cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

29.03.2012, 09:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kaj si pa zgrešla pri meni me prov zanima a si mislila da sem bolj okrogla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja... vse sem si predstavljala, da so bolj debele od mene, ampak potem se spomnim tabele in da ene morate dati samo kakih 5 kil dol... to pa ni glih debelo. Pa manjša sem mislila, da si. Verjetno zato, ker imaš ime v pomanjševalnici user posted image

clock-img

29.03.2012, 09:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Jutro

user posted image

Se vidimo poluser posted image

clock-img

29.03.2012, 09:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro

user posted image

Se vidimo poluser posted image


Kaj pa je tebi tak smešno? Si kako kilo dol spravla? user posted image

clock-img

29.03.2012, 09:20

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Jutro

user posted image

Se vidimo poluser posted image


Kaj pa je tebi tak smešno? Si kako kilo dol spravla? user posted image



to pa ne bi vedla, ker je včeraj tamali zdemoliral tehtnico. user posted image

clock-img

29.03.2012, 09:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


to pa ne bi vedla, ker je včeraj tamali zdemoliral tehtnico. user posted image


Joooj, kaki izgovori user posted image
A mu nisi dala vedeti, da se pa mami s tem igra user posted image

clock-img

29.03.2012, 10:03

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


to pa ne bi vedla, ker je včeraj tamali zdemoliral tehtnico. user posted image


Joooj, kaki izgovori user posted image
A mu nisi dala vedeti, da se pa mami s tem igra user posted image



user posted image , bil je čas za spanje. Mali bi že moral spat, grem mimo sobe, vidim prižgano luč in normalno, da sem šla pogledat, kaj dela. In je lepo potrgal nogice stran.user posted image . Zjutraj je pa že gledal, kako bo dal nazaj in komentiral da "ne gle, zlomleno je. " user posted image user posted image

clock-img

29.03.2012, 10:05

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Kaj si pa zgrešla pri meni me prov zanima a si mislila da sem bolj okrogla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja... vse sem si predstavljala, da so bolj debele od mene, ampak potem se spomnim tabele in da ene morate dati samo kakih 5 kil dol... to pa ni glih debelo. Pa manjša sem mislila, da si. Verjetno zato, ker imaš ime v pomanjševalnici user posted image


Kako bi bilo fajn če bi imela samo 5kg dol ne pa 10kg še user posted image joj ki se sam spomnim mi je kar slabouser posted image user posted image user posted image user posted image sam počasi se daleč pride bom že počas dol spravilauser posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2012, 10:38

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

od mene pa zde dolgo ni bilo nic...par dni smo si privoscili dopust, potem sem bila v depresiji, zaradi kil in na koncu se ornk zbolela! sem sklenila, da imam dosti smiljenja sama sebi - punce se vam pridruzim pri tehtanju. to me bo vsaj spodbudilo. se pravi ob petkih a ne?

clock-img

29.03.2012, 11:41

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Alenčicaa dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja ob petkih se vagamo aja to je že jutriuser posted image user posted image ta teden spet bo mal krize sam nažalost bo pa drug teden bolj pridna in bo potem že bolje kazalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.03.2012, 13:21

clock-img

danyy

pencil-img

558

Pozdravljene, jaz še vedno vztrajam, sem se že kar navadila na svoj način prehranjevanja. Če se mi kaj prepovedanega zalušta, naredim to za kosilo, pa je.user posted image . Tudi rekreacije je kar nekaj, sicer še vedno ne toliko kot bi želela.

clock-img

29.03.2012, 13:22

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

od mene pa zde dolgo ni bilo nic...par dni smo si privoscili dopust, potem sem bila v depresiji, zaradi kil in na koncu se ornk zbolela! sem sklenila, da imam dosti smiljenja sama sebi - punce se vam pridruzim pri tehtanju. to me bo vsaj spodbudilo. se pravi ob petkih a ne?



dobrodošlauser posted image user posted image

clock-img

29.03.2012, 13:23

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik@,
daj mi napiši ali daj link do stiste FB strani za podarim... Hvala user posted image

clock-img

29.03.2012, 13:39

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41

ja, to je ze jutri. Hitro gre cas naprej, moje kilce pa tudi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Alenčicaa dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja ob petkih se vagamo aja to je že jutriuser posted image user posted image ta teden spet bo mal krize sam nažalost bo pa drug teden bolj pridna in bo potem že bolje kazalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


clock-img

29.03.2012, 13:40

clock-img

Alenčicaa

pencil-img

41


IZVIRNO SPOROČILO: danyy


IZVIRNO SPOROČILO: Alenčicaa

od mene pa zde dolgo ni bilo nic...par dni smo si privoscili dopust, potem sem bila v depresiji, zaradi kil in na koncu se ornk zbolela! sem sklenila, da imam dosti smiljenja sama sebi - punce se vam pridruzim pri tehtanju. to me bo vsaj spodbudilo. se pravi ob petkih a ne?



dobrodošlauser posted image user posted image



hvala lepa user posted image

clock-img

29.03.2012, 13:44

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Pozdravljene pa se vam pridružim še jaz ce smem user posted image

Znebila bi se rada 7 kg se pravi iz 57kg na 50kg, podatek 57kg me je na zdravniškem prejšnji četrtek kar streznil in čas je za akcijo. Sicer trenutno prebolevam gripo ali nekaj podobnega tko da rekreacije razen priprave zelenjavnega vrta ni, ampak mislim da bom že danes probala malo z Wii potelovadit user posted image
Jutri pa tehtanje seveda user posted image

clock-img

29.03.2012, 15:04

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Pozdravljene pa se vam pridružim še jaz ce smem user posted image


Pa kaj si nor user posted image
Jaz sem pa vedno mislila, da moram pazit, ker nas RR čekira in nadzira, pa je Shorty le zbirala pogum za sodelovanje user posted image
Dobrodošla!
In Alenčicaa tudi ti user posted image

clock-img

29.03.2012, 15:31

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Ena skupina je tole http://www.facebook.com/groups/291861240866786/ (vsaj upam, da bo pravi link odprlo)
druga http://www.facebook.com/groups/144994375609047/


BTW. hvala za vrečo, vzamem vse, razen enih punčkastih hlač user posted image . Pa ceno povej. Za šuhe sta se skoraj stepla, pa so malemu fuuul preveliki, tavečji jih ima pa obute user posted image
user posted image

clock-img

29.03.2012, 16:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

BTW. hvala za vrečo, vzamem vse, razen enih punčkastih hlač user posted image . Pa ceno povej. Za šuhe sta se skoraj stepla, pa so malemu fuuul preveliki, tavečji jih ima pa obute user posted image
user posted image


Cena pa je... Čaki malo. Zdaj bi ti jo dala zastonj, ko bom pa dobila odločbo od CSD v roke, pa ti javim... Bo tam neki od 1.000 do 1.500 eur. Premalo?
user posted image

clock-img

29.03.2012, 16:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

BTW. hvala za vrečo, vzamem vse, razen enih punčkastih hlač user posted image . Pa ceno povej. Za šuhe sta se skoraj stepla, pa so malemu fuuul preveliki, tavečji jih ima pa obute user posted image
user posted image


Cena pa je... Čaki malo. Zdaj bi ti jo dala zastonj, ko bom pa dobila odločbo od CSD v roke, pa ti javim... Bo tam neki od 1.000 do 1.500 eur. Premalo?
user posted image


hm, niso ravno gucci in dolče & gabana stvari. Pa dobro, kaj je to 1500 € za nas bogate slovence user posted image

clock-img

29.03.2012, 16:29

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


hm, niso ravno gucci in dolče & gabana stvari. Pa dobro, kaj je to 1500 € za nas bogate slovence user posted image


So pa Gap neki vmes (men se zdi user posted image ). Ej, če boš imela vse in bodo res vse nosli je ok, če pa so ti kake preveč, pa javi. Da dam še enemu pubecu.

clock-img

29.03.2012, 16:32

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

evo, zamislite si, da so tisti pravokotniki kalorije (to je majoneza, čokolada, kruh... pivo user posted image ), jaz pa sem puščica od miške... no, tako se jim ne morem nikak izogniti... upam, da link deluje user posted image

http://www.stumbleupon.com/su/1flwQb/bestiario.org/web/media/19/preview/index.php?id_proyecto=19/

clock-img

29.03.2012, 16:35

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Barik@
a ti na obeh straneh sodeluješ? Je katera bolj "resna" in se več podarja, kot prodaja?

clock-img

29.03.2012, 16:38

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA1 in najaa,

vajina oblačila so šla naprej in je zelo zadovoljna. Se vama zahvaljuje in me je vprašala, če je kaj dolžna?
****u, pa taki dobri ljudi, ni jih dosti, še podarjeno bi plačali.
Zato jo imam tak rada in ji z veseljem pomagam user posted image
Hvala obema še enkrat.

clock-img

29.03.2012, 16:45

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Pozdravljene pa se vam pridružim še jaz ce smem user posted image


Pa kaj si nor user posted image
Jaz sem pa vedno mislila, da moram pazit, ker nas RR čekira in nadzira, pa je Shorty le zbirala pogum za sodelovanje user posted image
Dobrodošla!
In Alenčicaa tudi ti user posted image


tudi kakšna z RR končnico ima kako kilo preveč, pa Najaa v živo poznam, pa me je bilo malo manj strah user posted image

clock-img

29.03.2012, 16:55

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Ej, če boš imela vse in bodo res vse nosli je ok, če pa so ti kake preveč, pa javi. Da dam še enemu pubecu.


Ej, zdaj sem sama svoj post prebrala, pa tako zveni kot "kuma dala, kuma pojela" user posted image
Tako zalogo hlač bi jaz med 5 otrok razdelila, ker mojim sploh nisem hlač dajala , ampak samo trenirke, pa si mislim, da je 5 hlač fuuuul dosti user posted image
Joooj, sama se vedno bolj in bolj zapletam... Barik@, ne beri me več user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem