cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: dieta 57. dan

clock-img

03.10.2005, 10:55

clock-img

Anonimen

Ne vem, bobek05, amak jaz bi lahko. Če bi me na mrtvo pretepli, ampak jedla bi pa še vedno lahko. To pa vedno.user posted image

clock-img

03.10.2005, 11:00

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jaz prve 3 mesece nosečnosti skoraj nič nisem mogla dol spravit user posted image ali pa če imam kakšno zastrupitev s hrano, potem se mi že ob skodelici kamiličnega čaja vse obrača v želodcu user posted image

clock-img

03.10.2005, 11:03

clock-img

Anonimen

Aja, meni pa v nosčenosti nikoli ni bilo slabo, pa zastrupim se tudi nikoli ne, pa lahko požrem, kar hočem. Moj želodec vse prenese, samo da je prazen ne.

clock-img

03.10.2005, 11:09

clock-img

smrček

pencil-img

699

Ojla, bobek05, fino ti pride vodni dan ravno danes, ko je lunina mena ob 11.16 minut, tobojo šle kile dol.
Evo še en razlog da ga pregurašuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

03.10.2005, 11:09

clock-img

Anonimen

Jaz bi se kar k bobeku vlegal, pa cel dan spala user posted image

clock-img

03.10.2005, 11:30

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Bobek, tudi jaz imam danes 29. dan.Torej bova skupaj trpeli. Jaz ne pijem samo vodo ampak sem si skuhala sadni čaj in dala not mal limone in zdaj toplega pijem, pa se mi zdi, da sem sita. No, pa eno kavo sem dans spila.
Men ni usojeno, da dans ne bi kuhala, tako bom nardila nekaj kar jaz preveč ne maram.user posted image

clock-img

03.10.2005, 11:37

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Smrček hvala za pojasnilo o lunini men. Sem se že spraševala, kdaj se hujša z luno. Sicer to počne ena sodelavka, pa sem jo zadnjič vidla po dolgem časo in je že čist "posušena", pa je stara okol 45 let. Pa pravjo, kako težko je shujšat, ko se mal postarašuser posted image .
Dej napiš, kdaj je naslednja lunina mena, sej mi ni, da bi mela vodo vsak teden al pa 14 dni, sam tko informativno. 

clock-img

03.10.2005, 11:46

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

Zdravo punce, danes je moj cetrti dan - Sadje. Sem do zdej sam dve hruske pojedla pa se se kar drzim. Upam da ne bo veliko huje. Tud skodelo kave sem mela, a je to dovoljeno? Se ji zjutraj tezko odrecem...

clock-img

03.10.2005, 11:51

clock-img

Anonimen

Ja, kava brez vsega je dovoljena. Jaz tudi ne bi brez nje.

clock-img

03.10.2005, 12:08

clock-img

Anonimen

Punce, jaz pa menim, da se preveč obremenjujete z malenkostmi. Kot to, da se meso kuha zraven v kaki omakci, ki jo potem pojeste na nemesni dan. Mislim, da telo zazna meso šele takrat, ko ga poješ vsak 10 dag.

Sicer pa bi se morale bolj sekirati, Splišni, da ješ škrob in OH skupaj, namreč, polenta ni dovoljena škrobni dan, kot fižol, pač pa na OH dan.

Nehajte se maltretirat in uživajte v hujšanju. Ta dieta ni za stradanje.
Splišni, če nimaš ideje za polžke. Jaz skoraj vedno jem svojo zelenjavno omako za špagete. Recept:

na malo olja prepražim čebulo, dodam svežo papriko, paradižnik, cvetačo, korenček, jajčevec, bučke, peteršilj, .... in to kuham do mehkega. Potem dodam pelati ali mezgo, od začimb pa že prej dam noter sladko mleto papriko, česen v prahu, sol, poper, baziliko, origano, majaron, lovor.
Na koncu lahko kuhaš tako dolgo, da omaka povre, da je bolj gosto, jaz pa si zgostim s polento ali zdrobom, ki je na ta dan tudi dovoljen. In kako je to dobro.....mnjami..... škoda, da nimam danes OH dneva.user posted image

clock-img

03.10.2005, 12:17

clock-img

Anonimen

Blacy, na mojih navodilih je polenta napisana pod škrobom, pa tudi škrob je ogljikov hidrat.

clock-img

03.10.2005, 12:19

clock-img

Anonimen

Pa saj to, saj vidite, da niti sami ne vedo, kako dieto so skup spravili, kaj se potem me tako sekiramo???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.10.2005, 12:26

clock-img

Anonimen

Zato, da bomo prej suhe user posted image

clock-img

03.10.2005, 15:50

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jaz sem vedno bolj LAČNA!!!! V želodcu mi že tak kruli, da bo ga vsak čas cel blok slišal user posted image .. Pa po TV so same reklame s hrano user posted image , potem pa sem začela 1 film gledat in kaj je v filmu? SPET HRANA!!!! user posted image

Maja, a čaj pomaga? Ga grem zdaj takoj kuhat! Samo brez natrena je nikakvi.. user posted image

clock-img

03.10.2005, 17:10

clock-img

Anaya1978

pencil-img

10

A si mogoce probala metin caj, je dobr za pit tud brez cukra/natrena...

clock-img

03.10.2005, 19:57

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Anaya, metinega čaja žal nimam doma, sem si pa skuhala sadnega.. pa ni nič drugače kot če vodo piješ.. Zdaj je ura že skoraj 20h, tako da se bom probala spravit čim prej spat (mali je zdaj glih zaspal)..

Zdaj že skoraj zagotovo lahko rečem, da sem pregurala vodni dan brez drobnitice hrane user posted image user posted image user posted image   (malo sem lačna, ampak se ves čas zalivam z vodo, pa z malim je kar dosti dela, pa gre)..

clock-img

03.10.2005, 20:10

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Bobek05 četitke.

Jst mam jutri spet sadni dan...me je že danes groza....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem