cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Nagradna igra Ringa, ringa raja!

clock-img

12.11.2014, 11:45

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

ŠE TOLIKO NISTE FER DA BI NAM DALI ODGOVOR, KAKO JE MOŽNO PRITI DO TOLIKO DREVESC!!!!!!!

clock-img

12.11.2014, 12:21

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Odgovora itak ne boš dobila. Saj še nobene pritožbe glede tega niso komentirali. Glavno, da dobijo plačane te reklame.

clock-img

12.11.2014, 12:23

clock-img

petea

pencil-img

5336

sončnica24,
preprosto: vzameš si cel dan časa in klikaš po vseh temah vseh forumov in po vseh drugih podstraneh RR-a kot zmešana ... user posted image

lahko da če se prijaviš na dveh računalnikih z istim vzdevkom, da lahko na obeh pobiraš ikone



če pa nimaš časa, pa seveda tudi celotnega RR ne moreš obdelati ... user posted image

clock-img

12.11.2014, 12:54

clock-img

Marčevka2010

pencil-img

761

Škoda časa.

clock-img

12.11.2014, 13:23

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

ali pa odpreš več zavihkov ringaraje in potem čim hitreje klikaš in pobiraš točke. jaz sem naštudirala ta sistem, da je šlo malo hitreje. A ko sem videla, da nekatere še hitreje nabirajo točkeuser posted image , sem se odločila, da tisti čas raje kvalitetno preživim z družinouser posted image . Sploh ker so nagrade kar malo mimo

Ja, je škoda časa in buljenja v ekranuser posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem