cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Krst izven drzave bivanja

clock-img

12.05.2014, 21:48

clock-img

petea

pencil-img

5336

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Ali pa zato, ker so krstili prvega otroka, se ne poročili, in potem krstili drugega, čemur danes ekspilicitno niso naklonjeni,



odvisno

nama je isti župnik brez kompliciranja krstil 3 koruzniške otroke, sorodnici ni želel že drugega ...



Najbrž je presodil, da to ni ovira, da jih ne bi krščansko vzgajala?




hm, ne znam ti odgovoriti na to vprašanje
premalokrat ga vidim, še manjkrat pogovarjam, res pa sem očitno dobro zapisana pri njem user posted image

letos se je samo z mano rokoval pred cerkvijo na velikonočno soboto pred žegnanjem; me prav zanima, kaj so si mislile redne obiskovalke obredov user posted image


sicer otroke skušamo vzgajati po glavnih krščanskih načelih, a to je daleč od resnega verskega udejstovanja in spoznavanja z vero

< Sporočilo je popravil petea -- 12.5.2014 21:49:10 >

clock-img

12.05.2014, 21:53

clock-img

Stanislava_

pencil-img

4004

IZVIRNO SPOROČILO: petea

sicer otroke skušamo vzgajati po glavnih krščanskih načelih



To je bistveno, vsaj po mojem (in po tem, kar na kratko bereme na netu - strani župnij). Jaz mislim, da se te vrednote ne razlikujejo od resimo "zdrave" vzgoje. Če se ravnaš "samo" po desetih božjih zapovedih, si že naredil veliko, če hodiš v cerkev ali ne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

clock-img

12.05.2014, 21:58

clock-img

petea

pencil-img

5336

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

sicer otroke skušamo vzgajati po glavnih krščanskih načelih



To je bistveno, vsaj po mojem (in po tem, kar na kratko bereme na netu - strani župnij). Jaz mislim, da se te vrednote ne razlikujejo od resimo "zdrave" vzgoje. Če se ravnaš "samo" po desetih božjih zapovedih, si že naredil veliko, če hodiš v cerkev ali ne.



amen

clock-img

13.05.2014, 08:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem