cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014

  
clock-img

07.01.2014, 22:35

clock-img

sesil

pencil-img

3017

Živjo

evo mene s podatki. Imam 78 kg, do poletja bi rada prišla na 70. Dva dni sem zdej pridna in upam da bo tako tudi naprej. Kaj podatke javljamo v petek?

clock-img

08.01.2014, 08:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

sesil ja ob petkih javljamo podatke

clock-img

08.01.2014, 09:08

clock-img

sesil

pencil-img

3017

a to je preventiva, ker v ponedeljek lahko tehtnica pokaže več od vikendauser posted image

drugače imam pa metodo nič sladkega in približno nekako po montignacu.

clock-img

08.01.2014, 09:35

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Pozdravljena sesil.

Imava enkao štartno težo in enaki cilj, tudi štartali sva istočasno, upam, da nama obema uspe po planu user posted image

clock-img

08.01.2014, 11:01

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: sesil

a to je preventiva, ker v ponedeljek lahko tehtnica pokaže več od vikendauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image točno tako ponavadi ko smo vsi doma se za vikend malo pregrešimo potem smo pa ponovno cel teden pridna in spravimo kaj doluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.01.2014, 17:44

clock-img

Me_me_me_me

pencil-img

13

Bemtiš, punce, lepo je brati vaše uspehe! Kar tako naprej! :))

clock-img

08.01.2014, 20:01

clock-img

sesil

pencil-img

3017

oooo super, dodatna motivacija.
drugače pa hodim tudi v fitnes 2-3 x na teden, odvisno od urnika v službi.

clock-img

09.01.2014, 09:33

clock-img

lille

pencil-img

4

tudi jaz se vam pridružujem. sicer z majhno zamudo ( je že prvi petek mimo :) ampak jutrišnji petek bo začetek) Pa še rima se :)
jutri sporočim podatke, upam, da tehtnica jutri zjutraj zdrži :)

Se slišimo!
LP

clock-img

10.01.2014, 06:21

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobro jutro!
Danes je že petek in tu je moje poročilo za novo tabelo:
-trenutna teža 82,5kg
-tedensko -0,5kg
-skupno -0,5kg

Lp in vsem za -kguser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.01.2014, 07:57

clock-img

chupsy4

pencil-img

9

Jutro, evo še moje poročilo..super zadovoljna, če bi šlo skos tkole user posted image

-trenutna teža: 91,6 kg
-tedensko: -1,2 kg
-skupno: -1,2 kg

Imamo pa v nedeljo eno fešto, gremo na kosilo, pa upam da ne bom v enem dnevu vsega minusa uničla user posted image

clock-img

10.01.2014, 08:17

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

Dobro jutro.

No pa še moji podatki:
- trenutna teža 101 kg
- redukcija 1,2kg

v tem tednu pa cilj, da pridem pod stoticouser posted image user posted image

clock-img

10.01.2014, 08:26

clock-img

Polona31

pencil-img

403

No meni je pa uspelo celo pridelati 0,3 kguser posted image Pa full pazim da se ne najem na polno, je pa res da povečanega gibanja ni bilo. Bo že boljše.

clock-img

10.01.2014, 08:30

clock-img

lola_J

pencil-img

85

Da se vam še jaz javim:
trenutna teža: 73,6 kg
tedenko: -1,2 kg
skupno: -1,2 kg

Sem ful zadovoljna in očitno sem na pravi poti, da mi uspe user posted image
Čestiteke tudi ostali za izgubljene kg, skupaj nam bo zagotovo uspelouser posted image user posted image

clock-img

10.01.2014, 08:32

clock-img

galea

pencil-img

70

Evo še mene. Ta teden -0,20, Trenutna teža 58,8 kg. Pri meni gre bolj počasi glede na to, da nimam neke pretirane teže že v osnovi. saj cilj mi je do konca marca shujšat za tri kg. Sem pa bila kar športni aktivna v tem tednu. Vsak dan tek 6 kg ali pa sprehod v hrib 1,30 ure. Samo en dan sem vmes izpustila.

clock-img

10.01.2014, 08:39

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Dobro jutro, še jaz javljam svoje podatke, vidim da ste bile skoraj vse zelo pridne. Tudi jaz user posted image , čeprav moram priznati. Nisem se striktno držala svojih pravil in se bom še bolj potrudila, tudi gibanje je bilo zaradi viroze zelo omejeno.

-trenutna teža: 77,7 kg
-tedensko: -0,7 kg
-skupno: -0,7 kg

Danes je že mano jutranja kava, običajni jutranji smuti in zeleni čaj, za naprej še ne vem. Aja jutri se bom pregrešila to vem že zdaj, samo bom probala "ne pretiravat"user posted image

clock-img

10.01.2014, 08:54

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Sem se še izmerila. Pred časom sem se redno merila in ja po meritvah mi je še bolj jasno koliko sem se zredila, kg res ne povejo vsega user posted image

clock-img

10.01.2014, 08:57

clock-img

sesil

pencil-img

3017

evo mene. imam -1kg, tako da nekaj sem sklestila. gremo dalje.

glede obsegov, tudi jaz se bom merla, res je to tista prava realna mera. drugače pa moje gibanje je trenurno tudi malo omejeno, imam otroke bolane, ma upam da mi vseeno kaj rata.

clock-img

10.01.2014, 09:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro tudi od mene jaz sem tudi zadovoljna ker mi je danes pokazalo 79,50kguser posted image user posted image user posted image user posted image tako pači gre samo počasi in z vztrajnostjo mi bo uspelo do željene teže tako kot nam vsem samo vstrajne moramo bitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke vsem za --kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tiste malo manj pridne saj bo drug teden bolši samo voljo nesmete zgubiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skupaj nam bo vsem uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image gremo kilam nasprotiuser posted image user posted image

clock-img

10.01.2014, 09:18

clock-img

taly

pencil-img

81

O super prvo tehtanje je tu, Rezultat 65,8 od 1.1.zgubila -2,2 kg, sem vesela. Čestitke tudi vsem ostalim.

clock-img

10.01.2014, 09:29

clock-img

lille

pencil-img

4

evo moje prvo tehtanje:
trenutna teža: 82,6 kg
željena teža: 70 kg

pa veselo na delo :)

clock-img

10.01.2014, 09:31

clock-img

lency25

pencil-img

10

Dobro jutro!
Evo še jst, vaga danes pokazala 98 kg. Se pravi -2,8 kg user posted image Vem da je to večina voda, da se pravo hujšanje šele začne in da bo šlo sedaj veliko počasneje dol. Je pa super rezultat za motivacijo user posted image

clock-img

10.01.2014, 09:58

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Bravo RAKICAuser posted image ...je prav pozitivno videt tak post user posted image ... pa vsem ostalim enako... Upajmo, da bo šlo tako naprej.

Meni je danes tehnica pokazala 51,60kguser posted image user posted image  Pa niti nisem mislila, da sem šla toliko dol. Še včeraj, ko sem šla malo na razprodaje sem bila vsa zamorjena, ko sem probala kavboljke in so mi bile tesne. In tako velike številke nisem kupila že kakih 10 let. Tako, da bo res potrebno vztrajat in se rešt te masti user posted image .... No, vsaj vesela sem, da je teža nižja.

Za katero gibanje se pa odločate vi punce? Jaz sem ta teden šla 2x na zumbo in včeraj naredila par trebušnjakov doma. Bi pa rada povečala gibanje in ne vem kaj bi se lotilauser posted image .

clock-img

10.01.2014, 10:26

clock-img

happy85

pencil-img

213

povratnica tretjič - prvič uspešno sklatila nosečniške kg + nekaj viška iz prednosečnosti. Potem ponovno zanosila, se jeseni pridružila, ampak nisem imela nobene prave motivacije in naporen tempo. In sem seveda namesto minusa imela plus. Zdaj pa počasi spet gre na bolje in bi se ponovno pridružila.

Čestitke vsem za minuse user posted image user posted image to mi da prav zagon, da tudi jaz hočem poročati o minusu user posted image

Bom pa zmanjšala količino sladkarij, peciva in kruha. Pa malo več gibanja. Me pa zanima za kakšno idejo za malice brez kruha in brez mleka.

Še podatki za tabelo:
začetna teža: 64,5 kg
željena teža: 60 kg (ni idealna, ampak trenutno bi bila že s to zelo zadovoljna user posted image )

clock-img

10.01.2014, 13:36

clock-img

Cvetka*

pencil-img

14

Živjo!
No za mano je tudi prvo tehtanje in z njim tudi prvi rezultati. Moja teža je 89,7 kg. Zelo vesela!!!
Sem pa kar malo ponosna nase, saj sem se včeraj zvečer spravila tečt! Ni bilo veliko, ampak vsaj začetek je! user posted image
Tale vikend bo zame kar naporen, saj bomo imeli celo hišo ljudi, tako da bom morala biti kar trmasta, da mi kaj peciva ne zaide v usta. user posted image user posted image user posted image Ampak se bom potrudila.
Vidim, da imate vse lepe rezultate, tko da le tako naprej!!! Skupaj nam gre lažje!!!user posted image user posted image user posted image

Še podatki za tabelo:
-trenutna teža: 89,7 kg
-tedensko: -1,3 kg
-skupno: -1,3 kg

Lep vikend želim, ter čimveč gibanja in čim manj grehov! user posted image

clock-img

10.01.2014, 14:17

clock-img

katerina123

pencil-img

43

Ojla!

Še jaz:

- začetna teža: 73,8 kg
- trenutna teža: 72,5kg
- tedensko: -1,3 kg
- skupno: -1,3 kg

Lep vikend!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem