cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

08.04.2012, 19:00

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz sem se zjutraj tako najedla, da čez dan nisem skoraj nič več spravila vase, ker me je nekaj želodec bolel oz me še vedno (sem verjetno preveč jajc pojedla spet). Pa ravno danes me mora bolet, ko se tako dobro je. Smo bili pir starših in tašči na obisku, vsi so imeli tako lepo pripravljeno za jest, jaz pa nisem mogla. Mogoče pa še boljše tako.

clock-img

08.04.2012, 19:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

... Smo bili pir ...


Pili... ne Bili... user posted image

clock-img

08.04.2012, 20:28

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


Hej jz se javljam pa me ignorirate, ste zih lubosumne k sem skor kilo izgubilauser posted image user posted image
Sem pa pridna tudi med prazniki in merkam na prehrano :)


Malo že... user posted image
Ti se brez vesti javljaš, ko si kile šla dol. Tiste, ki pa so šle gor pa se ne javljajo. Tak to gre user posted image
Jaz vsake tolko vseeno moram kaj napisat, glede na to, da sem avtorica teme user posted image
Da bom vzgled drugim. Samo za pohvalit pa se nimam kaj...


Jest se javljamuser posted image . Čist nabasana, dej nej bo že konc teh praznikov,da neham jest ko user posted image . Jutr se pa res u roke vzamem, čiiiisttt zaaa resssss!!!

clock-img

08.04.2012, 22:19

clock-img

gogola

pencil-img

1

Ja ful lepi prazniki...pospravla vse kar sem vidla!! Sladko, slano, pekoče, kislo, pa spet na sladko..,trenutno sem naduvan balon iz težkim moralcem in želodcem, ki mu je fajn slabo..user posted image kok cajt bo še to trajal?? Vse te diete in štetje kalorij in gledanje na uro, pr men to NE gre!!! Sej ne govorim o majci do popka, ampak da u Torek ne bom nase kikle spravla...Rabim eno pomoč!! Rabim urgentno en selotejp, ki mi bo držal usta skup!! Na poomoooč...user posted image

clock-img

09.04.2012, 08:19

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

... Smo bili pir ...


Pili... ne Bili... user posted image




Smo bili pri....pira nam nikjer niso ponudiliuser posted image user posted image .

clock-img

09.04.2012, 08:24

clock-img

danyy

pencil-img

558

Drugač pa dobro jutro, ravno pri kavi, za zajtrk bom verjetno samo sadje, ker bo danes kosilo že okoli 11 ure, popoldan pa na obisk.

clock-img

09.04.2012, 09:24

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz se javljam sam očitno nisem zanimiva, ker se za mano pol nobena dolgo ne javi. user posted image Drugače pa ja, včeri se je jedlo ful, spalo, vreme je bilo poscano, zvečer sva pa z mojim šla mal ven in danes je nov dan, ko bom spet mal na bremze pritisnila. Ne paše mi to basanje, ker mi prebavo shebe, napihnjena sem in slabo se počutim.
danyy tud jaz za zajtrk sadje, kosilo bo pa neki lahkega... kak riž mogoče. Pa sonček sije tak da gremo veeeen. user posted image

clock-img

09.04.2012, 09:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

... Smo bili pir ...


Pili... ne Bili... user posted image




Smo bili pri....pira nam nikjer niso ponudiliuser posted image user posted image .


user posted image  Meni je oni moj pir izpred nekaj dni v glavo vstopil, pa že mislim, da ga vse pijemo user posted image

clock-img

09.04.2012, 09:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz se javljam sam očitno nisem zanimiva, ker se za mano pol nobena dolgo ne javi.


Sem bila dovolj hitra? user posted image
Eh, pri meni je nažiranje... te vratovine in šunke mene čisto uničijo. Eno sem kar v zmrzovalnik dala, ker je tu mač sendvičev. Pa mlečni kruh... ubijalsko. Tak, da tudi te dni nisem nič telovadla... od jutri dalje spet telovadit in upam, da bom danes tisto klobaso končno pojedla in mir za pol leta.

clock-img

09.04.2012, 10:01

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Hitra si, spoštujem to. user posted image
Ne govori, sej je dobro jest sam ne paše mi toliko na enkrat. Pa en kup sladkarij je prišlo v bajto in včeri ko sta punci zaspali, sva si vzela tiste čokoladne jajčke, zajčke, kokoške... in odpirala, jedla... ma, kot dva odvisnika. user posted image

clock-img

09.04.2012, 10:13

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Pozdravljene!

Pri nas smo pa zboleli... Kakamo in bruhamo. Včeraj sem bruhala več kot 10krat in sem bila res že čisto preč. Žejna ful, ampak ni nič ostalo v meni. Danes je že malo boljše, čeprav sem še zelo švog. In grem pogledat na forum, pa mi ni za brat, ker se samo o hrani pogovarjate!!user posted image

Tehtala se pa nisem v petek, ker itak nič ne hujšam. Sedaj bo mogoče kaj, ker smo bolni.

Ajde!

clock-img

09.04.2012, 11:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Pa se prosti dnevi končujejo, pred tabo so nove kvalitete življenja: odločno naprej, vztrajno po pravi poti, občuteno poslušanje govorice telesa.

clock-img

09.04.2012, 20:01

clock-img

pebs

pencil-img

279

Lih stopila na tehtnico, grozljivkauser posted image . Me je kr sram napisat,k unih 56kg niti slučajno ni večuser posted image . Drgač pa jutr je nov dan, in že zjutraj peljem mojo leno rit na en razgiban sprehod. Zdela pa s štrudlom v ustih čakam,če je kej pametnega na tvuser posted image

clock-img

09.04.2012, 20:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Meni je tudi čisto bedno. Sploh se nočem spomniti, da imamo tu temo, ker tak jem, kot da bo jutri zadnji dan. Čakam, da spraznim malo te kalorične zaloge v hladilniku, potem pa jih sploh več ne kupim. Če jih nimam doma, jih ne morem jesti. Brezveze... Pa bedno mi je to, da kljub temu, da se tak slabo počutim, še kar jem, kar me še bolj v slabo voljo spravi, pa spet jem,... in ni konca...
Bom, pač že 5. začela hujšat, odkar smo skupaj user posted image
No limit... user posted image

clock-img

09.04.2012, 20:20

clock-img

pebs

pencil-img

279

No, se mi je že maščevalo to obsedeno prenajedanje, ko sm vgriznila v štrudl,mi je stran padel del zoba, fajn, no, zdej bom še škrbastauser posted image .

clock-img

09.04.2012, 21:02

clock-img

Barik@

pencil-img

257

dejte se fajn najest, jutri bo spet vse po starem user posted image user posted image user posted image

pebs, krožnikov ni treba jest, bo štrudelj dovoljuser posted image user posted image user posted image

clock-img

09.04.2012, 21:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

dejte se fajn najest, jutri bo spet vse po starem user posted image user posted image user posted image


Ja, saj to me straši, da bo jutri vse po starem user posted image

clock-img

09.04.2012, 21:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz grem pa jutri ko oddam otroke na en hrib tule blizu nas. Sem se odločla, da bo treba migat. DM tek je zelo vprašljiv, bom pa vsaj hodila če že ne tekla. Tak! user posted image

clock-img

09.04.2012, 22:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz sem se tudi nekaj odločla...
Sprejela sem najbolj drzno in zahtevno odločitev v svojem življenju. Šunko sem iz hladilnika dala v zmrzovalnik. Da pa kaj iz njega vzamem, razen kruha, pa mora do vojne priti.
Adios šunkos!!!

clock-img

09.04.2012, 22:40

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz grem pa jutri ko oddam otroke na en hrib tule blizu nas. Sem se odločla, da bo treba migat. DM tek je zelo vprašljiv, bom pa vsaj hodila če že ne tekla. Tak! user posted image


toško čelo? al kam ga pičiš?

lp

clock-img

09.04.2012, 22:47

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

No jaz sem pa nekako zgurala te praznike res pa da nismo doma imeli nič teh dobrot razen zajtrka včeraj s šun ko in jajcem pri tašči ni bilo drugih dobrot, sicer bi včeraj zvečer ubijala za kos potice, ampak ker je nisem imelauser posted image user posted image Jutri pa še z avtom na šiht, v sredo pa že z bicikleto če bo le zjutraj malo topleje :)

clock-img

10.04.2012, 07:41

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, končno vse po starem, konec praznikov.Saj včeraj pri meni ni bilo nekaj ne vem kak full hrane, doma sem tak pazila malo kaj pojem, samo potem pa na obisku, ko te silijo daj vzemi...nekaj malega sem pojedla, da so bili zadovoljni.user posted image .
Sladkarij so tudi k nam kar nekaj prinesli, mali jih itak ne je, mož je rekel da vsega ne bo, tako da sem jih kar nečaku dala.Da nimam teh skušnjav pred očmi.
Danes bom kuhala nekaj lahkega bolj, samo še ne vem kaj biuser posted image . Verjetno zelenjavno juho, pa nekaj še moram zraven naredit.

clock-img

10.04.2012, 08:12

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

dejte se fajn najest, jutri bo spet vse po starem user posted image user posted image user posted image

pebs, krožnikov ni treba jest, bo štrudelj dovoljuser posted image user posted image user posted image


Sej veš,ko jem sm v sedmihuser posted image , pa lih ne pazm kaj dam v ustauser posted image

clock-img

10.04.2012, 08:15

clock-img

pebs

pencil-img

279

Pri nas je pa lih ta problem, tud če nimam nobene sladkarije doma, jo pa spečem. Dost da nam ostane par jabolk, pa že štrudl delam. Pa še ful smo jedci vsi, pa me zmeraj kej naštimajo,da spečemuser posted image

clock-img

10.04.2012, 08:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Grešni dnevi kličejo po vitaminskem dnevu. Hladni in topli, sadni in zelenjavni, sladki in slani obroki in dolg prijeten sprehod. Predihaj vse organe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem