cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

03.04.2012, 14:11

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Ne, nič ne skuham, se res lepo omehčajo čez noč.
Samo tole je količina za eno osebo, pride taka mini pizza, je pa ful nasitna.

clock-img

03.04.2012, 22:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Kaj zdaj? Kakšno je stanje pri vas, Tovarišice? A trpimo kaj ali se imamo fajn?

clock-img

03.04.2012, 22:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Fajn se imamo. Otroc mi tak kravžljajo živce, da se moram mal pocartat s čokolado. NJUNO seveda! user posted image

clock-img

03.04.2012, 22:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Fajn se imamo. Otroc mi tak kravžljajo živce, da se moram mal pocartat s čokolado. NJUNO seveda! user posted image


Ti tudi. Moja2 sta ravnokar vtihnila v svoji sobi in jaz takoj po čokoladnih keksih user posted image
Kot, da jim ne privoščim niti enega ali pa preveč sebi user posted image  

clock-img

03.04.2012, 22:36

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tvoja dva sta tud šele zdej zaspala? Jao pa kaj je s temi otroci in njihovo energijo? Jaz bom dol padla, onidve bi pa še celo noč žurali.

clock-img

03.04.2012, 22:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ja, komaj zdaj. Ker jih pustim, da se sama preoblečeta. Kar seveda ne naredita, ampak se igrata v sobi... jaz pa čakam, da pokličeta, ko bosta fertik. No in tako mine skoraj ura. Pa še jaz vmes kaj na RR pogledam, pa posodo pomijem,... No, in potem je 22.30 ura. Ponavadi gresta prej, ampak jaz sem bila danes v šoli, onadva pri kolegici in ko prideta domov je vse tako zanimivo in pomembno user posted image

clock-img

03.04.2012, 23:11

clock-img

rozilu

pencil-img

1321

Hejla, a ste že vse na -10 kg??? user posted image

Sem bila kar šokirana, ko sem vidla koliko strani... Vidim da ene še vedno omenjate čokolado, cccc user posted image No, priznam da sem še vedno (ali vedno bolj???) odvisnica... Kaj čem. Je pa par dni nazaj tehtnica pokazala rahlo izboljšanje stanja, nič drastičnega, na žalost.

Vam pa priznam, da sem začela končno migat!!! Smo kupli trampolin za otroke in... hja, grem vsake toliko zraven skakat user posted image user posted image user posted image . Vsaj nekaj... Drugače z mojim rada hodiva v hribe in zdej sva se odločla, da najina pupa bo tudi hodila z nama user posted image . Tko da rabimo za 3 km kako uro hoje (s prepričevanjem in zanimivimi zgodbicami itd.)... pol si mislite kolko kalorij pri tem izgubim (po mojem niti čokoladice ne prislužim s tem user posted image ). Še najbolj je najbrž učinkovito, da gremo v kak trgovski center, kjer itak znori in bi tekala in mi bežala.... evo, tam pa so šprinti.

clock-img

04.04.2012, 08:53

clock-img

jesensko listje

pencil-img

95

Dobro jutro!

Zelo sem vesela dežja!

Kar se hrane tiče nisem nič kaj pridna. Malo več fizično delam, kot sem prej, pa malo pešačim tudi. To je pa vse. Kg ne grejo nikamor, mogoče malo goruser posted image Ne jem, ker sem lačna, ampak ker je vse tako dobro...

A vaši otroci so tudi sitni? Naša dva sta zadnje dni.... user posted image Jaz pa potem kar naprej user posted image Sploh ne vem, kako naj našemu triletniku dopovem, da se nekaterih stvari ne sme. Če ga ustavim in razložim, me sploh ne posluša. Samo čaka, kdaj bom nehala, da gre potem lahko naprej razgrajat! Če ga pocukam za laske, je strašno užaljen in mislim, da sploh ne razume zakaj sem ga.... Četudi mu povem. Samo izziva in čaka, kdaj bom eksplodirala. Išče pozornost, al kaj... Se mi zdi, da mu nekaj manjka, pa ne vem kaj. Any ideas?

Ajde, pa ne samo o hrani govoriti!

clock-img

04.04.2012, 09:26

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Aloha.
Ja itak, da so sitni, če bo v petek polna luna. user posted image user posted image Jao me čaka še peklenskih par dni.
Meni je tudi fajn, da dežuje, ker ima moj grozno alergijo na cvetni prah in je že čas, da dež mal spuca zrak.
Evo bomo kako rekle? Danes sem na izi, bi rekli lublančani. user posted image Mal pospravljam, kofetkam, pa tak...

clock-img

04.04.2012, 11:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Tudi danes je dober dan. Pet obrokov je najboljša družba za tvojo prebavo, dobra volja in prijaznost pa za tvoje počutje. Dihaj, migaj in se smej!

clock-img

04.04.2012, 11:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Joj kak ste redkobesedne. user posted image Razpišite se malo no... kaj kuhate, kaj delate...

clock-img

04.04.2012, 11:33

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ja ja, no, saj sem tu... delam neke zapiske za šolo, pa ni vrag, da vsake tolko po miški kliknem in pogledam kaj novega user posted image
Drugače ok, čakam, da začne deževati... čuti se napetost v zraku. S hrano ne pretiravam, zdaj zdaj bom šla malo telovadit. Ko se mi začnejo črke pred očmi premetavat, bom naredila pavzo in malo telovadla

clock-img

04.04.2012, 11:36

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla ja resmo zadne čase zelo redko besedneuser posted image user posted image user posted image user posted image  jaz pa razmišljam kaj bi šla kuhat pa nimam še nobene ideje kaj boste ve danes kuhale prosim za kakšno dobro idejouser posted image user posted image user posted image user posted image  Laho pa se pohvalim da sem sedaj že dva dni pridna in da ne grešim ssamo da nabrane kg od vikenda dol mečem nažalostuser posted image user posted image  upam da do petka pridem do iste teže kot sem imela prejšen teden

clock-img

04.04.2012, 11:39

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz pojma nimam, kaj bomo danes jedli.

clock-img

04.04.2012, 11:48

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Pri nas dežuje že od včeri zvečer in paše. user posted image

Mi bomo jedli gobovo rižoto.

clock-img

04.04.2012, 11:54

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pri nas pa noče in noče deževat.Nekaj za jutri napovedujejo, upam, da bo kaj, da mi vrt zalije.
Jaz kuham rižoto s piščancem in zelenjavo, bom pa danes prvič naredila iz rjavega riža.

A, da bo polna luna - mogoče pa se mi mali zato ponoči pogosto zbuja.

clock-img

04.04.2012, 11:58

clock-img

danyy

pencil-img

558

Popoldan moramo po nakupih in pa na sladoled gremo. Se tega veselim, kot mali otrok.user posted image

clock-img

04.04.2012, 11:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

To pa so dnevi kitajske kuhinje  user posted image
Samo riž...
Pri nas je malo sonca, pa izgine, pa spet... pa veter.
Torej, danes riž? Ok, samo gobice odpadejo. Tudi z zelenjavo ne vem, kako bo. Mali sicer ima rad grah, ampak težko bomo vsi trije zadovoljni.

clock-img

04.04.2012, 12:14

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

No jaz sem pa včeraj rižoto imela tako da danes odpadeuser posted image user posted image user posted image user posted image  tako da bom morala kar kaj drugega se izmisliti in to čimprej ker bodo kmalu otroci doma Pri nas pa že celo dopoldan pada

clock-img

04.04.2012, 12:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA1,
krompir na katerikoli način. Pomfri, pečen ali pire pri nas vedno pali.

clock-img

04.04.2012, 12:20

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

LuLu a imaš otroke doma?
No naša tamala pa obožuje grah in iz hrane sam njega najprej izbrska ven pol šele pride ostalo na vrsto. user posted image

clock-img

04.04.2012, 12:28

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

RAKICA1,
krompir na katerikoli način. Pomfri, pečen ali pire pri nas vedno pali.


Ja saj bo pire krompir in zreski v omaki tako da bodo vsi zadovoljniuser posted image user posted image user posted image  Jaz pa bom poskusila da bom danes samo na sadju in zelenjavi tako da bom skledo paradižnik pojedlauser posted image

clock-img

04.04.2012, 12:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu a imaš otroke doma?


Ne, v vrtcu, tako kot ponavadi, ko so zdravi.

clock-img

04.04.2012, 12:30

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu a imaš otroke doma?


Ne, v vrtcu, tako kot ponavadi, ko so zdravi.


Se je treba mal spočitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa kaj narediti pa še otroci v vrcu vživajouser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

04.04.2012, 12:37

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

LuLu a imaš otroke doma?


Ne, v vrtcu, tako kot ponavadi, ko so zdravi.


Se je treba mal spočitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa kaj narediti pa še otroci v vrcu vživajouser posted image user posted image user posted image user posted image


Ne glede na vse možne komentarje na raznih RR temah, pri meni ni druge, kot deca v vrtec, jaz pa v tem času opravljam razne zadeve, ki nam bodo v kratki/daljni prihodnosti prinesle korist. Šola, moj prosti čas, počitek, druženje z znanci, opravki raznorazni,... Vse to se boljše naredi, če sem sama, posledica tega je zadovoljna mama, ki je vse zrihtala, to pa deca vedno takoj začutijo. Že, ko pridem po njih v vrtec. Mislim, da bi se vsem trem zmešalo, če bi bili nonstop skupaj.
Že itak smo preveč skup. Bi onadva morala malo večkrat od mene, vsaj vsake toliko babici in dediju na obisk za par dni... Iz nekih razlogov to ne delamo. Bomo pa...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem