cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Samo za RAKICO1 in Najoo!

  
clock-img

21.01.2013, 08:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

To je res ja. Ampak počasi... se bomo popoldan naprej menile ok? Ko bom malo več vedela.

clock-img

21.01.2013, 09:19

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?



Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image

clock-img

21.01.2013, 09:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
LuLu, operacija 1 uro ja, okrevanje pa 6 mesecev. user posted image Od tega 4-8 tednov ne smeš stopit na prste. user posted image Ampak počas, bomo vidli kaj bo stric v belem reku.

Hebat ga Najaa. Bo pač 6 mesecev. Brez op. pa nikoli okrevanje in vedno bolečine. Odločitev je lahka. Držim pesti, da se bo dalo zrihtati. Op. pa ne odlašaj. Lažje zdaj, kot če bi morala kake bolniške jemati.


Naja bolš vse to pa enkrat vštimaš in imaš potem vsaj mer, ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image

clock-img

21.01.2013, 10:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image

Menjaš doktorja mogoče?

clock-img

21.01.2013, 10:39

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ne pa kot jaz ki mi nič ne pomaga pa tud naprej me nikamor ne pošlje tako ,da nevem kaj naj sploh naredimuser posted image

Menjaš doktorja mogoče?


Nažalost jih ni veliko tukaj v Loki tako ,da nimam kaj za menjat upam ,da bo namesto tele ki je šla v pemzijo kakšna normalna prišla ,da bi potem zamenjala ker moja komaj ,da kakšno napotnico za naprej

clock-img

21.01.2013, 11:10

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?



Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image



Tippi jaz tudi od lanskega avgusta ne kadim. user posted image kavo sem se pa naučila piti brez cigareta.
Jaz sem nehala zarai stresa, ki so mi povzročale cigarete user posted image skoz sem namreč razmišljala, če jih imam s sabo, pa kam in kje lahko kadim, pa kje jih lahko kupim, če mi zmanjkajo....zdaj sem pa ful umirjena, ko mi ni treba skrbet zanje user posted image

clock-img

21.01.2013, 14:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

To sem te misla že parkrat vprašat. Zakaj se izogibaš kave?



Preprosta razlaga. Če bi večkrat pila kavo, ali celo vsak dan, bi verjetno tudi želja po cigaretih bila večja user posted image Sem namreč ozdravljeni kadilec. od lanskega poletja do 15.novembra, ko se nam je zgodila tragedija nisem kadila, potem pa sem malo grešila, zdaj po novem letu sem pa spet brez cigaretkov. in če ne pijem kave, je kriza manjša user posted image



Tippi jaz tudi od lanskega avgusta ne kadim. user posted image kavo sem se pa naučila piti brez cigareta.
Jaz sem nehala zarai stresa, ki so mi povzročale cigarete user posted image skoz sem namreč razmišljala, če jih imam s sabo, pa kam in kje lahko kadim, pa kje jih lahko kupim, če mi zmanjkajo....zdaj sem pa ful umirjena, ko mi ni treba skrbet zanje user posted image




user posted image user posted image user posted image punci!

clock-img

21.01.2013, 14:44

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

user posted image user posted image user posted image punci!


Da bi le tako ostalo, pozitivno in zdravo user posted image

clock-img

21.01.2013, 14:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image

clock-img

21.01.2013, 15:00

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image




user posted image
In kaj ti je??? user posted image

clock-img

21.01.2013, 16:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

No še moje poročilo - tek strogo prepovedan. user posted image Lahko hodim sam ko začutim, da sem se preforsirala, naj se ustavim. Ja, pol bom pa sred Šmarne se dol usedla, sem si misla. user posted image Mah hodila bom, naj gre vse nekam. Pri teku bom pa še naprej navijačica. user posted image

Kaj pa operacija?

No, še moje poročanje. Jutri grem na op. Danes nisem hotla, jutri pa bom zjutraj tam, pa upala, da hitro prdem na vrsto. Mi že gre na bruhanje user posted image

clock-img

21.01.2013, 20:34

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Jooooj boge babnce user posted image
Držim pesti, naji da bo čim prej spet na nogah, tistih tazdravih user posted image in lulu, da bo čim manj boleče! user posted image

Pa še paštetki sem pozabila čestitat za nekajenje user posted image user posted image

clock-img

25.01.2013, 10:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ej, moram javit, da se je to basanje s sadjem obrestovalo. Itak, da se spet počutim ok, ko je vse za mano... ampak lepše povedano... ščistla sem se ful v določenem prostoru v stanovanju in danes sem šla iz radovednosti na vago. Imam 4 kile manj. Svašta! To je tistih par kil, ko mi je šlo gor zadnji mesec... ampak tudi lahko se počutim. Super.

clock-img

25.01.2013, 13:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Spustu me je! Spustu me je! user posted image user posted image user posted image user posted image Da lahko naši LuLu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene 4 kile. Bravo "mala"! user posted image Z nič truda a ne, sam basanje s sadjem, tak se dela! user posted image user posted image

clock-img

25.01.2013, 13:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Spustu me je! Spustu me je! user posted image user posted image user posted image user posted image Da lahko naši LuLu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za izgubljene 4 kile. Bravo "mala"! user posted image Z nič truda a ne, sam basanje s sadjem, tak se dela! user posted image user posted image

user posted image  user posted image
Sem že imela solzico v eni oki, ker ni nobena tega videla in komentirala user posted image
Hvala... prav si napisala. Basanje s sadjem, nič truda user posted image

clock-img

25.01.2013, 13:45

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Če me tuki ne bi spustil bi ti pa tam napisala. Tole je vsekakor za user posted image user posted image user posted image sam glej, da te ne bo tak pobralo, da te ne bom spoznala, ko te naslednjič vidim! user posted image

clock-img

25.01.2013, 13:50

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Kako nič truda???

Jest kosmat kivi, pa avokado z banano, ni kar tako!!

Čestitam punca!! user posted image user posted image

clock-img

25.01.2013, 14:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tippi, hvala. Kivi jaz vseeno obrijem. Ga na rahlo strugam, kot korenček. Ne mi zdaj napisat, da je pa največvečja količina vitaminov ravno v dlakah? user posted image   user posted image

Najaa, ne skrbi... te kmalu pričakujem tukaj, in ne... ne hujšam. Ni straha, da bi bila neprepoznavna user posted image

clock-img

25.01.2013, 14:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Naja Lulu ima vedno izgovor da ne hujša sam verjem, da bo pred nama na idealni teži user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa prava suhica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kivi ja najbolš ko je olupljen user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.01.2013, 14:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kivi ja najbolš ko je olupljen user posted image user posted image user posted image

Neeeeee...

Tippi, še ena za spreobrnit... navali user posted image

clock-img

26.01.2013, 17:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Mayo Clinic@MayoClinic
The only way #grapefruit helps you burn #fat is if you climb the tree to pick it and then run 5 miles before eating it.

(Twitter) user posted image   user posted image   user posted image

clock-img

26.01.2013, 20:32

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Danes sem pojedla 3 kivije. user posted image Za vsak poteg z nožem med lupljenjnjem, sem se pripravljala, da ga probam z lupino.
Ni mi uspelouser posted image

clock-img

26.01.2013, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Paštetka,
probaj ga malo "pobriti" Ostrugaj dlačice, je bolj prijetno, ko je gladek user posted image

clock-img

27.05.2013, 17:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Nekaj sta bili glasni danes. Imata še kaj za povedat?  user posted image

clock-img

29.05.2013, 11:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

user posted image user posted image user posted image user posted image seveda vedno imamo kaj za povedatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem