cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Ema - za vse, ki ste drzali pesti! :)

clock-img

12.11.2005, 17:54

clock-img

Anonimen

Bravo bravo!user posted image A z Mariborsko bolnico ste zadovoljni?Mislim otroško nouser posted image

clock-img

12.11.2005, 18:39

clock-img

Anonimen

Res lepa novica in držim pesti še naprej!!! user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

12.11.2005, 19:39

clock-img

doroteja23

pencil-img

887

Tudi mene veseli user posted image user posted image , da je s tvojo pikico vse OK. Jaz pa sem mislila da se mi bo zmešalo ko so mi povedli, da ima moja Alina šum na srčku in ko je imela tako močno zlatenico. Vesela user posted image user posted image sem da je zdaj Ema vredu.Želim pa vam vsem, posebaj pa user posted image user posted image  Emi veliko zdravja in da bo čimprej zrastla v veselo in zdravo punco. 

clock-img

12.11.2005, 20:10

clock-img

Anonimen

Bravo Ema in Nejauser posted image

clock-img

12.11.2005, 21:28

clock-img

lunca77

pencil-img

311

držte se punce kar tako naprej user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

12.11.2005, 21:49

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

bravo Ema in ostali člani družine. me zelo veseli, da vam gre dobro in še naprej držim pesti za vasuser posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

13.11.2005, 08:16

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Super, kar tako naprej. Obema punčkama en velikuser posted image  staršem pa veliko moči še v naprej.

user posted image user posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

13.11.2005, 10:03

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

user posted image  Kako lepo je brati take dobre novice! user posted image  Obema dojenčicama želim še naprej vse dobro!

clock-img

13.11.2005, 15:16

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

super novica.... user posted image user posted image user posted image  za puncici in oba starsa

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

14.11.2005, 09:21

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

user posted image user posted image user posted image za Emo in njene starše. Imejte se radi še naprejuser posted image user posted image user posted image . Mislimo na vas.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

15.11.2005, 22:04

clock-img

smrka

pencil-img

3582

Ema in Neja naj vas čuvajo angelčki varuhi še naprej!!!!

clock-img

15.11.2005, 22:59

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Ema in Neja, kar tako naprej!

clock-img

18.11.2005, 19:03

clock-img

urši*

pencil-img

1037

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  punce, le tako naprej!!!

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

clock-img

26.11.2005, 18:37

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

bravo Ema
in bravo tudi vama, saj vama res ni lahko
Držite se

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

27.11.2005, 15:00

clock-img

BibaJ

pencil-img

253

user posted image user posted image user posted image  za Emo in user posted image user posted image user posted image  za Nejo!
Mi pa še za vse naprej držimo pesti!

clock-img

28.11.2005, 07:17

clock-img

k1

pencil-img

1649

super novičke! kar tako naprej.

clock-img

28.11.2005, 12:26

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

Obema punčkama veliko korajže in poguma še naprej, kar pa ob takih starših sigurno ne bo pretežko!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.11.2005, 16:46

clock-img

Barbela

pencil-img

239

Lepo je slišati dobre novice, le tako naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

Poznam in dobro vem, kako starši trpimo, ko je z otrokom kaj narobe. Tako, da vas povsem razumem. Podobno stisko smo dali skozi tudi mi, vendar pri nas ni bila glavica, temveč nogica - lahko bi se zelo slabo končalo. Ampak, Jaka je zdej zdrav in tudi razvija se zelo hitro, tako da ne zaostaja več za ostalimi 5 mesečniki. Kontrole pri nas niso več tako pogoste. Od tega meseca dalje le še 2  mesečne. Ostane pa nam še fizioterapija - ta pa pojma nimam, kdaj se bo končala.

Veliko poguma in sreče še naprej user posted image

Barbara

clock-img

28.11.2005, 23:35

clock-img

Skaana

pencil-img

1140

user posted image user posted image user posted image  tudi mi pošiljamo user posted image user posted image  obema borkama, Emi in Neji.

Vsem družinam z malimi zakladki, ki so imeli težak prihod, naj vas sonček spremljauser posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem