cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: dieta 50. dan

clock-img

26.09.2005, 13:43

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ja, dobro bi bilo, samo kaj ko mene vse premamiuser posted image  Saj vam bo pa ratalo, če ste že zdaj tak pridneuser posted image

clock-img

26.09.2005, 13:46

clock-img

Anonimen

Saj si bila ti tudi. Mene malo skrbi, kako bom jaz potem celo življenje približno tako jedla. Problem je z nami, ki tako radi jemo. Vsaj meni je vse, vse, vse ful, ful, ful dobro. Razen vampov. Eni pa jejo zato, ker je pač toliko ura, da je čas za jesti. Moja teta, naprimer.

clock-img

26.09.2005, 13:47

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Splisni, jaz k vampom dodam se tlacenko, drugace pa sva tu nekje... user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

clock-img

26.09.2005, 13:49

clock-img

Anonimen

Jaz pa še ocvirke pa krvavice...pa smo že tri.

A veste, da potem ne bo več bolonese omake, pa curry rižote s piščancem?

clock-img

26.09.2005, 13:53

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Uf al bina težko bo šlo brez takih omakic..
Saj meni je tudi vse zelo dobro, moja tašča pa recimo poje ko ena mačka, pa ne zato ker ne bi bla lačna, ampak ker že celo življenje gleda na linijo..to pa se meni zdi trapasto..pol sem rajši malo bolj okrogla, pa normalno živim...saj bouser posted image

clock-img

26.09.2005, 13:54

clock-img

Anonimen

Ja, žolca (talečnka) se meni tudi gravža. Krvavice bi pa že šle dol, brez skrbi. Joooj, ja, kitajska hrana se pa meni prav danes prikazuje. Sem ravno prej študirala, kaj bi tam sploh lahko jedla. Če obstaja samo riž in zelenjava, potem to, ali pa hrustljavega piščanca. To je sicer ocvrto, kot nekako dunajsko, ampak je pa samo s kalčki.
Mnjam, kako je tale voda tule poleg mene dobra!

clock-img

26.09.2005, 13:58

clock-img

Anonimen

Voda ja, še za v šuln ni dobra user posted image

Lahko s piščanca cvrtje pa dol postrgaš pa zelenjavo zraven. Uf, jaz pa ne maram kitajske, se mi kar želodec obrača, če pomislim, da pečejo mačke in pse, pa podgane, kadar nimajo piščancev pri roki. Naš pa tudi vedno mlati po tej kitajski, da mi celo stanovanje smrdi še ves dan.

clock-img

26.09.2005, 15:36

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Joj punce, dejte nehat o hrani pisat. Jaz imam dons sicer škrobni dan in do zdajle nisem nič jedla, razen sadja, zdejle ste mi pa take lušte nardile, da bom šla jest. Ne pište o hrani! user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem