cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

06.04.2012, 10:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

A veš, da jaz tudi nisem jedla potice do letos? Ok tisti obvezni kos na kakem obisku za božič ali veliko noč, drugače je pa ne maram, ker ne maram orehov. Ampak take od mercatorja, joj tak je dobra, da noro no. Sej moram jutri it še po eno. user posted image Ah te dni se ne bom sekirala zarad kil. Bom pa jedla prepečenec zraven šunke in ostalega, pa ne zarad diete ampak ker mi bolj paše kot kruh.

clock-img

07.04.2012, 08:26

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, kje ste vse? Jajca barvate? Jaz jih že kuham. Se že zelo veselim jutrišnjega zajtrka :).Potica mi je včeraj uspela, sicer mi je spet malo počila, ampak so rekli da je odlična.

clock-img

07.04.2012, 09:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ojla,
Ja včeraj jih ni bilo, ker je bil dan za tehtanje... to vse pove user posted image
Zdaj pa bo itak nažiranje čez praznike. Jaz sem ugotovila, da sem pozabla kruh kupit in nimam nič. Bi raje bila brez wc papirja ali kave ali čikov, kot brez kruha user posted image
In seveda zdaj izpeljati projekt... z otroci v trgovino... bom samo 5 eurov vzela zraven user posted image

clock-img

07.04.2012, 10:23

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Jutro

Lulu, a si nora, brez wc papirja .... sem rajši brez kruha user posted image pri nas ga skoraj nikoli ne jemo. user posted image Drugače ga pa sama spečem, narežem na tanke rezine in v skrinjo z njim. Ko ga potrebujem pa samo v toaster in je to to. No eno tako štruco lahko imamo cel mesec v skrinji.user posted image

Kaj boste danes kuhale? mi nismo nič praznični, zato na dan z idejami user posted image

clock-img

07.04.2012, 10:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Kaj boste danes kuhale? mi nismo nič praznični, zato na dan z idejami user posted image


Jaz bom špinačo in pire. Pa mlečna prosena kaša bo enkrat... mali si jo je zaželel, jo imajo dostikrat v vrtcu, jaz pa je še nikoli nisem delala.
No, to je to... aja, pa pohan sir bo na sporedu en dan.
Kruh imam jaz tudi ponavadi v zmrzovalniku, ampak tega sem včeraj pojedla. Bo treba zalogo narediti.

clock-img

07.04.2012, 10:58

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz se tudi trudim imet kruh v zmrzovalniku.
Kosilo danes bodo makaroni. Ne da se mi pacat.

clock-img

07.04.2012, 11:36

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

user posted image user posted image -0,9kg user posted image vrjetno posledica da sem spet na šihtu in nimam časa niti jest,ni najbolj zdravo ampak bo že. Učeraj se nisem uspela stehtat ker sem bila odsotna od 7h zjutraj pa do 1h zjutraj, smo imeli s službo eno športno srečanje

Zdaj pa počasi ven ker tast praznuje RD in bomo v tem nikakvem vremenu zunaj pekli, eh ja...

clock-img

07.04.2012, 12:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ja, ja,... bosta moja2 sedela za mizo in bomo imeli skupni obrok...user posted image
mali si vzame sir, kumarice in kečap... user posted image
mala si vzame košček kruha in sir... user posted image
Jaz pa dosti mlečnega kruha, vratovino, sir, kumarice, hren, majonezo, jajca... user posted image

clock-img

07.04.2012, 13:01

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro

Lulu, a si nora, brez wc papirja .... sem rajši brez kruha user posted image pri nas ga skoraj nikoli ne jemo. user posted image Drugače ga pa sama spečem, narežem na tanke rezine in v skrinjo z njim. Ko ga potrebujem pa samo v toaster in je to to. No eno tako štruco lahko imamo cel mesec v skrinji.user posted image

Kaj boste danes kuhale? mi nismo nič praznični, zato na dan z idejami user posted image



Za kosilo ne bo nič posebnega, repa in polenta, pa krajnska klobasa za mojega.

Jaz sem tudi rajši brez kruha kot WC papirja.user posted image , Jaz ga v skrinjo nikoli ne dajem, ga sproti kupujem. Če pa ga veliko ostane pa naredim kruhove cmoke.

clock-img

07.04.2012, 13:02

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ja, ja,... bosta moja2 sedela za mizo in bomo imeli skupni obrok...user posted image
mali si vzame sir, kumarice in kečap... user posted image
mala si vzame košček kruha in sir... user posted image
Jaz pa dosti mlečnega kruha, vratovino, sir, kumarice, hren, majonezo, jajca... user posted image




Tega bom tudi jaz veliko, ker ga obožujem.user posted image

clock-img

07.04.2012, 13:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro

Lulu, a si nora, brez wc papirja .... sem rajši brez kruha




Jaz sem tudi rajši brez kruha kot WC papirja.user posted image ,


Ok, mogoče sem malo pretiravala
Zdaj mi je lažje te besede nazaj vzeti, ko sem kupla kruha za en teden user posted image

clock-img

07.04.2012, 15:23

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

user posted image user posted image -0,9kg user posted image vrjetno posledica da sem spet na šihtu in nimam časa niti jest,ni najbolj zdravo ampak bo že. Učeraj se nisem uspela stehtat ker sem bila odsotna od 7h zjutraj pa do 1h zjutraj, smo imeli s službo eno športno srečanje

Zdaj pa počasi ven ker tast praznuje RD in bomo v tem nikakvem vremenu zunaj pekli, eh ja...

No še vedno sem notruser posted image ne da se mi ven, pa musklfiber imam od včeraj in sem že cel dan v ležečem položaju....

clock-img

07.04.2012, 17:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Recept za življenje je preprost. Delaj dobro vsem, tudi sebi in zase. Tekmuj le s seboj, napreduj po korakih in hodi po svoji poti. Vesele praznike!
 
Naj hrana ne vodi tvojega življenja, zato se druži z ljudmi, ne s hrano.

clock-img

07.04.2012, 19:52

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz sem imela skoraj tri tedne pavze hujšanja, kar smo začele s tem... ker sem bila 14 dni bolana, potem me je en teden trebuh bolel od ene fuj pripravljene hrane iz Lidla... in nisem mogla nič.... OK nisem ne vem kako nezdravo jedla, nisem pa nekaj pazila in premalo zelenjave sem... da ne govorim o današnjih sladkarijah... to je bil greh :)) Ampak sem pa hkrati že pripravila jedilnik in hrano za naslednji mesec za v zmrzovalnik, vsaj deloma. Celo dopoldne kuhanja. Mi druga niti ne preostane - med tednom pridem domov ob nemogočih urah in se mi ne da še soplate oprat... Pa rešili smo problem neznanja kuhanja pri mojem fantu, ki si bo kar iz zmrzovalnika vzel in pogrel, tudi če me ni doma.

Naslednji moj načrt je - ker se zadnje čase težko spravim k ovsenim kosmičem za zajtrk, da si jih skuham v naprej in zjutraj samo pogrejem... Zraven pa pest jagod, ker jih zdaj na gajbe prodajajo. Nekaj jih gre v zmrzovalnik za smoothije na hitro - oprane in že zrezane.

Se pravi za zajtrk jem - ovsene kosmiče, sadje, za malico sadni šejk z jogurtom, druga malica mogoče kak beljakovinski šejk, ker imam ene beljakovine v prahu za ponucat, kosilo eno meso ali riba s solato, večerja kaka kremna juha, po večerji beljakovinski šejk.

Pijača: limonada, ohlajen čaj z limono, oranžada, mineralna ali navadna voda.

clock-img

07.04.2012, 20:00

clock-img

pebs

pencil-img

279

user posted image Jest se spet bašem ko user posted image , s potico,bonboni, čokoladcami....Tehtat se sploh ne upam ituser posted image . Ne,sam jutr bo pa res drugačuser posted image . Men se mora sam čez cel dan neki dogajat, da ne mislm na hrano. Skos morm bit neki zaposlena,kar pa zdej nism,k sploh še nism čist pri seb.

clock-img

07.04.2012, 22:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ok, jaz pa pir pijem user posted image
Saj to ne redi tak fejst, a ne? Nasploh, če je zamenjal večerjo...

clock-img

07.04.2012, 22:34

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image za pir. Seveda ne redi. user posted image

clock-img

07.04.2012, 22:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image za pir. Seveda ne redi. user posted image


Seveda ne...
Te vabim k meni na eno OBILNO dietno večerjo... samo pir bo. user posted image
Sem morala popravit... user posted image  da se razumeva, da se ti splača sem priti user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 7.4.2012 22:43:16 >

clock-img

07.04.2012, 22:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
poznaš tam v tvojem kraju kako nosečnico ali kako z novorojenčkom. En od tam že nekaj časa podarja oblačila, pa bi se mogoče kaj dalo najti.

clock-img

07.04.2012, 23:06

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Poznam nosečnice, ja. Sam za enkrat še ne rabijo, je še prezgodaj.

clock-img

08.04.2012, 15:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Valjda, da nobene ni za praznike, kjer hrana igra zelo pomembno vlogo. Ampak bi vsaj na tej temi, kjer se hujša, pričakovala vseeno malo bolj pogosto javljanje, glede na to, da ne jeste veliko user posted image

clock-img

08.04.2012, 16:12

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Valjda, da nobene ni za praznike, kjer hrana igra zelo pomembno vlogo. Ampak bi vsaj na tej temi, kjer se hujša, pričakovala vseeno malo bolj pogosto javljanje, glede na to, da ne jeste veliko user posted image


vsaj na tej temi, kjer se hujša, pričakovala vseeno malo bolj pogosto javljanje, glede na to, da ne jeste veliko user posted image

Hej jz se javljam pa me ignorirate, ste zih lubosumne k sem skor kilo izgubilauser posted image user posted image
Sem pa pridna tudi med prazniki in merkam na prehrano :)

clock-img

08.04.2012, 16:30

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


Hej jz se javljam pa me ignorirate, ste zih lubosumne k sem skor kilo izgubilauser posted image user posted image
Sem pa pridna tudi med prazniki in merkam na prehrano :)


Malo že... user posted image
Ti se brez vesti javljaš, ko si kile šla dol. Tiste, ki pa so šle gor pa se ne javljajo. Tak to gre user posted image
Jaz vsake tolko vseeno moram kaj napisat, glede na to, da sem avtorica teme user posted image
Da bom vzgled drugim. Samo za pohvalit pa se nimam kaj...

clock-img

08.04.2012, 16:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

user posted image user posted image -0,9kg user posted image


Aja, pa čestitam... seveda... iskreno... user posted image
Le glej, da jih ne boš hitro nazaj dobila, glede na to kako si jih izgubila.

clock-img

08.04.2012, 17:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Razširi svoja srčna krila in objemi sebe in vse okoli sebe. Druži se, veliko se smej, lepe misli in dobre občutke imej še naprej.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem