cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

25.03.2012, 20:07

clock-img

pebs

pencil-img

279

O,jest sm se dons končnouser posted image spravla mal v naravo. Sva šle s tastarejšo v en hrib,pa mal naokol in sm jo komi dohajala. Sm čist zmatrana prišla domov. Zdela si bom prvošla eno kavico,pol pa... ne vem še kaj, a je sploh kej fajnga na tv

clock-img

26.03.2012, 08:36

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, vikend je minil, kot bi pihnil, bil je prekrasen. Prekršila se nisem nič, ker se niti nisem imela časa. Sobota je bila delovna, sma vse zrihtala okoli hiše, pospravila, pripravila igrala, sadila rožice, tudi vrt sma zrihtala - cel dan v gibanju.user posted image . Včeraj pa sta me moja dva fanta peljala v toplice za cel dan, sta me presenetila full.
Zdaj pa v nabavo, ker je hladilnik prazen.user posted image .

clock-img

26.03.2012, 09:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Poslana sporočila te vzpodbujajo, da ne obupaš, a notranja motivacija je tista, ki te najbolj poganja naprej. Da hodiš samo naprej, do cilja.

clock-img

26.03.2012, 11:24

clock-img

pebs

pencil-img

279

No,jest mam pa dons čistilno akcijo stanovanja, se prav, gibanja je kr dostuser posted image . Mal bom še za jutr pustila,da ne porabm vseh kalorij. Za kosilo si delam makaronovo solato. Ker lep vremeuser posted image

clock-img

26.03.2012, 11:47

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ojla,

Samo toliko, da se spljuvam: spet me je vikend spodnesel!user posted image  Izdatno!user posted image  Zame ni pomoči, razen, če nam bo vlada še vikende ukinila. Pol bom pa lahko šla v enem mesecu 5 kg dol.

clock-img

26.03.2012, 13:16

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Razmišljam zelo...
Pred tednom izvedela, da ima od kolegice sin tumor na možganih, izvedela danes, da so drugo kolegico peljali urgentno v Lj v klinični center, ker ji je žilica v glavi počla, kar je zelo nevarno in možnost možganske kapi... nimam dovolj informacij trenutno. Je kritično. In ima 2 leti staro punčko.
In ob vseh teh novicah... a je meni res tako hudo? da si život jeb** s prekomernim najedanjem, kajenjem, stresom,... da si s časom povečam možnost za vse vrste bolezni.
V tri krasne bom vse poslala in začela (spet) drugače. Naenkrat se zgodi nekaj, kar je usodno, ta trenutek pa sem zdrava, deca zdrava, moji najbljižnji zdravi, jaz pa si dneve uničujem s hrano. Totalna bedarija.
Sem že pred nekaj časa ugotovila, da je život sestavljen iz trenutkov, ki so predvsem zelo lepi, pa vsake toliko to pozabim, in si sama naredim stresne situacije... in potem me taki dogodki spet nazaj na pravi tir spravijo.
Tako, da ženske, dajte največ na sebe, uživajte in se imejte lepo. Pa kile dol, če vas to ovira pri vsakodnevnem pogledovanju v ogledalo in oblačenju. To je še najmanjša stvar, ki jo lahko naredimo, da bomo še bolj zadovoljne. Marsikaj pa ni v naših rokah. Tisto, kar pa je, pa zrihtajmo v nulo.
Saj, če smo zdrave, deca zdrava, vaši partnerji... ostale je vse nepomembno.
Morala sem, preveč razmišljam, pa je treba vsaj sem napisat. Hvala za razumevanje user posted image

clock-img

26.03.2012, 13:57

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

user posted image LuLu super razmišljaš. Da prideš do teh razmišljanj, mislim res prideš ne sam na klamfaš, ampak da tud razumeš, je to en velik korak. Meni se je pred 4 leti zgodilo nekaj, kar me je spremenilo in naj bo še tako hudo v življenju, znam cenit male stvari, predvsem pa to da imam dva zdrava in živahna otroka... vse ostalo se da rešit. Zato ti pa pravim, da vzemi si dieto na izi, tak da boš tudi uživala zraven. Šlo bo dol, sam mal razmišljanje spremenit.user posted image

clock-img

26.03.2012, 14:11

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Joj, sem prebrala samo to stran in same slabe novice... Od nečakinje fant ima brata, je star okrog 10 let, tudi s tumorjem in vem, da so imeli en dobrodelni koncert pred kratkim, pa so zbirali denar za zdravljenje - ker zastonj še to ni, če hočeš preživet... Grem še sama na en pregled, ker imam eno bulo tam ko ni treba, sam si kar misliš, da se to tebi ne more zgodit, pa ne greš. pa da si še premlad, pol še pa študiram, da kako si pa naj organiziram s službo (res neumno...).

Mi smo cel vikend sicer bolj kot ne imeli neka praznovanja, tako da sem tudi kak kos toret pojedla, ampak si nič ne očitam. Ni bilo preveč. Je pa bilo dokaj zdravo kosilo, sem ga sama kuhala, kljub temu da je bilo praznično.

Trenutno pa kuham zelenjavno juho, se sama kuha.

clock-img

26.03.2012, 20:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Od nečakinje fant ima brata, je star okrog 10 let, tudi s tumorjem in vem, da so imeli en dobrodelni koncert pred kratkim, pa so zbirali denar za zdravljenje - ker zastonj še to ni, če hočeš preživet... Grem še sama na en pregled, ker imam eno bulo tam ko ni treba,


Ta pubec je tudi star tu nekje.Preveč mlado bitje, da bi tako trpel. Oh, lahko bi se razpisala, kako so tega otroka označevali za porednega, agresivnega,... da je pristal v Zavodu. Zdaj pa odkrili, da je vsemu temu vzrok tumor. Noro!
Poka, tebi pa želim, da bi to bila neka ničvredna bulica, ki jih imamo vsi, pa nič niso nevarne.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 26.3.2012 20:42:52 >

clock-img

26.03.2012, 20:55

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Od nečakinje fant ima brata, je star okrog 10 let, tudi s tumorjem in vem, da so imeli en dobrodelni koncert pred kratkim, pa so zbirali denar za zdravljenje - ker zastonj še to ni, če hočeš preživet... Grem še sama na en pregled, ker imam eno bulo tam ko ni treba,


Ta pubec je tudi star tu nekje.Preveč mlado bitje, da bi tako trpel. Oh, lahko bi se razpisala, kako so tega otroka označevali za porednega, agresivnega,... da je pristal v Zavodu. Zdaj pa odkrili, da je vsemu temu vzrok tumor. Noro!
Poka, tebi pa želim, da bi to bila neka ničvredna bulica, ki jih imamo vsi, pa nič niso nevarne.


Tega je sedaj vedno vsega več in več nažalost, res smo lahko srečni da so naše majhni otroci zdravi
Poka držim pesti zate da ni nič nevarnega ter da vse najbolš vštimaš

clock-img

27.03.2012, 10:58

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Od nečakinje fant ima brata, je star okrog 10 let, tudi s tumorjem in vem, da so imeli en dobrodelni koncert pred kratkim, pa so zbirali denar za zdravljenje - ker zastonj še to ni, če hočeš preživet... Grem še sama na en pregled, ker imam eno bulo tam ko ni treba,


Ta pubec je tudi star tu nekje.Preveč mlado bitje, da bi tako trpel. Oh, lahko bi se razpisala, kako so tega otroka označevali za porednega, agresivnega,... da je pristal v Zavodu. Zdaj pa odkrili, da je vsemu temu vzrok tumor. Noro!
Poka, tebi pa želim, da bi to bila neka ničvredna bulica, ki jih imamo vsi, pa nič niso nevarne.


Tega je sedaj vedno vsega več in več nažalost, res smo lahko srečni da so naše majhni otroci zdravi
Poka držim pesti zate da ni nič nevarnega ter da vse najbolš vštimaš


Žalostne so te stvari .Preden sem imela otroka niti nisem razmišljala o teh stvareh, zdaj če pa preberem/slišim ali vidim kaj podobnega me čisto iz tira vrže. Lahko sem res srečna da smo vsi zdravi, vse ostalo bo že nekako.

clock-img

27.03.2012, 11:05

clock-img

danyy

pencil-img

558

Hujšanje mi še kar gre, nekih prekrškov ne delam,smo itak večinoma cel dan zunaj. Danes bo za kosilo samo špinača in pire, sma z malim cel dan sama. Gibanja je tudi kar nekaj, vsak dan obvezno vsaj 1 uro bolj hitre hoje, če je čas pa zvečer še steper in nekaj malega trebušnjakov. Mi kar paše tale ura zdaj, mali zaenkrat hodi uro kasneje spat, pa je zvečer malo več časa za mojo rekreacijo. user posted image . Čeprav čez dan sem pa kr nekaj utrujena in zaspana, zdaj pa ne vem ali je ta sprememba ure, spomladanska utrujenost ali kaj drugega- pomankanje cukrauser posted image user posted image .

clock-img

27.03.2012, 13:03

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Joj, sem prebrala samo to stran in same slabe novice... Od nečakinje fant ima brata, je star okrog 10 let, tudi s tumorjem in vem, da so imeli en dobrodelni koncert pred kratkim, pa so zbirali denar za zdravljenje - ker zastonj še to ni, če hočeš preživet... Grem še sama na en pregled, ker imam eno bulo tam ko ni treba, sam si kar misliš, da se to tebi ne more zgodit, pa ne greš. pa da si še premlad, pol še pa študiram, da kako si pa naj organiziram s službo (res neumno...).

Mi smo cel vikend sicer bolj kot ne imeli neka praznovanja, tako da sem tudi kak kos toret pojedla, ampak si nič ne očitam. Ni bilo preveč. Je pa bilo dokaj zdravo kosilo, sem ga sama kuhala, kljub temu da je bilo praznično.

Trenutno pa kuham zelenjavno juho, se sama kuha.


Poki, upam,da se vse dobro izide user posted image

clock-img

27.03.2012, 13:05

clock-img

pebs

pencil-img

279


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Razmišljam zelo...
Pred tednom izvedela, da ima od kolegice sin tumor na možganih, izvedela danes, da so drugo kolegico peljali urgentno v Lj v klinični center, ker ji je žilica v glavi počla, kar je zelo nevarno in možnost možganske kapi... nimam dovolj informacij trenutno. Je kritično. In ima 2 leti staro punčko.
In ob vseh teh novicah... a je meni res tako hudo? da si život jeb** s prekomernim najedanjem, kajenjem, stresom,... da si s časom povečam možnost za vse vrste bolezni.
V tri krasne bom vse poslala in začela (spet) drugače. Naenkrat se zgodi nekaj, kar je usodno, ta trenutek pa sem zdrava, deca zdrava, moji najbljižnji zdravi, jaz pa si dneve uničujem s hrano. Totalna bedarija.
Sem že pred nekaj časa ugotovila, da je život sestavljen iz trenutkov, ki so predvsem zelo lepi, pa vsake toliko to pozabim, in si sama naredim stresne situacije... in potem me taki dogodki spet nazaj na pravi tir spravijo.
Tako, da ženske, dajte največ na sebe, uživajte in se imejte lepo. Pa kile dol, če vas to ovira pri vsakodnevnem pogledovanju v ogledalo in oblačenju. To je še najmanjša stvar, ki jo lahko naredimo, da bomo še bolj zadovoljne. Marsikaj pa ni v naših rokah. Tisto, kar pa je, pa zrihtajmo v nulo.
Saj, če smo zdrave, deca zdrava, vaši partnerji... ostale je vse nepomembno.
Morala sem, preveč razmišljam, pa je treba vsaj sem napisat. Hvala za razumevanje user posted image


Ubogi revček, res smo lahko vesele da mamo zdrave otroke.

clock-img

27.03.2012, 13:25

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Evo pa je zajtrk današnji za menojuser posted image user posted image user posted image user posted image danes sem si kar mal boljši zajtrk privoščila z Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da verjamem da jutri nebom stopala na vagouser posted image user posted image Lulu oprosti sem čisto pozabila piškote da dam na mizo bodo pa drugič piškoti še na mizi tako da čimprej pridi da ponoviva toleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 16:47

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Evo pa je zajtrk današnji za menojuser posted image user posted image user posted image user posted image danes sem si kar mal boljši zajtrk privoščila z Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da verjamem da jutri nebom stopala na vagouser posted image user posted image Lulu oprosti sem čisto pozabila piškote da dam na mizo bodo pa drugič piškoti še na mizi tako da čimprej pridi da ponoviva toleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa kaj še? Tisto je bilo čisto dovolj in hvala za postrežbo. Ej... veš kaj ti... a se ne gre igra tako, da si pa zdaj ti na vrsti, da prideš? user posted image

clock-img

27.03.2012, 17:43

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

In po dveh mesecih, tu neki..., sem si danes coca-colo kupla user posted image
Človek bi mislil, koliko slabih razvad sem dala stran, da bodo kile s svetlobno hitrostjo padale... pa nena ...
Pripis: ni več tako dobra kot včasih... ali je manj kokaina, kofeina ali kalorij. Nekaj manjka user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 27.3.2012 17:53:27 >

clock-img

27.03.2012, 18:02

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

In po dveh mesecih, tu neki..., sem si danes coca-colo kupla user posted image
Človek bi mislil, koliko slabih razvad sem dala stran, da bodo kile s svetlobno hitrostjo padale... pa nena ...
Pripis: ni več tako dobra kot včasih... ali je manj kokaina, kofeina ali kalorij. Nekaj manjka user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej pri meni pa nisi je hotla piti ampak si si jo morala kupiti kaj user posted image user posted image  joj joj ej veš teb je sedaj lažje ker veš kje sem tko da komot ti prid z otrokoma da se bodo mal igral pa skakal user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 18:04

clock-img

Barik@

pencil-img

257

no, danes pa dela. Tale forum meni kar naprej šteka user posted image

jaz se ne pazim več, jem kar mi paše, kile so skoz isto. Zdej nam bo pa itaq država vse pobrala, da še za hrano ne bomo imeli, tako, da imamo povod za hujšanje user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 18:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej pri meni pa nisi je hotla piti ampak si si jo morala kupiti kaj user posted image user posted image  joj joj ej veš teb je sedaj lažje ker veš kje sem tko da komot ti prid z otrokoma da se bodo mal igral pa skakal user posted image user posted image user posted image user posted image


A si mi jo ponudla? Hmmm... pri tebi je bilo bolj strogo. Bi ziher samo deci dobila, tako kot si mi dala le tri klobase in četrt žemlje. user posted image
Saj imaš prav, hujšat je treba user posted image
Če jaz vem, ki si ti... ajoj!? Potem tudi ti veš, ki sem jaz user posted image  Ne bi znala sama do tebe, saj mogoče kdaj spet, ampak resno sem mislila, da si dobrodošla user posted image
Tu imamo še Barik@ , lahko pa kar v četrtek prideš, ko bo še najaa prišla user posted image

clock-img

27.03.2012, 18:10

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Tu imamo še Barik@ , lahko pa kar v četrtek prideš, ko bo še najaa prišla user posted image


Oooo, pa je res tu user posted image

clock-img

27.03.2012, 18:16

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu a dej no saj me ni težko najti a veš čist simpluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako si žleht drugič boš še manj dobila ker smo na dieti tako da vešuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kakšen daci sam pol decija bi ti dala pa še to bi zmešala z vodouser posted image user posted image user posted image user posted image  saj bom prišla tud jaz enkrat sam nevem pa kdaj še se bomo zmenili ker morem pridt pogledat mal torbice od barik@

clock-img

27.03.2012, 18:21

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Rakica, jih boš mogla na FB-ju pogledat, ker v živo imam samo 2 za pokazat. user posted image

Kok je zdej za četrtek?Z Najo sva se menle, da bi se dobile v Mercator centru, v gostilni, ki imajo igrala zunaj in zraven lahko mirno sedimo in pijemo ...vodo user posted image
jaz imam 4,5 letno prtljago zraven, ki je priden ko bubica, če bo imel pa še kakšno punco zraven, bo pa pika na i. Danes sta imela z vrstnico take globoke, da dol padeš. user posted image user posted image O živčnosti, živalih, poškodbah, ni, da ni.user posted image user posted image

clock-img

27.03.2012, 18:21

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


šalim se user posted image
ne me še ti pustit stradat, saj si vida, da me je sama kost in koža user posted image
Ja, ja pridi... torbice pogledat, čimprej user posted image
Ti domačinka, tebi je lahko dom najti, tudi z zaprtimi očmi...

clock-img

27.03.2012, 18:27

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Kok je zdej za četrtek?Z Najo sva se menle, da bi se dobile v Mercator centru, v gostilni, ki imajo igrala zunaj in zraven lahko mirno sedimo in pijemo ...vodo user posted image


A velja ziher za četrtek? Ali Mercator ali Branibor, če so deca zraven. Drugo tak ni... pa da smo zunaj in deca tudi..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem