cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

11.04.2012, 07:23

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz sem ful sladkarij pojedla med prazniki, ker sva šla po dveh mesecih an večji nakup - pač tako delava, greva ko izprazniva vse iz hladilnika, kar dolgo traja, ker je velik... In ko greva, nakupiva tudi sladkarije v Hoferju in res polno enih stvari in se potem do onemoglosti nažirava... user posted image No saj ni tako hudo, sam sem pa napadla sladkarije, čeprabv jih drugače ne in sem jih včeraj krepko slišala od mojega, ker bi namreč jaz mogla bit iz drugih razlogov na dieti. Ta dieta je pa res hudo hudo stroga in po pravici povedano, za to pa res nimam motivacije in ko se prav spomnim, začnem še bolj jest v resnici, ker si mislim, da bom pa jutri, danes bom pa vse to za naprej pojedla user posted image

clock-img

11.04.2012, 07:40

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

Ja, zgleda iste težave. Pa mogoče rabva samo psiheatra,da nama psiho naštelauser posted image


Ti SI jaz user posted image
A vidiš, kaj sem pisala istočasno, kot si ti psihiatra omenjala? user posted image
Je že shrljivo to malo...


Pa, sej jest že dolg vem,da mam motnje hranjenja. Če se tko nažiram, pa jem ko sm žalostna,pa ko sploh nism lahčna, pol si morm res psiho izboljšat,pol pa že bo. Recmo, zdela mi sploh ne paše sladko, zdela bom jedla ovsene kosmiče in rozine, sam zvečer... najbolj da grem že ob 20h spatuser posted image

clock-img

11.04.2012, 08:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

pebs,
tako je pri meni. Maš prav... spat je treba iti takoj, ko začutim potrebo po hrani zvačer. Zdaj me čaka še samo, da otrokom razložim, zakaj bo mami že spala, ko se bosta ona2 še igrala v sobi user posted image
Zjutraj me živ bog ne pripravi do tega, da bi kaj sladkega ali pa kak sendvič... user posted image

clock-img

11.04.2012, 08:44

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

pebs,
tako je pri meni. Maš prav... spat je treba iti takoj, ko začutim potrebo po hrani zvačer. Zdaj me čaka še samo, da otrokom razložim, zakaj bo mami že spala, ko se bosta ona2 še igrala v sobi user posted image
Zjutraj me živ bog ne pripravi do tega, da bi kaj sladkega ali pa kak sendvič... user posted image


user posted image
Ne,sej men tud lih nebi zneslo tok hmal spat it. Verjetn bom šla kar na kakšen sprehod, al pa bom mojga napadla, no, sevede ne vsak danuser posted image

clock-img

11.04.2012, 08:46

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Ne,sej men tud lih nebi zneslo tok hmal spat it. Verjetn bom šla kar na kakšen sprehod, al pa bom mojga napadla, no, sevede ne vsak danuser posted image


No, to dvoje pri meni odpade. Ni pogojev za to... user posted image

clock-img

11.04.2012, 08:51

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla punce upam da ste kaj pridne in da pridno hujšate. Nažalost nisem imela časa da se oglasim nič sem imela preveč skrbi in preveč dela tele dni

clock-img

11.04.2012, 08:51

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


Ne,sej men tud lih nebi zneslo tok hmal spat it. Verjetn bom šla kar na kakšen sprehod, al pa bom mojga napadla, no, sevede ne vsak danuser posted image


No, to dvoje pri meni odpade. Ni pogojev za to... user posted image


Ja,no, sej tud ne vem, kolkrat bo pri men to izveden, tist drugo ja, da bi se šla pa zvečer sprehajat,sama... Če gre moj zraven, je luštno, sevede če mava varstvo, sama se mi ne da zvečer okol hodt, mal neprijetn, kaj če mi kdo kej hoče... sej veš kolk smo zaželjene izčrpane, celulitaste mlade mamiceuser posted image

clock-img

11.04.2012, 08:53

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

sej veš kolk smo zaželjene izčrpane, celulitaste mlade mamiceuser posted image


Zelo... user posted image

clock-img

11.04.2012, 08:54

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


Ojla izgubljena user posted image
Kako pa tebi hujšanje?
Pri meni nikak user posted image

clock-img

11.04.2012, 08:57

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pebs

sej veš kolk smo zaželjene izčrpane, celulitaste mlade mamiceuser posted image


Zelo... user posted image


Ja, res me pa še bolj lakota grabi,ko nimam lih kej dost pametnega za delat. Ko se mi dogaja, sploh ne jem dosti,spoloh lačna nism, ko pa ne vem,kaj bi sama s sabo,takrat pa na hrano... Dons se neki k frizerju spravljam, se morm pobarvat, pa spredaj mi že čist na oči lezejo, pa se mi kr ne dauser posted image Včasih sem komaj čakala,da se mal urihtam, zdej se mi pa še to ne dauser posted image

clock-img

11.04.2012, 09:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925



IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg    +0,50kguser posted image   -3,60kg    69,50 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     0,00kguser posted image   -4,00kg     84,00kg    70kg


kliki           70,00kg      0,00kguser posted image     0,00kg    70,00kg    65kg


diana28    50,00kg    +0,00kguser posted image   -0,90kg    49,10kg    47kg
 
 
rdečebela  80,00kg     0,00kguser posted image   -3,60kg   76,40kg     67kg

barik@      75,00kg      0,00kguser posted image   -0,00kg   75,00kg    6 5kg

cebela2    92,00kg      0,00kguser posted image     -1,50kg   90,50kg    68kg
 
danyy        68,00kg   -1,30kguser posted image   -5,50kg   62,50kg    55kg
 
jesensko listje 68kg   0,00kguser posted image     -3,00kg   65,00kg    60kg


hhh           62,00kg   +0,80kguser posted image   +0,20kg    61,80kg    57kg

rozilu       58,00 kg      0,00kguser posted image    -0,40kg  57,60kg     51kg

 
najaa       73,00kg      +0,50kguser posted image      -2,60kg  70,00kg     65kg

raci          93,70kg       0,00kguser posted image   -0,00kg    93,70kg     75kg

womanpolice 68,70kg 0,00kguser posted image -3,90kg    65,10kg     62kg
 
katjes      62,00kg       0,00kg user posted image -1,50kg    60,50kg    55kg

ballerina 
 80,00kg       0,00kguser posted image   -7,00kg    73,00kg    60kg
 

 pebs       59,00kg        0,00kguser posted image   -3,00kg    56,00kg   55kg
 
majčica1508 76kg   +0,00kguser posted image   +1,00kg   77,00kg    65kg
 
alenčicaa  77,60kg      -0,60kguser posted image   -0,60kg  77,00kg    68kg
 
shortyRR 57,00kg       -0,90kguser posted image    -0,90kg   56,10kg   50kg



Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 13.4.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki.Če sem se pri kateri zmotila naj mi sporoči in bom popravila


< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 11.4.2012 9:16:21 >

clock-img

11.04.2012, 09:07

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


Ojla izgubljena user posted image
Kako pa tebi hujšanje?
Pri meni nikak user posted image


Ma pri meni tud kaj preveč vredu ni ker nimam časa preveč merkat kaj dam v usta user posted image nažalost jem takrat ko imam čas. Saj vem da nebi smela sam preveč je skrbi okrog tako da potem ni časa zame

clock-img

11.04.2012, 09:13

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image

clock-img

11.04.2012, 09:16

clock-img

danyy

pencil-img

558

Zajtrk sem že pojedla (sem zjutraj vedno lačna kot volk), za kosilo bom danes naredila pizzo, za večerjo pa bo verjetno samo jogurt.

clock-img

11.04.2012, 09:18

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .

clock-img

11.04.2012, 09:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Naj zadovoljstvo raste ob vsem, kar daje moč tvoji volji in osebni rasti. Obroki po ločevalno in vse drugo, a samo tisto, kar je dobro zate, miganje tudi.

clock-img

11.04.2012, 09:19

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No jaz sem pa za zajterk pojedla za sinčok čokolino sedaj pa bom morala skočiti v trgovino po faširan meso ker bo danes za kosilo burek, da bom potem lahko še mami poslala upam da bo vsaj to jedla

clock-img

11.04.2012, 09:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .


No men pa sladkarije vedno pašejo jesti kot da sem zadrogirana za njimiuser posted image user posted image nažalost Ja res je težko kg dol dati jaz tudi upam da mi do poletja uspe shujšati da se bom lahko spravila v kopalke

clock-img

11.04.2012, 09:26

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .


No men pa sladkarije vedno pašejo jesti kot da sem zadrogirana za njimiuser posted image user posted image nažalost Ja res je težko kg dol dati jaz tudi upam da mi do poletja uspe shujšati da se bom lahko spravila v kopalke


Ja, sam res. Jest sm zgleda prov odvisna od sladkarijeuser posted image Se čudm,kako je lohk kdo odvisen od alkohola(jest sm čist anti alko), jest sm pa isto,sam od cukrarije

clock-img

11.04.2012, 09:26

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .



Na začetku je bilo zelo hudo, sem pogrešala čokolado in čips. Zdaj pa ne več, čipsa sploh še nisem jedla odkar sem na dieti, glede sladkarij pa imam tako, da si na vsakih 10 dni za dopoldansko malico privoščim nekaj sladkega. Če pa je sila vmes, pa pojem nekaj suhega sadja.

Jaz sem se sladkarije in ostale prigrizke navadila jest po porodu, verjetno iz dolgega časa (mali je večinomo spal, jaz pa sem pred TV jedla). Prej niti nisem marala sladkega, razen sladoleda.

clock-img

11.04.2012, 10:41

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Oj babe moje!

Meni je še kar slabo... Tale viroza bo očitno trajala cel teden! Če ne bi imela ravno menstruacije, bi mislila, da sem noseča! Največji problem je seveda, da ne morem toliko jesti! user posted image user posted image user posted image hec, hec. To je edina dobra stran tele bolezni.

Nekaterim dobro gre, vam čestitam!

Kaj delate danes? Jaz skoraj nič. Otroke pazim (mala spi, večji gleda risanke user posted image ), pa malo moram pospraviti, pa itak sem še zelo švog.

Uživajte!

clock-img

11.04.2012, 11:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .



Na začetku je bilo zelo hudo, sem pogrešala čokolado in čips. Zdaj pa ne več, čipsa sploh še nisem jedla odkar sem na dieti, glede sladkarij pa imam tako, da si na vsakih 10 dni za dopoldansko malico privoščim nekaj sladkega. Če pa je sila vmes, pa pojem nekaj suhega sadja.

Jaz sem se sladkarije in ostale prigrizke navadila jest po porodu, verjetno iz dolgega časa (mali je večinomo spal, jaz pa sem pred TV jedla). Prej niti nisem marala sladkega, razen sladoleda.


Jaz pa če sem iskrena lahko čokolado vedno jemuser posted image user posted image  tudi raje se kosilu odpovem in pojem kakšno dobro čokolado in pri meni je to največi problem ko mi cuker pade da morem potem pojesti kaj čokolade user posted image user posted image da sem potem spet v formi naprej. Sedaj pa počasi v kuhinjo da pripravim burek preden otroci pridejo domov da bo narejeno vse

clock-img

11.04.2012, 11:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Eh jaz vas zapuščam, ker se skoz sam o hrani menite. Bye bye...

















































user posted image user posted image user posted image Ja pa ja de. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 11:48

clock-img

pebs

pencil-img

279

Oj, jest lih od frizerja. Sm bla s kolesomuser posted image . Sm sam upala,da me dž ne ujame,pa se me je usmililuser posted image
Drugač pa, a ni fajn,da je tema spet mal zaživelauser posted image

clock-img

11.04.2012, 11:51

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: pebs


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy
Jaz sem še vedno pridna, in sicer v mesecu in pol imam -5,5 kg!user posted image .


Vedno so izjeme user posted image


Kolk kg pa morš še izgubit? Ker tazadnjih par je najtežje se mi zdi. Res pa je,da je vse v glav. Zgleda mam čist zjeb... psihouser posted image

Upam, da mi bo uspelo prit do željene teže, imam še kar veliko kg za izgubit.




o bog,kaj sm ga tle ukvačkala?!user posted image




Moja želja je še 7 kg. Se pa zavedam, da ne bo šlo tako lahko. Na srečo bo počasi poletje, takrat pa mi itak ne paše za jest.user posted image


Ja, upam,da ti čimprej rata. A pa nimaš nč skušnjav po sladkem? Men tud polet kr paše jest, je pa res dobra motivacija poletje, ko se spomnš,da se morš še v kopalke spravtuser posted image .



Na začetku je bilo zelo hudo, sem pogrešala čokolado in čips. Zdaj pa ne več, čipsa sploh še nisem jedla odkar sem na dieti, glede sladkarij pa imam tako, da si na vsakih 10 dni za dopoldansko malico privoščim nekaj sladkega. Če pa je sila vmes, pa pojem nekaj suhega sadja.

Jaz sem se sladkarije in ostale prigrizke navadila jest po porodu, verjetno iz dolgega časa (mali je večinomo spal, jaz pa sem pred TV jedla). Prej niti nisem marala sladkega, razen sladoleda.


Jaz pa če sem iskrena lahko čokolado vedno jemuser posted image user posted image  tudi raje se kosilu odpovem in pojem kakšno dobro čokolado in pri meni je to največi problem ko mi cuker pade da morem potem pojesti kaj čokolade user posted image user posted image da sem potem spet v formi naprej. Sedaj pa počasi v kuhinjo da pripravim burek preden otroci pridejo domov da bo narejeno vse




Jaz imam to srečo, da moj mali ne mara nič čokoladnega ali preveč sladkega, Je samo te baby piškote in podobne, smokije, tega pa jaz ne maram preveč, tako da čokoladnih izdelkov niti ne kupujem. Če pa že kje kaj dobi, pa moj poje ali pa dam nečak.
Mmm, burek, to bi pa jaz tudi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem