cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014

  
clock-img

04.02.2014, 11:02

clock-img

urshak

pencil-img

385

t_t_y, kar naj bo za motivacijouser posted image

clock-img

04.02.2014, 15:12

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ja ja sej je, k si mi tko na hitr ušla :)

clock-img

04.02.2014, 21:00

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Jeeeeee. Opravila sem včerajšnjo in današnjo vadbo Focusa. Prešvicana fuuuul ampak vesela user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.02.2014, 21:56

clock-img

S*

pencil-img

3006


IZVIRNO SPOROČILO: eva2010

Jeeeeee. Opravila sem včerajšnjo in današnjo vadbo Focusa. Prešvicana fuuuul ampak vesela user posted image user posted image user posted image



user posted image
user posted image
user posted image

Pridna!

clock-img

05.02.2014, 08:11

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Danes sem končno našla šiviljski meter! Ker ga v soboto nisem našla, ko bi se morala meriti, sem se danes. In napredek na obsegu je lepo viden user posted image user posted image , še vedno pa ni napredka pri kilogramihuser posted image

Res pa je, da sem veliko bolj pridna glede telovadbe, kot glede hrane. Upam, da mi čimprej uspe popraviti to.

clock-img

05.02.2014, 08:42

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz moram biti bolj pridna, ta teden jem kot da ne hujšam user posted image
sem si pa naročila garmina, da bom imela boljšo motivacijo za tek in da jaz to u nulo analiziram (ga imam že dolgo časa ogledanega, ker mi je tastari crknil, ma sem bla preškrt da bi si ga kuplauser posted image )

no telovadba mi gre, hrana pa malo manj.

sprašujem se, kam nam je naš moški predstavnik pobegnil?

clock-img

05.02.2014, 12:36

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Kakšnega Garmina boš to naročila?

Moški predstavnik se res že dolgo ni oglasil, lahko bi dal kakšen nasvet "kako jesti če hujšam", ki pa mora biti brez večjih odrekanj user posted image user posted image , drugač zame ne funkcionira user posted image

clock-img

06.02.2014, 09:25

clock-img

sesil

pencil-img

3017

garmin forerunner. jutri ga pričakujem , pol pa akcija.

clock-img

06.02.2014, 10:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Punce upam ,da ste vsaj ve pridne ker jaz nažalost nisem ker smo brez elektrike in nemorem si kuhati tako ,da jem kar dobim pod roke user posted image user posted image nažalost sedaj smo končno dobili vsaj malo elektrike upam ,da se vsaj bajta pogreje vsaj malo ,da nebomo zmrznili in nakoncu vsi zboleli upam ,da nimate tudi ve stem probleme iskreno upam ker pri nas je katastrofa user posted image user posted image drevesa padajo veje se lomjo tako da imamo pestro. Pozdravček za vse

clock-img

06.02.2014, 15:41

clock-img

S*

pencil-img

3006

Ojej RAKICA, prav nič ti ne zavidam. Upam da se stanje kmalu normalizira in boste zopet na toplem in z popolno elektriko. Mi je full hudo ko gledam kako je ostala Slovenija prizadeta, nam na Vipavskem je bilo tokrat k sreči prizaneseno.

Pri meni nič novega, hrana štima, Focus poje vsak dan, kg pa me hecajo 0,5 gor pa spet dol, tako da nimam pojma kaj bo jutri.Jaz bom zadovoljna z minimalnim minusom.Pravkar sem oddelala Focus in JM sedaj pa srkam sadno zelenjavni zmešanček z dodatkom beljakovin. Za večerjo še kakšna solatka in to bo to za danes.

clock-img

06.02.2014, 21:02

clock-img

eva2010

pencil-img

306

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Punce upam ,da ste vsaj ve pridne ker jaz nažalost nisem ker smo brez elektrike in nemorem si kuhati tako ,da jem kar dobim pod roke user posted image user posted image nažalost sedaj smo končno dobili vsaj malo elektrike upam ,da se vsaj bajta pogreje vsaj malo ,da nebomo zmrznili in nakoncu vsi zboleli upam ,da nimate tudi ve stem probleme iskreno upam ker pri nas je katastrofa user posted image user posted image drevesa padajo veje se lomjo tako da imamo pestro. Pozdravček za vse



RAKICA1 ne sekiraj se zaradi hujšanja, zdaj morate najprej situacijo normalizirati. Upam, da se bo to zgodilo čimprej. Pri nas smo elektriko in vse ostalo imeli ves čas na srečo. Čeprav gozd pred našo hišo je čist podrt in drevesa in veje še kar padajo. V ponedeljek sem bila pri stricu v Senožetih so tudi brez elektrike, oz. malo jo imajo, malo nimajo. Hiša je bila ledeno mrzla, vsi v dekah in bundah, iz hladilnikov je tekla voda, trgovine in bencinske pumpe zaprte, tako, da res težko verjameš, če ne vidiš. Upam, da imate že elektriko, potem bo vse lažje.

Nimam pojma kaj bo jutri povedala moja vaga, po mojem nič dobrega user posted image

clock-img

07.02.2014, 08:05

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro punce, a vse še spite? No bom pa jaz danes prva user posted image
Ime: S*
Tedensko: -1,1kg
Skupaj: -5,1kg
Začetna: 95,1 kg
Želena: 85 kg 90,1 kg moj prvi letošnji cilj je dosežen user posted image user posted image
Trenutna:90 kg
Vesela in ponosna sama nase saj sem dosegla svoj prvi cilj in to je -5kg user posted image user posted image user posted image . Sem se zavestno odločila, da si bom postavila manjše cilje, da slučajno ne obupam na moji poti. Vem da moram shujšat še ene 30kg ampak danes je čas da se veselim user posted image
Danes pa pridno naprej s prehrano in dvojnim petkom pri Focusu.

< Sporočilo je popravil S* -- 7.2.2014 8:06:18 >

clock-img

07.02.2014, 08:16

clock-img

galea

pencil-img

70

Tudi jaz sem ta teden bila pridna.
tedensko: -0,80 kg
Skupaj: -1,9 kg
Začetna: 59 kg
Trenutna: 57,1 kg
želena: 56 kg

clock-img

07.02.2014, 08:23

clock-img

diana 28

pencil-img

681

Hm...

Jaz pa sem ostala na isti teži...51,4 kg ...Saj po eni strani sem vseeno vesela, ker mi ne uspe migat. Nekaj me boli na desni strani trebuha in malo temperature sem imela pa ne uspem ugotovit ali je slepič ali jajčnik user posted image  ...Drugi teden verjetno grem k zdravnici. Upam, da bom z drugim tednom uspela kaj več naredit zase in hujšanje.

Sem vas pa želela vprašat, če se kdaj postite. Jaz sem razmišljala, da bi tri dni bila samo na sadju, da bi se malo prečistila in naredila nekaj dobrega za prebavo in telo. Sem že nekajkrat to naredila in je kar šlo. Ampak se moraš kar psihično pripravit. Vsaj jaz. Problem je potem, ko začnem spet normalno ali več jest in pridobim še več nazaj. Vsaj nekajkrat je bilo tako. Mogoče pa bi zdaj bolj pametno to naredila. Ker moji kg ostajajo na isti točki in jih ne morem spravit dol.

clock-img

07.02.2014, 08:43

clock-img

lency25

pencil-img

10

Hej!
Tud jst sm bla ta teden pridna user posted image

Moji podatki
lency25 -0,9kg -7,4kg 101,8kg 85kg 94,4kg

clock-img

07.02.2014, 09:23

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no ,da se še jaz oglasim dokler lahko ker nevem koliko časa bomo imeli elektriko. No meni je danes pokazalo 76,3kg tako ,da sem nekaj dala dol danes sem pa ponovno pridna in hujšam po luni upam da mi uspe biti pridna cel danuser posted image user posted image user posted image
Diana jaz sem imela post z sadjem in je bil zelo uspešenuser posted image user posted image user posted image nuben problem ni bil ponovno začeti nazaj edino kar je bila razlika ,da sem manj pojedla vsega tako ,da sem tudi jaz odločna ,da se bom morala ponovno spraviti ,da to ponovim sedaj se držim vsak teden luninega posta ,da se vsaj malo prečistim user posted image user posted image

clock-img

07.02.2014, 10:03

clock-img

galea

pencil-img

70

Diana 28 pa koliko si ti velika, da imaš tako malo kg, pa še več bi rada shujšala. Če pa sem jaz 165 in imam 57 kg, pa mi pravijo, da sem preveč suha.

clock-img

07.02.2014, 10:10

clock-img

diana 28

pencil-img

681

 RAKICA.. Lepo.. Si mi kar malo motivacije še dala, da se spravim bolj resno v to. Bom verjetno kar od ponedeljka do srede naredila to ''kuro'' ...potem pa pazila, da se ne začnem prenajedat. Meni je fajn, ker kar naenkrat oz. nekje drugi dan imam nenormalno dosti energije in se počutim res dobro. Pa še v savno bom mogoče skočila, da bom naredila res eno fajn čistko.

Galea ....jaz sem manjša od tebe 10 cm user posted image  ... Tam nekje 154, 155cm sem visoka user posted image   pa sem z 53 kg bila že kar okrogla... user posted image  Vem, da se sliši zelo malo ampak na moji višini se 5 kg ornk pozna.

clock-img

07.02.2014, 10:40

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

no jaz sem pa mal jezna nase....danes je +...pa sem se cel teden kr držala potem smo šli pa včeraj zvečer na pizzo in smo tam kjer smo....

+0,4kg
trenutno: 87,3kg :( :(

ma bo kar bo...bo pa drug tedne - 1 kg :)

se moram bolj potruditi :)
drugače pa vsem čestitke, ki ste uspeli...pa pogumno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.02.2014, 10:42

clock-img

Zoja83

pencil-img

271

Še mene

Ime:Zoja83
tedensko: -1 kg
Skupaj: -6,3 kg
Začetna: 105 kg
Trenutna: 98,7 kg
želena: 95 kg

clock-img

07.02.2014, 10:49

clock-img

galea

pencil-img

70

Diana 28 zdaj pa te razumem, zakaj bi rada šla dol. sem mislila, da si večja, ker bi v tem primeru pri 48 kg res bila okostnjak. pri nas, ki nimamo toliko kg viška, gredo te kile res zelo počasi dol. me niti v enem mesecu ne bi mogle shujša 5 kg, tako kot lahko tiste z večimi kg.

clock-img

07.02.2014, 11:10

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Tedensko: -0,1 kg
Skupaj: -0,1 kg
Začetna: 78,4 kg
Želena: 70 kg
Trenutna:78,3 kg

Dobro jutro punce. Zgoraj so moji kg. Nič kaj pretresljivega, ampak grem v pravo smer. Centimetri se topijo, kg. pa še ne. Zdaj moram porihtat še prehrano, pa bo šlo hitreje.

Danes je zame še jutro, ker sem se včeraj zastrupila s hrano in nisem celo noč spala. Mogoče bi morala to izkoristiti za enodnevni post user posted image

clock-img

07.02.2014, 11:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Eva če lahko poskusi saj kakšno juho brez rezancu lahko spiješ ali pa kakšen čaj saj ni več dolga danes je do 20.21h pa še dobr se boš počutila ker si nekaj naredila zase ker jaz sem se sedaj odločila ,da bom vsak teden poskusila en dan imeti posta ko je luna
Diana jaz bom tudi v ponedeljek steboj ponovno poskusila imeti post z sadjem ker ga že lep čas nisem imela tako ,da bom ponovno nekaj dobrega naredila zase

clock-img

07.02.2014, 11:39

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Aja, danes je luna?, To pa sploh nisem vedla. Grem skuhat eno zeljno juho. Sigurno mi bo pasala na moj bogi želodček. A pol tvečer pa lahko ješ al kaj user posted image user posted image

clock-img

07.02.2014, 12:31

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja potem lahko zvečer malo ješ ne veliko ker potem nič ne pomaga user posted image user posted image jaz si bom za večerjo privoščila navadni jogurt

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem