cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013

  
clock-img

23.01.2013, 08:57

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image No fajn, še en bio odpadek manj v smeteh. user posted image user posted image

clock-img

23.01.2013, 08:58

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image No fajn, še en bio odpadek manj v smeteh. user posted image user posted image



in en vitamin več v naših teleščkih user posted image user posted image

clock-img

23.01.2013, 11:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tippi,
kaj avokado tudi ješ z lupino? user posted image

clock-img

23.01.2013, 11:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ma ja, ta avokado. Zdaj se spomnim, zakaj ga nisem kupovala. Kak je nagravžen. Bljak! Verjamem, da bi limona malo uničla njegov okus, ampak je nimam. Sem solila in je mickeno boljše. Pojedla ga bom, ker je zdrav, drugače pa bljak!
Tippi, če bi bila bližje, bi ti ga kar dala user posted image

clock-img

23.01.2013, 12:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Sama s sabo si pišemuser posted image
No, ta avokado sem poleg soli še zmešala z banano. Je bilo končno prebavljivo. Ne vem, če bi si ga še kdaj kupla. Bom raje na drugo sadje prešaltala. Saj je tudi zdravo.

clock-img

23.01.2013, 15:39

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Lulu user posted image

Ma ne more bit vse dobro, okusi so različni. Takosmat kivi je padel čez, avokado pač ne user posted image

ps. si že prišla k sebi?user posted image

clock-img

23.01.2013, 15:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Lulu user posted image

Ma ne more bit vse dobro, okusi so različni. Takosmat kivi je padel čez, avokado pač ne user posted image

ps. si že prišla k sebi?user posted image

Prišla k sebi, že delam. Nekak nisem najbolj zadovoljna z op. Mogoče bo ščasoma zginilo ob obhladkih, ampak sem pričakovala malo drugače stanje.
Ja, ta avokado... kot olive. Vsake dve, tri leti probam, da vidim, če se mi je okus spremenil. Olive še bolj ogabne, kot avokado.

clock-img

23.01.2013, 16:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Avokado z banano sem jaz mojima delala, ko sta bili dojenčici. Drugače pa bi jaz mogoče dodala še kislo smetano pa sol pa... hmmm, lahk še kaj? Sam to je pol res kalorična bomba, avokado ima ful kalorij namreč. Ampak ok za zajtrk so kalorije plus. user posted image

clock-img

23.01.2013, 17:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sam to je pol res kalorična bomba, avokado ima ful kalorij namreč. Ampak ok za zajtrk so kalorije plus. user posted image

To je meni čisto vseeno. Zdaj imam na vrsti hrano, ki zdravi. Če še zraven redi, pa hebat ga... moja sreča user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:04

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Imaš prav ja. Zamenjaj majonezo za avokado. Kalorije iste, ampak vsaj bolj zdrav je. user posted image No jaz sem ga tudi danes kupila. Ne moreš verjet, so ga meli v našem malem šparu. Sam je še kar trd tak da bo še kaka dva dneva počakal zraven jabolk, potem pa naredim namaz. user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Imaš prav ja. Zamenjaj majonezo za avokado.

Pomfri in avokado? user posted image
Majoneze že mesece ne jem. Mala jo malo pogreša, ampak se bo že navadla, da je ni. Na kruhu oz. bolj prepečencu jo nadomestim s kislo smetano. Seveda ni isto, ampaj lačna potem nisem
Morala sem nekaj z majonezo narediti. Sicer ne hujšam, ampak moje oboževanje Thomy (ups, reklama user posted image ) majoneze, je prsegla vse meje dobrega okusa in zdravega hranjenja.

clock-img

23.01.2013, 20:13

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Neeeee, kečap paše na krompirček. user posted image user posted image Na kruh si pa lahk namažeš taužnt drugih bolj zdravih namazov. Jaz pa sploh neki ne maram majoneze. Pa tudi čisto pozabim na njo. Kupim jo lih 1x na leto za francosko za novo leto. user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Neeeee, kečap paše na krompirček. user posted image user posted image

Moj pomfri je včasih izgledal takole... ena velika skleda pomfrija, recimo za tri porcije v kaki restavraciji, seveda iz pravega krompirja, kupljen pomfri moja kuhinja ne pozna. Je ogaben.
Poleg sklede pa en mali krožniček, podstavek od kanih šalčk in gor žlička zenfa, žlica kečapa in tri žlice majoneze user posted image
Fantastično!!!... je pa res že nekaj let od tega, da sem tak jedla. Skoraj 10... ajoj... bi pasalo zdaj spet to user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dej nehaj, zdej boš še mene sprovocirala in bom šla v hladilnik šnjofat. Pa tak dobro mi gre danes. user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dej nehaj, zdej boš še mene sprovocirala in bom šla v hladilnik šnjofat. Pa tak dobro mi gre danes. user posted image

Kake veze imam jaz s tvojim prehranjevanjem? Daj nehaj user posted image
Če si lačna, nekaj pojej, če pa nisi lačna, pa ne sračkaj user posted image   
Idi malo tople vode spit, pa te bo minlo... da me ne bo kdo klel še danes. Ni bilo to v mojem planu... mogoče jutri, danes ne user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 23.1.2013 20:22:16 >

clock-img

23.01.2013, 20:24

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

O a si se razjezila? user posted image Bom kar na mandarinah ostala. user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

O a si se razjezila? user posted image Bom kar na mandarinah ostala. user posted image

Ja, ful jezna user posted image  Si me spomnila na mandarine.. celo vrečo sem jih kupla, ker sta se mala2 zagrela.. pojedla sta jih glih tri in zdaj mi gnijejo doma. So pa tak zanič, da ne vem, če ne bodo kje res v košu pristale.
Danes sem si eno na avokado stisnila. Ker nisem imela limone, sem kar mandarino dala. Mislim, da še sok ni imel okusa. Bljak avokado...

clock-img

23.01.2013, 20:32

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

clock-img

23.01.2013, 20:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Sem gledala recepte danes, ampak sem čisto resno pozabla, kak okus ima in sem ga hotla samega pojesti. Potem pa me je minlo... in sem se prisilila s to banano. Pa tak sem bila lačna, ampak ok, zakega zdravega sadja in tudi dragega pa res nisem hotla stran vrečt. Ampak ne vem, kaj bi me prepričalo, da bi si ga spet kupla. Ne vidim smisla, da bi se silila. Mogoče spet, čez kako leto ali dve user posted image

clock-img

23.01.2013, 20:58

clock-img

taška30

pencil-img

2758

user posted image Pa sem ga!!! Pojedla KiVI S KOSMATIM OLUPKOM. In naj sem se še tako trudila, mi cel čas ni šel z glave opis od unega Tippinega prijatelja, saj veste kaj mislimuser posted image v bistvu je čist fajn, samo lizat tiste kožice ne smeš, ker je res jaaaaaaak občutek, kar ugriznit je treba kot v jabolko in to je to. Sem navdušena!!!
Hvala Tippi.user posted image

clock-img

23.01.2013, 21:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

user posted image Pa sem ga!!!

Dobrodošla v klub user posted image

clock-img

23.01.2013, 21:54

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Neeeee, kečap paše na krompirček. user posted image user posted image

Moj pomfri je včasih izgledal takole... ena velika skleda pomfrija, recimo za tri porcije v kaki restavraciji, seveda iz pravega krompirja, kupljen pomfri moja kuhinja ne pozna. Je ogaben.
Poleg sklede pa en mali krožniček, podstavek od kanih šalčk in gor žlička zenfa, žlica kečapa in tri žlice majoneze user posted image
Fantastično!!!... je pa res že nekaj let od tega, da sem tak jedla. Skoraj 10... ajoj... bi pasalo zdaj spet to user posted image


jem. Mala jo malo pogreša, ampak se bo že navadla, da je ni. Na kruhu oz. bolj prepečencu jo nadomestim s kislo smetano. Seveda ni isto, ampaj lačna potem nisem
Morala sem nekaj z majonezo narediti. Sicer ne hujšam, ampak moje oboževanje Thomy (ups, reklama user posted image ) majoneze, je prsegla vse meje dobrega okusa in zdravega hranjenja.



Lulu maš srečo da sem glihkar nehala švicat, prišla malo pošnjofat in grem pod tuš in spat, ker drugače bi šla pomfri pečt, ker ga jem na enak način kot ti user posted image

clock-img

24.01.2013, 06:50

clock-img

Tippi

pencil-img

3574


IZVIRNO SPOROČILO: taška30

user posted image Pa sem ga!!! Pojedla KiVI S KOSMATIM OLUPKOM. In naj sem se še tako trudila, mi cel čas ni šel z glave opis od unega Tippinega prijatelja, saj veste kaj mislimuser posted image v bistvu je čist fajn, samo lizat tiste kožice ne smeš, ker je res jaaaaaaak občutek, kar ugriznit je treba kot v jabolko in to je to. Sem navdušena!!!
Hvala Tippi.user posted image



hahahah faca! user posted image

Vesela, da si navdušena in vesela, da je še ena spoznala nov način in bo obogatila svoje zdravje! Bravo!! user posted image

clock-img

24.01.2013, 06:53

clock-img

Tippi

pencil-img

3574

Še poročilo user posted image zgleda da to sam še jaz počnem user posted image
Pa dobro, za motivacijo!

Včeraj mi je tehtnica pokazala -3 kile od 6.1. dalje. vesela ful!! user posted image Upam, da ni to samo kakšna fora s tekočino bla včeraj, čeprav sem dosti pila. bom videla kako bo danes. včasih ne zaupam čist kilam na tehtnici. pa ne da ni dobra tehtnica (mimogrede je dragi čist novo kupil), ampak enkrat je več tekočine v telesu, drugič manj. res ne moreš verjet, da lahko niha tudi za kilo ali kilo in pol

Današnji zajtrk med + kruh + šipkov čaj + kosmat kivi user posted image Očitno se obdobje avokada poslavlja in prihaja med user posted image Ko bo to obdobje mimo, se spet vrnem na moje mislije z brusnicami. jao teh sem se tud že preobjedla user posted image

Uglavnem včeraj nič telovadbe, danes mam pa takko natrpano, da dvomim, da bom sploh imela čas karkoli počet. po šihtu roditeljski, po roditeljskem pa domov. s kolesom seveda, kar pomeni, da bom doma glih ob 19.00 user posted image Bom morala vsaj potelovadit, če že ne na kolo.

Lepo jutro, lep dan punce!! user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 24.1.2013 6:55:23 >

clock-img

25.01.2013, 22:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

"The hardest step for a runner is the first one out the front door." (via Twitter)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem