cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Bivše hujšarice - koliko kg?

clock-img

27.12.2005, 09:17

clock-img

Anonimen

Iz 75 kg prišla na 66 med dieto, po dieti še ena kil dol, se prvi 65. Je pa šla zdajle kakšna gor, čutim po hlačah user posted image  Ampak ni panike, za stat so še vedno dobre, a ne, Spliš user posted image

clock-img

27.12.2005, 09:53

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Jana73, grem stavit, da boš ti do poletja spet taka prekla suha kot si bla prej, in to brez diete, čeprav se meni zdi, da si tudi s 30+ zgledala prav super.

Drugače sem pa jaz mela ene 15 preveč, tak da mam ene 7 še vedno dodatnih, pa kaj čemo, nisem manekenka, se pa vseeno počutim zelo dobro v svojem telesu!

solatka, ti bi pa prej morala +7 ko -7 dobit, hi hi.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

27.12.2005, 18:36

clock-img

Anonimen

Sanšajn... ne izzivaj....user posted image

clock-img

28.12.2005, 11:38

clock-img

filipinka

pencil-img

947

Jaz nisem imela 90D diete pa sem od oktobra 04 (po porodu) do danes shujšala 30 kg!user posted image  Moja dieta je MANJ ŽRI in aktivno življenje z našim malčkom. Pred nosečnostjo tudi nisem bila najbolj suha in sem vedno znova preizkušala kake diete. Venomer sem bila obremenjena-ko se je obremenjenost s kilogrami  in dietami končala in je bil pomemben le mali-so začeli kilogrami samo padati!

clock-img

29.12.2005, 12:36

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

no se bom jaz opogumila;v porodnišnici po porodu sem jih imela 75 potem sem shujšala 13 kg ampak sem po 4 mesecih pridobila 4 kg.Zdaj pa spet začenjam pa bi jih izgubila saj 8 tako da bi bilo potem to 58 kg.Upam!!!!

clock-img

29.12.2005, 12:43

clock-img

Anonimen

jaz bi tud začela po novem letu..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem