cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

RE: Za tiste, ki še...

  
clock-img

21.03.2012, 13:09

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

RAKICA 1,
podpis pod mojim komentarjem, pod črto user posted image

in vidim, da že deluje user posted image  Super!

najaa,
številka je 116/122, št. noge pa 28/29.

clock-img

21.03.2012, 13:18

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu nažalost naša ima glih to številko, drugač bi pa z veseljem ti dala kar lahko glede čevlju pa če ima kaj bolj suho nogico ji pa lahko dam ker naši punci mlajši kaj preveč negre ker ima bolj močno nogouser posted image nažalost tko da sem ji letos morala nabaviti  nove škorenčke, da ima vsaj nekaj bolj lepega za na kiklico in še to sem zelo težko dobila


< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 21.3.2012 13:20:29 >

clock-img

21.03.2012, 13:25

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

glede čevlju pa če ima kaj bolj suho nogico ji pa lahko dam ker naši punci mlajši kaj preveč negre ker ima bolj močno nogouser posted image


Ta dečva ima tudi močno nogo user posted image
Šparaj jih, bom mogoče jaz za mojo rabla user posted image  Zdaj, ko mi bodo socialne transfere prekinli in službe nimam... bom jaz za svoje otroke iskala na RR user posted image
Ups, to ni smešno... user posted image

clock-img

21.03.2012, 13:29

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

glede čevlju pa če ima kaj bolj suho nogico ji pa lahko dam ker naši punci mlajši kaj preveč negre ker ima bolj močno nogouser posted image


Ta dečva ima tudi močno nogo user posted image
Šparaj jih, bom mogoče jaz za mojo rabla user posted image  Zdaj, ko mi bodo socialne transfere prekinli in službe nimam... bom jaz za svoje otroke iskala na RR user posted image
Ups, to ni smešno... user posted image


Lulu ni problema komot jih dobi tvoja pa če ima tvojo kaj bolj suho nogico lahko prideš in pobereš veliko stvariuser posted image user posted image ker tudi potem lahko oblačila dobiš pa še škorne čevlje pa še marsi kaj bi se najdlo za tvojo. Kolk stara pa je tvoja punca

clock-img

21.03.2012, 13:32

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Barika, sem malo delila tvoje torbice, mogoče pa koga zamika user posted image user posted image user posted image

Aja, hujšala bom pa maja, bo šlo kakšnih 8 kil hitro dol, potem pa poleti naprej user posted image user posted image user posted image




hvala!user posted image

clock-img

21.03.2012, 13:34

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu ni problema komot jih dobi tvoja pa če ima tvojo kaj bolj suho nogico lahko prideš in pobereš veliko stvariuser posted image user posted image ker tudi potem lahko oblačila dobiš pa še škorne čevlje pa še marsi kaj bi se najdlo za tvojo. Kolk stara pa je tvoja punca


Moja je stara 3,5 leta. Ej, če ti to resno, jaz sem vedno za take izmenjave. Vsake tolko ji vseeno moram kaj kupit, da je lepo meni in novo user posted image , ampak drugače kar vedno z veseljem vzamem in tudi potem vse dalje dam. Isto za pubeca. Marsikaj je od nečaka dobil, pa kolegici potem dalje dam.

clock-img

21.03.2012, 13:34

clock-img

Barik@

pencil-img

257

Lulu, jaz tudi na žalost nimam nič, moja dva djeda sta 4,5 in 2,5.

clock-img

21.03.2012, 13:40

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Lulu glej jaz sem resna čist lahko se zmeniva jaz ti pripravim in ti pridi iskat ker jaz od punče ti lahko dam brezproblema a veš, pa še sestri bom rekla ker ima tudi punčko da pripravi tko, da če si komot ti pripravim, ker če bi vedla prej bi ti bunde lahko tud dala ker sem dve čist nove dala naprej sedaj pa lahko tebi dam pa pajace tud seveda če vzameš

clock-img

21.03.2012, 13:41

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, jaz tudi na žalost nimam nič, moja dva djeda sta 4,5 in 2,5.



Ja, hvala... to vem, drugače bi ti že zagnjavla, verjemi user posted image
Evo, pa sem danes mislila priti do tebe, pa me je mali zafrknil, ker je imel sistematskega, pa si je hamburger zaželel in potem takoj domov jest. Evo, in zdaj sem tu... pa tak zaspana. V petek pridem. Daj uro, ki ti najbolj ustreza.

clock-img

21.03.2012, 13:45

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Lulu glej jaz sem resna čist lahko se zmeniva jaz ti pripravim in ti pridi iskat ker jaz od punče ti lahko dam brezproblema a veš, pa še sestri bom rekla ker ima tudi punčko da pripravi tko, da če si komot ti pripravim, ker če bi vedla prej bi ti bunde lahko tud dala ker sem dve čist nove dala naprej sedaj pa lahko tebi dam pa pajace tud seveda če vzameš


Pajace? Nisem glih ljubitelj pajacov user posted image
Bunde smo rešli. Sem dobila eno ful znižano, pa še eno od lani... se pa dajva potem zmenit. Ali tu ali raje na ZS mi javi od kod si, pa kako dalje... Fajn, hvala...

clock-img

21.03.2012, 13:46

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@

Lulu, jaz tudi na žalost nimam nič, moja dva djeda sta 4,5 in 2,5.



Ja, hvala... to vem, drugače bi ti že zagnjavla, verjemi user posted image
Evo, pa sem danes mislila priti do tebe, pa me je mali zafrknil, ker je imel sistematskega, pa si je hamburger zaželel in potem takoj domov jest. Evo, in zdaj sem tu... pa tak zaspana. V petek pridem. Daj uro, ki ti najbolj ustreza.



med 10 in 13 ... za "ziher" ti pa povem.

clock-img

21.03.2012, 13:56

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Barik@


med 10 in 13 ... za "ziher" ti pa povem.


Torej... se slišiva user posted image

clock-img

21.03.2012, 14:28

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Pohvali se in zahvali, da slediš motivaciji, ki ti daje notranjo moč in te počasi vodi k popolni preobrazbi. Dobro počutje v lastni koži je zakon.

clock-img

21.03.2012, 21:08

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

Jaz danes na hamburgerju... čisto slučajno, je to naslednji dan ločevalne. Kruh in meso pa solata... ok, majoneza je luxuz, pa bom probala jutri dalje ločevati.

clock-img

22.03.2012, 07:11

clock-img

danyy

pencil-img

558

Dobro jutro, moj mali se vsako jutro prej zbudi. Danes sma že od 6. pokonci user posted image . Včeraj pa sem bila pridna s telovadbo - 2x po dobro uro hitre hoje, 20 min steperja in še 30 trebušnjakov sem naredila. Danes popoldan pa gremo na bazen, tako da bo plavnje na vrsti. Slaba stran je, da bom morala v kopalke user posted image user posted image . Za kosilo bo danes kremna zelenjavna juha, zrezki, pečen krompir in solata. Danes lahko, bom tak vse pokurila- ker malega ne bom iz bazena dobila.

clock-img

22.03.2012, 07:12

clock-img

danyy

pencil-img

558


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Jaz danes na hamburgerju... čisto slučajno, je to naslednji dan ločevalne. Kruh in meso pa solata... ok, majoneza je luxuz, pa bom probala jutri dalje ločevati.


Joj, kak bi ga!user posted image .

clock-img

22.03.2012, 11:40

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

PP:

Si na najodličnejši poti! Samo nadaljuj v tej smeri. Začenjaš živeti kvalitetno. Ne dovoli si, da ti jo kdo zniža. Dovoli si samo to, da bo vedno boljše.

clock-img

22.03.2012, 13:17

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

PP:

Si na najodličnejši poti! Samo nadaljuj v tej smeri. Začenjaš živeti kvalitetno. Ne dovoli si, da ti jo kdo zniža. Dovoli si samo to, da bo vedno boljše.



JAPAJADE!!!!user posted image user posted image

Aja? A jutri da se vagamo? A, hm, eeee.....Aja! Mene jutri ni... Imam nekaj, eee, ja, nekaj imam pa eee...

clock-img

22.03.2012, 13:20

clock-img

HHH

pencil-img

1221

Ma klinc! Meni to hujšanje enostavno ne gre!!!!!!! NE GRE!!!!!!!!

clock-img

22.03.2012, 13:20

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Ojla upam da vsaj vam uspeva hujšati, ker meni kaj preveč ne ker jem takrat ko imam čas sinčka imam čisto bogega od včeraj ga je napadla vročina 41 tako da mu jo za pol ure zbijem potem mu pa spet skoči nazaj goruser posted image user posted image Danes pa ko sva obiskala zdrovnico mi je pa povedala, da je to nova vrsta gripa in da vročina traja tam 7dni tako, da sva čist boga upam samo da se mu še ne poslabša  

clock-img

22.03.2012, 13:21

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ma klinc! Meni to hujšanje enostavno ne gre!!!!!!! NE GRE!!!!!!!!


Se podpišem ker meni tudi ta teden nič od roke NE GRE!!!!!!!

clock-img

22.03.2012, 13:58

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla upam da vsaj vam uspeva hujšati, ker meni kaj preveč ne ker jem takrat ko imam čas sinčka imam čisto bogega od včeraj ga je napadla vročina 41 tako da mu jo za pol ure zbijem potem mu pa spet skoči nazaj goruser posted image user posted image Danes pa ko sva obiskala zdrovnico mi je pa povedala, da je to nova vrsta gripa in da vročina traja tam 7dni tako, da sva čist boga upam samo da se mu še ne poslabša  



Ojej, upam, da bo mali kmalu boljše. Vem, takrat, ko je otrok bolan, je vse ostalo v drugem planu.
Bom nehala jamrat. Razen špeha na riti res nimam bistvenih problemov. Naj tako ostane.

clock-img

22.03.2012, 14:20

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Aja? A jutri da se vagamo? A, hm, eeee.....Aja! Mene jutri ni... Imam nekaj, eee, ja, nekaj imam pa eee...


Jooooj, si me spomnila. Jaz imam tudi to!

clock-img

22.03.2012, 15:12

clock-img

HHH

pencil-img

1221

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Aja? A jutri da se vagamo? A, hm, eeee.....Aja! Mene jutri ni... Imam nekaj, eee, ja, nekaj imam pa eee...


Jooooj, si me spomnila. Jaz imam tudi to!



Ne pa nimaš! kar priznaj! Na hamburger boš šla!user posted image

clock-img

22.03.2012, 16:41

clock-img

Barik@

pencil-img

257


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Aja? A jutri da se vagamo? A, hm, eeee.....Aja! Mene jutri ni... Imam nekaj, eee, ja, nekaj imam pa eee...


Jooooj, si me spomnila. Jaz imam tudi to!




ja ja ... tudi jaz imam jutri nekaj user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem