cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Strije okoli popka

clock-img

15.12.2005, 09:07

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Meceno, saj vem, da je hudo... Res mi je žal zate... Jaz še tudi dol spravljam "pridelke" nosečnosti, ampak se trudim, da o tem ne premišljujem... Glej, sem jaz tudi do konca življenja zaznamovana - z fajno dolgo črto, ampak OK, meni se vsaj ne vidi ko imam gor kopalke..

Zakaj se pri enih pojavi več strij kot pri drugih ne vem... Baje, da je DEDNO! Ampak lahko jih imaš tudi po atiju, ne samo po mami user posted image

Drži se, pocartaj Taro in oglasta se kaj - saj vaju še nič nismo vidli user posted image

clock-img

19.12.2005, 12:58

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Da te potolsžim, tudi jaz imam podoben trebuh. Čisto temno kožo imam, pa vse valovito user posted image
Jaz sem se zredila za 17 kg (dvojčka), dolgo časa nobene strije, mazala sem se z vsem hudičem; potem pa v zadnjem mesecu polom, vsake toliko sem začutila kako je koža počila user posted image user posted image
Sedaj samo upam, da bo čez čas kaj boljše, da se bo vsaj koža kaj utrdila...
Telovaditi zaenkrat še ne upam, ker sem imela CR - pred 3 tedni

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem