cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

04.04.2012, 21:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

user posted image
a rabi katera kaj virusov?? user posted image user posted image user posted image user posted image


Računalniških ali ljudskih? user posted image
Oboje je odgovor NE, HVALA...
Kaj vam dogaja?

clock-img

04.04.2012, 21:56

clock-img

Barik@

pencil-img

257

niso ljudski, so pa namenjeni ljudem ja user posted image user posted image user posted image tokrat sem na vrsti jaz.

clock-img

04.04.2012, 22:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

niso ljudski, so pa namenjeni ljudem ja user posted image user posted image user posted image tokrat sem na vrsti jaz.


Eh, hudiča. Žal mi je... saj bo minlo. To so take diete, ki si jih ne želim. Ker apetita ni, ko si bolan.
Drži se...
Če rabiš kaj pokliči...

clock-img

05.04.2012, 09:24

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

jutri pa tehtanje...ubistvu se ga veselim, smo bili pridni user posted image

clock-img

05.04.2012, 10:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Evo, pa imam enega doma... Sine ima 5. bolezen. Sploh ne vem točno kaj to je, ampak doma je, ker je nalezljivo. Jaz pa jutri izpit, pa z učenjem malo bolj slabo...

clock-img

05.04.2012, 10:06

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

jutri pa tehtanje...ubistvu se ga veselim, smo bili pridni user posted image



eeee...jaz imam pa tudi ta petek nekaj nujnega..... glej res ne morem......, pa saj bi ful rada, ampak ne bo mi zneslo.... bom vidla, če bo slučajno kakšna možnost, ampak res ne preveč računat na to..... skratka: mene ni!!!!

clock-img

05.04.2012, 10:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

HHH,
a se meni zdi, ali imaš ti vsak petek neke obveznosti? A sE ne moreš tako organizirati, da ko se v petek zjutraj zbudiš, da imaš 10 sekund fraj, da stopiš na vago? Saj vem ja, ta svet je krut. Še teh par sekund ti ne privošči...
Drugače, pa mene tudi jutri ni... Imam neke zelo nujne opravke... se ne dajo prestavit...

clock-img

05.04.2012, 10:27

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

HHH,
a se meni zdi, ali imaš ti vsak petek neke obveznosti? A sE ne moreš tako organizirati, da ko se v petek zjutraj zbudiš, da imaš 10 sekund fraj, da stopiš na vago? Saj vem ja, ta svet je krut. Še teh par sekund ti ne privošči...
Drugače, pa mene tudi jutri ni... Imam neke zelo nujne opravke... se ne dajo prestavit...



ne, ta bo šele drugi user posted image

No, mogoče bi zjutraj res našla tistih par sekund za vaganje, ampak neki mi je čudno okrog te moje vage.... Ne vem no, se mi zdi,da se je povarila al nekaj takega... Najbrš itak ne kaže prav, pa kaj čem pol.... Ma mogoče boljš da sploh ne probam....user posted image


clock-img

05.04.2012, 10:42

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne, ta bo šele drugi user posted image

No, mogoče bi zjutraj res našla tistih par sekund za vaganje, ampak neki mi je čudno okrog te moje vage.... Ne vem no, se mi zdi,da se je povarila al nekaj takega... Najbrš itak ne kaže prav, pa kaj čem pol.... Ma mogoče boljš da sploh ne probam....user posted image


Meni so te vage nek fenomen... če se pokvarijo, vedno kažejo več kil nikoli manj... Se strinjaš, a ne?

clock-img

05.04.2012, 10:59

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne, ta bo šele drugi user posted image

No, mogoče bi zjutraj res našla tistih par sekund za vaganje, ampak neki mi je čudno okrog te moje vage.... Ne vem no, se mi zdi,da se je povarila al nekaj takega... Najbrš itak ne kaže prav, pa kaj čem pol.... Ma mogoče boljš da sploh ne probam....user posted image


Meni so te vage nek fenomen... če se pokvarijo, vedno kažejo več kil nikoli manj... Se strinjaš, a ne?



Jap, moja je sploh en fenomen. Ta hudič kaže preveč kil celo takrat, ko ni pokvarjena user posted image

clock-img

05.04.2012, 11:05

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Jap, moja je sploh en fenomen. Ta hudič kaže preveč kil celo takrat, ko ni pokvarjena user posted image


user posted image
Bom ti svojo posodla kdaj, moja skače iz +2 na -2. Po moje je to odvisno od položaja lune in sonca, v kateri horoskopski znak padeta... ali pa od Kitajcev... Tu neki jo meče user posted image

clock-img

05.04.2012, 11:22

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

niso ljudski, so pa namenjeni ljudem ja user posted image user posted image user posted image tokrat sem na vrsti jaz.


Tud mene se neki loteva, sm lih tolk pri seb še,da se mi ležat ne da, kej konkretnega delat pa tud ne morm. Sam jest pa mam apetit, še bolj kot ponavaduser posted image Morm bit že čist fertik,da še s postle ne vstanem, da pol manj jemuser posted image

clock-img

05.04.2012, 11:27

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

jutri pa tehtanje...ubistvu se ga veselim, smo bili pridni user posted image



eeee...jaz imam pa tudi ta petek nekaj nujnega..... glej res ne morem......, pa saj bi ful rada, ampak ne bo mi zneslo.... bom vidla, če bo slučajno kakšna možnost, ampak res ne preveč računat na to..... skratka: mene ni!!!!




Hehehe, sej vem kako je to, ko bi res neki rada ampak zal ne gre user posted image user posted image

clock-img

05.04.2012, 11:29

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

ne, ta bo šele drugi user posted image

No, mogoče bi zjutraj res našla tistih par sekund za vaganje, ampak neki mi je čudno okrog te moje vage.... Ne vem no, se mi zdi,da se je povarila al nekaj takega... Najbrš itak ne kaže prav, pa kaj čem pol.... Ma mogoče boljš da sploh ne probam....user posted image


Meni so te vage nek fenomen... če se pokvarijo, vedno kažejo več kil nikoli manj... Se strinjaš, a ne?



Jap, moja je sploh en fenomen. Ta hudič kaže preveč kil celo takrat, ko ni pokvarjena user posted image



joj, moja je pa cisto nova - od prejsnjega tedna user posted image , ziher bo prav kazala in ker se kar neki veselim tega tehtanja, bo ziher vec kg kot zadnjic. ma, pustimo se presenetiti user posted image

clock-img

05.04.2012, 12:31

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Evo, pa imam enega doma... Sine ima 5. bolezen. Sploh ne vem točno kaj to je, ampak doma je, ker je nalezljivo. Jaz pa jutri izpit, pa z učenjem malo bolj slabo...



Za to bolezen je značilna visoka vročina in rdeči madeži (v obliki metulja) predvsem na obrazu, lahko pa so tudi po telesu.

clock-img

05.04.2012, 12:33

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz tudi upam jutri na kaj - pri tehtanju. Sem bila kar pridna.

clock-img

05.04.2012, 12:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Za to bolezen je značilna visoka vročina in rdeči madeži (v obliki metulja) predvsem na obrazu, lahko pa so tudi po telesu.


Hvala. Sem klicala dr. in mi je malo razložla. Vročine do zdaj še ni imel. Je pa nalezljiva, ampak še prej, prden se pojavijo znaki. Ima pa fleke po obrazu, ki vsake toliko izginejo. So me malo v vrtcu nagnili, ali pa ne vedo, da moj sine tega več ne prenaša. Lahko bi komot ostal v vrtcu, mi je dr. rekla.

clock-img

05.04.2012, 12:38

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: danyy

Jaz tudi upam jutri na kaj - pri tehtanju. Sem bila kar pridna.



user posted image user posted image

clock-img

05.04.2012, 17:10

clock-img

Barik@

pencil-img

257

helow

jaz sem zeeelo boljše. Mi je moj kupil neko čudo (imunogran ali nekaj takega) in user posted image res pomaga. Edino kar je, malo se mi še "sluz" nabira, ampak proti zadnjič user posted image user posted image user posted image

Lulu, sočustvujem s teboj user posted image user posted image . No se morem "pohvalit", da vseh teh številčnih bolezni (5,6 ,,, bolezen) še nismo imeli.

clock-img

05.04.2012, 17:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik@,
Hvala, ampak ni hudo. Ta peta... Malo ima rdeča lička, vročine ni imel, obnaša se kot, da je zdrav, pa v vrtec jutri ziher gre.
Če se pa tebi sluz nabira, si pa fiziološko špricaj v nos. Je tudi za odrasle, veš? user posted image

clock-img

05.04.2012, 18:03

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Pa kaj je to danes samo bolni so user posted image user posted image to ni res. No jaz sem tudi sestro peljala k zdrovniku sam na srečo je bilo vredu z njouser posted image user posted image  potem pa še mami sem odpeljala k zdrovniku njo pa so z rešilcem odpeljali v klinični centeruser posted image user posted image user posted image user posted image  sedaj pa ji delajo izvide da vidijo kaj ji je tako da od zjuraj do sedaj ji še nič niso odkrili

clock-img

05.04.2012, 18:14

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ej, nekaj je v zraku...
Kaj pa je bilo mami?
Pa cel dan sem že pod vtisom tiste teme pod Žalujemo, ko bo jutri 1 leto odkar je fantek Patrick,  ... umrl. In sem prebrala zakaj. Noro...
Pa sedim v kuhinji, pred 20 minutami, nekaj za šolo delam, pa iz dnevne slišim neke čudne zvoke, pa pogledam in se sine igra s lego kockami in na široko odprta usta in te zvoke spušča. V tisočinkah sekunde mi je tisti fant prišel v glavo, pa da se mi mali davi, da je kocko pogoltnil, pa da se ne davi, ker te ni bi glasu spustil,...
Fak! Pa pridem bližje, po tisti zelooo dolgi sekundi in vidim, da ima eno veliko temno kocko v ustih. Jo je z zobmi dol potegnil in se mu je zataknila. Pogoltnit je ne bi mogel, ker je prevelika, ni pa je mogel ven dobiti. Jaz sem jo samo obrnila in je šla ven.. Popiz***! Mali v jok, jaz ga tolažim, sama pa sem se tak tresla, da mi še zdaj srce razbija. Hudiča, da je bila temna kocka, so se na hitro vidla prazna usta, če bi bila svetla bi se takoj vidlo, da je v ustih nekaj.. eh,... mimo je, ampak te pa strese.
Vem pa ziher, da pa zdaj več ne bo z zobmi dajal kocke dol... pa tolikokrat sem mu to rekla, da naj ne dela. Vem, da zdaj več ne bo. Se hitro uči, hvala bogu.

clock-img

05.04.2012, 18:19

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ja pred 3tednim jo je pod rebri bolelo potem se je pa še prehladila sedaj pa je začela že kri ven kašljat, tako da njena zdrovnica je rekla da je pljučnica pa še kaj zraven sam se neve kaj tko da nimamo pojma kaj bodo odkrili
Ja kocke so pa oreng zafrknene pa se rade zataknejo dobr da ni bilo kaj hujšga z njim hvala bogu da si vidla pa da si mu jo odstranila

clock-img

05.04.2012, 18:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Joj LuLu kr naježilo me je, ko si napisala tole s kockami. Se pa spomnem lani, ko je Patrik umru, kako sem bila nekaj časa skoz pod vtisom in se kr tresla, ko je kera kej jedla in hodila zraven... A jutri je obletnica? Joj no... user posted image

user posted image za vse bolane...

clock-img

05.04.2012, 18:30

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Barik@,
Hvala, ampak ni hudo. Ta peta... Malo ima rdeča lička, vročine ni imel, obnaša se kot, da je zdrav, pa v vrtec jutri ziher gre.
Če se pa tebi sluz nabira, si pa fiziološko špricaj v nos. Je tudi za odrasle, veš? user posted image




ja vem, bljak, in ne hvala.user posted image

Moj tamali ima tudi rdeča lica user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem