cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

02.04.2012, 12:17

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Ena za motivacijo...
user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:18

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Malo prej zatišje na temi, zdaj pa se vas je 5 naenkrat našlo user posted image
Vse ste neki v ozadju, tiho... ker nimate se z ničemer za pohvalit. Jovo na novo danes. Nič nismo zamudile user posted image


Ma ni zatišja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pripravljamo se na zobarja kako mi bo ponovno tri zoba na enkrat rihtalauser posted image user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:19

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi danes začnem znova. user posted image Ma je treba s polno paro naprej. Vikend je bil kar poln cukra. Imam pa še en mesec fore, ker maja grem na morje vikend paket s kolegicami in če bo lepo in toplo vreme, gremo v kopalke. user posted image user posted image



Jaz tudi grem in bo treba v kopalke, sem si zadala cilj da do takrat pridem na 60 kg (torej še - 3,8 ). Ostalih 5 pa želim dol spraviti do julija.

clock-img

02.04.2012, 12:19

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ma ni zatišja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pripravljamo se na zobarja kako mi bo ponovno tri zoba na enkrat rihtalauser posted image user posted image


Takoj grem zobarju, če bi mi 3 naenkrat, ne pa da me naroča na vsake 4 mesece. Pa še to mi je nazadnje pol zoba popravla, eno črno pikico na strani pa... spregledala? user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ma ni zatišja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo pripravljamo se na zobarja kako mi bo ponovno tri zoba na enkrat rihtalauser posted image user posted image


Takoj grem zobarju, če bi mi 3 naenkrat, ne pa da me naroča na vsake 4 mesece. Pa še to mi je nazadnje pol zoba popravla, eno črno pikico na strani pa... spregledala? user posted image


Ja mene so pa boleli tako da mi je vse tri na enkrat delala in dala zdravila danes pa naprej z njimi bo delala user posted image tko da upam da ne kaj preveč matranja

clock-img

02.04.2012, 12:22

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz tudi danes začnem znova. user posted image Ma je treba s polno paro naprej. Vikend je bil kar poln cukra. Imam pa še en mesec fore, ker maja grem na morje vikend paket s kolegicami in če bo lepo in toplo vreme, gremo v kopalke. user posted image user posted image



Jaz tudi grem in bo treba v kopalke, sem si zadala cilj da do takrat pridem na 60 kg (torej še - 3,8 ). Ostalih 5 pa želim dol spraviti do julija.


Potem smo na istem do dopusta imam da prilezem do 60kg za kopalke da bodo dobro stale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA1,
doživela in preživela sem 2x, ni za opisat, neverjetno močan zobobol, nikoli ne bom pozabla, za 1 uro me je prvič tako uničil, da otroka nisem mogla do konca previti. Ja prav si prebrala. Tako izčrpalo, da roke nisem mogla dvignit. 15 minut me je ubijalo, potem pa čisto paf. Dete mi je bilo na pol nago pred mano na postelji, jaz pa nič nisem mogla. Ko to doživiš, potem je vsak obisk pri zobozdravniku mala malca, in glede na to, da zobe popravlja in ga zdravi, grem vedno z veseljem tja. To ne želim nobenemu.
Sem enkrat prebrala, da zna biti zobobol 3. po jakosti bolečin. No, doživela. Tisti dan so mi pomagale edino tablete proti revmi, ki mi jih je en dr. predpisal. Hvala mu.

clock-img

02.04.2012, 12:27

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jaz bi ene 3 kile še dala dol... pol bom pa MOGOČE šla v kopalke. user posted image

Sicer pa kar se hitre hoje tiče, ta je pa itak vsak dan na sporedu, ko letam za kolesi in rolerji... Moja tavečja se tudi uči brez pomožnih vozit in joj ej, križ mal trpi. Pa mišice v bedrih bolijo. user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

RAKICA1,
doživela in preživela sem 2x, ni za opisat, neverjetno močan zobobol, nikoli ne bom pozabla, za 1 uro me je prvič tako uničil, da otroka nisem mogla do konca previti. Ja prav si prebrala. Tako izčrpalo, da roke nisem mogla dvignit. 15 minut me je ubijalo, potem pa čisto paf. Dete mi je bilo na pol nago pred mano na postelji, jaz pa nič nisem mogla. Ko to doživiš, potem je vsak obisk pri zobozdravniku mala malca, in glede na to, da zobe popravlja in ga zdravi, grem vedno z veseljem tja. To ne želim nobenemu.
Sem enkrat prebrala, da zna biti zobobol 3. po jakosti bolečin. No, doživela. Tisti dan so mi pomagale edino tablete proti revmi, ki mi jih je en dr. predpisal. Hvala mu.



hej, to se je tudi meni zgodilo. Sploh mi ni problem več hodit h zobozdravniku odkar sem imela en res grozen zobobol. In evo, ravno danes zjutraj sem zaključila z zdravljenjem tistega zoba in imam čisto novo plombo. user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:44

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Alenčica evo izvoli user posted image   upam da bo kaj pomagalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



zame? superca user posted image , hvala lepa user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2012, 12:49

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Jaz bi ene 3 kile še dala dol... pol bom pa MOGOČE šla v kopalke. user posted image

Sicer pa kar se hitre hoje tiče, ta je pa itak vsak dan na sporedu, ko letam za kolesi in rolerji... Moja tavečja se tudi uči brez pomožnih vozit in joj ej, križ mal trpi. Pa mišice v bedrih bolijo. user posted image


To imam jaz tudi vsak dan skoraj ves čas ko sma zunaj na sporedu, ne letam še za kolesom ampak za malim. Kaj vse si namisli, zunaj polno igrač, ampak še vednno je najbilj zanimivo ravno tisto kar ne sme.

clock-img

02.04.2012, 19:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Evo pa sem preživela zobarjauser posted image  samo sedaj me pa boli user posted image povrh tega kar me boli mi pa po glavi skačejo same sladkarijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če mi pa danes uspe se zadržati da se ne pregrešim bo pa super res upam da mi uspeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.04.2012, 19:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Alenčica evo izvoli user posted image   upam da bo kaj pomagalo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



zame? superca user posted image , hvala lepa user posted image user posted image user posted image


tako bi pa sedaj jaz rabilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image  
user posted image

clock-img

03.04.2012, 11:08

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ena za motivacijo...
user posted image




Evo, takoj, ko si to pripopala, so vse ušle! Ljubica, to je nedosegljivi ideal! Vidiš, da še tistih (v povprečju) 5 kil ne moremo (beri nismo sposobne) sneti, ti nam pa tukaj kažeš neke gensko spremenjene nedosegljive podobe kao idealnih gištelov. Pa ne ga no sr*t!

Se mi zdi, da od sprehodov, letanja za kolesi in občasnih napadov na mučilne naprave tipa leg međik ne bo taknega učinka.

Ko bi bile vsaj sposobne se držat preprostega "manj žri".
Ko bi vsaj odpikale big meke, pizze in sladolede...

Ajme, res smo same perspektivke. user posted image

Pa naj bo tale moj izbruh za motivacijo!!!!

clock-img

03.04.2012, 11:12

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Evo, takoj, ko si to pripopala, so vse ušle! Ljubica, to je nedosegljivi ideal! Vidiš, da še tistih (v povprečju) 5 kil ne moremo (beri nismo sposobne) sneti, ti nam pa tukaj kažeš neke gensko spremenjene nedosegljive podobe kao idealnih gištelov. Pa ne ga no sr*t!

Se mi zdi, da od sprehodov, letanja za kolesi in občasnih napadov na mučilne naprave tipa leg međik ne bo taknega učinka.

Ko bi bile vsaj sposobne se držat preprostega "manj žri".
Ko bi vsaj odpikale big meke, pizze in sladolede...

Ajme, res smo same perspektivke. user posted image

Pa naj bo tale moj izbruh za motivacijo!!!!


user posted image  Trudim se, noooo...
Ampak takšna pa sem bila včasih, pa na to višino... pa pred 20 leti...user posted image
Nekje v meni se skriva taka podoba... to me jezi...

clock-img

03.04.2012, 11:22

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Jah vse smo ble enkrat take... se tolažim. user posted image Je pa res, da bo treba kaj več naredit... žal se maščoba ne topi sama od sebe. user posted image
Lačna sem ko pes... Se poskušam držat ločevalne in po eni banani za zajtrk komaj čakam kosilo.

clock-img

03.04.2012, 11:24

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ena za motivacijo...
user posted image


Ne,a res hočte take bit. Men je to čist presuho. A smo babe,al ne?user posted image . Res,jest še največ,sam res največ 3kg skenslam, če bi več,se že nebi vredu počutla. Drgač,pohvalt se nimam kej,dons bl za računalnikom sedim in pišem eno pritožbouser posted image

clock-img

03.04.2012, 11:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Je***mu, pa pozabite to sliko, saj je res presuha. user posted image

clock-img

03.04.2012, 11:51

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Evo, takoj, ko si to pripopala, so vse ušle! Ljubica, to je nedosegljivi ideal! Vidiš, da še tistih (v povprečju) 5 kil ne moremo (beri nismo sposobne) sneti, ti nam pa tukaj kažeš neke gensko spremenjene nedosegljive podobe kao idealnih gištelov. Pa ne ga no sr*t!

Se mi zdi, da od sprehodov, letanja za kolesi in občasnih napadov na mučilne naprave tipa leg međik ne bo taknega učinka.

Ko bi bile vsaj sposobne se držat preprostega "manj žri".
Ko bi vsaj odpikale big meke, pizze in sladolede...

Ajme, res smo same perspektivke. user posted image

Pa naj bo tale moj izbruh za motivacijo!!!!


user posted image  Trudim se, noooo...
Ampak takšna pa sem bila včasih, pa na to višino... pa pred 20 leti...user posted image
Nekje v meni se skriva taka podoba... to me jezi...



Saj višina je ostala user posted image

Jaz nisem predebela! Jaz se premajhna za svojo težo!user posted image

clock-img

03.04.2012, 11:57

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Grem si en šnicl zdej spečt. user posted image

clock-img

03.04.2012, 12:59

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ena za motivacijo...
user posted image



Tako suha jaz nikoli ne bom, niti nisem nikoli bila. Sem malce drugače grajena, imam bolj močne noge - tudi ko sem pred poroko full shujšala (živci verjetno, ker nisem bila na dietiuser posted image ), sem še vedno imela močne noge user posted image .

Drugeče pa da se malo pohvalim - danes mi je kolegica rekla da sem full shujšala, pa tudi po kavbojkah vidim, da so mi kar prevelike, sicer mi ne padajo še dol, ampak so ohlepne, da je že kar grdo. Bom morala v šoping, ker tistih ki mi šele bojo prav (po kakih 2, 3 mesecih hujšanja) še nikakor ne morem zapet.

clock-img

03.04.2012, 13:05

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Pozdrav po dolgem času! user posted image

Najprej da javim težo: od zadnjega tehtanja sem lažja za samo 2 kg.
Sem prav jezna, ker se res držim diete, 3x na teden tečem po 40 min, kg pa nočejo dol user posted image .
Ampak se ne dam, vztrajam naprej.

No, moj post brez kruha in sladkarij se bo kmalu iztekel,še sama ne morem verjet, da sem tako pridna in da imam tako voljo. V tem času sem si izmislila cel kup receptov, da je šlo. Ovseni kosmiči so zakon, celo dietno pizzo sem spekla iz njih.

vidim, da ste ostale tudi pridne, kar tako naprej! user posted image

clock-img

03.04.2012, 13:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

ballerina, mi zaupaš recept za pico iz ovsenih kosmičev? jaz jih imam tudi rada.

clock-img

03.04.2012, 13:56

clock-img

ballerina

pencil-img

11

Naja, moj recept za pizzo:
Podloga za pizzo:
3 žlice ovsenih kosmičev
2 žlici skute
1 jajce

To sem vse skupaj zmešala in pustila čez noč v hladilniku, da so se kosmiči fejst napeli. Drug dan sem maso oblikovala  v pekaču na peki papir, nato pa obložila z:
svežim paradižnikom + origano
tuna iz pločevinke
sveža narezana paprika
malo naribane mozzarele ter pekla 20 min pri 180 stopinjah.

Podobno si pripravim tudi polpete iz tune ali ajdove kaše ali pa iz bučk ter jih spečem na električnem žaru.



clock-img

03.04.2012, 14:07

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image Tale pica bo pa kmal se pekla pri nas doma. Super, hvala ti. Pa kosmiče nič ne skuhaš prej, ne?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem