cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: napočil je dan D za hujšarice

  
clock-img

03.01.2006, 09:29

clock-img

Anonimen

Ja, je, večerja je pol kosila, za večerjo je treba jesti isto kot za kosilo. Č eje za kosilo meso, mora biti tudi za večerjo meso. Če j za kosilo sir, mora biti tudi za večerjo.
Mammy, tole samo z jogurti ne bo šlo. Potem boš pa lačna, se ti bo pa sfuzlalo. Ne se matrat in premalo jest. Pojeste lahko veliko in je tudi treba, organizem ne sme stradat. Ker četudi bi zdržale na tak način 90 dni (kar ne verjamem), bo po koncu diete organizem sestradan nabiral zalogo 100 na uro in se boste hitro nazaj zredile.

clock-img

03.01.2006, 09:30

clock-img

Anonimen

Pa zelenjavo lahko vedno jeste zraven vso, vseeno na kateri dan. Vsaj jaz sem tako delala, pa al bina tudi, a ni res?

clock-img

03.01.2006, 09:30

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Aleksandrin, jaz si bom jedilnik delala iz hrane, ki je za tisti dan dovoljena. Kosila in večerje ne bom ponavljala, ker se mi zdi to preveč enolična hrana za en dan. S tem ne mislim nase, ampak na mojo mlekarno. V bistvu ne bom jedla nič prepovedanega, samo mal bolj pestro bom imela. Če bom zato malo manj shujšala je še vedno bolje kot nič.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

03.01.2006, 09:31

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

evo njaz se tud še šparam. nisem še lačn-me je pa kar malo zvilo ko sem dajala Niku za jest zraven na mizi pa lonček evrokremauser posted image user posted image  mene pa čakata dva jabolčka.

Mi bomo mel tud pšiščančje zreske in zelenjavo moji fantki pa še krompir.

Al bina hvala za lep dan. Se mi očke lar svetijo od veselja da lako user posted image  npijem ker brez nje ne bi zdržala. To je še huje kot bit bres sladkarij.

Tako pince zdaj smo v visokem štartu pa čimprej poročanje o stopljenih kilogramčkihuser posted image user posted image user posted image

clock-img

03.01.2006, 09:33

clock-img

Anonimen

MojcaH, v sarmi sta meso in riž, tega pa ne smeš jesti skupaj. Lahko si sicer delaš utvare, da si na dieti, ampak če boš to jedla, nisi.user posted image  Sory, ampak tako je. Razen če sarmo pripraviš s čim drugim.

clock-img

03.01.2006, 09:42

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

2 pomaranči,
2 kosa mesne štruce in zelenjava, solata
1 kos mesne štruce in zelenjava, solata.
Jupi, hujšamo!!!!user posted image

clock-img

03.01.2006, 09:57

clock-img

Teni_

pencil-img

6466





Splišni,vem ja. Bo brez riža.


clock-img

03.01.2006, 10:01

clock-img

Anonimen

U, a brez riža jo narediš? Super. Jaz bi tudi. A potem samo meso prepražiš in ga daš v zeljne liste ali daš tudi jajce v meso?

clock-img

03.01.2006, 10:02

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

ojoj,..... kok me daje lakota..... user posted image user posted image user posted image

nalivam se z vodo user posted image ..... samo, da me lakota mine user posted image

_____________________________


clock-img

03.01.2006, 10:08

clock-img

Anonimen

Splišni, a ti nisi nikoli jedla čokolade?
Kaj pa tiste slaščice na OH dan? S čim si se posladkala, če si se?
Malico si verjetno tudi izpuščala.
Pa še nekaj - ponekod piše kos črnega kruha tudi pri B dnevu. Kako je s tem?

Sprašujem tebe, ker vem, da si imela pri dieti kar lep uspeh.

clock-img

03.01.2006, 10:14

clock-img

Teni_

pencil-img

6466




Uf,jaz sem taka gospodinja,da sploh ne vem kako se dela. Jo je moja babica delala. Jaz sem jo samo iz skrinje vzela. Dobra sem,ne?


clock-img

03.01.2006, 10:21

clock-img

tiktak

pencil-img

268

Se javljam še jaz. Ko sem se zbudila me je na mizi čakal en kup sladkarij, ki sem jih po hitrem postopku spravila v omaro. Za zajtrk sem pojedla 2 nashija, počasi, z užitkom.user posted image
Za kosilo pa zrezki, za prilogo zelenjava in skleda solate. Za večerjo pa pol manj.
Zdajle sem pa že lačnauser posted image , bom spila malo vode.

clock-img

03.01.2006, 10:27

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Jaz sem tudi že nazaj lačna user posted image , ne vem, če bom zdržala, nekaj slabo kaže.

clock-img

03.01.2006, 10:29

clock-img

*barbapapa*

pencil-img

163

oj,... jem jabolko user posted image .... (to je moj zajtrk).....

kosilo bo komaj ob treh user posted image user posted image user posted image ....


nekaj me zanima..... na kateri dan lahko ješ navaden jogurt???




_____________________________


clock-img

03.01.2006, 10:34

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

ker jaz sem nekje zasledila, da lahko sadje poješ komaj ob dvanajsti uri user posted image .....
Barbapapa, jaz se zbudim lačna in do 12.00 že lahko umrem od lakote. user posted image

clock-img

03.01.2006, 10:58

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Še eno uro do kosila user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

03.01.2006, 11:02

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Čao!Tudi jaz se vam javljam in sicer ne tako grozno lačna.Zjutraj sem vstala pojedla dve mandarini in odšla na kavico.Tale kavica me je pa tako nasitila da v bistvu nisem ful lačna.Bom pa šla sigurno ob dvanajstih pripravljat kosilo in sicer bomo imeli danes pleskavice z zelenjavo in malo kruha.Mnjam komaj čakam.Za večerjo pa seveda pol manj.

Držim pesti za vse nas aja zvečer moramo pa še malo potelovadit a ne?

Uspešno!

clock-img

03.01.2006, 11:13

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Selena

Splišni, a ti nisi nikoli jedla čokolade?
Kaj pa tiste slaščice na OH dan? S čim si se posladkala, če si se?
Malico si verjetno tudi izpuščala.
Pa še nekaj - ponekod piše kos črnega kruha tudi pri B dnevu. Kako je s tem?

Sprašujem tebe, ker vem, da si imela pri dieti kar lep uspeh.




Ne, čokolade sploh nisem jedla. Za sladico sem včasih torto, včasih piškote z marmelado, proti koncu pa sem kar za večerjo tudi makarone, ker mi jih je ponavadi ogromno ostalo. Saj veš, kako je, če tako blazno lačen kuhaš.user posted image  Vsaj jaz ne znam normalne količine skuhat.
Za malico sem že napisala. Zjutraj sem pojedala eno jabolko, se pravi okrog desetih, v bistvu čim pozneje, ko mi je res že krulilo po želodcu, prav zato, da sem potem laže dočakala kosilo, ki je ponavadi okoli pol štirih ali štirih. Če sem bila preveč lačna, sem tam okrog 12. ali 13. ure pojedla še drugo jabolko.
Kruha pa nisem jedla. Samo prvi dan zraven čevapčičev, potem mi je pa prebilo, da takole ne bo šlo.user posted image

Aha, MojcaH, škoda, da ne veš. Ja, res ti privoščim tao taščo.user posted image

Pa še za jogurt - lahko se ga je na beljakovinski dan, čeprav meni ni bilo nikoli jasno, kdaj v bistvu naj se ga na ta dan je. Ker če ješ za kosilo meso, potem moraš tudi za večerjo. Edino mogoče, če za kosilo ješ skuto, pa kakšen jogurt, ga potem lahko tudi za večerjo.

Je pa tako, jaz sem se res striktno držala te diete, ker se preveč poznam. Kakor bi začela zadevo malo po svoje krojiti, bi jo skozi bolj in na koncu sem 100-posto, da ne bi nič shujšala. Pač vsak sebe najbolj pozna. Čeprav se mi zdi, da smo "debelinke" vse približno po istem kopitu narejene. Zato pa smo take, kakršne smo. Pač rade jemo. A ni res?

clock-img

03.01.2006, 11:13

clock-img

Lu

pencil-img

3181

Zdravo hujšarice!user posted image

Pričetek dneva sva oba z mojim začela z bananami. Potem je sledila ena kavica z mlekom.user posted image  Brez pri nama žal ne gre. Za kosilo bova pa imela tudi zrezke, zelenjavco in solata.Na koncu pa še juhco. Grem pa danes še v knjižnico po tisto knjigo pa vam sporočim za jutri še kakšen nov receptek.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

clock-img

03.01.2006, 11:15

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Hoj, hoj še od mene. Uf, ste zgodnje, oz. jaz sem pozna. Evo ura enajst, pa šele žulim svojo kavico, do sadja še nisem prišla, sem bila zaposlena z malo. Zdaj je zaspala končno, jaz grem pa v miru na par rezin ananasa. Moj jedilnik za danes:
Z: ananas
K: brokoli+korenje kuhano na sopari, potreseno s sirom, zapečeno v pečici + solata
Z: brokoli+korenje kuhano na sopari, potreseno s svežim sirom + solata

Trenutno še sploh ne opazim, da sem na dieti, ker itak nikoli ne jem nič konkretnega dopoldne. Mešalo se mi bo zvečer, zaspala pa itak ne bom do 4-ih zjutraj, ker s praznim želodcem ne morem zaspat. Obup! No, v parih dneh se bom navadila, upam!

Lp, Taška (neizmerno srečna, da je prišel dan D)user posted image

clock-img

03.01.2006, 11:32

clock-img

Anonimen

taska, če ne boš TAKOJ spremenila slikce, ne bo nobeni ratalo...user posted image

jagode, pa zdi se mi, da je spodi smetana...user posted image

takoj dej stranuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image    user posted image

clock-img

03.01.2006, 11:36

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Oj!

Evo jst bom sedalje pojedla jaboljko, lačna kot vedno zjutraj nisem nič....mene vedno zvije po 16uri, takrat pa bi user posted image pojedla!

No jaz bom imela danes za kosilo sarme(sem jih tut pri prejšnič jedla, ko sem hujšala s to dieto, pa je šlo vseeno dol), pa tut kavo z mlekom bom vsak dan pila-brez slabe vesti!

No za večerjo, pa pol kosila!

Se beremo še naprej! Sploh ko bom imela krizouser posted image user posted image

clock-img

03.01.2006, 11:39

clock-img

ledenka

pencil-img

11848

dan!

da se še jaz javim... moj zajtrk sta bili 2 mandarini in čaj z natrenom, kosilo bo zelenjavna enolončnica, ki mora ostat še za večerjo.
mal zoprno je sicer, ker sem do četrtka na službeni poti, še dobro, da imam možnost kuhanja user posted image  

clock-img

03.01.2006, 11:59

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

IZVIRNO SPOROČILO: Aleksandrin

Maja s kje pa si, da pri vas kofe pijete?



Sem Štajerka z Dolenske.user posted image

clock-img

03.01.2006, 12:00

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Biba, Biba, a imaš zaradi lakote že privide?user posted image  Kakšna smetana neki? To je bel namizni prt! Če verjameš!user posted image user posted image
Jagode so pa sadje, sadje je pa zdravo!

Lahko dam pa gor kakšno čokoladno torto, kaj bo pa šele potem?user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem