cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: začnem v ponedeljek 90 dnevno

clock-img

28.01.2013, 11:34

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

Poka... lahko al pa ne lahko... se treba prisilit... js itak delam zjutri na prazen želodec... tko da ista figa

clock-img

04.02.2013, 08:48

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

Kako je zdaj z vami, punce? Ste začele? Vam gre? Nič ne poveste...user posted image

clock-img

04.02.2013, 08:54

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

jaz sem se držala tko tko. Danes imam sadni dan in bo prav pasalo, da se znebim tistih rojstnodnevnih prekrškov. Potem pa v nove boje. Ne vem ali samo še midve vztrajava? Sem tudi sama opazila, da se ni nobena več javila tukaj.

dajmo punce, kje steuser posted image

clock-img

04.02.2013, 09:43

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

Hehe, ja jaz se tud držim bolj tko, tko... čez teden se držim, že dva vikenda zapovrstjo pa bolj tko tko... prejšnji vikend je bil grešen zarad ptujskih, pa mi je uspel z dvemi sadnimi dnevi popravt škodo...pol ta vikend je bla pa 60 letnica... v soboto, pa sm včeraj bolj grešila k v soboto...jao... sj + ni, ampak se nikamor ne premakne...bomo zdj bolj pridne, aneuser posted image

clock-img

08.02.2013, 10:13

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Ojla.
jaz imam beljakovinski dan.Pečem zrezke,zraven kos kruha plus solata.
Včeraj je bila pa kar kriza na sadni dan.Ampak sem zdržala.user posted image

Drugače je pa danes moj 5 dan ločevalne.

clock-img

10.02.2013, 11:24

clock-img

gregorkre

pencil-img

1

Tudi pri nas doma imamo enega na ločevalni! Štart je bil 1.1.2013 in za enkrat se bolj ali manj uspešno bojuje s pregrehami :) Zaenkrat - 5 kg.

====================
Spletni portal za hujšanje!
www.planet-diet.si

clock-img

11.02.2013, 08:18

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385


IZVIRNO SPOROČILO: gregorkre

Tudi pri nas doma imamo enega na ločevalni! Štart je bil 1.1.2013 in za enkrat se bolj ali manj uspešno bojuje s pregrehami :) Zaenkrat - 5 kg.

====================
Spletni portal za hujšanje!
www.planet-diet.si




vsak kilogram manj na tehtnici je zmagauser posted image user posted image

clock-img

11.02.2013, 08:18

clock-img

Žaka

pencil-img

291

Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image

clock-img

11.02.2013, 08:21

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

žaka čestitke user posted image

jaz sem kar pustila, so me krofi malo preveč premamili. Tako, da bom v sredo spet štartala s 2. dnevom in še lažje bo mogoče šlo, ko bom samo rekla, ja se malo držim 40 dnevnega posta do velikonočne nedeljeuser posted image user posted image

clock-img

11.02.2013, 08:23

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image




Privoščim vsem zelo, ampak ne morem da ne bi ostala skeptik! Kako je možno zgubiti v enem tednu 3 kile!??! Brez zamere, ampak to je nemogoče! če govorimo konkretno o MAŠČOBI, SALU??!! tri kile so lahko v tekočini, nikakor pa ne v maščobi??

clock-img

11.02.2013, 09:00

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

mamica deklicam, sej bojo drugo leto tudi krofiuser posted image user posted image user posted image jaz sem pojedla 1, v četrtek za večerjo, k sem imela OH dan user posted image

Tippi, saj ne gre skoz pa vsem tako hitrouser posted image Meni gre tko, 0,5 kg do 0,7 kg na teden... prva dva tedna je šlo več, potem je šlo spet malo v +, k sm bla poredna... zdj pa tkole... u bistvu v enem mesecu (en vikend pa potem še en dan sem konkretno grešila) je šlo 4,3 kg... sam telovadim tko vsaj ene 3x-4x na teden in se pomoje zarad tega ne premakne hitreje...

clock-img

11.02.2013, 09:29

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Po 7 dneh ločevalne vaga pokazala -3kg.user posted image

Danes pa sadni dannnnnnnnuser posted image




Privoščim vsem zelo, ampak ne morem da ne bi ostala skeptik! Kako je možno zgubiti v enem tednu 3 kile!??! Brez zamere, ampak to je nemogoče! če govorimo konkretno o MAŠČOBI, SALU??!! tri kile so lahko v tekočini, nikakor pa ne v maščobi??



ker je komaj začela, se je v enem tednu amo sčistila. je pa to dobro za psiho. Ko vidiš minus na tehtnici, te malo potegne, da se še bolj držiš in to je glavno.

clock-img

11.02.2013, 09:31

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385


IZVIRNO SPOROČILO: ta*mala

mamica deklicam, sej bojo drugo leto tudi krofiuser posted image user posted image user posted image jaz sem pojedla 1, v četrtek za večerjo, k sem imela OH dan user posted image

Tippi, saj ne gre skoz pa vsem tako hitrouser posted image Meni gre tko, 0,5 kg do 0,7 kg na teden... prva dva tedna je šlo več, potem je šlo spet malo v +, k sm bla poredna... zdj pa tkole... u bistvu v enem mesecu (en vikend pa potem še en dan sem konkretno grešila) je šlo 4,3 kg... sam telovadim tko vsaj ene 3x-4x na teden in se pomoje zarad tega ne premakne hitreje...



no saj se malo kljub temu držim, Za zajtrk je bila banana. Trenutno si kuham vodo, da bom naredila čaj: zeleni in goji. Če ne drugega, se navajam na ta način prehranjevanjauser posted image user posted image

clock-img

11.02.2013, 09:44

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

Ja, tud to je neki... sam js banan ne jem, k majo dost cukrauser posted image pa niti jih ne maram. Sem pa zdj potelovadla, tko mal bl s pol moči, zdj pa jabkauser posted image

clock-img

11.02.2013, 09:53

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

jaz jih tudi bolj malo zadnje čase, a sem jo morala, drugače bi bila zanič. Tavelika jih noče jesti, če so lupine malo črne, tamala jo pa ponavadi "spreša" med prsti in z njo ustvarja umetnine po pohištvu user posted image

Mami ti pa čisti. user posted image Sem pa tja poje kakšno, ko je pa noče več, moram pa kar hitro vzeti, če ne je povsod, samo v želodcu neuser posted image . Vidiš, to pa so radosti materinstva. Nikoli ne veš, s čim te bodo presenetili in tamala je res z vsemi žavbami namazana.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem