cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kako praznujete obletnico poroke?

clock-img

01.07.2010, 13:30

clock-img

barika

pencil-img

6448

Ne praznujeva obletnic user posted image

clock-img

01.07.2010, 13:36

clock-img

water lily

pencil-img

806

Ne praznujeva obletnic sploh. Letos greva slučajno glih na obletnico v pariz. So ble najcenej a. karte takratuser posted image
Drgač sva pa skupaj že 14 let, poročena pa šele dve in nama je smešno to praznovat. Še na rojstne dneve pozabva, kaj šele na obletnceuser posted image

clock-img

01.07.2010, 13:37

clock-img

Kerensa*

pencil-img

17918

Pred 4-mi leti in pol sem napisala takole...

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Glede na to, da z mojim dragim (še) nisva poročena, praznujeva obletnico začetka najine zveze. Kako? Zjutraj ob kavici sladkarija v obliki srčka (kava v postelji, seveda), celodnevno lenarjenje in crkljanje, kosilo je dostava na dom, večerja zunaj, ob večerji izmenjava simboličnih darilc (rožica, kakšna malenkost iz zlata, plišasta igračka).
Kot dva otroka... user posted image user posted image user posted image


... in še danes je podobno. Zjutraj kava v postelji (in izmenjava darilc), podnevi si vzameva čas drug za drugega, ven greva na kosilo (ko je Mladič še v vrtcu), zvečer pa, če se le da, dava otroka v varstvo in... si vzameva še malo časa zase. user posted image

clock-img

01.07.2010, 13:43

clock-img

uškinamama

pencil-img

3841

Tako, da pizdim , ker za prvo obletnico sem dobila zlato za peto pa anticelulitni tretma user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

clock-img

01.07.2010, 13:47

clock-img

water lily

pencil-img

806

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Tako, da pizdim , ker za prvo obletnico sem dobila zlato za peto pa anticelulitni tretma user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Čak da pride deseta...user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem