cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

05.04.2012, 18:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
sem vidla, da si ji pisala. Pa to od kruha! Zaboga, pa to ja vsak dan jemo. Meni so danes samo solze tekle, ko sem to brala, pa saj ne moreš verjeti. Pri takih nesrečah jaz kar verjamem, da nam je nek konec usojen, ker je to že čudno vse skupaj.
Pa danes sem zvedla, da so tisto kolegico, ki je v kliničnem v LJ,  morali oživljati in svojce že opozarjajo, da naj bodo pripravljeni na najhujše.
Take starvi so se in se bodo vedno dogajale, ampak težko pa se sprijazniš.

clock-img

05.04.2012, 18:35

clock-img

Barik@

pencil-img

257

ojoj LUlu. samo, da se je vse dobro končalo. user posted image user posted image
Na PAtrika se pa jaz zelo velikokrat spomnim in se vedno derem na mulcema, da sedimo in jemo.

Za razstavljanje kock (boh ne daj z usti, moj djed kar pike dobi, če vidi koga s kocko v ustih), pa poskusi nabavit brick separator.

http://shop.lego.com/en-US/Brick-Separator-630

clock-img

05.04.2012, 18:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


ja vem, bljak, in ne hvala.user posted image

Moj tamali ima tudi rdeča lica user posted image


A tebi se slana voda gabi? Pa ja krompir, testenine in riž kuhaš v njej. user posted image
Lička so pa taka flekasto rdeča, kot da bi bila alergija, pa kaka bela lisa vmes. Ni taka rdečica tipična, ko pač zafarbaš, ko ti je nerodno.

clock-img

05.04.2012, 18:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910


Ej, hvala, super, jaz sem pa tebe še mislila prejšnjič vprašat ali obstaja kaj takega, pa sem pozabla. Kje to kupiš?

clock-img

05.04.2012, 18:39

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Ej, hvala, super, jaz sem pa tebe še mislila prejšnjič vprašat ali obstaja kaj takega, pa sem pozabla. Kje to kupiš?



tole pri nas ne vem kje bi kupila, poskusi na ebayu ali pa direkt pri Legu (danska) naročit. TO je taka manjša stvar, jo kamot napakirajo v A5 obloženo kuverto. Lahko pa jaz (oz. moj) vprašam lastnika trgovine Rega kvak.

clock-img

05.04.2012, 18:40

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


ja vem, bljak, in ne hvala.user posted image

Moj tamali ima tudi rdeča lica user posted image


A tebi se slana voda gabi? Pa ja krompir, testenine in riž kuhaš v njej. user posted image
Lička so pa taka flekasto rdeča, kot da bi bila alergija, pa kaka bela lisa vmes. Ni taka rdečica tipična, ko pač zafarbaš, ko ti je nerodno.


gravža se mi to v nos zlivat ... pa še marsikaj drugega ne spravim dol user posted image user posted image

clock-img

05.04.2012, 18:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


tole pri nas ne vem kje bi kupila, poskusi na ebayu ali pa direkt pri Legu (danska) naročit. TO je taka manjša stvar, jo kamot napakirajo v A5 obloženo kuverto. Lahko pa jaz (oz. moj) vprašam lastnika trgovine Rega kvak.


naroči, zrihtaj,... plačam. Obvezno rabim, ker se mi zdi, da se jih ne bo tako hitro naveličal. Pa če je cena taka, kot tam na oni strani, mi najmanj dve probaj zrihtati. prek neta pa še nikoli nisem naročevala in nimam želje.

clock-img

05.04.2012, 18:44

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

gravža se mi to v nos zlivat ... pa še marsikaj drugega ne spravim dol user posted image user posted image


Pa ne si izlivat v nos... špricni!
O čem pa še pišeš? user posted image
Če je to... to.... user posted image

clock-img

05.04.2012, 18:49

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

gravža se mi to v nos zlivat ... pa še marsikaj drugega ne spravim dol user posted image user posted image


Pa ne si izlivat v nos... špricni!
O čem pa še pišeš? user posted image
Če je to... to.... user posted image



o marsičem pišem user posted image
user posted image


Bom probala zrihtat user posted image

clock-img

05.04.2012, 18:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


o marsičem pišem user posted image
user posted image


Bom probala zrihtat user posted image


Se mi zdi ja... user posted image
Pa hvala... user posted image

clock-img

05.04.2012, 19:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jao kaj je zdaj, forum hujšanje ali spolnost? user posted image user posted image user posted image user posted image

No moji dve na srečo ne dajeta nič več v usta pa tudi vsakič ko sta dali sem celo dramo naredila tak da sta zarad panične mame nehali. user posted image

Evo pravkar sem spila zelo zaslužen radler, ker sem spucala stanovanje, da se vse šajna. Najbolj žalostno je, da bo v takem stanju sam dva dneva pol pa... jovo na novo.

clock-img

05.04.2012, 19:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jao kaj je zdaj, forum hujšanje ali spolnost? user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo, točno tipičen primer, kdaj jaz jem. Od tiste kocke naprej mi samo hrana hodi po glavi, apetit se mi je čudežno tak dvignil in nobena količina hrane me ne potolaži. No, tako sem jaz nareta in to je mene zredilo za toliko. Stresne situacije. V glavi sem že ok, srce normalno bije, povedala sem mami takoj, vam napisala, mi je lažje, ampak začnem jesti. No, saj vem... to je za terapevte tema user posted image
Spolnost ja? Saj je vse to blizu... PADE cuker, DVIG apetita, čokolada ZADOVOLJI, UTRUJENA po telovadbi, ko laufate ZAŠVICATE, pa RADE se imamo... a vidiš povezavo? user posted image
Aja, pa pir sem si pred par dnevi kupla... v kratkem bo en stekel v mene...

clock-img

05.04.2012, 19:25

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jao kaj je zdaj, forum hujšanje ali spolnost? user posted image user posted image user posted image user posted image

No moji dve na srečo ne dajeta nič več v usta pa tudi vsakič ko sta dali sem celo dramo naredila tak da sta zarad panične mame nehali. user posted image

Evo pravkar sem spila zelo zaslužen radler, ker sem spucala stanovanje, da se vse šajna. Najbolj žalostno je, da bo v takem stanju sam dva dneva pol pa... jovo na novo.




lej, to vse sovpada user posted image user posted image

pri nas je spucano ravno, dokler prvi moški ne stopi čez vrata (t.j., ko prideta iz vrtca), ko pa pride "glava družine" je pa kaos user posted image user posted image

clock-img

05.04.2012, 21:11

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image Imata prav ja. In s čem se zdej bašeta recimo? user posted image

clock-img

05.04.2012, 21:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Imata prav ja. In s čem se zdej bašeta recimo? user posted image


Uuuu mater si me dobla. Nutela! user posted image

clock-img

05.04.2012, 21:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

hahahaha itak, da sem te dobla. Jaz sem pa čokolado jedla.mmmmmmm njami. Se tolažim, da bo v soboto polna luna in da bom itak mela post. Sam če bom zdej te prčkarije jedla, ne bo glih fajn.

clock-img

06.04.2012, 08:28

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, moja prijazna vaga je pokazala -1,3 kg. Drug teden bo verjetno drugače, zaradi praznikov.

clock-img

06.04.2012, 08:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Oj... jaz imam isto kil. Manj ne more biti, to mi je jasno... ni mi pa jasno, da jih nimam več user posted image

clock-img

06.04.2012, 08:51

clock-img

danyy

pencil-img

558

Danes pa post - se držite tega?user posted image . Jaz večinoma ne, ker obožujem ribe, moj jih ne mara preveč, zato pa vsak post izkoristim, da jih pripravim.user posted image

clock-img

06.04.2012, 08:54

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Danes pa post - se držite tega?user posted image . Jaz večinoma ne, ker obožujem ribe, moj jih ne mara preveč, zato pa vsak post izkoristim, da jih pripravim.user posted image


Napaka, jaz večinoma ja!

Se vidi, da sem že pol 6 vstala. Zjutraj ne morem spat, zvečer pa me že po 21.zmanjka.

clock-img

06.04.2012, 09:22

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Kljub vsem "obveznostim" sem zjutraj sprobala vago, če še dela. Pokazala je 61,70, kar sploh več ne vem al je gor al je dol, v vsakem primeru je grdo za videt.
Ma verjetno vseeno lepše kot bo naslednji petek.

clock-img

06.04.2012, 09:48

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

dobro jutro punce. evo, moja tehtnica kaze tocno 77 kg. Ni vrhunsko, je pa boljse kot prejsnji teden user posted image

clock-img

06.04.2012, 09:50

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Danes pa post - se držite tega?user posted image . Jaz večinoma ne, ker obožujem ribe, moj jih ne mara preveč, zato pa vsak post izkoristim, da jih pripravim.user posted image



meni post ne gre. ribe mi res ne pašejo in obozujem meso, se rajsi pa cokolado user posted image

clock-img

06.04.2012, 10:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

eh brezveze... pol kile je šlo gor. Itak, če imamo pa doma že priprave na praznike. Nam je potica iz mercatorja tak dobra, da smo že dve pojedli. user posted image Seveda zvečer... Ma nima veze, po praznikih pa bolj resno.

Danes bo pri nas krompirjeva solata in ribe ja. Midvs se trudiva vsaj 1x tedensko ribe jest, pa večinoma ne rata. No danes pa bodo.

clock-img

06.04.2012, 10:45

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

eh brezveze... pol kile je šlo gor. Itak, če imamo pa doma že priprave na praznike. Nam je potica iz mercatorja tak dobra, da smo že dve pojedli. user posted image Seveda zvečer... Ma nima veze, po praznikih pa bolj resno.

Danes bo pri nas krompirjeva solata in ribe ja. Midvs se trudiva vsaj 1x tedensko ribe jest, pa večinoma ne rata. No danes pa bodo.



Saj jaz bi jih tudi vsaj 1 krat na teden, ampak moram mojemu vedno nekaj posebaj pripravljat. Jaz bom pa danes zraven naredila kar blitvo s krompirjem.


Potice pa jaz ne jem , jo pa zelo rada pečem - danes popoldan jo bom naredila. Jaz pa imam rada mlečni kruh z rozinami.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem