cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Dieta - 44. dan!

clock-img

20.09.2005, 22:07

clock-img

Anonimen

Aja, potem se tako kje v Kranju srečamo, pa me ti spoznaš. Katera pa je tista sestrica? Lahko na privat.

clock-img

20.09.2005, 22:22

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Tudi tebi ČESTITKE, Splišni!! Punce super vam gre!! Upam, da bo meni tudi šlo tako lepo dol

clock-img

20.09.2005, 22:55

clock-img

Anonimen

Bobek05, pa saj si že spravila dol 3 kg v samo 16 dneh. To pa je tudi uspeh, glede na to, da sem jaz spravila dol 4 kg v 45 dneh. Sramota!

Še 13 dni in boš stopila v korak z nami, a veš to? Ker boš imela vodni dan in potem bomo skupaj stopile na pot. Tako da nam več ne boš mogla delati luštov.
Glede cotik pa res ni fajn, da morata vse kupiti. Kaj res nimata nobenih prijateljev, ki bi vama kaj posodili? To je pravi , da moraš vse to kupiti, potem pa tako hitro preraste.
Si videla, da so ti podaljšali abs. staž, sem ti rekla, da ti bodo. Juhu in čestitke!

Ja, moj BMI pa je 25,15, rada bi prišla na 20,5. A to upanje vedno bolj upada. Ker gre tako počasi, bom verjetno že v penziji, ko bom to dosegla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem