cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

27.03.2012, 19:18

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

ja veš da moremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja draga moja zarečenga kruha se največ poje vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tko da komot še kakega maš lahko seveda z takmu normalnemu ki bo ljubeči ati z vsemi a vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa z družino aneda


Ah RAKICA1... glede na to, da sem na dieti (user posted image ), me tega kruha noben ne bo prisilil, da ga pojem...
Ploskaš, pa kot da bi ti bila noseča user posted image

clock-img

27.03.2012, 19:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Nič bat jaz nisem tako da komot lahkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ................no no sam da smo na dieti da se ga nebomo preveč najedleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 19:31

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

.no no sam da smo na dieti da se ga nebomo preveč najedleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bolj ko to berem in pišem... a smo res na diet? Marsikatera že spet je normalno naprej... jaz tudi user posted image
Saj bom, samo, da se nekatere stvari (spet) uredijo. Hudiča, nikol mira v moji psihi user posted image

clock-img

27.03.2012, 20:49

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image user posted image user posted image Kok sem vesela, da se je tema spet razživela! Raje se najejmo do sitega, potem smo vsaj dobre volje. Če smo na dieti nam same negativne in pesimistične misli polzijo skozi misli. user posted image Hecam se sam mal pa je resnice v tem. Moj ima vedno izgovor, da sem tečna, ker sem na dieti. user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 20:50

clock-img

Najaa

pencil-img

16801


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Kok je zdej za četrtek?Z Najo sva se menle, da bi se dobile v Mercator centru, v gostilni, ki imajo igrala zunaj in zraven lahko mirno sedimo in pijemo ...vodo user posted image


A velja ziher za četrtek? Ali Mercator ali Branibor, če so deca zraven. Drugo tak ni... pa da smo zunaj in deca tudi..



Za četrtek velja ja, ura pa bi meni pasala tam ob ene 11h. user posted image

clock-img

27.03.2012, 20:59

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image Kok sem vesela, da se je tema spet razživela! Raje se najejmo do sitega, potem smo vsaj dobre volje. Če smo na dieti nam same negativne in pesimistične misli polzijo skozi misli. user posted image Hecam se sam mal pa je resnice v tem. Moj ima vedno izgovor, da sem tečna, ker sem na dieti. user posted image user posted image


Veš, mislim, da nekaj je na tem user posted image
Ko cel dan nekaj grickam, mi kar gredo ti smeškoti z lahkoto na ekran... potem, ko me že vse boli od hranjenja, pa nič več ni veselo. Imam pa visok prag bolčečine user posted image
Četrtek ob 11. uri... meni prav. (glih čas kosila user posted image )

clock-img

27.03.2012, 21:05

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja kaj maš tak zgodaj kosilo? user posted image Ni čudno, da si lačna do večerje. user posted image
Ok velja, se vidimo pol tam vzunaj. Jaz pridem s tavečjo prkolico (beri 5letnico), ti LuLu boš sama al z otroci?

clock-img

27.03.2012, 21:11

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja kaj maš tak zgodaj kosilo? user posted image Ni čudno, da si lačna do večerje. user posted image
Ok velja, se vidimo pol tam vzunaj. Jaz pridem s tavečjo prkolico (beri 5letnico), ti LuLu boš sama al z otroci?


Samo pri moji mami ali pa v kaki gostilni bi lahko imela kosilo ob 11. uri. Ok, nooooo, bo pa malica. user posted image
Jaz pridem brez otrok. Kak mi bo fajn. Saj dva otroka sta dovolj, da jima iz krožnika kradem prigrizke, ne rabim še svojih zraven user posted image

clock-img

27.03.2012, 21:15

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

U, dobro da sem vidla tvoj podpis... Dej mi še enkrat napiš kere cifre to rabi ta punčka. Neki bom že našla. Pa če mogoče veš, kaj najbolj rabi?

clock-img

27.03.2012, 21:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

U, dobro da sem vidla tvoj podpis... Dej mi še enkrat napiš kere cifre to rabi ta punčka. Neki bom že našla. Pa če mogoče veš, kaj najbolj rabi?


ooo, lepo... obleke (116/122), najbolj kakšne trenerke sp. deli (to sem si zapomnila, ko sva se pred časom pogovarjale), take udobne hlače, za v vrtec, pa čevlji 28/29,... mislim, da tudi kako jakno za prehodni čas... mah, vse to kar nam deca prerastejo od prejšnje sezone. To tudi pri mojih 2 vidim, da je pomlad vedno prelomna pri številkah. Ej, če bo kaj... super. Hvala.

clock-img

27.03.2012, 21:51

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja, spomladi je treba vse jovo na novo. Ene superge že vem, da ti lahko dam za punčko, sam glej ni pa to kot novo. Pač rabljeno. Ni za v smeti, ni pa kot iz trgovine. Sam povem. user posted image

clock-img

27.03.2012, 22:02

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ja, spomladi je treba vse jovo na novo. Ene superge že vem, da ti lahko dam za punčko, sam glej ni pa to kot novo. Pač rabljeno. Ni za v smeti, ni pa kot iz trgovine. Sam povem. user posted image


Če bi hotla novo, bi morala v trgovino user posted image
No, jaz si tega ne morem privoščit, da ji tam kupujem, ona pa še manj trenutno.

clock-img

27.03.2012, 22:09

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vem ja, tudi jaz ne. Zato sem pa ful vesela, da si s prijateljicami izmenjujemo otroško robo, razen čevlje no, te moram ponavad kupit oz. odvisno spet kaj.
Ravno sem se posladkala s pol rogljička s čokolado in dvema rebriba Čokse. user posted image user posted image No vsaj mislim, da sem se posladkala, ker okusa nimam hehe, sam oči so bile laaačne. user posted image

clock-img

27.03.2012, 22:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Vem ja, tudi jaz ne. Zato sem pa ful vesela, da si s prijateljicami izmenjujemo otroško robo, razen čevlje no, te moram ponavad kupit oz. odvisno spet kaj.
Ravno sem se posladkala s pol rogljička s čokolado in dvema rebriba Čokse. user posted image user posted image No vsaj mislim, da sem se posladkala, ker okusa nimam hehe, sam oči so bile laaačne. user posted image


Jaz sem namesto sladkega prej jedla oreščke in suho sadje. Pravo čudo, da mi pašejo, ker nisem nek ljubitelj teh grick in suhega sadja.
Oblačila... ja. Sinu nonstop kupujem čevlje, ker je imel kot bebica ploski podplat, pa nisem hotla rabljenih čevljev mu dati gor, hvala bogu, je pred tednom na sistematskem dobro pogledala in so čisto ok zdaj, ampak nekak bi mu raje kupla. Malecka je nekaj dobila, ampak za telovadbo sem ji tudi kupla, pa seveda copate,  za vrtec, pa zimske bunde tudi kupujem. Od malega redno dajem eni kolegici naprej, od malecke pa tisti mali punčki, ki ima zdaj mamico v bolnici, pa eni kolegici, da je v Bosno peljala. Zdaj sem jaz tudi omare praznila. Jooj, kolko tega, nekaj sem že dala, nekaj še čaka, pa RAKICA1 je danes podarila 3 vreče, ki bo nekaj za tisto punco, nekaj pa za mojo. Še en javni HVALA! za njeno dobro voljo user posted image
Meni je to ok, ker res bankrotiram, da jima grem vedno kupovati tisto, kar je meni všeč. Isto stane, kot za mene. Tu pa tam pa vseeno moram šoping še za njiju narediti.
Pa saj jaz sem si še kot najstnica sposojala in menjavala oblačila od kolegic. Je bilo prav zabavno, dokler ti katera ni kaj uničla user posted image  
user posted image

clock-img

28.03.2012, 09:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Vsak dan poskusi najti eno stvar, ob kateri se počutiš malo ali pa še bolje. Tako bodo misli lepše, dejanja pravšnja, počutje boljše. Danes bodi dobre volje.

clock-img

28.03.2012, 10:04

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Dobro jutro čas za tretjouser posted image user posted image  da pridem k sebi mi mali ni spal celo noč je prov oreng švoh, tako ko bom jutri starejšo peljala k zdrovniku bom morala zraven še sinčka peljati naj ga še enkrat pregleda, ker nemore jesti eno žlico da v usta in je že jok dobro da je flašo in svoje mleko da vsaj nekaj malega poje
Kako pa ve napredujete z hujšanjem jaz bom začela ponovno prvega zares upam da bom lahkouser posted image user posted image

clock-img

28.03.2012, 10:07

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


ZS imaš...
Pa dobro jutro. Jaz sicer nisem na neki dieti, kot veš, ampak vseeno le gledam kaj in koliko pojem.

clock-img

28.03.2012, 12:46

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Dober dan.
Pestro že od jutra, ker sva šli s tavečjo na sistematskega pred vstopom v šolo (ne vem zakaj, ker pred enim mesecem je mela pa sist. pri 5 letih user posted image ), pol je bila pa tak pridna, da sva namesto v vrtec šli na en špancir in kavico in tako... Zdej me pa čakajo omare, da jih mal pregledam in upam da SPRAZNEM čim več, ker te robe se tak nabira... Pa za likat še imam... Pol pa malo na kolo za zdravo telo. user posted image eh jaz bom hodila zraven user posted image
Hrana? Meni prav nič ne diši, ker nimam okusa in vse kar jem je kar nekaj. user posted image

clock-img

28.03.2012, 14:56

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Vsak dan si najdem eno čokolado, ob kateri se počutim najboljše. Tako so moje misli lepše, dejanja pravšnja, počutje boljše. Danes sem dobre volje, ker sem si našla celo dve.

clock-img

28.03.2012, 14:58

clock-img

HHH

pencil-img

1221

user posted image

clock-img

28.03.2012, 16:57

clock-img

Barik@

pencil-img

257

BABE, KAJ E ZDAJ ZA JUTRI??? URA ME ZANIMA!! user posted image

user posted image

clock-img

28.03.2012, 19:49

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Vsak dan si najdem eno čokolado, ob kateri se počutim najboljše. Tako so moje misli lepše, dejanja pravšnja, počutje boljše. Danes sem dobre volje, ker sem si našla celo dve.



Glej jo... spet je na delu dietna milica user posted image

clock-img

28.03.2012, 19:57

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

BABE, KAJ E ZDAJ ZA JUTRI??? URA ME ZANIMA!! user posted image

user posted image


najaa je nekaj 11. uro omenjala par postov nazaj.

clock-img

28.03.2012, 20:13

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

BABE, KAJ E ZDAJ ZA JUTRI??? URA ME ZANIMA!! user posted image

user posted image


najaa je nekaj 11. uro omenjala par postov nazaj.


ok, ok .. midva bova prišla peš, kar čez hrib.

clock-img

28.03.2012, 20:21

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

BABE, KAJ E ZDAJ ZA JUTRI??? URA ME ZANIMA!! user posted image

user posted image


najaa je nekaj 11. uro omenjala par postov nazaj.


ok, ok .. midva bova prišla peš, kar čez hrib.



Če jaz pridem peš čez hrib-e, bom ne le shujšala, ampak shirala

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem