cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: SRAMOTA OD RINGARAJE

clock-img

19.12.2013, 22:50

clock-img

StrawberrY

pencil-img

957


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Jebela cesta, se skor približam Ronjinim postom, z dolžino mislimuser posted image , pa mi RR napiše sorry-grrr.

V glavnem, Lukka edino, kar ti štejem v čast je to, da si po dooolgih mesecih, letih, koooončno spet mal RR spravil na noge. In, da padajo kokice. Sam tiste od lulu so bljak (lulu ne me prjavt). No kokice bi še šle skozi, sam One direction pa ni šans. Se opravičujem tistim, ki so jim OD všečuser posted image .

Lukka, kako hudiča ti sploh funkcioniraš v realnem življenju (ok neko predstavo že imam, k berem tvoje poste)? Jaz mam prijatelja, pedra, pa bolj skuliranega tipa še nisem videla. Škoda, ker ga samo tički zanimajo user posted image , pa sem mu tud to že povedala.




Jagodka TI TI!!! si uporabila besedo na P !!!! čaki, te bodo prijavili !!



alda user posted image user posted image
Samo, ko sem jaz spoznala tega mojega prijatelja in mi je pač enkrat povedal, da je istospolno usmerjen, je sam rekel, da je peder. Brez nekega olepšavanja. Kot sem že napisala, tip je skuliran, stoji za tem, kar je. Ima pošlihtano v glavi in srcu user posted image

clock-img

20.12.2013, 09:08

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Ajoj, ste se spravle na Lukko. Saj sploh ni slab fant, ampak malo se še išče v vsem tem svetu starševstva pa pač včasih blekne in sprašuje kakšne neumnosti in ker na neumna vprašanja pač dobiš neumne odgovore se malo zaplete in iz tega je nastala cela štala.

Lukka, malo si dvigni samozavest, pa malo več zaupnaj v sebe rabiš, da te ne dotolče vsaka stvar ki jo prebereš tu gor.

To kar imata z LuLu bi pa morala sama rešit, ne pa da se je cela vstaja proti Lukki dvignila na RR. Meni se zdi da bi en oprosti na obeh straneh rešil velik del problema.

Glede besede peder - meni tudi ni všeč in ne maram da jo ljudje uporabljajo. Ma, kaj pa vem, zveni mi nekako slabšalno. In otroke isto tako učim.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

20.12.2013, 19:18

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

a je konc?

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

20.12.2013, 19:26

clock-img

alda

pencil-img

3570

miška česa?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

22.12.2013, 10:04

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

zakaj je pa naslov teme spremenjen?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

22.12.2013, 10:12

clock-img

alda

pencil-img

3570

???????????????????

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

22.12.2013, 10:57

clock-img

*miska.mcc*

pencil-img

6435

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

clock-img

22.12.2013, 11:41

clock-img

petea

pencil-img

5336


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a je konc?

user posted image



miska.mcc,
a če je že ali končno konec?

user posted image

clock-img

22.12.2013, 11:42

clock-img

petea

pencil-img

5336


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

zakaj je pa naslov teme spremenjen?




Je bila v naslovu uporabljena neprimerna besedna zveza ...

user posted image

clock-img

22.12.2013, 13:02

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

jah, meni še vedno kaže staro "sramoto" v zadnjih objavah.

clock-img

22.12.2013, 14:05

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jah, meni še vedno kaže staro "sramoto" v zadnjih objavah.




če klikneš čisto na prvo stran te teme, ti pa napiše nov naslovuser posted image

clock-img

22.12.2013, 23:02

clock-img

saragr

pencil-img

164

Luka ( vem da še vedno bereš objave, čeprav si rekel, da zaključuješ ) poglej, forumi so zanimivi zato, ker so po večini uporabniki anonimni in se med seboj ne poznajo in zaradi tega se lahko vsak besedno spravi na vsakega brez straha da jih bo dobil po nosu.

Jaz sem bila uporabnik že pred približno sedmimi leti, kot mlada mamica s polno vprašanj, ampak karkoli sem vprašala, sem dobila v odgovor ali zafrkavanje ali "poniževanje" ali besedni napad. In sem si mislila, da neke anonimne pametnjaovičke pa že ne bodo s takim tonom govorile z mano in sem forum zapustila. Vmes pozabila podatke za dostop do foruma in se pred kakšnim letom na novo registrirala z debelejšo kožo, močnimi živci in veliko mero potrpljenja, kar ti je tukaj potrebno, saj bodi 100% prepričan, da se najde le redko katera, ki se bo strinjala z drugo uporabnico. Svet ne bi bil zanimiv, če bi bili vsi enakega mnenja. Istomišljeniki so ti bližnji prijatelji, ki si si jih za prijatelje izbral zato, ker ti odgovarja njihov način razmišjanja. Tega pa tukaj ne boš dočakal, niti nisi tu za sklepanje prijateljstva ampak za izmenjavo mnenj in sprejemanja drugačnosti.

Jaz recimo se javim na temo, ki mi je zanimiva in v kateri lahko podam ali svoje izkušnje ali svoje mnenje zdaj pa kako bo kdo moje mnenje sprejel je odvisno od njega. Podam mnenje, če doživim preveč napadov, ga podkrepim ali ponovno razložim ( če me je kdo narobe razumel ), če pa vidim, da se napadi ne prenehajo pa odneham, ker se bo kmalu našel drugi uporabnik/komentator, ki ga bodo začeli pljuvati in tako se ne spuščam v neke prepire in besedne provokacije ( sem prav napisala?:)). Ti pa v tem še kar vztrajaš in normalno da te napadajo iz vseh strani; trmasti ti, trmasti vsi.

Drugače pa teme, ki jih ti odpiraš so res sam vrh in moraš pričakovati množični odziv, in ko vidim, da si odprl novo temo samo čakam, kdaj se bo začelo.

In da, najdejo se posamezniki, ki te z eno besedo ali enim stavkom zabijejo ali ponižajo, zdaj pa lahko da jim je to v krvi in so taki po naravi, lahko pa da to naredijo samo zato, ker vedo da se dobesedno obesiš na vsako besedo in jo analiziraš in jo vzameš za zlo.
Toliko od mene, če še kdo bere.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem