writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

22.02.2012, 22:44

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Jp, enako. Zjutraj se zbudim, pogledam v ogledalo, stopim na vago, sem slabe volje, popoldne pa spet hop po hraniuser posted image . Tudi jaz sem že rahlo zmatrana od tega. Ampak danes je bilo ok, zajtrka nič, malice nič(sem bila očitno še sita od včeraj), za kosilo rižota z radičem(ok, saj je parmezan not, ampak od tega nisem debela), večerje nič, sladkarij nič, pira nič....tako da jaz sem že resnauser posted image user posted image

clock-img

22.02.2012, 23:27

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Upam, da bo vsaj katera jutri ali kmalu malo zresnila to temo, da bi res kaj naredila, ker mi je to tu vse preveč zabavno.user posted image ..


Hmmmm...mene je ravno pomanjkanje resnosti in divje zagriženosti potegnilo na tole temo, nekak se se nisem mogla prav dolgo upirat, da se ne bi pridružilauser posted image in začela SPET razmišljat, da TOKRAT pa RESNO shujšamuser posted image

clock-img

23.02.2012, 07:19

clock-img

cebela2

pencil-img

241

Mater ste naklofale. . . če bi nam šlo tako dobro  hujšanju kot v čvekanju.

Vidim da se 'nove' članice kar pribirajo user posted image user posted image
sem se pa zdej nasmejala, sem pršla kr mal tečna v službo in sm vedla da me boste ve spravle v bolš voljo.

Učeri sem pa šla na (zgodnjo) večerjo. . mesno ploščo pa krompirček. . pa deci vinčka. . sem se pirčku odpovedala.
Je pa res. . takrat ko sem največ spila (pir v potokih) pa največ žurala sem bla najbol šlang. To družinsko živjenje  . . .user posted image

No in kaj imate danes namen jest?

Aja pa DOBRO JUTRO

clock-img

23.02.2012, 07:22

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Upam, da bo vsaj katera jutri ali kmalu malo zresnila to temo, da bi res kaj naredila, ker mi je to tu vse preveč zabavno.user posted image ..


Hmmmm...mene je ravno pomanjkanje resnosti in divje zagriženosti potegnilo na tole temo, nekak se se nisem mogla prav dolgo upirat, da se ne bi pridružilauser posted image in začela SPET razmišljat, da TOKRAT pa RESNO shujšamuser posted image



Kdo bo temo resnu. . ne ne . . user posted image  

clock-img

23.02.2012, 07:31

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, kako ste?
Meni je včeraj uspelo, da sem se držala "začrtane hrane", no zvečer sem premalo pojedla,  sem bila ponoči lačna kot volk. Sem se mislila sprehoditi do hladilnika, pa sem se uspela zadržat. Pa tudi na dolgem spreodu sem bila.
Zdaj pa že razmišljam kaj naj pojem za zajtrk.user posted image

clock-img

23.02.2012, 07:37

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaz sem ga pa že pojedla. . riževi kosmiči +jogurt . . . zdej pa še kava
ločevalna je šla po gobe. . imam že 3dni beljakovinski dan user posted image

clock-img

23.02.2012, 07:45

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

1,2,3 moj drugi dan hujšanja user posted image !!!!

Imam 1 kilo manj kot včeraj, a delite tukaj kakšne nagrade novim članicam, tako, kot če naročiš kakšno revijo, pa zraven dobiš še darilo?

Zajtrka ne jem, brez njega se da shujšat in se da zredit, tako da je pomoje tisto o koristnosti zajtrka tako, tako.user posted image

bom, čakam, da zavre voda(mleko vključeno, cukra v kavi ne maram.

Včeraj je tekla ena debata o večernih oh in spanju-v hujšarski zanesenosti sem šla brez večerje v posteljo, zaspala sem blazno težko.

Cebela, ko bi vedela, kako sem ti fouš mesne plošče, pa krompirča...mmmm, ****ti, a sem se mogla v ogledalo gledat, preden sem šla v gostilnouser posted image

Aja, tudi od mene DOBRO JUTRO!!!

clock-img

23.02.2012, 07:47

clock-img

danyy

pencil-img

558

Jaz bom pa kar kruh+sir+ svežo papriko. Bom zvečer jogurt + še kaj, sem včeraj samo sadje večerjala pa ni bilo ok.
Ločevalna dieta ni zame, jaz nikakor ne morem preživet  samo s sadjem do kosila user posted image , pa samo 3 obroki - to tudi ni zame.

clock-img

23.02.2012, 07:50

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Sem probala parkrat ločevalno, zdržala max do prvega sadnega dneva, ni to zame.

clock-img

23.02.2012, 07:52

clock-img

cebela2

pencil-img

241

to da je sadje do kosila je res. . ampak niso pa samo trije obroki. . vmes lahko ješ sadje, zelenjavo, oreščke . . .

aleksandra. . kaj pa imaš ti zaeno čudežno dieto 1kg/dan user posted image

clock-img

23.02.2012, 07:56

clock-img

danyy

pencil-img

558

Tokrat res upam, da mi uspe zdržat- vsaj kakih 14 dni, ker potem tako gre ko se navadiš da ni več sladkarij in ostalih priboljškov. Sem letos že nekajkrat poskusila, pa sem vedno podlegla user posted image . Zdaj pa verjamem da bo šlo, je že lepše vreme in sem sinkom več zunaj. Ker not samo na hrano mislim.

clock-img

23.02.2012, 07:59

clock-img

danyy

pencil-img

558

IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

to da je sadje do kosila je res. . ampak niso pa samo trije obroki. . vmes lahko ješ sadje, zelenjavo, oreščke . . .

aleksandra. . kaj pa imaš ti zaeno čudežno dieto 1kg/dan user posted image



A da niso? Kolegica je hujšala po tej dieti in je tako povedala.  Je pa tudi shujšala, mislim da okoli 15 kg, pa še v manj kot 3 mesecih.

clock-img

23.02.2012, 07:59

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Cebela, madona bi bi fajn vsak dan kilo zgubituser posted image , v 14 dneh bi bila misija zakjučene. Eh, je pa samo pol pustnega viška izginilo, sem na drugih forumih dostikrat prebrala, da sol zadržuje vodo, jaz sem pa v torek požrtla šunke ohohouser posted image .

Diete pa nimam, samo najljubšim hranam se odpovedujem(sladkarije, kruh, alko)

clock-img

23.02.2012, 08:04

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Ne, pa ne smeš it spat brez večerje. Samo mora bit bolj beljakovinska pa z veliko vlaknin. Te nasiti in nisi lačenin lahko zaspiš.


Tako je v teoriji. V praksi sicer tudi deluje, preverjeno, sam trenutno je pa pri men tud sam v teoriji, ker najraje za večerjo jem kake sendviče... Ob misli na solato mi gre na jok, čeprav jo imem ful rada. Se mi je pa ne da delat, zato bi mogoče palilo, če bi imela v hladilniku že pripravljeno.

Zdaj sem v fazi, ko jem zvečer manj OH, mogoče mi uspe prit na solate... Lahko pa ješ kako kremno zelenjavno juho, meni so ful njami.

No, jaz se žal moram držat teh priporočil, zajtrk obvezno, večrja brez OH, ker sem že, sprobala razno in ne deluje nič - pri meni. Svakinja pa hujša že deset let in je je vedno več, razen diete, pa je bila prej suha ko prekla. Če sem hotela shujšat, kar mi je sicer uspelo, sem zjutraj eno uro tekla, na koncu je bilo to 10 km dnevno 6 x tedensko, zvečer pa obvezno fitnes, 6 x tedensko. To je bilo v časih neomejenega prostega časa... In niti mi ni jasno, od kje sem imela voljo. Sem si pa sicer uničila kolena, od teka. Kil zdaj raje ne pišem, ker ste ene suhice za mene :) Sem pa v tistem času spoznala partnerja, ko sem bila fit (no, ne vem če zato, sem mu pa sigurno bila bolj všeč), zdaj sem si pa včeraj kupila trojne kavbojke za motivacijo - ene so bile dokaj drage in komaj jih zaprem in moj mi je doma rekel - a si ziher, da ti to gor spraviš? user posted image

No, zaradi teh kavbojk sem danes že za zajtrk bila pridna. Jedla sadje s skuto in jogurtom. Kavi se pa jaz tudi ne morem upret, sladkam si je pa še iz časov fitnesa ne in mi niti niso dobre presladke stvari. Piva na srečo nikoli nisem pila - sam McDonalds me pa kr hipnotizira.

Če še ša jaz naštejem najljubše pregrehe - npr. one Pečjakove pica žepki, ko jih doma spečeš, McDonaldsi, rogljički iz Lidla, obvezno vsako sobot eden, pa sigruno dva sendviča iz kajzerc, špageti z bolonjsko z velik sira, Kinder Pingui, Kinder Bueno, pa tist čips medvedki... Moje razvade, nutelo pa imava doma, sam je jaz ne jem, pivo imava doma, pa ga nihče ne pije, smo imeli enega dve leti v hladilniku, en kolega je generalni uvoznik pa smo imeli včasih ful, sem pa ugotovila koristnost njegove uporabe v masi za palačinke - njami... So pa prišli zdaj eni delavci, pa sva imela pripravljena dva piva za vsakega in so se skoraj zjokali... Sva mogla v trgovino po še - ta hudič je ful drag...

clock-img

23.02.2012, 08:13

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458


IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Če sem hotela shujšat, kar mi je sicer uspelo, sem zjutraj eno uro tekla, na koncu je bilo to 10 km dnevno 6 x tedensko, zvečer pa obvezno fitnes, 6 x tedensko.


UUUU, tega se pa jaz ne grem, sicer sem teoretično bolj švoh podkovana o umetnosti teka, ampak tisto o koristnosti počitka sem si zapomnila in spoštujemuser posted image .

clock-img

23.02.2012, 08:15

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaz pa bi tekla zjutrej . . sem bivša športnica. . škoda da bivša user posted image
no igram še rekreativno odbojko. . .ampak rabim nekej bolj konkretnega. . ampak kako začet user posted image

clock-img

23.02.2012, 08:15

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Poka, sem dostikrat brala o teh beljakovinskih večerjah z vlakninami...kaj konkretno se pa predlaga?

clock-img

23.02.2012, 08:16

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Oh, sem nerazumljivo napisala, sorry, jaz, ko se otopli, tečem zjutraj, samo ne 6 krat na teden.

clock-img

23.02.2012, 08:17

clock-img

cebela2

pencil-img

241

kdaj pa zjutri. . kdaj pa službo začnete?

clock-img

23.02.2012, 08:20

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Ne vprašaj, grrrroza je tečt ob pol sedmih zjutraj, samo si pa potem za ves dan športno frejuser posted image

clock-img

23.02.2012, 08:24

clock-img

cebela2

pencil-img

241

jaz imam problem z organizacijo (in to izkoriščam za izgovor da ne začnem)
zjutrej ustanem ob 6h cca 6.30 grem od doma 7h sem na šihtu.
Popoldan pa ni varjante, ker moj dela cele dneve in pride cca 21h domou, tamala gre pa spat ob 19h.
Se pravi bi morala zjutri ustat ob 5h user posted image   . . ampak neki bo pa treba naredit.

clock-img

23.02.2012, 08:29

clock-img

danyy

pencil-img

558

Tek za mene ni oz. ni pravega terena, kam drugam vozit se mi pa ne da.  Obožujem pa hitro hojo- imam zelo primeren teren z veliko hoje v klanec, kolesarjenje in plavanje. Meni bi bilo najlažje če ne bi imela doma sladkarij, ampak jih imam zaradi otroka - no, saj ga ne filam s sladkarijami, občasno pa kaj dobi. Je pa tudi "problem", da mu jih babice, dedki in ostali obiski pridno nosijo, pa še to takšne ki jih ne je- nekdo pa jih potem mora pojest user posted image

Mene tudi zanima kak konkretno se potem lahko je zvečer?

clock-img

23.02.2012, 08:30

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Hmmm, kaj ti čem predlagat? Jaz tečem v optimalnih pogojih(itak ne sme bit premraz, pa prevroče, dež odpade,...user posted image 3-4 krat na teden, dva dni se da oddelat čez vikend, tako da se morilsko zgodaj vstane 1-2krat, to pa še nekako greuser posted image

clock-img

23.02.2012, 08:32

clock-img

aleksandra123

pencil-img

458

Danny, tudi zame je najboljš, če sladkarij doma ni, pa kaj, ko jih vedno nabavim, sem se pa že tudi zvečer na pumpo peljala v nabavo, ko me je zagrabilo cukr žretuser posted image

clock-img

23.02.2012, 08:34

clock-img

cebela2

pencil-img

241

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Danny, tudi zame je najboljš, če sladkarij doma ni, pa kaj, ko jih vedno nabavim, sem se pa že tudi zvečer na pumpo peljala v nabavo, ko me je zagrabilo cukr žretuser posted image



user posted image user posted image user posted image
še dobro da nimam jaz z sladkarijami problem. . imam raj čips, kokice . .. .jeger, vinček, pirček user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem