cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: ZDAJ PA ZARES...

clock-img

08.08.2012, 13:58

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

evo, pravkar sem pojedla kosilo:

- 1/2 pečenih piščančjih prsi
- paprika & paradižnik

je blo prav njami...no najedla se pa nisem ravno veliko....so bila pa kar dobra, glede na to, da sem jih včeraj zvečer pekla in ko sem dajala sina spat sem zaspala zraven, tako da so se pekla 2 ure user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak, hvalabogu jih zdaj potanovem pečem v keramičnem pekaču (pokrite), da so brez maščobe...so ble pa malo bolj trde user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.08.2012, 18:59

clock-img

pikapolonice

pencil-img

168

Živjo sotrpinke kako vam gre? Ker se hrane tiče mi kar gre zadnje čase sem pridna z malimi slabostmi. Peša pa rekreacija pri vseh obveznostih in službi ne najdem prave motivacije oziroma sem utrujena in se kar ne spravim, da bi telovadila. Ima katera kakšno idejouser posted image

clock-img

08.08.2012, 20:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla no jaz pa danes nisem bila prov nič pridna in sem kar cel dan grešila tako da me bo kar strah jutri stopiti na vagouser posted image user posted image no mi pa vsaj je ostal še četrtek ,da bom bila pridna ,da bo dober rezultat v petekuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.08.2012, 08:38

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

no, jaz sem pa tudi v včeraj precej grešila...sem peljala sina v živalski vrt in sem skupaj z njim za "večerjo" pojedla hotdog, povrh pa še kepico sladoleda user posted image user posted image user posted image

Danes pa greva v kino...upam, da se bom lahko odrekla kokicam, ki jih obožujem :((((

clock-img

09.08.2012, 09:32

clock-img

*raci*

pencil-img

210

joj, punce smo pa res bogice, a?user posted image
NO, jaz sem bla včeri pridna, sem si pa dva dni nazaj privošča eno veliko ledeno kova, moj je zraven porcijo mojega najlljubšega sladoleda s smetano in kaj, skorej pol sem mu pojedlauser posted image
kaj bo šele čez vikend, s prijatelji imamo kamp vikend brez otrokuser posted image user posted image

clock-img

10.08.2012, 09:44

clock-img

*raci*

pencil-img

210

Punceee!

Kaj je, še spite??? Danes je dan za vaganje!!!
No, jaz sem zadovoljna, trenutna teža 88,5 , tojre je šlo dol -1,5 kg user posted image user posted image user posted image

Sam, ne vem kaj bo čez vikend, imam vikenda za zabavouser posted image user posted image

clock-img

10.08.2012, 10:49

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla pa je petek tukaj user posted image user posted image user posted image user posted image in dan za vaganje no jaz sem vesela kako nisem bila dva dneva pridna mi je danes pokazalo 73,90kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem zadovoljna Čestitke vsem za --kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi za tiste malo manj pridne bo pa drug teden bolšiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo nesmese obupati in veselo kg nasproti gremo vse skupaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2012, 11:58

clock-img

Kabija

pencil-img

45

Ojla,

tudi jaz danes z veseljem javljam svojo težo. Zjutraj mi je pokazalo točno 89 kg
in sem fuulll vesela, ker sem bila res pridna in sem po čudežu zmogla brez sladkarij.
Upam, da ne pridelam veliko nazaj, ker se odpravljamo na dopust. Čestitke vsem za - kg.
Aja visoka sem pa 164 cm.

Pozdravček vsemuser posted image

clock-img

10.08.2012, 12:10

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

No, moje kg so trenutno -0,7kg...sem zelo zadovoljna glede na to, da sem grešila včeraj s kokicami in v sredo s sladoledom in hotdogom....jutri imamo pa rojstni dan....ampak ne bo panike, bom pač jedla samo meso in solato, pila bom pa vodo ;))))

Torej:

Začetne kg: 88kg
Danes: 87,3kg

skupaj -0,7kg

sem bila pa danes že ob 8.30 na Šmarni gori user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.08.2012, 13:04

clock-img

Jenny17

pencil-img

39

Tudi pri meni je danes tehtnica pokazala minus 0,7 kg. Sem res full zadovoljna, glede na vse prekrške. Trenutna teža je 62,3 kg user posted image user posted image
Pa končno imam motivacijouser posted image
Bravo vsem "sotrpinkam", res smo pridneuser posted image user posted image user posted image

clock-img

13.08.2012, 12:54

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla, kaj je zdaj a ste že obupale user posted image

user posted image user posted image user posted image

Meni je vikend kar uspel, sem na rojstnem dnevu pila samo vodo, jedla meso brez kruha, na koncu sem se pa zavestno pregrešila s koščkom Nutelline torte (ampak je bil res majhen)

Moram reči, da sem kar zadovoljna kako sem pregurala tale vikend, šla tudi 1x na Šmarno in enkrat s sinom na en daljši pohod (tudi v hrib) za cca. 3 ure...res pa ni bila neka huda rekreacija;)))

Danes pa jem:

Z: kava
M: jabolko
K: zelenjavna rižota + paradižnik
M: oreščki
V: še ne vem...verjetno kar malo rižote, ki mi jo bo še ostalo

Morala bi se potruditi, da zjutraj kaj pojem...ampak ne gre user posted image user posted image

Dajmo punce...saj zmoremo ;)))

clock-img

15.08.2012, 13:26

clock-img

Jenny17

pencil-img

39

No, jaz sem glede telovadbe kar pridna, pri hrani pa ....ahhhhh..... bi lahko bilo veliko boljše. Včeraj piknik, danes piknik, v soboto piknik... komaj že čakam, da bo 1. september, da se stanje malo umiri user posted image

clock-img

16.08.2012, 21:25

clock-img

Mimona29

pencil-img

187

Jaz sem tudi z vami!! Sicer sem na prejšni strani našla dieto brez kruha in se mi zdi zelo mamljiva! :)

clock-img

17.08.2012, 12:49

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

No, danes je dan za tehtanje....upam, da nisem sama ostala:


danes: 86,6kg

ta teden: -0,7kg

skupaj: -1,4kg


bolje kot nič....če bo šlo tako naprej bo kar uredu....čeprav jaz sem računala na dobro kilco na teden user posted image

clock-img

27.08.2012, 13:33

clock-img

Jenny17

pencil-img

39

Kje ste punce?? Vse na dopustu al že vse obupale? Jaz sem ugotovila, da prejšnji način hujšanja ne bo obrodil sadov, zato sem malo brskala, kaj bi mi najbolj odgovarjalo in odločila sem se za ločevalno dieto. Danes je moj 5. dan. Počutim se super :) Prva dieta, pri kateri ne stradam in se res ne mučim. A še katera hujša s to dieto? Kakšne izkušnje?

clock-img

28.08.2012, 12:07

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem še tukaj...očitno edina...no skoraj;)))

Jenny17, tudi meni bila ločevalna najboljša do sedaj...mislim, da bom tudi jaz začela jesti po tem principu, dodala bom samo še dve vmesni malici (da bo več obrokov)...mi je edina po kateri sem dejansko shujšala in tudi ful jedla...ampak med nosečnostjo sem se zredila in zdaj jih ne spravim dol (pa ima sin v petek že 4 leta)user posted image user posted image user posted image

Mi pa paše ločevalna, zato, ker ni treba zajtrka jesti (ni šans da ga) in zato jaz tam okoli 9h pojem sadje šele, potem še enkrat npr. ob 11h in potem kosilo ob 13-14 uri....lahko mi je tudi, ker lahko za jesti nosim s seboj v službo...edino juho sem vedno spustila, ker to pa res ne mislim s seboj vlačit....

Tako, da še počakam do sinovega rojstnega dneva, potem bom pa verjetno tudi jaz začela s to varianto...ampak prirejeno po moje....

Vsaj da dobim začeten zagon....

Ampak dejstvo je, da brez precej miganja in spremenjenega načina prehrenjevanja bodo šle kile nazaj 1x hitreje in 1x več...

clock-img

29.08.2012, 21:14

clock-img

takotako

pencil-img

608

Če je tukaj še kakšna bi se ji pridružila.... ker rabim mal spodbude.
Sm končala z porodniško in sem res veliko se gibala, poleg tega polno dojila ful dolg, pa mi ni ratal.:( Ta sladkarija me ubija...

Danes zadnjič jem zvečer. Ker mi je zdele slabo, mam glavobol jutri pa začnem.

me pa zanima kako lahko zjutraj pojeste skoraj nič. Jaz moram zjutraj jest drugač umrem, se začnem trest, glava začne bolet, itd. Ampak mam kar konkreten zajtr. Zvečer me zafkne če ne jem tam nekje okorg 18 ali pa če moj prinese dam sladkarijo. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem