cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: in smo že na 54. dnevu

clock-img

30.09.2005, 12:58

clock-img

Anonimen

No, punce, jaz sem že po kosilu- pojedla sem segedin, ki je ostal od včerja od kosila. Ni ga bilo veliko, tako da sem celega pojedla in sedaj ne vem kaj naj jem za večerjo, da se ne bom preveč prekršila?? Kakšen predlog??

clock-img

30.09.2005, 13:01

clock-img

Anonimen

Svinjski zrezek si na hitro popeci, pa kumarice zraven. Ali pa piščančji file.

clock-img

30.09.2005, 15:45

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Jaz sem se pa takoooo rine in repincla najedla, da se mi zdi, da vecerje sploh ne bom potrebovala. user posted image user posted image user posted image user posted image
No, najlazje je hujsati s polnim zelodcem, ne? user posted image Bomo videli, kaj prinese vecer...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

30.09.2005, 15:57

clock-img

Anonimen

Astra, kaj je rina in repincel? Nekaj mi na repo sliči user posted image

clock-img

30.09.2005, 16:01

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Ups user posted image , rine=ribe in repincla=motovilca...
user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

30.09.2005, 17:15

clock-img

Anonimen

Aha, hvala. Potem ni repa user posted image

clock-img

30.09.2005, 18:43

clock-img

Anonimen

Jaz pa sem sama na sebe jezna, user posted image user posted image user posted image user posted image , hudič babji. Zakaj se ne morem zadržati?????? Ker sem butelj.

Sem za kosilo pojedla 2 jajci z zelenjavo in kosom kruha. Vse lepo in prav. Potem pa sva s svakinjo šli peči muffine, poskusne, da vidiva, če nama uspejo, ker jih bova pekli še enkrat za nedeljsko kosilo. In kdo bo jih pa pojedel, če ne midve in mama???? Samo 3 smo, muffinov pa 12!!!?????? In sem požrla že 3. Packa!!!!!

Ful sem jezna nase, a imam zadnje dni ful požrtitis, ne vem, kaj mi je. Res pa je, da imam lakoto tudi za čim drugim, user posted image user posted image user posted image , ker sem nehala jesti KT. Kaj pa, če je to krivo, da se mi hkrati z libidom zvišuje tudi lakota po hrani?user posted image  Namreč, ob jemanju KT mi je libido padel pod nulo, zato sem jih nehala jesti, ne zato, da bi katera mislila, da bomo delali na novi user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.09.2005, 19:28

clock-img

Anonimen

Blacky, gotovo da je lakota tudi povezana s hormoni. Jaz sem naprimer pred menstruacijo blazno lačna. Torej je sigurno nekaj na tem.
Pokorno javljam, da nisem šla na piknik in imam danes vodni dan. Super mi gre, sploh ni problema. Zdajle celo pečem dunajce, da jih bomo jutri vzeli s seboj, ker gremo na morje postavljat prikolico. Pa bom seveda zdržala ob vodi.

clock-img

30.09.2005, 19:30

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Splisni, CESTITKE! Za vztrajnost... bos videla, kako se obrestuje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem