cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: poporodna depresija

clock-img

08.01.2006, 15:54

clock-img

Anonimen

Drage mamice, kako sem vesela, da vas berem in se najdem v vaših zgodbah. Po prvem otroku sem imela hudo poporodno depresijo, samo takrat nisem vedela, da kaj takega sploh ostaja in sem se pučutila kut duševniin čustveni invalid, zrel za kako zaprto  ustanovo za mentalne bolnike. Nikomut nisem govorila o tem, le mož, ki je bil priča mojim izpadom, me skoraj ni upal pustit same z otrokom, da mu ne bi kaj naredila.
Hotela sem se it sterilizirat, pa mi ginekologinja k sreči ni hotela napisat napotnice.
Nekaj tednov sploh nisem spala. Hujšala sem tako hitro, da sem bila v mesecu kot okostnjak.
Do otroka nisem čutila ljubezni in razmišljala sem o samomoru.
K sreči se je po treh mesecih vse to čudežno nehalo.
Moj srček se je začel tako prečudovito smejat, dolge ure večernega joka so minile in moja ljubezen do njega in do mene same se je začela rojevat.
Sedaj imam tri prečudovite otroke. Depresijo sem imela samo po prvem. V materinstvu uživam sleherni trenutek.
Če bi takrat imela možnost, da bi kje prebrala podobne zgodbe, bi mi bilo prihranjenega veliko trpljenja.
Lepe pozdravčke vsem mamicam-poljubčkajte svoje srčke in bodite srečne z njimi!
Nojčiuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem