cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

[Brisano sporočilo]

clock-img

20.12.2005, 15:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.12.2005, 23:50

clock-img

urška

pencil-img

3136

minaja, če misliš, da mamice ki otroke hranimo po flaški to delamo ker je enostavnejše kot dojenje, si se hudo zmotila.
poskusi parkrat na noč odmerjati mleko in greti vodo in zmešati vse skupaj in imeti malčka, ki vpije kot jesihar ves čas na rolkah..... pa po možnosti to početi vsaj ene 3 mesece....
se mi pa zdi, da je boljše otroku dati dodatek kot ga pa pustiti lačnega in ga tiščat na prazne joške.
klinc pa tako čustveno navezanost, če je mama znervirana do amena ker otrok vpije, otrok pa vpije, ker je lačen kot volk midva sva z mojim prov fino čustveno navezana, pa nisem prav dolgo dojila....
no ti si očitno drugačnega mnenja.

ja in res živela milupa (in podobni), ker če ne bi pili alpsko mleko.....

clock-img

23.12.2005, 16:41

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

IZVIRNO SPOROČILO: urška
se mi pa zdi, da je boljše otroku dati dodatek kot ga pa pustiti lačnega in ga tiščat na prazne joške.
klinc pa tako čustveno navezanost, če je mama znervirana do amena ker otrok vpije, otrok pa vpije, ker je lačen kot volk



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne bi mogla bolje povedat.

clock-img

23.12.2005, 23:23

clock-img

urška

pencil-img

3136

ok gor je napaka: ....ki vpije kot jesihar, ves čas na ROKAH...in ne rolkah....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem