cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

29.03.2012, 17:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR


tudi kakšna z RR končnico ima kako kilo preveč, pa Najaa v živo poznam, pa me je bilo malo manj strah user posted image


Ja, ja,... strah je zanimiva stvar
Mene je tudi bilo strah, da bomo preveč hujšale, pa boste RR-ovci zaradi teme, ki škodi zdravju, to temo zaklenili in izbrisali... pa ni tako user posted image

clock-img

29.03.2012, 18:06

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu no lepo to da je vsaj komu prav kar je mojim premajhno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to me veseli zelo ja če bi pa hotla kaj prodat potme pa nebi kar tebi dala a vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no ko bom pripravila novo furo sam sedaj bo večja bilauser posted image user posted image user posted image  boš morala ponovno pridt

clock-img

29.03.2012, 18:11

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925


IME       TRENUTNA TEŽA  - KG    - DO SEDAJ  TRENU. TEŽA  ŽELJENA TEŽA
 
rakica       73,10kg   +0,60kguser posted image   -4,00kg    69,10 kg    60kg
 
lulu            88,00kg     0,00kguser posted image   -4,00kg     84,00kg    70kg


kliki           70,00kg      0,00kg   0,00kg    70,00kg    65kg


diana28    50,00kg      0,00kg  -1,80kg    48,20kg    47kg
 
 
rdečebela  80,00kg     0,00kg  -3,60kg   76,40kg     67kg

barik@      75,00kg      0,00kguser posted image   -0,00kg   75,00kg    6 5kg

cebela2    92,00kg      0,00kg   -1,50kg   90,50kg    68kg
 
danyy        68,00kg   -1,30kguser posted image    -3,50kg   64,50kg    55kg
 
jesensko listje 68kg   0,00kg   -3,00kg   65,00kg    60kg


hhh           62,00kg   +0,50kguser posted image   -0,60kg    60,90kg    57kg

rozilu       58,00 kg      0,00kg  -0,40kg    57,60kg     51kg

 
najaa       73,00kg     -2,10kguser posted image   -3,10kg    69,90kg     65kg

raci          93,70kg       0,00kg  -0,00kg    93,70kg     75kg

womanpolice 68,70kg 0,00kg  -3,90kg    65,10kg     62kg
 
katjes      62,00kg       0,00kg   -1,50kg    60,50kg    55kg

ballerina 
 80,00kg       0,00kg   -7,00kg    73,00kg    60kg
 

 pebs       59,00kg        0,00kguser posted image  -3,00kg  56,00kg   55kg
 
majčica1508 76kg       0,00kg   -0,00kg   76,00kg    65kg
 
alenčicaa                                     -0,00kg
 
shortyRR 57,00kg                       -0,00kg   57,00kg    50kg



Prosim ostale punce za podatke za našo razpredilnicouser posted image user posted image user posted image user posted image  Vagamo se vsak petek 30.3.2012
Evo pa se naša tabela prav lepo povni z podatki.

clock-img

29.03.2012, 18:36

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Mali me ubija user posted image
Spomin se igrama s Smrkci karticami in na hrbtni strani piše, kdo je in jaz zdaj ne smem ne gledat, ne brat in ne misliti.. taka so pravila, ker pač znam brati. Mali pa vse najde, ker zna misliti user posted image
user posted image

clock-img

29.03.2012, 19:26

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

no ko bom pripravila novo furo sam sedaj bo večja bilauser posted image user posted image user posted image  boš morala ponovno pridt


Če bo to veliko, boš ti s svojim avtom morala pripeljati. Je le majčkeno večji od mojega user posted image

clock-img

29.03.2012, 20:52

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik@,
no, zdaj sem te pa zaprosla za prijateljstvo na FB... user posted image

clock-img

29.03.2012, 21:43

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Lulu, če te ne berem več, pol ne vem za kaj se gre. Pri hlačah so bili kar problemi, ker je mali pri vsakih zbežal in se drl neee daaaammmm user posted image . Edino bi ti pa res dala žametne nazaj, ker mu bo zdejle malo prevroče v njih. PA opanke tudi, ker po stokovnem merjenju so tavelikemu glih za glih, pa če komu bolj prav pridejo, jih daj rajši drugemu. Tamalemu so pa ful preveliki, pa je že hotel v njih it ven. user posted image

Sem se pa ene 5x mim tebe peljala danes user posted image

clock-img

29.03.2012, 22:01

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, če te ne berem več, pol ne vem za kaj se gre. Pri hlačah so bili kar problemi, ker je mali pri vsakih zbežal in se drl neee daaaammmm user posted image . Edino bi ti pa res dala žametne nazaj, ker mu bo zdejle malo prevroče v njih. PA opanke tudi, ker po stokovnem merjenju so tavelikemu glih za glih, pa če komu bolj prav pridejo, jih daj rajši drugemu. Tamalemu so pa ful preveliki, pa je že hotel v njih it ven. user posted image

Sem se pa ene 5x mim tebe peljala danes user posted image


Ej, je moralo biti smešno, no vsaj meni je, ko to berem. Jih kar vidim, kako nosijo te čevlje. Moja mala ima tudi ene nonstop doma gor, a so za 2,3 številke prevelike. Čevlje kar imej, saj bodo počakale, onemu pubecu bi tudi bile prevelike. Ali pa daj 3-4 zokne gor, mali se ne bo pritoževal user posted image  Hlače tudi, saj ti bo vse prav prišlo. Jaz sem bolj trenerkasta, pa sem mislila, da so drugi tudi user posted image
A naj bom tolk smotka, da prvo dam, potem pa nazaj iščem... že zdaj mi je nerodno, kar sem prej pisala. Odpusti mi user posted image
Pa hvala za sprejeto prijateljstvo.

clock-img

29.03.2012, 22:07

clock-img

Barik@

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, če te ne berem več, pol ne vem za kaj se gre. Pri hlačah so bili kar problemi, ker je mali pri vsakih zbežal in se drl neee daaaammmm user posted image . Edino bi ti pa res dala žametne nazaj, ker mu bo zdejle malo prevroče v njih. PA opanke tudi, ker po stokovnem merjenju so tavelikemu glih za glih, pa če komu bolj prav pridejo, jih daj rajši drugemu. Tamalemu so pa ful preveliki, pa je že hotel v njih it ven. user posted image

Sem se pa ene 5x mim tebe peljala danes user posted image


Ej, je moralo biti smešno, no vsaj meni je, ko to berem. Jih kar vidim, kako nosijo te čevlje. Moja mala ima tudi ene nonstop doma gor, a so za 2,3 številke prevelike. Čevlje kar imej, saj bodo počakale, onemu pubecu bi tudi bile prevelike. Ali pa daj 3-4 zokne gor, mali se ne bo pritoževal user posted image  Hlače tudi, saj ti bo vse prav prišlo. Jaz sem bolj trenerkasta, pa sem mislila, da so drugi tudi user posted image
A naj bom tolk smotka, da prvo dam, potem pa nazaj iščem... že zdaj mi je nerodno, kar sem prej pisala. Odpusti mi user posted image
Pa hvala za sprejeto prijateljstvo.



user posted image s temi čevlji je pri nas vedno problem. Tamali bi vse od velikega, on ne da, potem se kregata, stepeta user posted image , da jaz za nekaj časa skrijem, ko pa tamali spet najde, pa reče ...to je moje. user posted image

"Trenirkast" je tavelik, tamalemu je za 1x vseeno, to izmišljevanje verjetno pride z leti.



ne sekiraj se, včasih misliš čist normalno, ko pa rečeš ali napišeš, se pa drugače sliši, od mišljenega.


pa ni za kaj, samo fotka je pa res dobra.

< Sporočilo je popravil Barik@ -- 29.3.2012 22:09:35 >

clock-img

29.03.2012, 22:15

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

ne sekiraj se, včasih misliš čist normalno, ko pa rečeš ali napišeš, se pa drugače sliši, od mišljenega.


pa ni za kaj, samo fotka je pa res dobra.


Hvala za razumevanje... ne bom se več sekirala, samo da so deca zadovoljna. user posted image
Fotka poleg imena, a ne? Ful mi je človeška user posted image
Samo na RR se bolj slabo vidi.

clock-img

29.03.2012, 22:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Pozdravljene pa se vam pridružim še jaz ce smem user posted image

Znebila bi se rada 7 kg se pravi iz 57kg na 50kg, podatek 57kg me je na zdravniškem prejšnji četrtek kar streznil in čas je za akcijo. Sicer trenutno prebolevam gripo ali nekaj podobnega tko da rekreacije razen priprave zelenjavnega vrta ni, ampak mislim da bom že danes probala malo z Wii potelovadit user posted image
Jutri pa tehtanje seveda user posted image



O tamala. user posted image Sam da se pozdravima pa se spravima še tečt, ne? user posted image

clock-img

29.03.2012, 22:17

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

RAKICA1 in najaa,

vajina oblačila so šla naprej in je zelo zadovoljna. Se vama zahvaljuje in me je vprašala, če je kaj dolžna?
****u, pa taki dobri ljudi, ni jih dosti, še podarjeno bi plačali.
Zato jo imam tak rada in ji z veseljem pomagam user posted image
Hvala obema še enkrat.



Joj nehaj, povej ji, da z veseljem dam kar imam sam bolj malo je, ker veliko še rabim za tamalo, nekaj imam pa tudi posojeno... Sem vesela, da kdo rabi in vzame.

clock-img

29.03.2012, 22:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Za mano je en res lep dan, lep izlet v moje rodno mesto, kjer sem kofetkala z nekaj super puncami. user posted image Lulu lepo te je bilo spoznat, moram priznat da sem se te predstavljala bolj okroglo. user posted image Reees, ker skoz jamraš kak moraš shujšat sem misla, da si pač res ful okrogla, sam sploh nisi. Barika Tija je spraševala, kdaj bo spet vidla Martina... eh te punce... Najprej jih tepejo, pol pa pogrešajo. user posted image
Hrana danes... sarma za kosilo in kos potice za večerjo. user posted image

clock-img

30.03.2012, 07:45

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jutro, tehtanje je opravljeno. - 0,7 kguser posted image . Počasi napredujem. Sem si zastavila cilj, da moram do maja prit na 60 kg, torej v 1 mesecu dol spravit 3,7 kg - pa saj to verjetno gre.
Me pa nekaj prebava muči
Zdaj pa v "službo", grem ka sestri malega pazit, moj miško bo seveda zraven, spet me bosta čist uničila. user posted image

clock-img

30.03.2012, 09:09

clock-img

pebs

pencil-img

279

Jest mam 56kg. Sm na istem. Se bo treba spet mal v roke vzet,da skenslam še tiso kilcouser posted image

clock-img

30.03.2012, 09:18

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Jutro
ne vem koliko kil imam user posted image preveč verjetno.

Naja, tamali je rekel, kdaj bo spet srečanje z Ringaraje, da se bosta z ono punco lahko sama igrala. user posted image user posted image
Ne vem, kdaj sem mu omenila besedo Ringaraja. user posted image user posted image

clock-img

30.03.2012, 09:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Moje kile isto, 84 kg, torej +/- 0 kg. Me sploh ne čudi.

clock-img

30.03.2012, 09:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Lulu lepo te je bilo spoznat, moram priznat da sem se te predstavljala bolj okroglo. user posted image Reees, ker skoz jamraš kak moraš shujšat sem misla, da si pač res ful okrogla, sam sploh nisi.


Hvala enako user posted image
No, saj nisem grozno debela, zredila sem pa se za 18 kil. Zdaj je 14 kil več... ok, 11 kil. 73 kil sem imela, ampak želja, velika, je, da priem do 70. Taka sem, da če nekdo poleg mene hodi, mu še ne rabi biti nerodno zaradi mene user posted image

clock-img

30.03.2012, 12:24

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Najaa,
Ceca je zdaj v soboto/nedeljo? Ajoj, jaz ne morem... nimam varstva. Sem mislil, da je kasneje.

clock-img

30.03.2012, 12:41

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

punce...kako vam rata, da najdete toliko casa za forum? meni se mesa, ker nimam nobenega casa!
no evo, sem se stehtala user posted image , imam 77,6 kg user posted image
zdej se bom pa trudila, da bo naslednji teden manj user posted image

clock-img

30.03.2012, 12:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

punce...kako vam rata, da najdete toliko casa za forum? meni se mesa, ker nimam nobenega casa!


Organizacija, organizacija... user posted image
Pa če si študentka in aktivna iskalka zaposlitve, pa otroka v vrtcu,... je seveda še lažje user posted image

clock-img

30.03.2012, 13:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro
ne vem koliko kil imam user posted image preveč verjetno.

Naja, tamali je rekel, kdaj bo spet srečanje z Ringaraje, da se bosta z ono punco lahko sama igrala. user posted image user posted image
Ne vem, kdaj sem mu omenila besedo Ringaraja. user posted image user posted image



S tistim sama je mislu verjetno brez otrok s pištolami. user posted image

clock-img

30.03.2012, 13:28

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Najaa,
Ceca je zdaj v soboto/nedeljo? Ajoj, jaz ne morem... nimam varstva. Sem mislil, da je kasneje.



Ta vikend ja. Eh saj jaz tudi ne grem. V nedeljo bi še šlo sam po teh boleznih sploh nisem žurersko razpoložena. user posted image

clock-img

30.03.2012, 13:29

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Tehtanje - iste kile kot prejšnji teden. Super, sam da ni šlo gor. user posted image
Sonček mi daje energijo sam za tečt še nisem pripravljena. Zdravnica je rekla brez naprezanja še najmanj 10 dni. user posted image

clock-img

30.03.2012, 13:31

clock-img

Barik@

pencil-img

257

IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

punce...kako vam rata, da najdete toliko casa za forum? meni se mesa, ker nimam nobenega casa!
no evo, sem se stehtala user posted image , imam 77,6 kg user posted image
zdej se bom pa trudila, da bo naslednji teden manj user posted image



vzamem si čas. Zjutraj skupaj z "ajtrkom", pa zdejle imam malo fore in zvečer, ko se mulca sama igrata, ko me nočeta/ ne rabita zraven.user posted image


Naja, upam.user posted image

< Sporočilo je popravil Barik@ -- 30.3.2012 13:32:31 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem