo kremšnite delat sama, se lahk samo zjokam zraven. Ti t_t_y pa kr tih bot, sem vidla, da maš sam 20 dag za shujšat! user posted image

clock-img

04.01.2006, 19:22

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja, ma ne do manekenske teže, bom če mi to uspe očitno še vedno med bolj okroglimi...ha, ha

lp

clock-img

04.01.2006, 19:26

clock-img

Anonimen

Kok ti velja! Jaz bi v luft skakala od veselja, če bi še kdaj mela tok kot v srednji šoli, pa nisem bla nikol glih suha! user posted image

clock-img

04.01.2006, 19:29

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

evo še moje poročilo o preživetem dnevuuser posted image user posted image  nisem brala vsega ne mi zamert nimam časa žal danes res neuser posted image user posted image

jedla pa sem okoli 12h jabolko
pol pa okoli 3h kosilo prebranac(upam da nisem mimo usekala)
večerja enako pol manj

aja pa tri user posted image  to je vse.
Se pa sama sebi čudim ker sploh nisem lačna. Jutri pa pica in tortica user posted image user posted image user posted image  se že veselim.

clock-img

04.01.2006, 19:29

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

O jest pa nebi mela več kot v srednji, vsaj ne na začetku..je blo že blizu 100,
pa sem se pol mal potrudla pa spravla na 58, sam pol se je pa nekej let nalagal, in zdej po tamalmu ne gre dol ampak sam gor, gor, gor.....tko da je zdej 78-79. Torej,....ja, potrudit se bo treba

clock-img

04.01.2006, 19:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

O jest pa nebi mela več kot v srednji, vsaj ne na začetku..je blo že blizu 100,
pa sem se pol mal potrudla pa spravla na 58, sam pol se je pa nekej let nalagal, in zdej po tamalmu ne gre dol ampak sam gor, gor, gor.....tko da je zdej 78-79. Torej,....ja, potrudit se bo treba


Resno? Kako si pa shujšala? In obdržala????

clock-img

04.01.2006, 19:38

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ah sej neki časa je šlo, čeprav je blo skos ene 7 gor, pa nazaj dol...pol sm mela pred zanositvijo 67 in je šlo sam gor, do 84, zdej pa nikamor. Sem bla pa v tistem cajt, ko sem shujšala precej aktivna - kolo, tek, delo po njivah, ...pa zmožna sem bla tud po več dni ne jest. Sladkarij nekej let sploh pogledala nisem, ko pa sem jih spet, je pa rezultat ta, da sem z vami spet na začetku...

lp

clock-img

04.01.2006, 19:41

clock-img

Anonimen

tty (jaz te bom kr krajšala user posted image ) ti si moj navdih! Čeprav ne bom na tak način, pa vendar! Zdej pa morm it večerjat, moj bo pa tole kišto okupiral. user posted image  Jaz pa pred TV. Se beremo jutri na 3. dan! user posted image

clock-img

04.01.2006, 19:56

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

O, hvala enako. Jaz namreč zdej tud rabim kar precej vzpodbude, ker sem že nevem kolikokrat začela spet hujšat in kot povejo moje mere seveda ni bilo uspešno...ampak tokrat,  tokrat nam mora uspet.

lp

clock-img

04.01.2006, 20:12

clock-img

Anonimen

t_t_y, še je upanje zame. Tudi jaz sem že nad 90, pa tako srčno upam, da bo mi uspelo tokrat zdržat in spravit dol te kile. Najhujše je nažiranje. Včasih sem se zvečer usedla za računalnik in se basala. Sama sebi sem se gabila, ko sem se gledala v ogledalo, vse teme o zdravi hrani sem raje preskočila. Včasih mi je bilo slabo od tega, ker sem toliko jedla, pa še vedno nisem mogla nehat...

Ne me čudno gledat, v moji glavi pač ne štima vse, kot bi moralo. Glavno, da sem zdaj naredila klik in začela na novo.

clock-img

04.01.2006, 20:15

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

jaz sem si dva kremšnita kupila,



Joj, muki, kolk si me ti nasmejala.....s tem tvojim "dva kremšnita"user posted image user posted image user posted image
A smem prašat, kje je ta hiša nasprot sonca, kjer si doma da bom vedela, kje tako smešno govorijouser posted image



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

04.01.2006, 20:18

clock-img

fusia

pencil-img

612

Ojla, meni je tudi danes šlo fino od rok. Sem jedla (kot večina) riž s paradajzom in papriko.

Ko se že vse nekaj s sladicami ukvarjate naj povem, da bom jaz verjetno kar piškote, ki so ostali od praznikov. Pa ena potica se še nekje valja.

Me pa nekaj zanima... ali so banane OK? Nikjer nisem tega zasledila.

clock-img

04.01.2006, 20:21

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Banane niso najbolj priporočljive. ampak jaz si jih vseeno privoščim na sadni dan. Drugače ne.  

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

04.01.2006, 20:23

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Punce, neglede na to, koliko mora katera shujšat, vsaka mora zmagovat samo zase. Zato nobeni verjetno ni bolj lahko ali manj lahko. Tiste, ki nimamo ful kg preveč, bomo kg tudi počasneje izgubljale. Skušnjava je pa pri vsaki, če ne nebi blo treba hujšat.

Jaz sem se danes mastila z:

Z: 2 jabolka
M: kava
K: zelenjavna rižota + solata + kava
M: /
V: 1/2 zelenjavne rižote + solata

Zjutraj sem se že zbudila lačna, po kosilu je kar šlo, po večerji sem bila pa prov sita. Ne pomnim, kdaj sem jedla tako kuhano večerjo (razen polente, gresa, hrenovke, jajc, ..), tko, da mi ta dieta kar ustreza.

Za jutri pa še ne vem, ker se ne morem odločit. Kupila sem že omako za makarone, ker razen mesne za testenine ne znam skuhati nobene druge (no, s kislo smetano znam, a je prepovedana). Pol bi jedla pico, tko da še ne vem. Za večerjo sem hotla palačinke, a bom po vsej verjetnosti polento, zaradi dojenja. To sicer ni sladica, ampak saj je tako pol čokolada.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

04.01.2006, 20:40

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Zdravo!

Šele zdajle prišla pred rač. Smo se danes potepali po Hrvaški. No v glavnem.

Z: 1 jabolko
K: korenček,špinačauser posted image (zdaj vem da je ne bi smela),karfjola+solata(zelena,radič,zelje)+krompir
V:1 skodelica jogurta-nisem zdržala.

Bo jutri bolje, saj me čaka moja najljubša hrana-špagetiuser posted image user posted image . Ja moj dragi je pa tudi priden. Si je prav resno zastavil tole dieto. Namreč še najbolj vesel je jutrišnje večerje ( sladica )

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

04.01.2006, 20:46

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Anonimen ja gotovo imaš šanse, tko kot jest in vsi drugi, sam treba je voljo. Meni jo je zadnje čase primanjkovalo, pa moram rečt, da mi tole sodelovanje na RR in debata z vsemi vami precej pomaga.

lp

clock-img

04.01.2006, 20:54

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Sploh ne morem verjeti... nisem lačna in ne pogrešam nobene hraneuser posted image ... pravzaprav se počutim zelo dobro. Moj je oddirkal na fitnes, jaz se odpravljam na orbitrek, samo tamali mora zaspančkati. Oblekla bom pa hlače za švicanje, kupila sem jih pred šestimi leti in dvomim, da sem jih kdaj oblekla, mogoče enkrat. Bodo pa zdaj prišle prav - če jih bom nase dobila, seveda.

LP

clock-img

04.01.2006, 20:57

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla.

Danes:
Z:nič
M: 2 mandarini
K: zelenjavna rižota
M: banana
V: nič

Jutri:
Z: nič
M: jabolko
K: pusti makaroni
M: mandarina
V: nič

clock-img

04.01.2006, 20:57

clock-img

hanita

pencil-img

257

Jaz grem pa spat,ker sem lačna!

clock-img

04.01.2006, 21:01

clock-img

Sonka

pencil-img

310

Tudi jaz se oglašam, ker ste skoraj vse na rižu zapišem še moj jedilnik mogoče bo koga zamikal naslednji škrobni dan. Kupila sem si namreč knjigo.
Zajtrk: limonada, po 15 minutah 2 kivija,
Kosilo: segedinova juha s kruhom
Večerja: polovico juhe manj.

Juha je super.

Zdaj pa priprave za jutri.

clock-img

04.01.2006, 21:12

clock-img

Anonimen

Muki1, TAKOJ nesi eno kremšnito v WC!!! TAKOJ! Ali pa naj jo mož poje, ampak nujno TAKOJ!

clock-img

04.01.2006, 21:15

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Držim pesti, da bi vam uspelo. Tudi sama skušam znižati svojo težo

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem