cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013

  
clock-img

25.01.2013, 23:24

clock-img

taška30

pencil-img

2758


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

"The hardest step for a runner is the first one out the front door." (via Twitter)



Ja, zelo resnično. user posted image

Tippi, ti si pa ful pridna. Kar tako naprej, če je volja.
Jaz sem trenutno na "zimskih" kilah.user posted image Niti nočem stopat na tehtnico, ampak ziher imam kakšne 2-3 več kot v nezimskih dneh. Ampak recimo, da je mati narava tako naredila, da nas ne zebe preveč. Konfekcije še ne rabim nove, ampak čutim, da sem bolj popol(nje)na.user posted image Tekat se mi ne da, čakam lepše vreme. Saj bo, še malo, pa bo pomlad, jeeeeeeee!!!

clock-img

27.01.2013, 11:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

clock-img

27.01.2013, 19:37

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: taška30


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

"The hardest step for a runner is the first one out the front door." (via Twitter)



Ja, zelo resnično. user posted image

Tippi, ti si pa ful pridna. Kar tako naprej, če je volja.
Jaz sem trenutno na "zimskih" kilah.user posted image Niti nočem stopat na tehtnico, ampak ziher imam kakšne 2-3 več kot v nezimskih dneh. Ampak recimo, da je mati narava tako naredila, da nas ne zebe preveč. Konfekcije še ne rabim nove, ampak čutim, da sem bolj popol(nje)na.user posted image Tekat se mi ne da, čakam lepše vreme. Saj bo, še malo, pa bo pomlad, jeeeeeeee!!!




In bo res, in potem ne bo več nobenih izgovorov user posted image

Pridna sem pa zato, ker me dragi v rit suva user posted image Je bil pač moj dogovor in moja ogromna želja,da naj me vzpodbuja in tera in brca in zdaj je tolk zaresno zagrabil, da niti en dan ne morem pogolfat user posted image Če bi se sama tega lotila, bi se verjetno šla zimsko spanje user posted image

Danes bila na Šmarki. Odlično bilo. Šlo je dobro, tako gor, kot tudi dol. Na vrhu je bil pa tak sonček, da bi kar gor še ostala. user posted image

Jutri nadaljujem s telovadbo. user posted image

Mam pa eno žalostno vest. Danes smo pojedli zadnji avokado in to pomeni, da do četrtka, ko gre dragi v šoping, nema avokada user posted image Mislim, da bodo ta teden zajtrki še zanimivi user posted image

Lep začetek tedna vsem skupaj in vsaki posebej!

clock-img

27.01.2013, 19:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
in to pomeni, da do četrtka, ko gre dragi v šoping, nema avokada user posted image Mislim, da bodo ta teden zajtrki še zanimivi user posted image

Lep začetek tedna vsem skupaj in vsaki posebej!

Hvala, tebi tudi...
Nekaj mi ni jasno... ne moreš ti, odvisnica od avokada do trgovine jutri in ga kupit? user posted image

clock-img

28.01.2013, 09:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Tippi vabljena h meni na avokadov namaz. Danes ga bom naredila, se je končno zmehčal. user posted image Za Šmarko in sončka pa itak že veš, da sem ti fauš... user posted image

Jaz sem pa včeri uspešno preživela polno luno. Itak nisem mela časa razmišljat o hrani, ko sta me tamali tak jezili. user posted image Edino kriza je bila, ko sem kosilo delala pa mož ni hotel probavat, sem pač jaz mal probala a ne... sam me ni potegnil v to, da bi jedla... user posted image

clock-img

30.01.2013, 09:43

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Za vse tekačice, sezona maratonov in tekmovanj se začenja:

http://maraton-radenci.si/

Jaz kot rečeno bom navijačica, ve se pa kar prijavite. user posted image user posted image

clock-img

30.01.2013, 10:48

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Najaa kapo dol za post. Men to ne bi zneslo niti v sanjah! To bi bila prava nočna mora! user posted image
Hvala za povabilo, enkrat te znam res presenetit user posted image

Evo, jaz vsak dan nekaj. Al telovadba, al sobno, zadnjič šmarka, in upam, da bo končno tudi tek. Včeraj sem preverila kako je s PST-jem, se že da lepo tečt. Tako da bom čez vikend že v supergah, razen če ne bo spet kakšnega snežnega meteža.

Še poročilo. Zjutraj sem na medu in becelu ter kosmatem kiviju. Po moje bom kmalu prešaltala, ali pa tudi ne. bomo videli kako je jutri v šparu z avokadi user posted image

clock-img

30.01.2013, 11:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Za vse tekačice, sezona maratonov in tekmovanj se začenja:

http://maraton-radenci.si/

Jaz kot rečeno bom navijačica, ve se pa kar prijavite. user posted image user posted image


Ok, to sem čakala... sicer me je stisnilo, ker nisem nit niti niti malo pripravljena, ampak sem vidla, da je komaj maja. Začelo se je v glavnem.

clock-img

30.01.2013, 13:53

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tippi snega menda naj ne bi bilo več... iskreno upam, da res ne. user posted image Našega namaza pa ni več. Sva ga z mojim pridno pojedla zvečer z grisini. user posted image

LuLu ja sej maja je dosti tega. V prvem tednu junija pa računaj na DM tek. user posted image

clock-img

30.01.2013, 14:00

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

katerega namaza? avokadovega? joooj rajcaš me, bom komaj zdržala do petka user posted image

clock-img

01.02.2013, 12:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Naslednji na seznamu... DM tek, 1. junij 2013.

http://www.tekzazenske.si/

clock-img

01.02.2013, 12:18

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Evo. Jaz mam dva avokada, torej jutri se ve, kaj bo za fruštek user posted image

Opa, vidim da so že maratončki. A to boste ve hodile?

Jaz se bom letos pripravljala za Franjo... in vas bom od daleč gledala in navijala user posted image

clock-img

01.02.2013, 12:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

A to boste ve hodile?
Jaz se bom letos pripravljala za Franjo... in vas bom od daleč gledala in navijala user posted image

Ne vem, na katerega bo kdo šel. Jaz lepim sem linke, pa se naj vsaka odloči. Mogoče pa grem na Franjo ti hrbet kazat user posted image

clock-img

01.02.2013, 12:30

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Ne vem, na katerega bo kdo šel. Jaz lepim sem linke, pa se naj vsaka odloči. Mogoče pa grem na Franjo ti hrbet kazat user posted image



Pridna user posted image

kako to misliš kazala hrbet?
a.) greš ti tudi in veš, da boš hitrejša od mene?
b.) boš v spremljevalni ekipi kot motorist in boš pred mano mi molila vodo, ki mi bo pošla?
c.) boš v spremljevalni ekipi v avtu in boš priskočila na pomoč, če bom imela gumidefekt?

kaj zdej? user posted image

clock-img

01.02.2013, 12:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tippi, to je za kolesarje? Ker potem a.) odpade user posted image  

clock-img

01.02.2013, 12:40

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tippi, to je za kolesarje? Ker potem a.) odpade user posted image  




user posted image

Kolesarje ja. Dva maratona sem že odfurala, letos sicer ni bil v planu, sej veš user posted image pa to, ampak zdaj so se plani spremenili, tako da grem po tretjo kolajno user posted image user posted image in za laufarske maratone ne bo časa. pač če se vsega lotiš, nikjer nisi stoprocenten, to pa pri meni ne gre in kolo je moj lupčk user posted image

clock-img

01.02.2013, 17:00

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Kolesarje ja.

Če jaz pridem s svojim kolesom v Franjo, tam tudi za vedno ostanem. Je sobno namreč... user posted image

clock-img

01.02.2013, 19:09

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Mene mika, da bi šla v Radence na eno lepo majsko 10-ko. Polmaratona imam dost 1x letno.user posted image
Se menimo s sodelavkami, da bi šle, firma plača prijavnino. :)

Predvčerajšnjim sem se spravla spet tečt. Zadnje čase se to bolj redko zgodi in sem se hotela vam takoj pohvalit, pa mi hudičev RR ni odprl okna za odgovor, grrrr...
Včeraj sem bila pa prvič v življenju na jogi, na predstavitveni vadbi, zeloooooo sem navdušena in najbrž se bom kar vpisala. In hodila 1x na teden. Hodi katera?

clock-img

01.02.2013, 19:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Mene mika, da bi šla v Radence na eno lepo majsko 10-ko. Polmaratona imam dost 1x letno.user posted image
Se menimo s sodelavkami, da bi šle, firma plača prijavnino. :)

Predvčerajšnjim sem se spravla spet tečt. Zadnje čase se to bolj redko zgodi in sem se hotela vam takoj pohvalit, pa mi hudičev RR ni odprl okna za odgovor, grrrr...
Včeraj sem bila pa prvič v življenju na jogi, na predstavitveni vadbi, zeloooooo sem navdušena in najbrž se bom kar vpisala. In hodila 1x na teden. Hodi katera?


Prvo čestitke za začetek sezone user posted image
Na jogo sem hodla. Fajn sem se počutila po njej, ampak potem sem si prst na nogi zlomla in še od prej poškodba zlomljenega zapestja, mi ni več omogočalo normalnih vaj na jogi. Me je bolelo. Ok, tisti prst se je zacelil, ampak na zapestju pa imaš velikokrat težo in upogibanje, pa ni šlo... tako, da sem pustila. Bi pa hodla drugače dalje...

clock-img

01.02.2013, 19:25

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

katerega namaza? avokadovega? joooj rajcaš me, bom komaj zdržala do petka user posted image



O šele zdej vidla. Avokado ja. Mmmm je bil dober. user posted image Ti ga pa zdej tud maš, ne?

clock-img

01.02.2013, 19:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Eh jaz tekla ne bom, ostajam pa navijačica. user posted image

clock-img

07.02.2013, 08:51

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Kje so vse tekačice??? user posted image

Če bo bog dal, bom v soboto spet po dolgem času naredila laufek. Komaj čakam, ker mi gre ta sobni bicikl že fejst na jetra user posted image

clock-img

07.02.2013, 19:15

clock-img

sazi

pencil-img

5175

No, tu ena trenutnonetekačica. Mi zdravstveno stanje ne dopušča. Se počasi pobiram po eni virozi. Brez energije z zelo slabo kondicijo, s kraškega maratona pa vztrajno pošiljajo, koliko dni je še do dogodkauser posted image Ne vem, kako bom. Mogoče se v zadnjem hipu preprijavim na 8,5, čeprav mi sploh ni fora. No, bomo videli.

Druače me pa tudi mraz ne prežene, le sneg in led nista dobrodošla. Sem tekla tudi nekajkrat v zimskih, nočnih razmerah (v drubi, sama ne bi), pa mi paše, samo, kot rečeno, trenutno ne moremuser posted image

clock-img

07.02.2013, 22:11

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz sem tuki, kje si pa ti, Tippi?user posted image
No, meni uspe it tečt cca. 1 x na teden, tko na cca. 5 dni recmo. Za kaj več me pa vreme zaj****, ker recimo v tem snegu in plundri pač ne grem. Bomo vidli tale vikend, če mi rata kak dan. Nazadnje sem tekla v nedeljo.
Mi je pa fajn ko se spravim, kar z lahkoto tečem, se vidi da imam mišice spočite, ker grem bolj na redkouser posted image , pa tudi prehrana je zdaj v zimskem času bolj OH kot sicer...

Sazi, upam, da hitro okrevaš, tele viroze... user posted image

clock-img

08.02.2013, 09:30

clock-img

Pia*

pencil-img

644


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Naslednji na seznamu... DM tek, 1. junij 2013.

http://www.tekzazenske.si/




Koliko je pa najmanj km, ki jih lahko izbereš na DM teku? Da vem ali bi moja rit zmogla tak napor!

Pa še eno vprašanje kako je z avti se moraš sam znajti ali je tam dovolj prostora?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem