cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: hujšajmo skupaj

  
clock-img

13.01.2013, 12:41

clock-img

miška17

pencil-img

1195

Dobrodošle vse nove !user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozravljena malabiba30.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.01.2013, 14:47

clock-img

bambixxx

pencil-img

4017

dan,

ker jutri ne morem, javljam težo danes. nekaj malega je šlo dol -0,4kg, trenutna 68,6 kg.

clock-img

14.01.2013, 06:07

clock-img

ta*mala

pencil-img

707

Jutro...

moja teza po enem tednu je 85 kg...se pravi -1.6 kg

clock-img

14.01.2013, 06:27

clock-img

HANYBANY

pencil-img

334

Dobro jutro! Evo moje stanje danes je 72,6 kg, se pravi -1,4 kg, pridna bila zelo, ne toliko pri hrani, bolj pri športanju user posted image
Sem pa prav ponosna sama nase, še 10 dekic mi fali do -20 kilc kar sem začela hujšat, sicer v pol leta ampak ni neke drastične diete, sam velik športa in čisto druga prehrana in glede na to da prej ni bilo kar nekaj let nobene športne aktivnosti, očitno to zelo veliko pripomore user posted image user posted image user posted image
Lep zasnežen ponedeljek želim in čim manj kilogramčkov user posted image

clock-img

14.01.2013, 07:25

clock-img

to sem jaz

pencil-img

11

Dobro jutro
Marička ste ene pridne v enem tednu ste precej izgubile,pri meni ni bilo najboljše samo-0.5 kg tako da jih je sedaj 98.

Lep dan in obilo izgubljenih kilogramov želim vsem ki ste z mano v tej bitki.

clock-img

14.01.2013, 07:34

clock-img

brioš

pencil-img

290

Dobro jutro,

javljam...danes 59,2kg. Ta teden sem bila pridna kolikor mi je zdravje dopuščalo. Počasi se pobiramo gremo novim ciljem naproti.

Čestitke vse...popoldne pa lopate v roke ne ?user posted image

clock-img

14.01.2013, 07:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2013, 08:01

clock-img

miška17

pencil-img

1195

dobro jutro!
Moja teža 77,3kg, to je -0,3kg.

Lp

clock-img

14.01.2013, 08:07

clock-img

Pigy

pencil-img

809

lepo zasneženo jutro.

Po enem tednu pridnosti se je tehtnica premaknila na 75,9 kg , no ker sem bolana vsak dan grešim z medom in to ga fajn pojem, sem pa trenutno zadovoljna.

gremo naprej user posted image user posted image

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

clock-img

14.01.2013, 08:16

clock-img

vetrnica

pencil-img

323

dobro jutro

no, mene je danes zjutraj tehtnica kar malo presenetila 61,7 kg, to je -1kg (nisem pričakovala, da bom šla sploh kaj dol). Saj verjetno se najbolj pozna to, da sem par kg pridobila med prazniki, ko je bilo samo hrana, hrana in nič športa. Ta teden pa sem bila spet na zumbi in malo sem pazila, da nisem jedla preveč pozno zvečer.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

clock-img

14.01.2013, 08:38

clock-img

S*

pencil-img

3006

Dobro jutro, presenetljivo iz zasnežene primorske. Jaz sem vesela ko radijo, saj me je tehtnica zjutraj prav prijazno pozdravila. Pri prehrani sem bila kar pridna in tudi športala sem 6X, upamda me volja ne mine in da se me bo držala še en lep čas.
Evo še moje poročilo:Za 0,5kg sem dvignila začetno težo, sem menjala tehtnico in se je pojavila razlika.
S*
Začetna teža:94,4kg
Željena teža: 70kg
Trenutna teža: 92,2kg
Tedensko: -2,2kg

user posted image user posted image user posted image Vsem skupaj čestitke za prve minuse, naj nas pričakajo tudi naslednji ponedeljek! user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.01.2013, 08:52

clock-img

matejchy

pencil-img

1500

Jaz sem na istem 80,6kg sicer je v petek že blo pod 80, ampak dva rojstna dneva pa smo kjer smouser posted image Upam, da bo nasledni ponedeljek boljšeuser posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

clock-img

14.01.2013, 08:52

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

evo....jaz se nisem nič premaknila (na tehtnici mislim :-)
tako da -0 kg

gremo novim zmagam naproti :-)

clock-img

14.01.2013, 08:56

clock-img

pikapoka87

pencil-img

11

eto, javljam svoj težo, ki je ostala na istem - torej 67,4 kg! vzrok tega pa (vrjetno) je prehlad, zaradi katerega nisem nič telovadila. sedaj prehlad počasi izginja, tako da bom lahko pričela spet počasi telovaditi 1x na dan, kolikor mi čas omb malem sončku dopušča!

clock-img

14.01.2013, 09:03

clock-img

vila

pencil-img

163

pozdravljen vse, berem vas redno, pisala pa nisem, ker ni šlo, javljam težo, pa še spremembo začetne teže, ker je bla baterija fuč, pa mi je narobe kazalo, tako da miška prosim popravi začetno težo, in sicer 90 kg, današnja pa je 89, sicer je samo en kg, sam pa se mi obseg na trebuhu kr fajn pozna, lep pa ne preveč zasnežen dan vsem

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

clock-img

14.01.2013, 09:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla sporočam svoje stanje danes zjutraj mi je pokazalo 75,80kguser posted image user posted image user posted image sem kar zadovoljna ,ker sem vikend kar mal grešila teli vikendi ko smo vsi doma je polomijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsi se v prek kaj zmišljujemo ,kaj bi kdo jedel in potem je vedno kaj namizi ,da se vzame in hrustauser posted image
Čestitke vsem za ---kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi za tiste malo manj pridne user posted image user posted image user posted image bo pa drug teden bolj uspešen zato samo veselo kg nasprotiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.01.2013, 09:10

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Gleda na ta "grešni" teden sem zelo zadovoljna, ker mi je pokazalo -0,5kg.
Ker sem imela user posted image in tudi nekaj čokoladnih napadov, sem zelo vesla, da sploh je minus.

Ta teden bom pa bolj pridna, če ne drugega, bo treba sneg kidat in bo rekreacije dovolj, pa sin mi je že napovedal, da gremo popoldan sankat ;))))

clock-img

14.01.2013, 09:52

clock-img

jasminčika

pencil-img

103

user posted image user posted image user posted image -1.5kg. Sedaj jih imam 81.5... super... čeprav sem tu pa tam malo grešila, športala pa bolj malo, ker sem si rahlo poškodovala kolk :(, po neumnosti....

clock-img

14.01.2013, 10:32

clock-img

klavdika

pencil-img

35

Evo, še moje poročilo moja tehtnica je pokazala 51,4 kg jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kako sem vesela res končno se mi pozna in sedaj sem sele ugotovila, da je res vse v glavi hahauser posted image user posted image , cel teden sem gledala da sem jedla malo manjše obroke pa veliko pila, tudi kavo sem zamenjala za zeleni čaj in je super, pa tudi počutim se odlično.

No sedaj pa gremo dalje, srečno vsem in čestitke za vse minuseuser posted image user posted image

clock-img

14.01.2013, 11:03

clock-img

Lili11

pencil-img

48

Ola.moja teza 68kg,sem se zredila:-(itak sm vedla,mam otroka doma in ni casa zase.upam da bo zdaj boljs

clock-img

14.01.2013, 11:04

clock-img

Dubraska

pencil-img

61

Danes pokazalo 74,2, torej 0,6 kg manj. Nekaj pa je glede na to da ne športam user posted image . Uspešen teden!

_____________________________

Brigaj se zase!

clock-img

14.01.2013, 11:13

clock-img

mamica deklicam

pencil-img

2385

Pozdravljene.

Sem si prejšni teden poškodovala nogo, tako da samo -0,3kg. Ja bolje to kot nič

sem bila danes pa že malo pridna, ja sem kidala sneg doma. Me še kar lep zalogaj čaka, pa vidim čez okno, da je spet začelo snežiti. In če bo res cel teden snežilo, potem bom imela kar nekaj rekreacije user posted image in bo tudi tehtnica molj prijazna z mano.

Pa priznam, sem se kar nekaj grešila. Tako da moram biti tudi z malim zadovoljna.

lp

clock-img

14.01.2013, 11:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.01.2013, 15:22

clock-img

Maychia

pencil-img

41

Joj, končno se mi je pokazalo okno. user posted image

Jaz imam -0,3 kg manj (torej sedaj 61,4 kg). Ni dosti, začetek pa je. user posted image
Aja, pa piti sem začela. Zdaj spijem že liter vode na dan. user posted image user posted image user posted image
Saj pravim, ni dosti, je pa začetek. user posted image
Gremo v nove boje. user posted image

clock-img

14.01.2013, 15:43

clock-img

urshak

pencil-img

385

moja teža dane je 101,8 kg torej -0,3 kg

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem