cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ODLOČNE 2.DAN

  
clock-img

04.01.2006, 10:28

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Joj,jaz že komaj čakam,da bo ura 12 in čas za kosilo. Lačnaaaaaaaaaaaa!!!!user posted image


clock-img

04.01.2006, 10:44

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Tudi mi bomo danes jedli rižoto: z bučkami in cvetačo. Za zajtrk pomaranči, verjetno bom kasneje še kakšno jabolko, okoli pol treh kosilo, ostanek rižote si nesem v službo in pojem do konca.
Zaenkrat brez pretirane lakote.
Jutri pa je tortica!!!!!!

Všeč mi je, da me je dieta prisilila, da spet malo vnaprej planiram obroke in nakupe. V trgovino grem enkrat in nakupim za ves teden.



< Sporočilo je popravil al1* -- 4.1.2006 10:45:09 >


_____________________________

lp

clock-img

04.01.2006, 11:00

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Živjo.

Jaz sem se pa danes po dolgem času že zbudila lačna. Pojedla sem dva jabolka (in je bolje), za kosilo bo pa tudi pri nas zelenjavna rižota + solata. Edino moj si je omislil prebranac.  Za večerjo pa ostanek od kosila.

Za jutri še ne vem, edino za večerjo se veselim palačink user posted image .

Dajmo se še za poročanje dogovort - a se tehtamo ob torkih?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

04.01.2006, 11:05

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Z: 2 jabolki
K: riž z porom in česnom + parad. solata (čeprav spada pod sadje)
V: 1/2 kosila
Vmes bo verjetno še kakšno sadje padlo.

Vztrajnost velja!

clock-img

04.01.2006, 11:06

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Torek sem predlagala,ker smo v torek tudi začele. Drugače pa kakor vam odgovarja.


clock-img

04.01.2006, 11:07

clock-img

tadejaa

pencil-img

121





Tudi jaz preživela prvi danuser posted image . Pa saj sploh ni tako hudo.
Danes sem pojedla 2 kivija in spila že ogromno vode. Za kosilo pa bo
verjetno zelenjavna rižota in zelena solata. Da ne bom preveč izstopala,
ker kot vidim bomo vse jedle riž user posted image .

Ja, tehtajmo se vsak torek in sporočimo - kilograme. 


clock-img

04.01.2006, 11:22

clock-img

Anonimen

Kar se rižote tiče, date lahko vanjo zelenjavo, tudi grah. Se mi zdi, da je nekje prav pri jedilniku napisan riž z grahom. Sva pa včeraj z al bino res nekaj mutili, da naj bis e jedlo le eno vrsto škroba, kot npr. beljakovin (samo meso ali smao ri), pa tudi jaz sploh več ne vem, katera od naju je zamutila. Ko začneš premišljevati, pa ti logika preveč ven seka ...user posted image
V glavnem, kot j napisala Cukrček, zelnjava je zraven vedno dovoljena, razen stročnic in koruze, ki so škrob in se lahko dodajajo na škrobni dan.
S solato je pa tako, muki1, da sem jo jaz ponavadi jedla za kosilo, za večerjo se mi je pa večkrat ni dalo še enkrat pripravljat. Če sem jo, sem pa (mislim) isto. Ampak to res ne more igrati ne vem kako velike vloge.
Bravo, punce, lepo da se tako striktno držite, to vam bo pomagalo. Ker če se začne hvatat krivine, se hitro vse izpridi. Najprej je dovoljeno nekaj, potem še nekaj drugega, nazadnje pa že skoraj vse in se zadeva izfiži. Pa se mi zdi, da če človek je nekaj, kar mu je ful, ful dobro, recimo meni kakšen dunajc, sem potem še bolj požrešna, potem kar ne znam nehat. Tako da bolje, da ga sploh ne.

clock-img

04.01.2006, 11:26

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Dan! Ene ste pa res zgodne.

Jaz sem zajtrkovala dve pomaranči, za kosilo bo pa rižota z zelenjavo in skleda solate, večerja pol manj.


Pa še nekaj odgovorov: Nima smisla se odrekat obrokom!! Jejte normalno, kar lahko, ker drugače boste preveč lačne in vas bo mikalo grešit.
Hanita, v moji dieti je juha samo na prvi dan.
Firbc, danes lahko ješ fižol, grah, lečo, riž ali krompir, kos kruha, solata neomejene količine. To lahko začiniš s soljo, poprom, vegeto, ketchupom, kuhanim paradižnikom in origanom.  Tako piše v moji dieti.

Jupi, jutri pa testenine s paradižnikovo omako, za večerjo pa njamiiii pecivo. Pa ne pozabite, OBVEZNO eno rebro jedilne čokolade!!!!


Se slišimo zvečer.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

04.01.2006, 11:33

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Zajtrk: 2 majhni banani - imata veliko škroba in sta na škrobni dan zakon

Kosilo: kuhan krompir, kumarice v paradižnikovi omaki, solata. Sem mislila tudi jaz danes riž, pa tašča kuha zgoraj omenjeno, s tem da bodo oni še polpete, jaz pa pač ne.


Zaenkrat nimam težav z lakoto.
Tehtanje ob torkih? Se popolnoma strinjam. Komaj čakam torekkk!!!!

clock-img

04.01.2006, 11:33

clock-img

Anonimen

hmmm... čist tko za informacijo-danes je škrobni dan, ne?? sem čist zmedena od tega planiranja, stalno hodim na RR, gledam kaj ste pisale, pol pa v hladilnik, če mam to ali ono stvar..

da vidim, če sem prav ugotovila.. danes se lahko je koruza in fižol od zelenjave.. (ene pišete, da se lahko je vse, tko da bom dala zraven riža tud korenček, gobe, bučke...). bo tko prav??!!!user posted image

pol dejansko lahko drugi škrobni dan jemo npr. krompir in stročji fižol??

dajte povedat, če imam prav, tok da ne bom še po netu iskala, ker bi se res mogla mal začet učiti za izpit, ne pa študirati te diete...

aja, pa še to.. če se tehtamo vsak torek, koliko pričakujete, da bo pokazala tehtnica manj??user posted image

clock-img

04.01.2006, 11:36

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Kaj 1 rebro, v moji piše 3-4 user posted image , to pa je že skoraj pol čokolade user posted image .Resno.

clock-img

04.01.2006, 11:39

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Biba12, imaš prav! Poglej moj post malenkost višje.

Ko sem jaz nekaj let nazaj hujšala po tej dieti, mi je šlo vsak ciklus, torej na vsake 4 dni po 1 kg dol. user posted image  
Verjetno je pa zmanjševanje kil odvisno od posameznice, kako se bo diete držala in tudi od izhodiščne teže.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

04.01.2006, 11:41

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Aleksandrin user posted image user posted image , da niso to koščki in ne rebra čokolade. user posted image  Sicer pa ko sem jaz hujšala, sem zelo redko lahko po večerji ki je itak sladka, pojedla še kaj čokolade. Mi je blo too much sladkorja. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

04.01.2006, 11:56

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Tudi jaz se javljam na raport. Zajtrkovala sem 2 pomaranči, kosila bom riž s solato in kos polnozrnatega kruha zraven, večerjala pol manj. Čez celi dan bom spila ogromno vode, včeraj sem cca. tri litre user posted image . Me je pa zvečer kar matralo, ker nisem glodala keksov ipd. Sem zeloooo ponosna nase in grem odločno naprej.

Kile pa bodo šle tistim, ki jih imajo veliko preveč, hitreje dol, kot tistim z majhnim presežkom. Pa ne smemo pozabiti, da bo najprej tehtnica pokazala minus zaradi vode in ne salauser posted image .

LP

clock-img

04.01.2006, 12:14

clock-img

hanita

pencil-img

257

TOREK BO NAŠ DAN TOREJ! Komaj čakam torek!

clock-img

04.01.2006, 12:20

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Meni ni sladkorja nikoli preveč. user posted image

Zdaj pa še malo za hec.

ODA RIŽU.
Sonce se je včeraj že poslovilo,
ko se je na mojem štedilniku smodilo,
za škrobni dan kosilo.
Prvi dan mi je mukoma mineval,
pogled mi je v tisti pisker zeval,
kjer je riža brbotala, se mi zapeljivo je smejala.
Malo sem začinila, malo posolila,
zraven sline sem cedila in mislila;
Oh, le kje je jutri čas kosila.

Verjeli ali ne, prišel je tudi škrobni dan,
po zajtrku težko sem čakala poldan.
Ko v vaškem zvoniku je 12 odbilo,
privoščila sem si svoje kosilo.
Rižo počasi v ustih sem mlela,
a je vseeno hitro iz krožnika izpuhtela.
Zdaj mi kaj drugega ni ostalo,
kot da se veselim večerje,
ker je še pol krožnika rižotke ostalo.

user posted image  Saj vem, zdaj si mislite, ČE BO TA ZDRŽALA user posted image  user posted image , AMPAK MI JE SFOLGAL TA RIŽ. zDAJ KO SEM PISALA PESMICO, SEM UGOTOVILA, DA IMAM V BISTVU POLN ŽELODČEK. Juhej.user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

04.01.2006, 12:24

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Bravo muki1! Moraš pa res užuivat ob dieti, da še pesniški navdih dobiš.

clock-img

04.01.2006, 12:24

clock-img

taška30

pencil-img

2758

2. dan se je začel fantastično.user posted image  Zbudila sem se z najhujšo MIGRENO vseh časov in tako slabostjo, da se je tud iz nosečnosti ne spomnim (pač posledica menstre, ki je prišla včeraj zvečer).user posted image
Torej:
zajtrk: 1 lekadol + 5 ton naivnosti, da bo kaj pomagal
malica 1: črna kava + stisnjena limona (nosečniški recept proti glavobolu) + 10 ton naivnosti, da bo prijelo in da mi ne bo še bolj slabo
malica 2: v minus - bruhanje
malica 3: saridon - tazaresna tabletka, he-he

Zdaj sem kot nova, migrena in slabost kot bi ju odrezal, papcam zmiksan ananas, ki je ostal od Mancinega zajtrka, ker danes spet štrajka pri jedi in upam da bo saridon držal čimdlje.
Za nameček je dete danes tečno za znoret in se dere, dere, dere....
Tolk v vednost, če se slučajno katera smili sama sebi zaradi lakote, naj ve, da je lahko še dosti slabše.

Kosilo bo riž, ker je lažji za želodec kot krompir.

Pa, pa, Taška

clock-img

04.01.2006, 12:26

clock-img

bianka

pencil-img

203

Tudi jaz sem preživela prvi danuser posted image

Z. 2 pomaranči
K.riž z grahom in rdeča pesa
V 1/2 kosila

Pa že to:do katere ure naj bi se pojedlo večerjo?
Jaz jo po 19 uri ko pridem iz službe.user posted image

a se to sploh sme tako pozno?user posted image

clock-img

04.01.2006, 12:27

clock-img

al1*

pencil-img

2246

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Muki1! Ful sem se nasmejala.

Jaz grem zdaj počasi kuhat tisti riž, mož pride okoli dveh.

Jutri bo pa pica? Kaj boste vse dale gor? Jaz bi dala paradižnik, papriko, bučke in sveže šampinjone. Saj smem na pico vse to naložit? Zraven pa solata.


_____________________________

lp

clock-img

04.01.2006, 12:29

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




user posted image user posted image  mukiuser posted image  Jaz sem pa tudi že sita. Prav paše.


clock-img

04.01.2006, 12:35

clock-img

Anonimen

jaz že kuham svojo rižotko z gobicami, korenčkom, grahom in bučkami... moj bo zraven jedel še hrenovko, jaz pa nič...user posted image
solatke ne bo, ker nisva mela časa it v trgovino.. pa nič hudga..

clock-img

04.01.2006, 12:49

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Tudi jaz sem že pojedla rižotko in skledo solate.Ful je pasalo.Zdaj bom šla pa malo potelovadit ker imam še malo časa.Uživajte pa dober tek!

clock-img

04.01.2006, 12:56

clock-img

Anonimen

Joj punce kake lušte mi delate! Jaz sem pa komaj malicala in sicer banano. Kosilo bo pa šele ob štirih in res ne morem zdržat od pol devetih zjutri do štirih samo na dveh jabolkih. user posted image  
Za kosilo imam seveda tudi jaz riž (mislim HALO?!?! - nobena danes ne je nič drugega user posted image ).
Punce, dejte me prepričat, da stopim na tehtnico! Še vedno ne vem s kolkimo kg začenjam dieto!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.01.2006, 13:31

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




hothien,hitro na vago,drugače ne boš vedela, koliko kg je šlo dol. Kako se boš pa potem veselila?


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem