writing-img

Dieta - 38. dan!

clock-img

14.09.2005, 15:22

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Jaz imam po 10 dneh -2.5kg (če moja vaga ne laže), ampak moja vaga je na hipe ful čudna zato se ne zanašam preveč nanjo. Bolj točen rezultat bo v soboto..

Blacky, meni bi tudi statistiko vodila Kaj pa vse rabiš??

začetna teža: 76.6kg
višina: 168cm
teža, ki jo želim: 63kg (od tu sem štartala), četudi bi bilo fajn tudi već, ampak dvomim da bo..

Je sploh katera shujšala za toliko koliko tam piše, da se da???? Od 18-25kg??? Mogoče če se res STROGO držiš diete..

clock-img

14.09.2005, 15:37

clock-img

polona2

pencil-img

2144

Od začetka diete do danes -3 kg. Vmes so bile seveda požrtije, zato je tudi rezultat tak, eee bolj blag...
Saj bo... Glavno da je klik spet pri meni, lp!

clock-img

14.09.2005, 16:05

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Lep pozdrav. Takole je: nisem se mogla stehtat. Pa ne zato, ker mi psiha ne bi pustila, ampak KER NE NAJDEM VAGE . Nekaj prenavljava tule in so vse stvari naložene ena na drugo, vaga pa nekje spodaj pod tistim kupom kložja.

Takole na pamet bi rekla, da ni šlo ne dol ne gor, kar se kil tiče. Dobivam pa zadnje dni kar veliko komplimentov, kako me je pobralo (ja, kar samo od sebe al kaj ) - zgleda, da se pozna šport. Imam to srečo, da zelo hitro dobim mišice, če že kile ne grejo zlahka dol.

clock-img

14.09.2005, 16:23

clock-img

polona2

pencil-img

2144

He he, mišice, kaj je že to ?

clock-img

14.09.2005, 16:26

clock-img

Anonimen

Saj mišice so pa itak težje od špeha, Jančika. Tako da če imaš isto kil, si v bistvu shujšala.

clock-img

14.09.2005, 16:33

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Ja, bo držalo. Ampak - preden sem zanosila, sem imela še več mišic in še manj kil . Edino mišice na rokah imam pa zdaj še večje kot prej - vsak dan metati v luft 10-kilška, mu nad umivalnikom umivati rit in ga pri tem držati samo z eno roko pač ni kar tako .

clock-img

14.09.2005, 22:44

clock-img

Anonimen

Punce, pridne ste bile. Kje pa ste vse ostale???

Bobek05, dobrodošla, če si se odločila priti k nam. Si že na seznamu, sem ti željen cilj zaokrožila na 14 kg, če se strinjaš, da ne bo 13,6 kg, OK?

Maja0505, tudi tebe že imam na seznamu.

Sezname bom objavila v novem dnevu diete zdaj takoj.

clock-img

15.09.2005, 08:35

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Bobek05, ja, pač izogiba se OH, oziroma vsaj enostavnim OH. Tako da potem tisti 3. ali 4. dan jem najraje riž, testenine, krompir, včasih tudi kak kruh,...

clock-img

15.09.2005, 08:37

clock-img

biba77

pencil-img

3943

Se jaz, z zamudo...
Borih -0.5 kg mi lahko odstejes.
Sem pa lezala zdaj 2 dni in ... prebava na nuli. Upam, da bodo kile zdaj hitreje sle dol, ko sem spet na nogah...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem