cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Porodnišnica Kranj

  
clock-img

04.03.2009, 16:09

clock-img

Zara82

pencil-img

14

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Naj vas razveselim, da gre Marija v pokoj letos.



Aaaleluja, aleluja, aleluja, aleelujaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Kdaj pa bolj natančno?

clock-img

04.03.2009, 17:47

clock-img

kamilija

pencil-img

467

IZVIRNO SPOROČILO: Zara82

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Naj vas razveselim, da gre Marija v pokoj letos.



Aaaleluja, aleluja, aleluja, aleelujaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Kdaj pa bolj natančno?



Če te točno zanima moram vprašat, ampak naj bi šla to leto.

clock-img

04.03.2009, 18:28

clock-img

Zara82

pencil-img

14

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: Zara82

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Naj vas razveselim, da gre Marija v pokoj letos.



Aaaleluja, aleluja, aleluja, aleelujaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Kdaj pa bolj natančno?



Če te točno zanima moram vprašat, ampak naj bi šla to leto.



Bi bilo super, če bi šla dobesedno čimprej... Jaz imam rok maja, pa bi se raje odločila za Kranjsko porodnišnico, če omenjene sestre ne bi bilo več...

Sicer izbiram med KR in LJ, pa se vedno bolj bojim, da izbiram med dežjem in kapom...

clock-img

05.03.2009, 07:36

clock-img

tonfa

pencil-img

19

Jaz tudi izbiram...ampak,ko vidim 12 strani pritožb o kranjski porodnišnici in samo eno stran pri ljubljanski in jeseniški je odgovor preprost,ena od teh dveh.

Ljublana al pa Jesenice,

LP

clock-img

05.03.2009, 10:12

clock-img

Anonimen

Ja, meni se tudi zdi milo rečeno zanimivo, koliko smo naklamfale o KR. Zgleda, da vse čudne in zaj*ebane porodnice rinemo v KR.

clock-img

05.03.2009, 13:35

clock-img

kamilija

pencil-img

467

hehe...jaz ravno nisem ta zaj.ebana..a sem pol čudna?user posted image

clock-img

05.03.2009, 14:17

clock-img

tintin

pencil-img

3293

Ko tole berem, se mi zdi da nismo bile v isti porodnišnici!?!

Evo, jaz sem imela pred nosečnostjo (imela IMN), celo nosečnost in porod super izkušnje. Vsi prijazni, korektni. V porodni fantastično, na oddelku tudi, pomoč pri negi in dojenju super. Da ne omenjam dr. Škafarjeve, ki me je en teden kasneje sama osebno poklicala, ker so našli v brisu malega neko bakterijo in me povabila na pregled. In tja smo hodili še nekajkrat, da je bilo ja vse ziher, da je ok in da ni bilo mladičku antibiotika dajat brez veze.

Skratka, mi je žal za vse, ki ste imele slabe izkušnje, ampak tiste, ki se odločate za porod v Kr....kar pogumno. Ni vse črno-belo....



LP!

clock-img

05.03.2009, 14:21

clock-img

Anonimen

V Kranju sem rodila 3 leta nazaj in na sam porod imam lepe izkušnje, kljub temu, da je trajal dolgo - vsaka iz vseh treh izmen mi je prijazno pomagala s svojimi nasveti. Bilo je veliko smeha med vsemi tistimi bolečinami.
Mogoče, ker je sam porod lepa izkušnja, se mi je tudi porodnišnica vtisnila kot lep prostor s prijaznimi ljudmi. Rojevala sem v "skupnih" prostorih, a sem bila edina, tako da ni bilo motečih so-porodnic.

Sama namestitev po porodu je bila brez pritožb z moje strani, a je že tako, da nisem dovolj po bolnišnicah in da ne vem, kakšen luksuz se pričakuje - lačna nisem bila, tudi ne žejna, bolniško haljo sem imela vsak dan svežo in še eno dodatno, tuširala sem se po želji, nasvetov pa sem tudi dobila dovolj (mogoče še kakšnega preveč). Poporodnih pregledov je bilo dovolj in so potekali sproščeno.

Imela sem poporodno jokavost, ker sem imela probleme z začetki dojenja (malček ni hotel jesti, kasneje je postal zlateničen), a ko so opazile, da sem na robu zloma, so me vse hitele tolažit.

Porodnišnico sem vseeno zapustila z lepimi vtisi in tudi letošnjega otročka bi šla rada tja rodit, a žal ne vem, če mi bo potek nosečnosti to omogočil.
Če bom letos rojevala v Ljubljani, bom imela pa kaj za primerjat. Pa vam še takrat podam svoje mnenje.

V Kranju se mi zdi prednost porodnišnice, ker je manjša in bolj domača... to mi kar godi.

clock-img

05.03.2009, 14:38

clock-img

clara23

pencil-img

889

ojoj nadalinka..ne morem verjet da so te poklicali..seveda, po toči zvoniti je prepoznouser posted image ! Verjetno so takrai imeli samo enega nedonošenčka v 34. tednu in so si te po tem zapomnili..
Drugače si imela pa isto negativno izkušnjo kot jaz..ko so mi prvič pokazali previjanje je bilo vse tako na hitro da sploh nisem dojela, drugič naj bi pa previjanje že kar obvladala. Ker sem rodila prvič, otrok pa je bil tako majhno in na videz krhko bitje sem se ga še prenašat bala, kaj šele da bi ga sama previla. Pa sem sestro še enkrat prosila če mi pomaga, pa je rekla: saj so ti že druge pokazale!user posted image Je bila pa prav ta sestra kot si jo imela ti..take valovite, blond lase, govor "po kmečko".

Resnično upam, da se boste, če forum berete tudi sestre iz Kr porodnišnice, zamislile nad našimi besedami in neprijetnimi izkušnjami. Sama sem si porod predstavljala kot nekaj lepega in priznam, veliko manj bolečega kot sem potem v resnici doživela. Toda vseeno..vsaj malo sočutja, predvsem v porodni sobi, ko ženske potrebujemo lepe, spodbudne besede, ne bo škodilo!!

clock-img

05.03.2009, 15:31

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
na sam porod imam lepe izkušnje, kljub temu, da je trajal dolgo - vsaka iz vseh treh izmen mi je prijazno pomagala s svojimi nasveti.

Rojevala sem v "skupnih" prostorih, a sem bila edina, tako da ni bilo motečih so-porodnic.



A medtem, ko so se tri izmene babic zamenjale, si bila sama v skupnih porodnih prostorih?

Ma ne vem, no, ampak meni so ravno včeraj, ko sem šla iz službe peš domov, po licih tekle solze, ko sem se spomnila vseh tistih besed, ki so mi bile izrečene v kranjski proodnišnici, ki še danes, po 7 letih!!!, bolijo, kot bi me bičale po srcu.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 5.3.2009 15:32:08 >

clock-img

05.03.2009, 17:50

clock-img

nadalinka

pencil-img

26

Pozdravljene vse user posted image ,

moj mož je vseeno šel na pogovor z porodnišnico....


Žal mi je za zapisane besede kot so siva miš,debela rit itd.,ki se lahko razumejo in vzamejo kot žaljive in osebne,ker to ni bil njihov poglavitni namen.Priznam,da je bilo to primitivno...

Žalostna pa sem,ker mislijo v porodnišnici, da je moja zgodba pretirana in celo izmišljena.Po resnici,ne,ne vem,kaj bi jaz imela od tega?Ali katerakoli druga...Napisala sem svojo izkušnjo.

Mislim oz.vem,da bi vsaka izmed nas raje imela lep začetek materinstva...Ja,men je žalostno brati,kako nekomu po 7 letih še vedno tečejo solze kot Splišni.Meni je žal,pa te sploh ne poznam.

In to je važno,da se mogoče vsi ustavimo in poskusimo narediti,kaj več.Ni bil moj namen pisma šikaniranje nikogar,mi je pa bilo pomembno,da mi ni bilo vseeno,kar se je zgodilo.

In vsakič,ko bom prebirala pisma drugih,mi ne bo vseeno.

Sem pa končno v sebi pomirjena,da so me slišali,da ste me slišale in da sem povedala.

Vsem želim lep začetek in če ni bil,vsaj nadaljevanja poti materinstva.

Ženske konec koncev bi morale držati skupaj....

Za vse tiste,ki imajo lep spomin na BGP Kranj,vam lahko rečem le,hvala bogu,blagor vam.

Hvala vsem za podporo,res mi je veliko pomenila...

Srečno,

Nadja

Moram dodati samo podatek,da imajo BGP Kranj v svoji statistiki 99%zadovoljnih strank.? user posted image

clock-img

05.03.2009, 17:54

clock-img

clara23

pencil-img

889

IZVIRNO SPOROČILO: nadalinka


Moram dodati samo podatek,da imajo BGP Kranj v svoji statistiki 99%zadovoljnih strank.? user posted image




to pa dvomim da drži..user posted image user posted image

clock-img

05.03.2009, 18:15

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: clara23

IZVIRNO SPOROČILO: nadalinka


Moram dodati samo podatek,da imajo BGP Kranj v svoji statistiki 99%zadovoljnih strank.? user posted image




to pa dvomim da drži..user posted image user posted image



A so pozabili na vejico med devetkama? user posted image

Nadja, še enkrat čestitke tebi in možu za pogum, predvsem pa hvala tudi tebi, da si kot edina med nami tudi kaj dejansko naredila. In verjemi, da za tvojo zgodbo stojimo mnoge.

clock-img

05.03.2009, 19:28

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: nadalinka
Žal mi je za zapisane besede kot so siva miš,debela rit itd.,ki se lahko razumejo in vzamejo kot žaljive in osebne,ker to ni bil njihov poglavitni namen.Priznam,da je bilo to primitivno...



Ni ti treba biti žal, ker to so besede, napisane v afektu, besede ponižanega, prizadetega, nemočnega človeka. Točno vem, od kod pridejo. Ni to primitivizem, daleč od tega. Primitivizem jih izzove.

Se pa strinjam z Meto. Kapa dol in stojim za teboj.

clock-img

05.03.2009, 22:08

clock-img

Anonimen

Kar sem se do sedaj pogovarjala s prijateljicami in znankami, ki so rodile v Kranju, nisem nikoli dobila vtisa, da so nezadovoljne z osebjem in samo porodnišnico. Pa jih ni tako malo.

Res je, da sem sama rodila 3 leta nazaj in se verjetno osebje tudi malo menja (kot v vseh službah). Res je tudi, da hodimo ženske rojevat z drugačnimi občutki in zamislimi, kako bomo rodile in kako morajo ravnati z nami... in res je, da je med nekaterimi ljudmi fluid med drugimi ga ni. In glede na to, da je porod zelo osebna stvar, je lahko zelo moteče, če je prisoten nekdo, ki po karakterju ni primeren za porodnico.

Hudo mi je za tiste, ki svojega poroda niste doživele kot nekaj lepega. A tako bi se vam lahko zgodilo tudi v Ljubljani ali na Jesenicah.
Mene so že pred porodom opozarjali, da samo rojevanje ni lepo, lepo je tisto, kar pride - otrok.
Moje bolečine so bile neznosne, a vredne. Ampak besede tistih, ki so bili prisotni pri mojem porodu, so se mi zdele le spodbudne.

Proti koncu rojevanja, ko sem bila že bolj slaba s svojimi močmi, sem potrebovala odločno osebo in imela sem srečo, da je bila takrat pri meni ravno odločna babica, ki mi je skoraj ukazovala, kaj naj storim (in ja, bila sem rezana, tudi na trebuh so mi pritisnili - ampak zato da bi mi pomagali - meni in mojemu malčku).

In ko je bil otrok zunaj, so besede še naprej ostale spodbudne!
Bolečine (fizične) se pozabijo, življenje teče dalje... če bi imela boleče izkušnje, se verjetno ne bi ponovno odločila za nosečnost. Zdaj upam le, da bom rodila brez kakšnih posebnih zapletov, a se zavedam, da lahko do njih pride - na to nimam(o) vpliva, niti (se mi zdi) ne zdravstveni delavci. Pomagajo po svojih najboljših močeh in...  navsezadnje so tudi oni samo ljudje.

Smo me v svojih službah popolne? Vsak dan? Vsako uro dela? Vljudne do vseh svojih strank in kolegov? Res je, da ne opravljamo "življenjskega" dela, a vseeno...

Tiste, ki boste še rodile: želim vam čim lepšo porodno izkušnjo in predvsem zdravega otroka in čimprejšnje poporodno okrevanje. Kjerkoli boste že rodile.

clock-img

06.03.2009, 07:11

clock-img

clara23

pencil-img

889

jaz sem imela zelo zelo neprijetno, bolečo izkušnjo, ampak vseeno komaj  čakam da bom imela še enega sončka..vsa ta nosečnost in občutek ko prvič stisneš svojega sončka je tako edinstven in nepozaben da upraviči vse bolečine ki jih moraš pretrpeti med porodom.

Drugače bi pa samo nekaj dodala..sicer je izven konteksta ampak vseeno..po 43 urah popadkov (27 ur sem jih imela na 5 minut ali manjuser posted image ), od tega 8 ur na porodni postelji, po štirih mučnih urah potiskanja je nekaj najlepšega ko zagledaš otročkovo glavico. Sama kar nisem mogla verjeti da zdaj je pa to res to..hotela sem ga že kar pobožati, po porodni sem vreščala "dragi, glej ga!!!!" in takrat sem potem dobila neverjetno moč, za katero sploh nisem  vedela in verjela da jo še premorem, in do konca porodila mojega sončka. user posted image user posted image

clock-img

06.03.2009, 08:02

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

Kar sem se do sedaj pogovarjala s prijateljicami in znankami, ki so rodile v Kranju, nisem nikoli dobila vtisa, da so nezadovoljne z osebjem in samo porodnišnico. Pa jih ni tako malo.

Res je, da sem sama rodila 3 leta nazaj in se verjetno osebje tudi malo menja (kot v vseh službah). Res je tudi, da hodimo ženske rojevat z drugačnimi občutki in zamislimi, kako bomo rodile in kako morajo ravnati z nami... in res je, da je med nekaterimi ljudmi fluid med drugimi ga ni. In glede na to, da je porod zelo osebna stvar, je lahko zelo moteče, če je prisoten nekdo, ki po karakterju ni primeren za porodnico.

Hudo mi je za tiste, ki svojega poroda niste doživele kot nekaj lepega. A tako bi se vam lahko zgodilo tudi v Ljubljani ali na Jesenicah.
Mene so že pred porodom opozarjali, da samo rojevanje ni lepo, lepo je tisto, kar pride - otrok.
Moje bolečine so bile neznosne, a vredne. Ampak besede tistih, ki so bili prisotni pri mojem porodu, so se mi zdele le spodbudne.

Proti koncu rojevanja, ko sem bila že bolj slaba s svojimi močmi, sem potrebovala odločno osebo in imela sem srečo, da je bila takrat pri meni ravno odločna babica, ki mi je skoraj ukazovala, kaj naj storim (in ja, bila sem rezana, tudi na trebuh so mi pritisnili - ampak zato da bi mi pomagali - meni in mojemu malčku).

In ko je bil otrok zunaj, so besede še naprej ostale spodbudne!
Bolečine (fizične) se pozabijo, življenje teče dalje... če bi imela boleče izkušnje, se verjetno ne bi ponovno odločila za nosečnost. Zdaj upam le, da bom rodila brez kakšnih posebnih zapletov, a se zavedam, da lahko do njih pride - na to nimam(o) vpliva, niti (se mi zdi) ne zdravstveni delavci. Pomagajo po svojih najboljših močeh in...  navsezadnje so tudi oni samo ljudje.

Smo me v svojih službah popolne? Vsak dan? Vsako uro dela? Vljudne do vseh svojih strank in kolegov? Res je, da ne opravljamo "življenjskega" dela, a vseeno...

Tiste, ki boste še rodile: želim vam čim lepšo porodno izkušnjo in predvsem zdravega otroka in čimprejšnje poporodno okrevanje. Kjerkoli boste že rodile.



Dober spis, sedi, 5.

Pazi zdaj to konkretno situacijo:


Ležiš tam z razkrelčenimi nogami, pa se pogovarjata doktor in hihitajoča se mlada sestra:

- Joooj, doktor, ja kaj boste pa zdaj naredili?
- Ja, tableto bom vstavil, a ne.
- Ja kaj pa če ne bo šlo not, hi, hi?
- Ja, bom pa malo polizal, a ne.
- Jooooj, hi, hi, hi ...

Ja, ampak res, res ne moremo zahtevat, da bi pa človek vsak dan premogel kanček spoštovanja, kanček kulture, kaj šele empatije, a ne? Vsi smo samo ljudje ...

< Sporočilo je popravil Splišni -- 6.3.2009 8:05:02 >

clock-img

06.03.2009, 08:54

clock-img

tonfa

pencil-img

19

Splišna,a je to vic?
Vem,da ni,samo kako to,da imajo pol 99% zadovoljnih strank?
Po moje se nobena sploh ne upa povedat,da jim je blo grozno,če je ena pisala,da so jo še po treh letih zafrkavale in so se jo spomnile,da je dala kritiko.
Ja lahko,je jemat samo pohvale in ignorirat kritiko!
A niso oni na zadnjem mestu slovenskih porodnišnic???

Dej še 1x napiš svojo zgodbo,ker jaz se je ne spomnim..pliz

LP

clock-img

06.03.2009, 09:16

clock-img

benika

pencil-img

7793

- Joooj, doktor, ja kaj boste pa zdaj naredili?
- Ja, tableto bom vstavil, a ne.
- Ja kaj pa če ne bo šlo not, hi, hi?
- Ja, bom pa malo polizal, a ne.
- Jooooj, hi, hi, hi ...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2009, 09:16

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

Jaz sem rodila že skoraj 9 let nazaj, imena babic ,sester sem že pozabila, v materinsko knjižico pa tudi ne bom šla gledat. Spomnim se, da, ko sem prišla, da je bila tam zelo neprijazna, neka starejša babica. Ker je moja nosečnost potekala v redu, res brez komplikacij in zato tudi nikoli ni bilo potrebno, da bi ležala tam kakšen dan, je ta babica to uporabila za zastraševanje.user posted image Rekla je, če sem že bila kaj na oddelku čez nosečnost, sem rekla, da ne..pol je pa rekla dobesedno: zdaj je pa konec s tabo, ne boš nam več ušla...in sta se pol z eno drugo režale...pa jaz nisem neka občutljiva oseba, samo to je pa s takim tonom rekla, da sem mislila kam sem to prišla.Pa dobro, pol me je ful stvari spraševala, jaz pa itak s popadki, nisem glih bila izredno zgovorna, mi je težila, da nisem dost zgovorna.Jah, pač res mi ni bilo ful do pogovora, sem ji pa povedala vse, kar me je vprašala. Samo med popadki govort ni glih fajn nouser posted image Pa še par cvetk bi lahko napisala, ker je bila ta ženska res milo rečeno čudna.Ko sem prišla v porodno sobo, se je pridružil moj takratni parnter...in je ženska takooo spremenila obnašanje, da nisem mogla verjet.Kar naenkrat jo je bila sama prijaznost in uslužnostuser posted image No, pol se je hvala Bogu zamenjala izmena, ta je bila pa res prijazna babica in vse okoli nje tudi, tako, da sem v končni fazi imela potem dobro osebje okoli.Malo me je "motilo", ker mi po porodu niso pustili vsaj kakšno minutko zadihat, ampak takoj otroka gor, pa dojenje..malo je bilo vse skupaj prehitro..ampak ok, to niti ni krize. Samo mogoče bi laho počakali, da vsaj k sebi pridemuser posted image No, pol na oddelkku je bila mogoče ena sestra, da ni bila glih vzor prijaznosti, pa še to ne vem...v bistvu se ne spomnem, da bi bila. Res so bili vsi prijazni, tudi strežnice..ma ne vem no, nimam kaj rečt. Motilo me je edino to, da se je vsako jutro takooo mudilo, da oddamo otroke za pregled, pol sem šla pa po hodniku, so pa jokali tam in jih ni nihče preveč gledal..ne vem zakaj niso mogle pustiti, da se podojijo, pol jih pa vzamejouser posted image No, na splošno je moj vtis dober, slabih izkušenj razen z babico, ki me je sprejela, ni bilo. Mogoče kakšna, pa očitno ni bila toliko slaba, da bi se je še sedaj spomnila.Tudi brisač in spalnih srajc je bilo dovolj.
Zelooo slaba izkušnja je sledila po porodu, kakšne dva ali tri mesece. Namreč, ful me je bolelo pri jajčnikih. In sem klicala po telefonu, če lahko pridem v dežurno ali moram obvezno prej po napotnico. In sestra je rekla, da itak, če imam take bolečine, da naj čimprej pridem.In jaz pridem, brez napotnice, pa je delal dr.Rizner. Me sprejme, grem že na ginekološki stol, potem pa on ugotovi, da nimam napotnice.Tip naredi celo dramo, odpre vrata!!!- tako, da se je vse videlo v čakalnico!? in gre ven...pa mi tam ful teži. Jaz ga samo gledam in se brez besed oblečem in grem...potem mu je moj partner prišel grozit z odvetnikom in je Rizner takoj postal ful mehek in rekel, da sploh ni probem, da me pregleda bla bla...ampak sem rekla, da rajši umrem, kot, da grem še kdaj k njemu. Ma pljunem mu v faco res, kaj pa misli, da je, da si lahko privošči tak odnos! user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

06.03.2009, 09:17

clock-img

clara23

pencil-img

889

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni



Ležiš tam z razkrelčenimi nogami, pa se pogovarjata doktor in hihitajoča se mlada sestra:

- Joooj, doktor, ja kaj boste pa zdaj naredili?
- Ja, tableto bom vstavil, a ne.
- Ja kaj pa če ne bo šlo not, hi, hi?
- Ja, bom pa malo polizal, a ne.
- Jooooj, hi, hi, hi ...




OMGuser posted image user posted image

clock-img

06.03.2009, 09:43

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: tonfa
Dej še 1x napiš svojo zgodbo,ker jaz se je ne spomnim..pliz



Niti pod razno. Že tele posamezne sekvence, ki mi občasno privrejo na dan, so čiosto dovolj. Hočem pozabit vse skupaj, pa ne gre.

clock-img

06.03.2009, 10:06

clock-img

jolly123

pencil-img

2465

Uf ja kranjska porodnišnica. Med nosečnostjo sem trikrat gor ležala. Dvakrat je bil moj sobni zdravnik Gregorač in enkrat Rantova. Kar se tiče Gregorača, super dohtor, ki te ne spusti domov dokler res ni prepričan, da je vse OK, meni je tudi vse lepo razložil. Pohvalim lahko tudi Rejliča, ki si res vzame čas za pacienta in ti tudi parkrat razloži če je potrebno. Z ostalimi pač nisem imela izkušenj.
Kar me je motilo imela sem dijeto zaradi preklampsije, pa so mi sestre na oddelku nosile za večerje ocvrt sir in tatarsko omako, ko sem vrnila nazaj, je bila sestra Maja vidno nejevoljna češ kaj naj mi da zdaj jesti. To se je zgodilo kar ene parkrat, da sem dobila za obrok slano večerjo, kosilo itd. Pritisk sem morala sestre včasih sama spomnit da mi ga zmerijo, čeprav je bil to eden bistvenih dejavnikov zakaj sem tam ležala. Ena mi je celo zabrusila, da nikjer ne piše, da ga mora zmerit user posted image Hmmmmm ...v kartoteki je pisalo merjenje pritiska trikrat na dan!

Porod...babica Jelovčan...super nimam pripomb. Oddelek po porodu...ene sestre katastrofa...dojenčkom prijazna porodnišnica bi ti vsekakor morala pokazati in večkrat pomagati dojiti, ne pa da mi je nočna sestra ko sem ji rekla, da mi otrok visi na joški že par ur rekla, jah bi pa prišla po dodatek user posted image Šele jutranja izmena se je ponudila, da mi otroka ob vsakem podoju stehta da vidimo koliko dejansko spije. Kako se dojiti so mi pokazale tudi samo enkrat, tako da sva se res mučila še potem doma.  Smolo sem imela, da mi je ena zoprnela samo na hitro pokazala kako se previje, niti se nisem zavedala kako pomemben je handling, pač tam nekaj visi na steni in to je to. Potem se pa matraj sam, seveda otroka narobe držiš in pestuješ...zdaj pa rabi RA, ker ti pač na začetku ni nihče povedal tega.
Fizioterapevtka...pa sploh ne vem zakaj jo imajo. Prvi dan je rekla, ah brezveze da vam zdaj kažem vaje, pridem jutri in jo sploh več ni bilo. Ko sem šla domov sem samo dobila neke papirje, kako naj bi telovadila user posted image

Sobe...mislim, da v sobah kjer so dojenčki, da si ne morejo privoščiti plesni po stenah user posted image Hrana pa tudi ni za doječe matere...svinjske pečenke in ne vem kaj user posted image

clock-img

06.03.2009, 10:07

clock-img

jolly123

pencil-img

2465

Aja pa to, ko smo šli nazaj na pregled zaradi zlatenice, smo na pregled čakali uro pa pol s teden dni starim otrokom user posted image  user posted image Zdaj ko sva imela pregled za kolke spet ena ura čakanja. Ne vem zakaj ti dajejo uro da potem eno uro čakaš??? 

clock-img

06.03.2009, 10:40

clock-img

tonfa

pencil-img

19

Splišni,ok nisi pozabila..vem je težko.Ampak veš včasih pomaga.Moja sestra je tam rodila,dolgo časa ni pozabila,kaj vse se ji je zgodilo.Od jeze,da ni nič naredila je bila čisto otopela.In ko se je zdrla in povedala,kaj vse je prestala s temi sestrami na oddelku,je bilo boljše.Pošlji jih nekam...

Pa ni stvar v tem,da bi one prebrale,ampak da bi me...

Itak pa bi tvoje pismo ignorirale.Me pa ne bi.

Če napišemo da smo nezadovoljne,to Kranj prebere zadovoljne in nima težav.

Mogoče pa imajo 99% NE-zadovoljnih strank user posted image

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem