cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Kako se znebiti odvečnih kilogramov in špeha po porodu??

clock-img

14.04.2012, 19:29

clock-img

Anonimen

ojoj. kaj pa kkšna telovadba za mamice in dojenčke

clock-img

14.04.2012, 19:32

clock-img

Tutan

pencil-img

1441

Ma jaz sem sama sebi največja motivacija, ko pogledam kakšno slikco iz morja izpred 4 letih user posted image Jaz vedno zagovarjam to, da se mora človek v svoji koži dobro počutit. Če se nekdo dobro počuti s 70,80kg in mu to paše, go for it. Jaz se s skoraj 70timi nisem. Bila sem nesrečna, žalostna in neproduktivna. Po drugi strani pa - pred porodom sem bila ko paličnjak, cca 49kg, in ko pogledam zdaj nazaj - tudi tisto mi ni bilo všeč. Najbolj sem si všeč s kg od 56-58, manj je že koščeno in tako bom rekla - všeč sem si takšna kot sem in za to nekaj naredim (cca 12 minut dnevno). Po drugi strani pa nisem človek, ki bi plačevala 2000€ za radne hipoxye in linea-e, ker tolk sem pa škrt. Za ta denar hm - peljem družino na orng dopust, jaz pa vse kar rabim je en dober šport modrc, pajkice in vredu lauf čevlje user posted image Pa en kup motivacije. Zdaj je sploh super, ko malega spakiram na kolo, pa gre z mano - cca 4km v eno smer, pa nazaj - se imava super user posted image , zvečer pa tudi včasih sodeluje, ko mami dela vaje. Pa je moj tut doživljal poplave smeha, ko sem začela z vajami, ampak delujejo (in ne samo na meni, sem ogromno ljudi navdušila).
Če je pa človek bolj umirjen, pa tudi kakšna joga pali.

clock-img

14.04.2012, 19:34

clock-img

Tutan

pencil-img

1441

clock-img

14.04.2012, 19:38

clock-img

Tutan

pencil-img

1441


IZVIRNO SPOROČILO: lott

ojoj. kaj pa kkšna telovadba za mamice in dojenčke



Če gledam iz mojega vidika:
Kakšna hitra hoje z vozičkom, tek z vozičkom, rolanje z vozičkom....
nabaviš ruzak za nošnjo otroka pa na kak okoliški hribček, ko otrok sam fiksno sedi, se da sedež na kolo in se lahko malo popelješ okoli.
Za doma pa kakšna fitnes žoga, se fino uporabi namesto stola ob računalniku, pa delajo določene mišice, za kakšne trebušnjake, sklece, pa še otrok se fino zabava, ko ga malo porolaš po žogi, ali pa da ga držiš v naročju in poskakujeta user posted image
Drugače pa jaz tudi malega spodbujam, da kadar je doma naredi enake vaje (za dobro jutro), kot jih imajo v vrtcu - razgibavanje, poskakovanje, plesanje - če se otroku pridružiš se tudi pokuri kakšna kalorija, pa še zajtrk bolj paše user posted image

clock-img

14.04.2012, 19:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tutan,
nisva se razumeli user posted image
jaz sem že tak umirjena, da na jogi zaspim user posted image
Jaz čisto resno rabim eno, fizično osebo, ki mi bo zjutraj na vrata pocinglala, me nadrla, ker še nisem v športni opremi in me ven zvlekla, tudi v dežju, če bi treba. Takega os. trenerja rabim. Če je kera, naj se kar javi, pa za male pare user posted image
V vojski bi me zruhtali ko šus...

clock-img

14.04.2012, 19:48

clock-img

Tutan

pencil-img

1441

Mah, ti si misliš, da si lena user posted image
Pomemben je samo tisti prvi korak. Ne jutri bom, ZDAJ bom!
Sicer pa, kaj natančno ti brani, da ne bi začela že danes?
Mogoče en malo škropi, ampak kakšen kilometer lahko greš pretečt. Boš videla, kako bo pasalo se potem na kavč ulečt user posted image

clock-img

14.04.2012, 19:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Tutan,
imamo temo odprto na Hujšanju, Za tiste, ki še...
Že 5x sem imela ZDAJ, JUTRI razmišljam vsak dan. Ampak mislim, da imam neki magnet na riti, ker me vedno dol vleče user posted image
Pridi nam tja motivacijo dvigovat, pa spodbujat user posted image
Danes pa res ne morem, ker imam deca doma in sama z njimi. Popoldni, večeri in vikendi niso možni

clock-img

02.05.2012, 16:20

clock-img

NočnaLučka

pencil-img

47

Ponavadi je samo začet težko. Potem pa not padeš in je super.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem