cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: napočil je dan D za hujšarice

clock-img

03.01.2006, 12:16

clock-img

Anonimen

kaj pa zrezke s sirom lahko=???

hitro povejte..

clock-img

03.01.2006, 12:57

clock-img

Anonimen

taska jaz se grem stavit, da so jagode s zelo sladko smetano.. user posted image    user posted image  

v imenu vseh hujšaric 2006, ki bi rade uspele te prosim: stran s tem..  user posted image

clock-img

03.01.2006, 13:17

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Tkole, Biba, pa ni več smetance.user posted image  Samo mufinčki - čokoladni!

clock-img

03.01.2006, 13:46

clock-img

Anonimen

Taška 30, vrž hitro ta avatar stran!!!! Nobenih avatarjev s hrano ne sme bi na forumu hujšanje! user posted image
Al sem samo jaz tok lačna, da vidim slastne piškote??? user posted image  

clock-img

03.01.2006, 13:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Taška resno - zamenjaj slikico, user posted image  ker jaz se lahko odpovem celemu kosilu, sladica pa mora bit še "repete". user posted image user posted image   In, ko gledam tvojo sliko, se mi luštajo same grešne stvari.user posted image user posted image

clock-img

03.01.2006, 14:03

clock-img

Anonimen

Lelaval, si kej lačna? user posted image

clock-img

03.01.2006, 14:11

clock-img

Anonimen

taska je pa mal žleht..

nasledn miklavž bo prinesel samo šibo...user posted image

clock-img

03.01.2006, 14:15

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

user posted image .... jaz sem ....
ampak gre....


ob desetih sem pohrustala dve jabolki,..... user posted image

ob dvanajstih sem pojedla košček sira ....

zdaj pa čakam, da bo ura štiri, da pohrustam še kosilo........  sir + kuhana zelenjava....

večerje pa ne bom imela, ker se bom za kosilo nabasala user posted image ........

pijem ogromno vode,.... do zdaj sem spila več kot dva litra.....

mogoče bom še pojedla do štirih kako jabolko,...... pa potem zvečer še kako banano.....


upam, da bom(o) uspešno prestala(i)  prvi dan.....


_____________________________


clock-img

03.01.2006, 14:22

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Tudi jaz sem se odločila, da je treba kile dol spravit, zato se vam pridružujem.
Za zajtrk sem pojedla dve jabolki, za kosilo bodo puranji zrezki + solata + kos polnozrnatega kruha + čista juha, večerja pa pol manj in brez juhe.
Zanima me kako dolgo boste držale dieto? Vseh 90 dni? Jaz malce dvomim zase, najbrž, da kakšna dva meseca - sicer je vse odvisno od rezultata. No glede na to, da pride do spremembe v metabolizmu komaj po treh mesecih, se bom pa potrudila.

A kaj teolvadite? Jaz bom ta prvi mesec samo orbitrek matrala, pa malo potelovadila doma, februarja bom pa najbrž šla na aerobiko ali fitnes. Sicer pa komaj čakam pomlad in rekreacijo na prostem (tek in rolanje).

Veliko uspeha želim vsem hujšaricam!

LP

clock-img

03.01.2006, 14:27

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *barbapapa*


zdaj pa čakam, da bo ura štiri, da pohrustam še kosilo........  sir + kuhana zelenjava....



Kako pa jo pripraviš, to s sirom, mislim?

Aja! Kaj boste pa jutri jedle??? Ideje rabim!

clock-img

03.01.2006, 14:34

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Evo vam limone, hujšarice, zdej pa mir!!!user posted image

Zelenjavo s sirom sem jaz ravnokar pojedla. Skuhaš zelenjavo (jaz sem en velik brokoli+korenje), lahko v vodi, še boljše v soparniku. Daš v pekač, potreseš s sirom in pokneš v pečico za 20 minut. Sir se lepo razleze in je njami.
Ostanek zelenjave bom pa zvečer samo potresla z naribanim sirom, pa bo.

Jaz bi pa čokolado zdajle po kosilu...user posted image

clock-img

03.01.2006, 14:36

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Jaz bi pa čokolado zdajle po kosilu...user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  Buhvari!!! Se ti roka posuši!

< Sporočilo je popravil hothien -- 3.1.2006 14:46:15 >

clock-img

03.01.2006, 14:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Lelaval, si kej lačna?


ne še, sem pred pol ure pospravila svoje kosilo - puranji file z zelenjavo in solato. Se mi pa luštajo keksi in kuhano vino. user posted image  Veste, kako lepo diši. user posted image
Taška, bravo za slikico.user posted image

clock-img

03.01.2006, 15:49

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

[Je pa tako, jaz sem se res striktno držala te diete, ker se preveč poznam. Kakor bi začela zadevo malo po svoje krojiti, bi jo skozi bolj in na koncu sem 100-posto, da ne bi nič shujšala. Pač vsak sebe najbolj pozna. Čeprav se mi zdi, da smo "debelinke" vse približno po istem kopitu narejene. Zato pa smo take, kakršne smo. Pač rade jemo. A ni res?




Točno tako!
Tudi jaz sem taka - ali se nečesa držim 100% ali pa mi po par dnevih ne znese več.
Ok, kruha torej nič, čeprav je zapisan. Tudi meni se je čudno zdelo. Pa vse tisti kvazi jedilniki, ki jih danes berem pri drugih, so tudi čudni. user posted image

Zdaj pa še eno vprašanje glede sadnih dni. Ker sem nekje prebrala, da je pa sadje treba jest vsaki dve uri in ne le 3x na dan. Koliko sadja si pojedla, tako na oko, količinsko preko dneva?

Kaj pa razne diet gazirane pijače, ki nimajo kalorij?

clock-img

03.01.2006, 16:14

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Ojla!

Meni kar gre. Sem tako sita, da bom počila.user posted image

Z: dve pomaranči
K: zrezki+kuhana bučka+kuhan brstični ohrovt+ kruh + skleda solate
V: zrezki, kruh, solata


Mene pa zanima, če med temi obroki jeste malico in kaj?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

03.01.2006, 16:30

clock-img

taška30

pencil-img

2758

KRUH, Suzi, KRUH?user posted image
Kako, če smo na beljakovinskem dnevu? Al sem jaz kaj narobe razumela?

clock-img

03.01.2006, 16:37

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Taška, v moji dieti (90D dieta na 2 straneh) piše, da je kruh dovoljen, tudi pred 3 leti sem ga jedla, pa je šlo lepo dol. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

clock-img

03.01.2006, 16:50

clock-img

Anonimen

Z: dve mandarini
K: skuta s pelati in čebulo (oh kako lepo mi z ust diši... danes padeš ziher 1,2,3...) user posted image
V: pol kosila. Blek.

Moj user posted image  bo danes umrl ponoči zraven mene. user posted image user posted image user posted image

Počutim se pa prav fajn. Nič sladkarij zame, že ves dan abstiniram. Sicer ne vem, zakaj mi oko trza vsake tolko, user posted image ampak mislim, da bom prvi dan prebrodila brez večjih težav.

clock-img

03.01.2006, 16:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Še jaz:
- zajtrk: 2 pomaranči
-kosilo: 2 zrezka + solata iz kitajskega zelja + mali kos črnega kruha (pri moji dijeti tudi piši, da je dovoljen)
- malica: ena mandarina
- večerja: pol kosila

Vmes pa tri kave.

Eno vprašanje: ali lahko na OH dan namesto tortice za večerjo palačinke?


_____________________________

lp

clock-img

03.01.2006, 17:04

clock-img

san

pencil-img

4176

pozdravljene,
mene pa samo zanima, kaj pa potem po 90-ih dneh? a potem pa vse spet lahko normalno ješ in mešaš?
hvala za odgovor in veliko kg dol vam želim

clock-img

03.01.2006, 17:37

clock-img

Suzi*

pencil-img

4556

Po 90 dneh še 90 dni za zajtrk ješ sadje, drugače pa po mojem lahko normalno ješ.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem