cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Hujšajmo skupaj v novemu letu 2014

  
clock-img

28.01.2014, 09:04

clock-img

eva2010

pencil-img

306

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Odelala Focus in ker je začel padat dež je hita hoja odpadla tako da sem še JM naredila. Drugi teden bom šla najbrž smučat, zdej pa ne vem, al bi Focus dala na pavzo, ali bi pa vsak dan delala po 2 vaji user posted image Eva, kakšen predlog?

Drugače pa glede piva, če ti je pasala je greh manjši user posted image



Hmmm, ne vem kaj bi jaz naredila. Sem pa enkrat brala en forum, ko so punce in fantje Insanity program delali in so se striktno držali tega, da so vsak dan delali vaje tudi med dopustovanjem ipd. Posneli so si na telefone in druge podobne zadeve in nesli s sabo. Tko, da jaz bi verjetno tudi v tej smeri razmišljala.

Ja pivo je zelo pasalo, v dobri družbi user posted image user posted image , se pravi, da mi je pol odpuščenega? Drugo polovico sem pa s Focusom oddelala user posted image user posted image

clock-img

28.01.2014, 09:43

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

eva ti se kar tolaži ,da ti je odpuščeno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No jaz pa lahko rečem ,da sem včeraj cel dan bila pridna samo potem sem zvezabluzila ker sine ni pojedel večerje sem pa jaz za njim kar je bilo potem danes katastrofa na vagiuser posted image user posted image tako ,da sem odločna da danes sem samo na sadju ,da se vsaj malo sčistim tega grešenjauser posted image user posted image aja a mogoče katera ve za lunin post ob kateri uri se začne ker bi poskusila

clock-img

28.01.2014, 09:50

clock-img

S*

pencil-img

3006

Eva, jaz nem na smučanju zvečer samo še za odstrel, ponavadi me noge tako bolijo da še hodit ne morem, kaj šele telovadit user posted image . Tako da niti ne razmišljam o kakšni telovadbi, prej o masaži razbolelih mišic.

RAKICA, dej zraven sadja še kaj zelenjave ki je manj kalorična. Jaz si vsako jutro zmiksam smuthi iz špinače,zelene, peteršilja, 1/2banane in 1/2jabolke in je zares slastno. Isto naredim zvečer po treningu, samo da dodam še malo beljakovin. Za polno luno pa poglej na setveni koledar 30.10je prazna luna samo ne vemkdaj začne.

clock-img

28.01.2014, 09:50

clock-img

sesil

pencil-img

3017

rakica, tudi jaz razmišljam o luninem postu, ker ...pazi to. kupila sem skuto 10% in upala da bom jaz to jedla ker kao ne redi in bla bla bla. pol je pa ta skuta stala v hladilniku in neizmerno se je bližal rok porabe. in glej ga zlomka, naredila sem skutino torto. mmmmm je bla fina in še vedno jo jem. zato razmišljam o postu, da se vsaj mal tega cukra rešim.
luna je pa v četrtek 22.38.

povejte mi kako gre ta zadeva s fokusom, jaz najdem sam 2 minutne reklamne zadeve. kako se to dol zvleče...

clock-img

28.01.2014, 10:02

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Vse v zvezi z luno najdete tukaj http://www.lunin.net/koledar/slo/mene/
Tudi jaz sem razmišljala, pa ne vem, če sem dovolj močna.

Vse v zvezi s Focusom sem našla na Partisu, mož pa mi je dol potegnil, ker je tam prijavljen.

Podobne smutije tudi jaz delam S* in me ful nasitijo.
S* potem pa enostavno spusti en teden Focusa in boš nadaljevala, ko se vrneš, saj boš vseeno dovolj migala, ne?

clock-img

28.01.2014, 10:50

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

sesil potem nisem edina ,ki ta teden ni pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sto če nas bo za lunin post več potem pa gremo v četrtek z luninim postom veselo no sedaj najprej ure morem napisat ,da se bom potem še kakšen dan držala
S* jaz se ponavadi zjutraj 1/2 avokada, polovico jabolke ,1mandarina in 1limona tako da druzga nisem še poskusila ker sem kar mal zberčna user posted image user posted image user posted image bom pa poskusila tudi tole sam najprej moram v trgovino po stvari

clock-img

28.01.2014, 11:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

sesil potem nisem edina ,ki ta teden ni pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sto če nas bo za lunin post več potem pa gremo v četrtek z luninim postom veselo no sedaj najprej ure morem napisat ,da se bom potem še kakšen dan držala
S* jaz se ponavadi zjutraj 1/2 avokada, polovico jabolke ,1mandarina in 1limona tako da druzga nisem še poskusila ker sem kar mal zberčna user posted image user posted image user posted image bom pa poskusila tudi tole sam najprej moram v trgovino po stvari


Punce skerga konca pa vse smo upam ,da se zmenimo za kakšno kavico kdaj seveda

clock-img

28.01.2014, 11:12

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


Punce skerga konca pa vse smo upam ,da se zmenimo za kakšno kavico kdaj seveda

clock-img

28.01.2014, 11:13

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a še kaknagaja takole kot meni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.01.2014, 11:24

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Jaz iz Lj.-Šiška, verjetno ste že dojele, ker skoz po Ljubljanskih hribih lezem.user posted image

clock-img

28.01.2014, 13:37

clock-img

S*

pencil-img

3006

Jaz sem iz Vipavske doline ;-) tako da me sedaj burja drži doma in ne morem na hitro hojo. Bo danes spet Focus in Jm ne bo druge.
Za lunin post pa jaz nisem, nikakor se ne morem pripravit 24h bit na vodi, bom raje pridna user posted image čez cel teden.

clock-img

28.01.2014, 13:44

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image user posted image user posted image ja mal pa paše ,da si na vodi in čaju S*
No jaz prihajam iz Škofje Loke tako da sva z Evo kar blizu

clock-img

28.01.2014, 21:46

clock-img

sesil

pencil-img

3017

jaz sem pa s krasa (mene tudi burja piha)

clock-img

28.01.2014, 21:54

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Zaenkrat se mi zdi, da je Postojna nekakšna vmesna postaja za kavico user posted image
Današnji Focus oddelan, sem se pa danes prvič težko spravila delat. Upam, da je to izjemoma user posted image

clock-img

28.01.2014, 21:59

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Sesil, kaj pa če bi si tisto skuto rajši v kakšen sadno zelenjavni smuti zmešala, po mojem bi bilo dobro. Vsekakor bolj pametno kot v torto user posted image user posted image

clock-img

29.01.2014, 06:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: eva2010

Sesil, kaj pa če bi si tisto skuto rajši v kakšen sadno zelenjavni smuti zmešala, po mojem bi bilo dobro. Vsekakor bolj pametno kot v torto user posted image user posted image


Eva samo potem nebi bilo tako ukusno user posted image user posted image user posted image user posted image pa dobro user posted image user posted image
No da se pohvalim ,da mi je včeraj uspel dan brez grešenja tako ,da bočasi pridelano klesem dol tako ,da upam ,da mi uspe vse do petka sklesati doluser posted image user posted image user posted image da nebo plusa bilo seveda

clock-img

29.01.2014, 07:55

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro punce, kako ste kaj? Pri nas še vedno burja in mraz user posted image , tako da če bo tako ne bom šla nič ven hodit. Včeraj bila pridna, nič grešila oddelala focus in JM30day shred no in vaga me je nagradila z 0,1kg-user posted image . Do petka je sicer še nekaj časa, ma ne vem več kaj naj naredim, jem brez grešenja, telovadim...mah bo že bolje, sej ponavadi se ustavi malo po 1 mesecu, tako da ne bo druge kot trmasto vstrajat naprej.

clock-img

29.01.2014, 08:45

clock-img

eva2010

pencil-img

306

S* pri tebi je še OK, ker ti ne gre dol oz. ti gre minimalno. Meni je šlo pa gor! Ampak se tolažim, da ne za dolgo user posted image Na telesu opažam spremembe, spet se mi oblikuje mišična masa in to me veseli, na vago pa rajš ne gledam preveč. user posted image

V soboto smo neki pospravljal in sem našla eno fotko iz leta 2005, to je bilo pred rojstvom moje hčerke. Imela sem oblečene ene kavbojke, ki sem jih ful rada nosila. Takoj sem šla kavbojke poiskat. Zvlekla sem jih sicer čez rit, ampak zapet jih nisem mogla niti slučajno. Moj cilj je, da do maja hlače vsaj zapnem, tudi, če mi bojo še mal ozke. user posted image

clock-img

29.01.2014, 22:51

clock-img

sesil

pencil-img

3017

to mi pa na kraj pameti ni prišlo, ne vem pa zakajuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.01.2014, 23:01

clock-img

sesil

pencil-img

3017

mislim skuta v sadju al zelenjaviuser posted image

clock-img

30.01.2014, 11:50

clock-img

eva2010

pencil-img

306

user posted image Men pa takoj, ker jo večkrat dam not, samo jo tudi jaz ne bi jedla user posted image

clock-img

30.01.2014, 16:01

clock-img

S*

pencil-img

3006

Evo, odelal Focus in ker je slabo vreme sem namesto hite hoje oddelala še JM 30days shred.Popila sem še beljakovine s skuto, sedaj bi šla pa najraje v horizintalo user posted image . Upam da bo jutri tehtnica prijazna z menoj in da bo kaj negative od prejšnega tedna. Jutri se še malo pomerim, glede da bo mesec zdravega življenja za menoj, da vidimo še kaj pravijo moji baročni cm.

clock-img

30.01.2014, 16:04

clock-img

eva2010

pencil-img

306

S* pridna user posted image user posted image

A ti se ne meriš po koledarju od Focusa ob sobotah?

clock-img

30.01.2014, 19:41

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Evo Alfa Focus Cardio je za mano.
Danes sem poskusila vsako vajo vsaj deloma oddelati v neprilagojeni varianti in razlika je občutna!user posted image user posted image

S* zdaj pa razmišljam ali bom zmogla v 5 tednih kolikor traja Alpha program oddelati vse vaje v neprilagojeni varianti, da bom potem lahko šla na Betha. Če mi ne bo uspelo, bom raje ostala še na Alpha. Verjetno je zdaj še prezgodaj o tem razmišljat saj je komaj drugi teden. Kaj pa ti praviš?

clock-img

30.01.2014, 19:43

clock-img

eva2010

pencil-img

306

Aja pa danes sem že cel dan nenormalno lačna! A ni danes prazna luna, ko bi morala stradatiuser posted image A je katera na postu?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem